بخارشوی ویداس خوبه؟ یا بوش


Power Scrub Elite یکی از کارآمدترین بخارشوی کننده های فرش است که می توانید در خانه خود داشته باشید. این برنامه به شکلی کاملاً متناسب با نیازهای شما طراحی شده است که شما بچه ها یا حیوانات خانگی دیگری در اطراف خانه دارید ، یا فاقد وقت اضافی برای بخارشوی کردن کامل هستید. این بخارشوی کننده فرش تمام آنچه شما نیاز دارید را دارد!

آنچه در مورد این بخارشوی کننده فرش بهترین است این است که بخارشوی کننده قدرتمند و در مدت زمان بسیار کوتاهی به شما می دهد.

چقدر سریع ، می پرسی؟

خوب ، اجازه دهید ما به شما بگوییم که حالت بخارشوی کردن سریع آن به شما امکان بخارشوی کردن فرش های خود را می دهد و طی 45 دقیقه آنها را خشک می کنید. این سریعترین کاری است که می توانید از هر بخارشوی کننده فرش بدست آورید!

از طرف دیگر حالت بخارشوی کردن عمیق ممکن است کمی بیشتر طول بکشد. اما مطمئن باشید ، زیرا این یک فرش بسیار عمیق برای فرش شما ایجاد می کند. بنابراین ، با تمام خاک های داخل زمین ، جاسازی شده و لکه های سرسخت خداحافظی کنید. این دستگاه همچنین دارای یک نیروی گرما است. با این کار هوا گرم روی سطح بخارشوی کردن اعمال می شود و باعث می شود سریعتر خشک شود.

و اگر همه این موارد کافی نباشد ، Power Scrub Elite Pet همچنین دارای یک سیستم قلم مو SpinScrub ضد میکروبی است که دارای یک سیستم برس انحصاری است. این برس به آرامی چرخیده و برطرف خواهد شد و همه کثیفی ها و لکه ها را برطرف می کند و هیچ آسیبی به فرش شما وارد نمی کند. در همین حال ، درمان ضد میکروبی به جلوگیری از استعمار بو و باکتری ها در ابزار کمک می کند.

بخارشوی ویداس خوبه؟

بخارشوی کردن سریع حالت به شما امکان بخارشوی کردن کارآمد با صرفه جویی در وقت را می دهد.
حالت بخارشوی کردن عمیق به شما کمک می کند تا از شر جاسازی شده و کثیف ترین لکه ها خلاص شوید
برس ضد میکروبی فرش شما را از آسیب و باکتری در امان نگه می دارد
سبک وزن و کار با آن بسیار آسان است
منفی

بخارشوی کننده با پیش بخارشوی کننده بهتر کار می کند ، اما باید جداگانه خریداری شود
در صورت عدم استفاده صحیح ، ممکن است دستگاه آب نشت کند.
بخارشوی کننده فرش Hover Power Scrub Elite Pet FH50251
رتبه ما:4.5 از 5 ستاره (4.5 / 5)

قیمت را در آمازون بررسی کنید
5بخارشوی کننده موکت حرفه ای حیوان خانگی Bissell 17N4P Deepclean
بیسل با بخارشوی کننده های حرفه ای خود در صدر بازی ها قرار دارد. برای اثبات این موضوع ، یکی دیگر از بخارشوی کننده های سنگین آنها که در فهرست بهترین بخارشوی کننده های فرش ما قرار دارد ، آورده شده است. این برنامه با تمام ویژگی های مناسب برای کمک به شما در بخارشوی کردن فرش عمیق و قدرتمند ، کار را آسان تر کرده است و کار را راحت تر از گذشته می کند.

این دستگاه کاملاً مناسب برای کسانی است که به دنبال راه حل برای همه لکه های حیوان خانگی سرسخت و بوی هستند. مطمئناً از بین بردن آن لکه ها دشوار است ، اما این بخارشوی کننده فرش کار را غیرقابل باور آسان می کند! این بخارشوی کننده فرش حرفه ای Bissell 17N4P DeepClean به شما یک نظافت ارائه می دهد که از نظر دیگران برتر و بی نظیر است.

یکی از بهترین ویژگی های آن فناوری Heatwave است که از آن استفاده می کند. این اجازه می دهد تا آب دستگاه در کل در دمای ثابت باقی بماند. آب گرم شده به همراه 12 ردیف برس برقی عملکرد این بخارشوی کننده فرش را بسیار زیاد می کند. برس های برق از نوع چرخشی دوگانه هستند و از بخارشوی کردن عمیق شما را راضی می کنند.

