بهترین سشوار موجود در بازار ایران

بهترین سشوار موجود در بازار ایران که موهای شما را شگفت انگیز می کند Domen Hrovatin 2 ژانویه سال 2020 حمام و دوش ، مدل مو ، نظرات 3 نظر
بهترین سشوار برای مردان

سشوارها در دهه 1970 ، 80 و 90 همه عصبانیت در بین مردان داشتند زیرا مدل موها آن را طلب می کردند. اگر می خواهید ظاهر خاصی به دست آورید ، راه رسیدن به آنجا از جمله خشک کردن و مسواک زدن موهایتان است.

هر چند دهه گذشته شاهد فروپاشی سشوار ضربه بودیم. مدل های کوتاه تر ، حتی افکار عمومی – به جابجایی سشوار (مخصوص آقایان) به سطل کمک می کردند که شامل VCR ها و شلوار جین پایین.

در حالی که آنها هرگز به طور کامل از بین نرفتند ، سشوارها به دلیل تغییر مدل مو دوباره ظهور کرده اند. بسیاری از مردان امروزی شامل استفاده از سشوار باکیفیت – مانند سشوار مایع فوق العاده Dyson در روزمرگی خود بدون شرم

چرا که نه؟ سشوار مخصوص آقایان به سادگی ابزاری دیگر است که به شما کمک می کند روز به روز بهترین ظاهر خود را داشته باشید.

ما در این پست به بهترین سشوار های ضربه ای مخصوص آقایان و همچنین بسیاری از اطلاعات دیگر در مورد آنها خواهیم پرداخت – از جمله اینکه در هنگام خرید و نحوه استفاده صحیح از آنها به دنبال چه چیزی باشید.

فهرست مطالب
خلاصه سریعقبل از خرید: 4 مورد در خرید سشوار در نظر بگیرید5 بهترین سشوار مخصوص آقایان 2020چگونه از سشوار خود مانند یک حرفه ای استفاده کنیدخشک کردن موهای شما در مقابل خشک کردن حولهچرا ما این سشوار ها را بیش از سایر سشوار ها انتخاب کردیمنتیجه
خلاصه سریع
ریش Balding با پشتیبانی از خواننده است. وقتی از طریق لینک های خارجی خرید می کنید ، ممکن است یک کمیسیون وابسته کسب کنیم. بیشتر بدانید .
bb2-table__image
انتخاب شماره 1 ما
سشوار مایع Supersonic Dyson
برند Iconic با کیفیت ابتکاری
جریان هوای آرام با تنظیمات متنوعی
سبک و آسان برای کنترل
در AMAZON CHECK بررسی کنید
bb2-table__image
سشوار حرفه ای MHU Grade 1875W سشوار
موتور قدرتمند اما ساکت
مناسب برای موهای ضخیم و مجعد
همراه با لوازم جانبی اضافی برای استفاده کارآمد
در AMAZON CHECK بررسی کنید
bb2-table__image
سشوار Babyliss Pro Ceramix Xtreme
موتور کارآمد و قدرتمندی که باعث کاهش زمان خشک شدن می شود
سیم برق اضافی
به راحتی با تنظیم گرمای انتخابی قابل تنظیم است
در AMAZON CHECK بررسی کنید
bb2-table__image
سشوار مو سرامیکی Remington AC2015 T
استانداردهای حرفه ای و کیفیت
جریان هوای قدرتمند
شکاف ها بدون نوسان گرما را به طور مساوی گرم می کنند
در AMAZON CHECK بررسی کنید
bb2-table__image
سشوار Conair 1875 Watt با اندازه کامل و دارای تهویه یونی
گرمای مداوم می بخشد
دکمه عکسبرداری سریع ، سبک مورد نظر خود را پس از اتمام برطرف می کند
زمان خشک شدن را با کمبود کارآیی کاهش می دهد
در AMAZON CHECK بررسی کنید
قبل از خرید: 4 مورد در خرید سشوار در نظر بگیرید
شما به یک ظاهر طراحی شده مناسب موهای خود نیاز دارید ، و سشوار با کیفیت یکی از این ابزارها است. نه فقط هر سشوار ، شما را به خاطر بسپارید ، بلکه موردی مناسب برای نوع موهای شما است و 1 صدمه ای به موهای شما وارد نمی کند ، یا 2) موهای خود را بهتر از بهترین حالت خود نمی بینید.

تمام آنچه گفته شد ، در اینجا برای خرید سشوار ، مواردی را باید بدانید که:

 1. قدرت
  قدرت به وات کاهش می یابد و هرچه وات سشوار بالاتر باشد ، گرمای بیشتری نیز تولید می کند. و البته هر چه گرما بیشتر باشد موهای شما سریعتر خشک می شوند. بیشتر سشوارها 1300 تا 1850 وات هستند. در صورت داشتن موهای ضخیم به سشوار با وات بیشتر احتیاج دارید ، اما برای اکثر افراد وزن استاندارد کافی است.

فقط توجه داشته باشید: سشوارهای ارزان قیمت تمایل به کاهش وزن کمتری دارند. نه تنها موهای خود را به همان سرعتی خشک نمی کنید بلکه زودتر از سشوار های گران قیمت نیز فرسوده خواهید شد.

