بهترین سشوار موجود در بازار ایران در سال 2020

در بین کلیه سشوارهای Jinri ، مادون قرمز یونی Jinri با بیشترین فناوری ها و از نظر بودجه مناسب تر از هر یک از رقابت های سطح بالا است.

این سشوار به عنوان یک سشوار پریمیوم از Jinri ، از ترکیب فن آوری یونی و فناوری مادون قرمز برای محافظت بیشتر از مو در هنگام خشک کردن ضربه استفاده می کند. به گفته جینری ، گرمای مادون قرمز توسط اجزای داخلی سرامیک ساطع می شود که این نیز رایج ترین روش در صنعت سشوار است.

با قضاوت در مورد طراحی آن ، شما نمی توانید بگویید که آیا این یک سشوار عالی است یا خیر. طراحی جذابی ندارد ، تمام رنگ سیاه فقط برای من متوسط ​​است. برخلاف یک سشوار معمولی گران قیمت که مجهز به پوشش فانتزی است ، باید بگویم که این سشوار مادون قرمز یونی Jinri یک مدل کم مصرف است. من حدس می زنم به این دلیل است که جینری تلاش بیشتری را برای ویژگی های خشک کردن انجام داده است. با توجه به طراحی ، 7 از 10 را به آن می دهم.

در مورد عملکرد خشک کردن ، این سشوار Jinri باید قدرتمندترین دستگاه در خطوط تولید آنها باشد. این موتور با موتور 1875W AC همراه است که در مدت چند دقیقه خشک می شود. موتور AC برای جینری پیشرفت بزرگی محسوب می شود زیرا در گذشته دارای بسیاری از سشوار های ضربه ای هستند که دارای موتور DC هستند. جینری ادعا می کند که این مدل مادون قرمز یونی 45٪ زمان خشک شدن سریع تر و طول عمر 300٪ بیشتر دارد. اگرچه درست است ، اما نکته منفی این است که این سشوار Jinri کمی سنگین تر از سایر مدل های Jinri خواهد بود.

اگر تا به حال فکر کرده اید ، ” ای کاش یک سشوار واقعی که دارای انواع دلبستگی باشد ” داشته باشم. مشاهده می کنید این سشوار Jinri دارای 3 لوازم جانبی مختلف برای سشوار است. یک نازل صاف کننده ، دیفیوزر و یک پیوست شانه در بسته وجود دارد. این پیوست ها برای یک ظاهر طراحی روزانه عالی هستند ، اما باید بگویم نازل شانه برای من خیلی کوچک است. من همچنین دریافتم که این سشوار دارای طناب طولی 9ft است ، در واقع بسیار عالی است زیرا نیازی به نگرانی در مورد انعطاف پذیری نیست.

جوانب مثبت و منفی سشوار مادون قرمز Jinri Iconic
طرفداران:

جریان هوای شدید
گرمای مادون قرمز بدون آسیب گرما
یونهای منفی برای سلامت مو
3 پیوست
منفی:

بهترین سشوار موجود در بازار ایران

  1. بهترین بودجه دوستانه – سشوار Jinri Salon Grade DC Motor Motor

شما باور نخواهید کرد که یک سشوار حرفه ای 1875W کمتر از 30 دلار باشد. خوب ، جینری آن را ساخت. اگر تصور می کنید این سشوار به دلیل قیمت پایین از کارایی بالایی برخوردار است ، اشتباه می کنید. در عوض ، این سشوار محبوب ترین مورد در بین محصولات Jinri است زیرا از نظر وزن بسیار سبک و قدرتمند است.