بخارشوی کننده فرش هویت Power Scrub Elite Pet Fh50251

این دستگاه همچنین دارای EdgeSweep و Surround Suction است. EdgeSweep به شما امکان بخارشوی کردن در برابر تخته های پایه را می دهد در حالی که Surround Suction به سطح شما کمک می کند تا سریعتر خشک شود. همه اینها به تجربه بخارشوی کردن شما می افزاید. همچنین دارای تعدادی ابزار است که باعث می شود بخارشوی کردن فرش بهتر و بهتر شود.

طرفداران

این دستگاه نسبت به سایر بخارشوی کننده های فرش استاندارد در از بین بردن لکه های حیوان خانگی و بو بهتر است
مکش احاطه کننده سطح را سریعتر خشک می کند و به شما در صرفه جویی در وقت کمک می کند
برس های پودر دارای یک حرکت دوگانه هستند که کیفیت چشمگیر بخارشوی کردن را تضمین می کنند
این شامل یک سبد جمع آوری موی حیوان خانگی است که بخارشوی کردن موهای حیوان خانگی شما را از راه فرش راحت تر می کند
این دستگاه همچنین دارای سه بطری فرمول حرفه ای 2X بیسل است که به روند بخارشوی کردن بسیار کمک می کند
منفی

دستگاه بسیار سنگین است و کار کمی مشکل را انجام می دهد
آب کثیف و بخارشوی هر دو در یک ظرف موجود هستند ، که باعث می شود نتوانید چقدر آب بخارشوی باقی مانده سخت باشد
بخارشوی کننده موکت حرفه ای حیوان خانگی Bissell 17N4P DeepClean
رتبه ما:4.1 از 5 ستاره (4.1 / 5)

قیمت را در آمازون بررسی کنید
6بخارشوی کننده فرش حرفه ای بزرگ سبز Bissell 86t3
این بخارشوی کننده فرش توسط بیسل هیچ چیزی کمتر از یک ماشین حرفه ای نیست که بهترین کیفیت نظافت را در اختیار شما قرار می دهد. برای خلاص شدن از گرد و غبار و لکه ها می توانید به بخارشوی کننده فرش حرفه ای Big Green 86T3 تکیه کنید و فرش خود را به همان اندازه جدید تهیه کنید.

این بخارشوی کننده فرش مجهز به نماد DirtLifter PowerBrush نمادین Bissells است. این برس با اندازه فوق العاده بزرگ ، بخارشوی کردن عمیق را تضمین می کند که مطمئناً شما را راضی خواهد کرد. برای کمک به کار قلم مو ، دستگاه از یک فرمول حرفه ای بیسل حرفه ای Bissell برخوردار است که در از بین بردن لکه های سخت و کثیف بسیار کمک می کند. و نتیجه به وضوح بهتر است.

بخارشوی کننده فرش حرفه ای Big Green مجهز به قدرت مکش سنگین است که امکان خشک شدن نسبتاً سریع تر سطح را فراهم می کند. دستگاه در جلو و همچنین پرس عقب بخارشوی می کند و زمان کمتری را مصرف می کند. دو مخزن بزرگ بخارشوی کردن کامل اتاق را با مراجعه کمتر به سینک امکان پذیر می کنند. همه این ویژگی ها در کنار هم برای بخارشوی کردن سریعتر کارآمد هستند و به شما در صرفه جویی در وقت بیشتر کمک می کنند.

این دستگاه از مواد بسیار محکم ، بادوام و با کیفیت ساخته شده است که اطمینان از ماندگاری بیشتر آنها خواهد داشت. و اگر هنوز شک و تردید در مورد این بخارشوی کننده وجود دارد ، بیسل 5 سال ضمانت در این مورد را ارائه می دهد. چه چیزی بیشتر از ما می توانیم درخواست کنیم؟

طرفداران

برس قدرت فوق العاده DirtLifter به یک عمل شستشوی عمیق و بخارشوی کردن بهتر می بخشد
خشک شدن سریع سطح به قدرت مکش سنگین کمک می کند
دو مخزن بزرگ به شما اطمینان می دهند که لازم نیست بیش از حد از سینک دیدن کنید
5 سال ضمانت محدود مطمئنا رضایت کامل محصول را برای شما فراهم می کند
منفی

