در NerdWallet ، ما تلاش می کنیم تا با کمک به شما در تصمیم گیری های مالی با اطمینان به شما کمک کنیم. برای انجام این کار ، بسیاری از یا تمام محصولات ارائه شده در اینجا از طرف شرکای ما است. با این حال ، این بر ارزیابی های ما تأثیر نمی گذارد. نظرات ما خود ماست.
قهوه بخش مهمی از کارهای روزمره صبح است. به همین دلیل انتخاب صحیح بهترین برند اسپرسو ساز خانگی مهم است ، به ویژه اگر هر روز قصد استفاده از این دستگاه را دارید.

از کمیت تا راحتی ، همه مواردی را که باید بدانید قبل از انتخاب دستگاه برای خانه خود بیان کرده ایم.

اینها هستند با شروع جستجوی یک دستگاه قهوه ساز ، مواردی که باید در خاطر داشته باشید :

نوع قهوه ساز
اندازه
غلاف ، کپسول یا زمین؟
ویژگی های ویژه
گزینه های نوشیدنی
تمیز کردن
حرارت
زمان دم کشیدن
موارد اضافی
زمان خرید شما
نوع قهوه ساز
وقتی تحقیق خود را شروع می کنید ، واقع بینانه فکر کنید که چقدر قهوه می نوشید و به چه تعداد افراد نیاز دارید. شما می توانید براساس ظرفیت تولید دلخواه خود نوع دستگاه مورد نیاز خود را باریک تر کنید. همچنین شایان ذکر است که برخی از سازندگان فقط قهوه را مصرف می کنند ، در حالی که برخی دیگر از غلاف های پیش بسته استفاده می کنند ، بنابراین به الزامات هر مدل توجه کنید.

قهوه سازهای یکبار مصرف: این سازندگان قهوه فقط به اندازه کافی برای یک نفر در هر زمان تولید می کنند. بیشتر آنها برای استفاده از غلاف طراحی شده اند ، اما برخی می توانند از زمین استفاده کنند ، و برخی دیگر امکان استفاده از آنها را دارند. این ماشین ها تمایل به سرعت دارند. برخی از آنها کمتر از یک دقیقه طول می کشد تا یک فنجان درست کنند. آنها معمولاً از سایر دستگاه های قهوه کوچکتر هستند و برای آشپزخانه هایی با حداقل فضای کانتر مناسب تر هستند.
قهوه سازهای قطره ای: این دستگاه ها برای وعده های بزرگتر ایده آل هستند. آنها به طور معمول یک کافه دارند و از زمینهایی برای تهیه یک گلدان کامل قهوه استفاده می کنند. بعضی از مدل ها می توانند 12 فنجان رو به بالا ایجاد کنند ، این بدان معنی است که جاوا شما ممکن است کمی بیشتر طول بکشد.
قهوه سازان با طراحی دوگانه: اگر میزان قهوه شما متفاوت است ، یک دستگاه قهوه ساز با طراحی دوتایی می تواند به شما بهترین خدمات را ارائه دهد. این نوع به شما این امکان را می دهد تا کافی قهوه را فقط برای یک فنجان یا یک گلدان کامل دم کنید.
دستگاه های تولید قهوه رنده و قهوه: این دستگاه های قطره ای هستند که چرخ های داخلی قهوه شما را ساخته اند. کاربران می توانند بدون سفر به یک کافه ، قهوه مناسب و تازه تهیه کنند.
[بازگشت به بالا]

اندازه
قهوه ساز جدید شما احتمالاً مکان برجسته ای در میز شما خواهد داشت. این بدان معنی است که شما متناسب با آن را می خواهید. اگر یک آشپزخانه گسترده با فضای خلاف کافی دارید ، احتمالاً اندازه دستگاه قهوه ساز شما جای نگرانی نیست. در غیر این صورت ، هوشمند است که قبل از خرید ، اندازه گیری نوار را بردارید. سپس به ارتفاع ، عرض و وزن محصول توجه کنید تا فضای کافی داشته باشید و در صورت لزوم می توانید ماشین را به راحتی جابجا کنید.

اگر به سمت یک لوازم خانگی تکیه می کنید ، می خواهید در انتخاب لیوان ، لیوان مسافرتی یا کشتی دیگر خود نیز فاکتور داشته باشید. بررسیهای کاربران می تواند راهنمایی هایی را در مورد آنچه در زیر دهانه قرار دارد ارائه دهد.

»موارد دیگر: بهترین تولید کنندگان قهوه آسیاب و قهوه
[بازگشت به بالا]

غلاف ، کپسول یا زمین؟
غلاف و کپسول ها گزینه های مناسبی هستند ، اما زمینه قهوه اقتصادی تر است – و برخی می گویند که طعم بهتری نیز دارند. با این حال ، برخی از دستگاه ها نمی توانند از آنها استفاده کنند. برخی دیگر نه تنها استفاده از کپسول های قهوه بلکه به یک مارک خاص کپسول را محدود می کنند. بعضی از ماشین ها ، مانند مدل های Keurig ، به شما امکان استفاده از زمین یا غلاف را می دهند – اما اگر زمینه را انتخاب کنید ، باید یک لیوان فیلتر قابل استفاده را خریداری کنید. جزئیات محصول را بررسی کنید تا مدلی را پیدا کنید که با اولویت شما مطابقت داشته باشد.
[بازگشت به بالا]

ویژگی های ویژه
قهوه سازها یک کارکرد اساسی دارند – درست کردن قهوه – اما برخی دستگاه ها کارهای بیشتری انجام می دهند. اگر به دنبال دستیابی به تجربه هستید ، شاید بخواهید دستگاه پیشرفته تری را انتخاب کنید. ویژگی های اضافه شده ای که ممکن است بخواهید در نظر بگیرید عبارتند از: عملکرد خاموش ، صفحه نمایش دیجیتال ، ساعت ، تنظیمات قدرت طعم ، برنامه ریزی و کنترل دما. اما هرچه یک مدل از ویژگی های بیشتری برخوردار باشد ، هزینه آن نیز بیشتر است.