اگرچه این سشوار از موتور DC به عنوان منبع انرژی استفاده می کند ، اما فشار جریان هوا به لطف خروجی 1875w به هیچ وجه ضعیف نیست. آنچه این سشوار ارزان قیمت Jinri را برجسته می کند این است که سشوار همچنین دارای یک ژنراتور یونی است. و جای تعجب دارد که سشوار با قیمت مناسب می تواند به شما اجازه دهد دقیقاً دما و سرعت جریان هوا را تغییر دهید. به عنوان یک سشوار موتور DC ، سطح دسی بل این سشوار قابل قبول است. صحبت از عملکرد خشک کردن ، قطعاً یک انتخاب کاملی است که فراتر از انتظارات ما است. دارای تنظیمات استاندارد 3 گرما و 2 سرعت در دسته است. به علاوه ، یک دکمه عکسبرداری جالب نیز وجود دارد که بتوانید فوراً هوای سرد را دریافت کنید. با این حال ، قابل درک است که این سشوار به دلیل قیمت ، دیگر فناوری های پیشرفته مراقبت از مو را ندارد.

اما نگاه سشوار کاملاً از نظر من یک فاجعه است. رنگ آبی و تیره مات به نظر می رسد قدیمی و قدیمی است. شکل بدن حجیم و سنگین به نظر می رسد ، اگرچه در واقع بسیار سبک است. من حتی نتوانستم چیزی در مورد این مدل پیدا کنم. خوب ، من حدس می زنم Jinri باید شروع به کار روی ظاهر سشوار های خود کند.

جوانب مثبت و مواقع سشوار موتور Jinri DC موتور
طرفداران:

سبک وزن
بودجه دوستانه
عملکرد سشوار شایسته
منفی:

طراحی زشت
موتور ماندگار کمتر

  1. قابل حمل ترین مدل Jinri – سشوار ضربه مسافرتی Jinri با ولتاژ دوگانه

برای سشوار مسافرتی ، یک موتور 1875w را می توان یک مدل با وزن بالا نامید . ما بسیاری از سشوار های ضربه مسافرتی را آزمایش کرده ایم ، بیشتر آنها دارای دامنه wattage از 1200W تا 1600W هستند. این احتمالاً قوی ترین سشوار مسافرتی است که هنگام قدرت و جریان هوا به وجود می آید.

صحبت از فناوری ها ، موهای مسافرتی معمولی هیچ ویژگی خاصی نخواهند داشت زیرا فروشنده می خواهد سشوار را تا حد امکان ساده کند. اما ، این سشوار Jinri مجهز به یک خروجی هوای تورمالین سرامیکی است که حتی در هنگام مسافرت نیز می تواند منفجر شود.

بدون شک ، این سشوار مسافرتی Jinri دارای تنظیمات ولتاژ دوگانه است که به شما امکان می دهد بدون نگرانی از درگیری ولتاژ ، به این سشوار بروید. اگر می خواهید در مورد ولتاژ سشوار بیشتر بدانید ، می توانید در پست قبلی ما در مورد سشوار های دارای ولتاژ دوتایی اطلاعات بیشتری کسب کنید . علاوه بر این ، سشوار قابل حمل دارای یک دسته تاشو است ، و آن را تا آنجا که ممکن است برای سفر کوچکتر کند.

متأسفانه ، دکمه هوای سرد این سشوار ضربه ای مطابق با مشتریان خریداری شده کار نمی کند. با وجود داشتن موتور قدرتمند ، هنوز هم هوای خنک به نوعی ضعیف است و جریان هوا پایدار نیست.

جوانب مو و مواقع سشوار مسافرتی Jinri:
طرفداران:

سبک و قابل حمل
سرامیک + فن آوری های تورمالین
ولتاژ تنظیم دوگانه
منفی:

هوای سرد هوای ضعیف
حکم نهایی:
اگر به دنبال سشوار بی عیب و نقص هستید ، جینری ممکن است بهترین نباشد. اما ، سشوارهای جینری برای استفاده در منازل و سالن ها هنوز مقرون به صرفه هستند و عملکرد بسیار خوبی دارند. من شخصاً طراحی سشوارهای ضربه ای آنها را دوست ندارم ، همه مدل ها شیک و تازه به نظر نمی رسند. با این حال ، برای افرادی که به یک سشوار با دوام نیاز دارند که می تواند مدت طولانی از آن استفاده شود ، Jinri می تواند ضربات مناسب را به شما پیشنهاد دهد. بنابراین در آینده نیازی به هدر دادن پول زیادی روی سشوار فانتزی ندارید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>