کار نادرست دستگاه ممکن است منجر به نشت آب شود
در صورت استفاده از هر فرمول بخارشوی کننده ای غیر از بیسل ، گارانتی محصول باطل است
دستگاه بسیار سنگین وزن است. این کار سخت تر می کند
بخارشوی کننده فرش حرفه ای بزرگ سبز Bissell 86T3
رتبه ما:4.7 از 5 ستاره (4.7 / 5)

قیمت را در آمازون بررسی کنید
7فرش بخارشوی کننده فرش Doctor Mighty Pro X3
این دستگاه توسط Rug Doctor دقیقاً همان چیزی است که فرش های کثیف شما نیاز دارند. این دستگاه بخارشوی کردن فرش است که نظافت دیگری را برای شما فراهم می کند. Mighty Pro X3 نه تنها فرش شما را بخارشوی می کند بلکه از هرگونه بو نیز خلاص می شود. و این دقیقاً همان چیزی است که باعث می شود در این لیست بهترین بخارشوی کننده های فرش بخارشویشویشوی قرار بگیرد.

هنگام خرید این دستگاه ، دستگاه Mighty Pro X3 را همراه با ابزار اثاثه یا لوازم داخلی ، پیمان ، 40 بطری بخارشوی کننده فرش خانگی با فرمول حیوان خانگی و اسپری رفع کننده ادرار 24 اونسی دریافت می کنید. همه این ابزارها و لوازم جانبی این ماده را به یک بخارشوی کننده چند منظوره تبدیل می کنند. در حقیقت ، به کسی تبدیل می شود که مخصوص همه صاحبان حیوانات خانگی مناسب باشد

ابزار اثاثه یا لوازم داخلی شما کمک خواهد کرد بخارشوی کردن مبلمان خود را، تشک و تخت حیوان خانگی تنها راه آن را بخارشوی سازی فرش. از طرف دیگر فرمول حیوان خانگی برای از بین بردن لکه هایی که حیوانات خانگی شما در اطراف خانه دارند ، کار خواهد کرد.

اما این نیست همچنین بوی نابخارشوی را خنثی می کند. سرانجام ، ادرار از بین می رود و به طور موثری برای بخارشویسازی تمام حوادث کار می کند. علاوه بر این ، فرمول ویژه آنزیمی طرفدار محلول نیز برای جلوگیری از نشانه گذاری مجدد حیوانات خانگی کار خواهد کرد.

در کل ، این بخارشوی کننده فرش بیشتر یک دستگاه چند منظوره است که امکان بخارشوی کردن سریع و کارآمد را فراهم می کند و فرش های شما را به خوبی جدید می کند.

طرفداران

استفاده از Mighty Pro X3 بسیار آسان است و همراه با کتابچه راهنمای کاربر است که در صورت بروز هرگونه مشکلی به شما کمک می کند
قلم مو برهم زننده با حرکت جانبی به کنار آن از آسیب رساندن به الیاف فرش و فرش جلوگیری کرده و آنها را به عنوان جدید حفظ می کند
دستگاه بسیار سبک وزن و کار با آن بسیار آسان است
دسته را می توان تاشو کرد و بخارشوی کننده را به راحتی می توانید در آن ذخیره کنید
منفی

استفاده از راه حل های بخارشوی کردن غیر از راه حل های موجود در این برند ، گارانتی دستگاه را خنثی می کند
بخارشوی کننده مقدار زیادی آب را به خود جلب نمی کند و باعث می شود روند خشک شدن طولانی تر شود
فرش بخارشوی کننده فرش Doctor Mighty Pro X3
رتبه ما:4.3 از 5 ستاره (4.3 / 5)

قیمت را در آمازون بررسی کنید
8بخارشوی کننده فرش Bissell 2085 Turboclean Powerbrush Pet Uptight Pet
آیا به دنبال یک بخارشوی کننده فرش می باشید که با هزینه ای مناسب ، بخارشوی کردن کیفیت حرفه ای را ارائه می دهد؟ بیشتر به دنبال این نباشید که بخارشوی کننده مناسب پیدا کرده اید. این دستگاه بهترین دستگاهی است که با تمام ویژگی های مناسب که برای بخارشوی کردن فرش خود لازم دارید مجهز شده است و می توانید در این لیست جایگاهی کسب کنید.