»بیشتر: بهترین سازندگان قهوه ارزان قیمت
[بازگشت به بالا]

گزینه های نوشیدنی
خواه یک فنجان ساده جو و یا گزینه ای را برای ساختن هر مورد در منوی کافی شاپ بخواهید ، یک مدل برای شما وجود دارد. برخی از سازندگان قهوه فقط قهوه داغ می نوشند ، در حالی که برخی دیگر قادر به تهیه قهوه یخ زده ، کاکائو داغ ، چای ، کاپوچینو و… هستند. اگر بهترین های هر دو جهان را می خواهید ، به یک ماشین همه کاره نگاه کنید.
[بازگشت به بالا]

تمیز کردن
یک قهوه ساز ممکن است استفاده از آن آسان باشد اما تمیز کردن آن نیز ساده است. نگه داشتن دستگاه شما بدون تقسیم قهوه و ایجاد کلسیم باعث ماندگاری بیشتر آن و حفظ کیفیت قهوه شما می شود.

به دنبال سازنده ای باشید که دارای قطعات قابل جابجایی و ضد عفونی ظرفشویی باشد. اگر دستگاه دارای قطعاتی است که شما باید با دست آنها را تمیز کنید ، بررسی های کاربر را بخوانید تا تمیز کردن آن ساده باشد یا بی دست و پا یا اینکه آیا نقص هایی در طراحی وجود دارد که باعث خراب شدن دستگاه می شود.

»بیشتر: نحوه تمیز کردن دستگاه نسپرسو
[بازگشت به بالا]

حرارت
برخی از نوشیدنی های قهوه خوشحال نیستند مگر اینکه نوشیدنی های صبحگاهی خود را به طور عملی سوراخ کند ، در حالی که برخی دیگر راضی هستند که صبح ها را با یک فنجان گرم و گرم جو درست کنید. برای اطمینان از خنک بودن قهوه ، به دنبال مدل با کارافه عایق از جنس استنلس استیل ، یک صفحه گرم کننده یا تنظیم درجه حرارت باشید. سطح گرما ذهنی است ، بنابراین در صورت خواندن هر نقد و بررسی مصرف کننده ، آن را در نظر بگیرید.
[بازگشت به بالا]

زمان دم کشیدن
همه دستگاه با همان سرعت تولید نمی شوند. اکثر سازندگان قهوه یک وعده می توانند قهوه شما را در یک لحظه آماده کنند ، در حالی که برخی دیگر مانند سازندگان قهوه قطره ای ممکن است چند دقیقه طول بکشند. اگر زمان از ذات است – یا اگر دوست دارید بوی قهوه از خواب بیدار شوید – به یک وسیله با گزینه قابل برنامه ریزی نگاه کنید. شما می توانید یک زمان خاص برای تهیه نوشیدنی خود برنامه ریزی کنید. اطلاعات مربوط به محصول را برای مدت زمان تخم ریزی بررسی کنید.
[بازگشت به بالا]

موارد اضافی
برخی از سازندگان قهوه با لوازم جانبی یا اقلام پاداش مانند لیوان ، غلاف یا چرخ فلک که کپسول ها را ذخیره می کنند فروخته می شوند. و برخی از خرده فروشان ممکن است میزبان فروش محدودی باشند که هدیه ای را با خرید ارائه می دهند. وقتی مدلهای مختلف را در خرده فروشان مختلف مقایسه می کنید ، به آنچه در قیمت موجود است توجه کنید.
[بازگشت به بالا]

زمان خرید شما
پس از تصمیم گیری در مورد نوع صحیح قهوه ساز ، تصمیم می گیرید که آن را با بهترین قیمت ممکن تهیه کنید. به همین دلیل مهم است که زمان خرید و خرید را در نظر بگیرید.

از نظر تاریخی بهترین زمان برای خرید یک قهوه ساز در ماه می است ، در طول فروش روز یادبود. البته این راحت ترین زمان برای خرید همه نخواهد بود. برای فروش در وسایل آشپزخانه کوچک ، جایی که احتمالاً برخی از سازندگان قهوه را در آن مخلوط کرده اید ، چشم خود را در تمام طول سال نگه دارید.

پس از انتخاب مدل مورد نظر خود ، به وب سایت سازنده نگاهی بیندازید. برخی از آنها حمل و نقل رایگان ارائه می دهند یا موارد اضافی را با خرید شما شامل می شوند. اطمینان حاصل کنید که قیمت ها را بین تولید کننده و خرده فروشان شخص ثالث متفاوت مقایسه کنید. فراموش نکنید که آمازون را امتحان کنید ، جایی که ممکن است قهوه ساز را به طور مرتب با قیمت کاهش یافته پیدا کنید.

نرم افزار گرامرلی