بانک اطلاعات شماره موبایل پزشکان ایده کاو

بانک اطلاعات شماره موبایل پزشکان دقیقاً همان چیزی است که به آن نیاز دارید اما شاید خودتان خبر نداشته باشید! با

توسط NEWS-SINGLE در 21 تیر 1400

بانک اطلاعات شماره موبایل پزشکان دقیقاً همان چیزی است که به آن نیاز دارید اما شاید خودتان خبر نداشته باشید! بانک اطلاعات شماره موبایل پزشکان دقیقاً چه چیزی در اختیار شما قرار می دهد؟ کدام بانک اطلاعات شماره موبایل پزشکان کاملتر است؟ در این مقاله تیم محتوای ایده‌کاو به سوالاتی که در ذهن شماست پاسخ خواهد داد.

بانک شماره موبایل پزشکان چیست؟

شاید برای شما هم سوال پیش آمده باشد که محتویات بانک اطلاعات شماره موبایل پزشکان چیست؟ بانک پزشکان یه فایل اکسل از اطلاعات کامل پزشکان شامل نام و نام خانوادگی، شماره موبایل، تلفن دفتر، ادرس و ..... می باشد.

بانک شماره موبایل پزشکان به دلیل داشتن این دیتا های ارزشمند کاربرد زیادی در تبلیغات اللخصوص بازاریابی پیامکی دارد.

بنابراین زمانی که شما بانک تلفن پزشکان را تهیه میکنید به سادگی میتوانید با ازسال پیام های تبلیغاتی هدفمند به پزشکان محصولات و خدمات هاص خود را به این قشر ارائه کنید. 

ما در ایده کاو تضمین کامل ترین بانک شماره موبایل پزشکان را به شما خواهیم داد. 

 بانک اطلاعات پزشکان

بانک شماره موبایل پزشکان چه ویژگی هایی دارد؟

مهترین ویژگی بانک اطلاعاتی پزشکان دسترسی راحت به بزرگترین فایل برای بازاریابی پیامکی و تلفنی می باشد. این شماره تلفن ها برای ارسال پیام های هدفمند بسیار عالی می باشند.

برای مثال ارسال پیامی مانند: سارا محمدی پزشک محترم ، خرید تجهیزات پزشکی با 30 درصد تخفیف – سماره تماس:    "

دومین مزیت هزینه بازاریابی بسیار پایین در  اجرای این کمپین ها می باشد. برای مثال شما با هزینه 50 هزار تومانی میتوانید به هزاران نفر پیامک هدفمند ارسال کنید.

نکته دیگری که در استفاده از بانک اطلاعات پزشکان ایده کاو وجود دارد این است که داشتن استمرار در ارسال پیامک یا ترکیب ارسال پیامک با تماس تلفنی با همه این افراد میتواند نتیجه ای چشمگیر داشته باشد.

  

ضمانت بازگشت وجه برای بانک تلفن پزشکان

بانک شماره موبایل در سایت های زیادی به فروش می رسد و پیدا کردن یک مرجع مطمعن برای خرید کمی دشوار می باشد.

ما در ایده کاو برای هر یک از سرویس های بانک شماره موبایل، قبل از خرید یه فایل تست رایگان در اختیارتان قرار خواهیم داد. شما با ارسال پیامک یا تماس تلفنی با انها میتوانید به واقعی بودن این افراد پی ببرید.

همچنین پس از خرید تیم ما برای بازاریابی بصورت رایگان به شما مشاوره خواهد  داد تا از تجربیات تیم ما برای فروش بیشتر خود استفاده کنید.بانک تلفن پزشکانی که برای شما ساخته می شود بر اساس کاوش در تلگرام و گروه های تلگرامی می باشد. 

و پزشکان واقعی را با درصد 86 به شما معرفی می کنیم.بانک ایده کاو دقیق ترین بانک شاره موبایل پزشکان کشور می باشد.

با این شرایط اگر شما بعد از تهیه بانک اطلاعات شماره موبایل پزشکان رضایت نداشتید ، میتوانید تمام وجه خود را پس بگیرید.

بانک شماره موبایل پزشکان ایده کاو

دسته بندی و مرتب کردن شماره ها

طراحی  بانک اطلاعات پزشکان کل کشور به صورتی است که می توانید دسته بندی درستی روی شماره ها داشته باشید یعنی می توانید ارسال پیامک برای اسامی که از یک حرف خاص شروع شده اند داشته باشید این موضوع بخش مهمی از کار است و در طرح های تبلیغاتی خاص بسیار اثر بخش خواهد بود.

همینطور شرایط برای مرتب سازی برای رده سنی و یا تخصص نیز وجود دارد میتوانید ارسال پیامک به  لیست پزشکان تازه وارد داشته باشید و شرایط مرتب سازی شماره تلفن را به طور دقیق بر عهده بگیرید. در بهترین شرایط افراد می توانند از بانک اطلاعات شماره موبایل استفاده روتینی داشته باشند و شرایط هدفمند و تخصصی خواهد بود.

ارسال پیامک تبلیغاتی به صورت تخصصی

فرض کنید یک شرکت در زمینه یونیت های دندانپزشکی فعالیت می کند و دوست دارد ابزار و وسایل موجود در شرکت خود را به دندانپزشکان معرفی نماید در این صورت او می بایست به دنبال شماره موبایل دندانپزشکان باشد و سپس پیامک تبلیغاتی برای گروه دندانپزشکان ارسال شود و ارسال پیامک برای سایر شاخه های پزشکی در زمینه یونیت های دندانپزشکی بی معنی است. 

طراحی بانک اطلاعات شماره موبایل پزشکان به صورتی است که این دسته بندی برای شما وجود دارد و می توانید به سادگی ارسال پیامک داشته باشید و تبلیغات خود را به صورت موثر به نتیجه برسانید.

 

نتیجه گیری

موضوع مهمی است که برای بانک اطلاعات شماره موبایل پزشکان رایگان مطرح است اینکه می بایست روی تعداد پیامک ارسال شده نیز دقت داشت. تیم ما در تهیه بانک اطلاعات شماره موبایل پزشکان به این موضوع به دقت پرداخته است به طوری که یک پیامک تکراری برای یک پزشک در طول روز ارسال نشود و دسته بندی زمانی مشخصی مدنظر قرار بگیرد البته که پیامک هایی که در نظر گرفته می شود هم از نظر موقعیت شرایط خاص خود را دارد و هم می توان آن را به شکل حرفه ای اجرا کرد. 

ارسال پیامک تبلیغاتی برای پزشکان کل کشور به صورت نام و نام خانوادگی و همینطور سایر اطلاعات لازم فراهم شده است و درصد خطا به حداقل رسیده است تا بهترین سرمایه گذاری روی تبلیغات صورت بگیرد. در این زمینه آزمون و خطای زیادی صورت گرفته و موقعیت اجرایی پیامک ها  از نظر محتوا و زمان سنجیده شده است.

 

آخرین مطالب