در اینجا چیزی است که ما کاملاً در مورد این دستگاه دوست داریم. استفاده از آن بسیار آسان است. برای عملکرد آن هیچ کارکرد پیچیده ای و کار اضافی لازم نیست. این کار بسیار ساده است که می توانید در دفترچه راهنما بیشتر جستجو کنید. علاوه بر این ، 12 پوند. دستگاه سبک وزن بسیار آسان و قابل کنترل است.

برس قدرت 4 سطحی DirtLifter که در این دستگاه به نمایش در آمده است کلاسیک Bissell است. این تضمین می کند که فرش شما هیچ گونه خاک تعبیه شده یا لکه های سختی در آن باقی نمانده است. این با مکش قدرتمندی که به شل شدن خاک کمک می کند ، جفت شده است. بنابراین ، همه اینها باعث می شود تا بخارشوی کننده های مناسب برای ایجاد فرش های جدید به نظر برسد.

دستگاه امتیاز قدرت 3.4 آمپر همچنین دارای 2 مخزن بزرگ است. این مخازن ، آب بخارشوی و کثیف را از هم جدا نگه داشته و از سفرهای ثابت به سمت سینک آسایش می بخشد. و اگر این کافی نباشد ، بخارشوی کننده نیز با یک دسته جمع شونده همراه است ، و این باعث می شود تا فضای ذخیره سازی آسانتر و راحت تر شود.

طرفداران

با توجه به وزن بسیار کم آن ، مانیتورینگ دستگاه بسیار آسان است
برس قدرت DirtLifter مطمئن خواهد شد که تمام لکه های پوسته شده و لکه دار را ردیابی می کنید
همچنین می توان لکه هایی را که ماندگار است مانند قهوه ، شراب ، آب انگور و غیره از بین برد
دسته جمع شونده ، راحتی را در هنگام ذخیره سازی تضمین می کند
منفی

دستگاه برای رنگ آمیزی بسیار سنگین و بیش از حد طراحی نشده است. چنین مواردی به چندین روش بخارشوی کردن نیاز دارد
با هیچ دلبستگی همراه نیست
خشک شدن ممکن است کمی بیشتر از سایرین طول بکشد ، زیرا آب زیادی را برطرف نمی کند
بخارشوی کننده فرش Bissell 2085 Turboclean Powerbrush Pet Uptight Pet
رتبه ما:4 از 5 ستاره (4/5)

قیمت را در آمازون بررسی کنید
9بخارشوی کننده موکت هوور Fh50251 Power Scrub Elite Pet Pet
هوور FH50251 ماشینی است که برای همه علاقه مندان به نظافتی که نمی توانند لکه یا گرد و غبار فرو رفته در فرشهای خود داشته باشند ، یک رویا نیست. این دستگاه نسبت به سایر نظافت فرش های استاندارد بسیار کارآمد تر عمل می کند. این همه لکه هایی را که شما در هیچ زمان تحقیر می کنید از بین می برد و بنابراین جای خود را در این لیست پیدا کرده است.

بخارشوی کننده فرش Power Scrub Elite Pet دارای سه حالت مختلف است که همگی مطابق نیاز شما کار می کنند. حالت اول بخارشوی کردن سریع است که نه تنها فرش های شما را بخارشوی می کند بلکه باعث خشک شدن آن ها خواهد شد ، همه در مدت 45 دقیقه. اما مطمئن باشید ، کاهش زمان بخارشوی کردن در کیفیت بخارشوی کردن سازگار نیست.

حالت دوم حالت عمیق بخارشوی است. این یکی برای همه لکه های سخت تر شماست. مواردی که معمولاً مردم از آنها دست می کشند. به طور مشابه ، می تواند با جاسازی شده در فرش هایی که مدتی در آنجا نشسته اند ، مقابله کند. حالت عمیق بخارشوی برای رهایی شما از این موارد بسیار کارآمد است.

سوم حالت شستشو / شستشو است. حالت شستشو و شستشو به طور انحصاری برای افزایش عمر فرش شما طراحی شده است. این فرش شما را شستشو می دهد ، و سپس حالت شستشو تمام محلول باقیمانده را از بین می برد و به فرش شما ظاهری زیبا و تازه می بخشد.

آنچه که در مورد این دستگاه خاص است قلم موهای ضد میکروبی آن است که به آرامی می چرخد ​​و همه کثیفی ها را برطرف می کند ، بدون اینکه به فرش شما آسیب برساند.

طرفداران

سه حالت مختلف به شما بخارشوی کردن کیفیت بهینه می دهد ، اما همه مطابق نیاز شما
درمان ضد میکروبی از ایجاد باکتری بر روی ابزار جلوگیری می کند
این ماده سبک وزن است و باعث می شود بخارشوی کننده آن را به راحتی کنترل و مانور دهید
منفی

کار نادرست دستگاه ممکن است باعث نشت آب آن شود
بخارشوی کننده با پیش درمانی بهتر عمل می کند ، اما باید جداگانه خریداری شود
بخارشوی کننده موکت هوور FH50251 Power Scrub Elite Pet Pet
رتبه ما:4.5 از 5 ستاره (4.5 / 5)

قیمت را در آمازون بررسی کنید
بهترین راهنمای خرید بخارشویشویشوی بخارشوی کننده بخارشویشویشوی
بخارشوی کننده های فرش در هر خانواده ای که بدیهی دارای فرش است ضروری شده است. جاروها و جاروبرقی ها مدت زمان زیادی است که به نظر می رسد ، بسیار خوب است. اما آنها به همان اندازه کارآمد نیستند. در طی یک دوره زمانی ، فرش شما هنگام اولین بار آن را لمس خواهد کرد. دستگاه بخارشوی کننده فرش تنها چیزی است که می تواند ظاهر جدید فرش شما را حفظ کند.

پیدا کردن مواد بخارشوی کننده بخارشویشویشوی فرش کار سختی نیست زیرا تعداد زیادی از آنها در آنجا وجود دارد. اما این واقعیت همچنین انتخاب مناسب را پیچیده تر می کند. چگونه تصمیم بگیریم کدام یک برای شما مناسب است؟ برای کمک به شما در این زمینه ، یک راهنمای خرید سریع آورده شده است.

هزینه
جنبه اصلی که باید در هنگام خرید فرش بخارشوی کن در نظر بگیرید هزینه آن است. شما باید بودجه مشخصی را در نظر داشته باشید. هزینه بخارشوی کننده فرش می تواند بسیار متفاوت باشد. یک بخارشوی کننده فرش خوب با تمام ویژگی ها به معنای هیچ چیز نیست اگر به سادگی در بودجه شما قرار نگیرد.

اندازه
مورد بعدی که باید به آن توجه کنید اندازه بخارشوی کننده است. دستگاه بخارشوی کننده بخارشویشویشوی بسیار بزرگ و سنگین برای شما می تواند بهترین عملکرد خود را انجام ندهد. به طور مشابه ، یک بخارشوی کننده کوچک اگر بخواهید برای استفاده سنگین کار کند ، بهترین نتیجه را به شما نمی دهد. بنابراین قبل از انتخاب ، مطمئن شوید که اندازه مورد نیاز بخارشوی کننده خود را مورد توجه قرار داده اید.

برای یک خانه بزرگ یا استفاده سنگین ، باید بخارشوی کننده چند منظوره بزرگتری را انتخاب کنید. اما اگر یک آپارتمان کوچک دارید ، ممکن است بخواهید یک بخارشوی کننده دستی کوچکتر را در نظر بگیرید که به شما کمک می کند تا ظروف سرباز یا سر و صدای سریع را برطرف کنید.

سطوح خانگی
همچنین سطوح موجود در خانه خود را که به بخارشوی کردن مداوم نیاز دارند ، در نظر بگیرید. برخی از فرش ها مخصوصاً فقط برای فرش ها طراحی شده اند. در ضمن ، سایرین متنوع تر هستند و می توان برای تعدادی از سطوح مانند اثاثه یا لوازم داخلی ، پله ها ، کف ، کوره و غیره مورد استفاده قرار گرفت. اگر قصد دارید فقط از روی فرش های خود استفاده کنید ، چرا سرمایه هایی را نصب می کنید که روی سطوح بیشتری کار کند؟

ویژگی های بخارشوی کردن
به نظر می رسد که همه بخارشوی کننده های فرش به سادگی برای بخارشوی کردن طراحی شده اند ، اما واقعیت این نیست. مارک های مختلف دارای ویژگی ها و تکنیک های مختلف بخارشوی کردن هستند ، بنابراین می توانید تصمیم بگیرید کدام یک را بیشتر دوست دارید. بعضی از بخارشوی کننده ها فقط برای بخارشوی کردن سطح از خاک و لکه ها هستند. در همین حال ، دیگران قدمی جلوتر هستند و همچنین سطح آن را ضد آب می کنند.

بعضی از بخارشوی کننده ها دارای یک برس با چرخش و در حالی که برخی دیگر دارای یک برس به یک طرف هستند. بنابراین اکنون این وظیفه شماست که بفهمید برای نیازهای خود چه چیزی را پیدا می کنید.

استفاده کنید
هنگام تصمیم گیری در مورد بخارشوی کننده فرش ، این را هم در نظر داشته باشید که بخارشوی کننده ای که تصمیم به خرید دارید باید از آن آسان باشد. انواع خاصی از بخارشوی کننده های فرش عملکردی بسیار مشکل دارند که باعث می شود آنها بسیار کاربر پسند نباشند. بنابراین اگر می بینید که استفاده از آن بسیار پیچیده است ، بهتر است به گزینه بعدی بروید. عاقلانه ترین است که شخصی را انتخاب کنید که ساده ترین و ساده ترین کار را برای ایجاد دردسر بیشتر انجام دهد.

راحتی
راحتی در هنگام بخارشوی کردن فرش یا هر محصول دیگری برای آن مهم است. لوازم خانگی کارها را برای ما آسانتر می کنند نه سخت تر. برای این کار ، باید در نظر بگیرید که موردی که می خریدید حداکثر راحتی و راحتی را در اختیار شما قرار می دهد.

بهتر است به سراغ بخارشوی کننده فرش بروید که نه تنها برای تهیه و نگهداری آن راحت باشد بلکه از نگهداری کمتری نیز برخوردار است. اگر این کار را نکنید ، ممکن است خودتان مشکل دیگری بخرید.

ضمانتنامه
اگر به دنبال بخارشوی کننده های فرش هستید ، نیازی نیست که ما به شما بگوییم که خرید یکی از اینها شوخی نیست ، زیرا این ماشین ها هزینه های زیادی دارند. هنگامی که هزینه این پول زیادی را برای چیزی صرف می کنید ، ممکن است بخواهید اطمینان حاصل کنید که این مدت طولانی به شما ادامه خواهد داد بنابراین اطمینان حاصل کنید که قبل از خرید ، خط مشی ضمانت آنها را بررسی کنید.

اگر همه چیز با بخارشوی کننده شما به سمت جنوب می رود ، یک ضمانت می تواند یک مزیت بزرگ باشد. مارک های مختلف دارای ضمانت دوره های مختلف و خط مشی های مختلف هستند. برخی از این موارد را می توان با شرایط خاصی رد کرد ، حتما از همه چنین مواردی آگاه باشید.

سؤالات متداول
بخارشوی کردن فرش با یک بخارشوی کننده فرش چقدر طول می کشد؟

زمان لازم برای بخارشوی کردن فرش به نوع بخارشوی کننده مورد استفاده بستگی دارد. صحبت از یک بخارشوی کننده متوسط ​​، تقریباً 20 دقیقه در هر منطقه طول می کشد. (مساحت 250 فوت مربع در نظر گرفته می شود.)

اما این بار توسط بعضی از بخارشوی کننده های فرش که امکان بخارشوی کردن سریع تر و همچنین خشک شدن سریع تر را دارند ، بسیار کاهش می یابد.

هر چند وقت یکبار باید فرش بخارشوی شود؟

متخصصان توصیه می کنند حداقل سالانه فرش های خود را بخارشوی کنید. اگر بخارشوی کننده فرش ندارید ، پس باید بخارشوی کننده های مختلف فرش را انجام دهید که کار را برای شما انجام می دهند.

این زمان استاندارد بسته به رنگ ، سبک ، میزان استفاده ، شرایط بهداشتی اعضای خانواده و برخی عوامل دیگر ممکن است برای فرشهای مختلف متفاوت باشد.

چه مدت بخارشوی کننده های فرش به طول می انجامد؟

بخارشوی کننده فرش ها لوازم ارزان قیمت نیستند و معمولاً هزینه خوبی برای شما دارند. اما در عوض ، آنچه شما بدست می آورید یک دستگاه با دوام است که به اندازه کافی طولانی شما را دوام می آورد. اکثر دستگاه ها دارای ضمانت 3-5 ساله هستند و هر مشکلی را که با بخارشوی کننده خود دارید حل می کنند. بنابراین ، قطعاً حداقل تا مدت طولانی آن دوام خواهد داشت.

اما این در یک مورد ایده آل است. نحوه عملکرد دستگاه ، نگهداری از آن و همچنین فرکانس استفاده از آن نیز در مورد ماندگاری طولانی مدت سخنرانی دارد. اکثر دستگاه ها طی 1-2 سال با ارائه مشکل یا دیگری شروع می کنند. با این حال ، بیشتر اوقات چیزی جدی نیست ، و ضمانت نامه هنوز هم هزینه های شما را پوشش داده است.

آیا بخارشوی کردن راه حل ها برای استفاده در کنار بخارشوی کننده فرش ضروری است؟

خب نه. شما ملزم به استفاده از محلول بخارشوی کردن با بخارشوی کننده فرش نیستید ، اما قطعاً استفاده از آن به شما کمک می کند. اگر فقط از بخارشوی کننده خود استفاده می کنید تا گرد و غبار جاسازی شده را از فرش خود جدا کنید ، ممکن است نیازی به آن نداشته باشید. اما اگر با لکه ها و موارد سنگین در آن سر و کار دارید ، ممکن است نیاز به کمک یک راه حل بخارشوی کردن داشته باشید.

اما ترفند این است که شما نیازی به راه حل بخارشوی کردن ندارید. بعضی اوقات ، ممکن است از برخی دیگر از گزینه های دیگر مانند آب گرم ، سرکه سفید یا حتی کمی آب لیمو استفاده کنید. مطمئناً همه این موارد به روند بخارشوی کردن کمک می کنند. البته اینها به اندازه راه حل های بخارشوی کردن مؤثر نیستند.

اما محتاط باشید ، برخی از مارک های تجاری وجود دارند که در صورت استفاده از محلول بخارشوی کردن مارک دیگر ، ضمانت دستگاه شما را باطل می کنند. بنابراین فقط برای اینکه ایمن باشید ، یک راه حل بخارشوی کننده از همان مارک دریافت کنید.

آیا یک بخارشوی کننده فرش می تواند انواع لکه ها را از بین ببرد؟

پاسخ به این امر تا حد زیادی به نوع فرش بخارشوی کننده مورد استفاده بستگی دارد. بخارشوی کننده های خاصی وجود دارند که برای از بین بردن گرد و غبار کار می کنند اما در از بین بردن لکه ها واقعاً کارآمد نیستند. اما پس از آن ، بخارشوی کننده های خاصی نیز وجود دارند که سخت ترین لکه ها را از بین می برند زیرا آنها به سادگی برای این کار طراحی شده اند.

آیا همه بخارشوی کننده های فرش با ابزار همراه هستند؟

یک بخارشوی کننده با تمام ابزارهای اساسی برای بخارشوی کردن فرش همراه خواهد بود. اما تعداد معدودی وجود دارد که ابزارهای اضافی در اختیار شما قرار می دهد که این بخارشوی کننده های فرش را به بخارشوی کننده های چند منظوره تبدیل می کند. چنین لوازم جانبی ممکن است شامل مواردی از راه حل های بخارشوی کننده گرفته تا سبد خرید حیوان خانگی باشد!

آیا بخارشوی کننده های فرش نیاز به نگهداری اضافی دارند؟

هر دستگاهی بدون نوع مناسب نگهداری ، دوام نخواهد داشت و حتی تا زمانی که تصور می شود. هر بخارشوی کننده فرش معمولاً با یک دفترچه راهنما تهیه می شود که دستورالعمل های کاملی برای نگهداری دستگاه دارد. با این حال ، دو چیز کاملاً حیاتی است. تعویض آب در مخازن و بخارشوی کردن تمام ابزارها و شیلنگ ها.

نتیجه
به طور خلاصه ، با توجه به اینکه زندگی ما در این روزها به سرعت جابجا می شود ، داشتن یک دستگاه بخارشوی کننده فرش در خانه بسیار مناسب است. زمان زیادی برای استخدام بخارشوی کننده ها برای انجام کار برای ما وجود ندارد. و چرا می توانید شخص دیگری را برای بخارشوی کردن زمانی که می توانید کار را برای خودتان انجام دهید و بسیار کارآمد است نیز پرداخت کنید؟

ترفند این است که فقط بخارشوی کننده فرش مناسب را برای خود انتخاب کنید. این هم به خودی خود کار خیلی سختی نیست. فقط تمام جنبه های بخارشوی کننده فرش مورد نظر را به خاطر بسپارید و یکی از نزدیک ترین ها را انتخاب کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>