 1. وزن
  مگر اینکه به دنبال یک تمرین خوب برای بدن و ساعد در خارج از سالن ورزشی باشید ، احتمالاً یک سشوار سبک وزن تر را ترجیح می دهید. سشوار ضعیف تر وزنه راحت تر است و به دلیل اینکه قفل های خوب و ضخیم خود را خشک می کنید ، بازوهای خود را خسته نمی کنید.
 2. ویژگی ها
  تولیدکنندگان سشوار باید وسایل را دوست داشته باشند زیرا بسیاری از سشوار ها دکمه ها و تنظیمات متنوعی را برای کنترل هر جنبه ای از خشک کردن موهای خود دارند ، از جمله:

کنترل دما
کنترل دما ویژگی اصلی هر سشوار است و به طور مرتب دمای هوا را اندازه گیری می کند و آن را تنظیم می کند تا موهای شما را از آسیب گرما محافظت کند. بسیاری از سشوار های با کیفیت بالا دارای چندین تنظیم گرما مانند پایین ، متوسط ​​و زیاد هستند.

اگر موهای ریز ، نازک و یا خشک دارید ، تنظیم دمای پایین برای شما بهتر است.
اگر موهای معمولی دارید ، تنظیم دمای متوسط ​​ایده آل است.
اگر موهای درشت و ضخیمی دارید ، از تنظیم گرمای زیاد استفاده کنید.

تنظیم هوای سرد
به دنبال سشوار باشید که دارای دکمه هوای سرد باشد که موجب انفجار هوای سرد می شود. هوای سردتر به شما کمک می کند مدل موهای خود را تنظیم کنید .

خوب لمس کنید
فناوری لمسی سرد سطح سشوار و اتصالات آن را خنک نگه می دارد.

پخش کننده
دیفیوزرها در تقویت و جدا کردن مو به منظور تقویت بافت آن کمک می کنند. آنها همچنین به خشک کردن موهای شما کمک می کنند بدون اینکه باعث سبک آن شود. سرانجام ، آنها یخ زدگی را کاهش می دهند.

نوع بند ناف
اگر سشوار شما دارای بند مفصل گردنده است که مانع از لکه دار شدن آن می شود ، این جایزه است. اگر شما مانند بسیاری از کاربران سشوار هستید ، سرخوردگی یک بند ناف را درک می کنید که هر بار که از آن استفاده می کنید گره خورده و پیچ خورده می شود و یا هر بار که آنرا یکبار خشک کردید ، موهای خود را تنظیم کردید.

کوه
برخی از سشوار ها با یک مونت که شما به دیوار حمام خود وصل کرده اید برای ذخیره سازی آسان می آید. بعضی از مونت ها حتی با یک چراغ شب نیز می آیند. در هر صورت ، اگر فضای ذخیره محدودی دارید ، یا همیشه می خواهید بدانید که آخرین بار سشوار خود را کجا می دانید ، ایده خوبی است.

نازل
برخی از سشوار ها دارای ضمیمه ای مانند نازل کنسانتره هستند که به انتهای سشوار شما (مانند یک دیفیوزر) می چسبد. همانطور که از نام آن پیداست ، یک نازل کنسانتره هوا را در جریان غلیظی قرار می دهد که در صورت تمایل به صاف کردن موهای شما کمک می کند. با خشک شدن موهای خود اطمینان حاصل کنید که مسیر قلم مو خود را دنبال کرده و هرگز نگذارید نازل کنسانتره با موهای شما در تماس باشد.

اتصالات شانه یا مو پیک
بعضی از سشوار ها دارای یک شانه یا پیک مو پیک هستند که به انتهای سشوار می چسبند ، دقیقاً مانند نازل کنسانتره یا دیفیوزر. در صورت داشتن موهای ضخیم یا موهای مجعد ، یک شانه یا پیک پیک بسیار مفید است زیرا به شما کمک می کند الگوی طبیعی فر را هنگام خشک کردن موهایتان بکشید.

4- مواد
ترکیب بدنه سشوار مهم است و ممکن است از مواد زیر تشکیل شده باشد:

سرامیک
محفظه سشوار پلاستیکی یا فلزی که در سرامیک یا چینی پوشانده شده است ، گرما را خشن تر و سازگارتر می کند. این باعث می شود آنها برای موهای ریز یا خشک که رطوبت را به راحتی از دست می دهند ، مناسب باشد. اما یک مدل سرامیکی یا پرسلانی برای همه نوع مو مناسب است و اگر مطمئن نیستید که چه نوع سشوار را خریداری کنید ، مناسب است.

تیتانیوم
سشوار های تیتانیوم گرما را در دمای یکنواخت و پایدار تأمین می کنند. با این حال ، این درجه حرارت بسیار گرم می شود ، بنابراین اگر موهای ریز یا آسیب دیده دارید تیتانیوم انتخاب مناسبی نیست.

تورمالین
سشوار تورمالین یا یونی یونهای منفی را نشان می دهد که برای خشک شدن سریعتر قطرات آب روی موهای شما را می شکنند. اگر موهای ضخیم یا تیز و یا مویی دارید که خشک کردن آن دشوار است ، بهترین گزینه شماست. (به هر حال ، تورمالین یک فلز نیمه قیمتی است که شدیدترین عمل یونی را فراهم می کند.

خوب ، اکنون که ما برخی از نکات خرید سشوار را پوشش داده ایم ، بیایید به بررسی محصولات ما و بهترین سشوار برای مردان بروید.

5 بهترین سشوار مخصوص آقایان 2020

 1. سشوار فوق العاده DYSON
  سشوار مایع Supersonic Dyson

Dyson در ابتدا نام خود را با جاروبرقی های اینده خود گذاشت اما به لطف محصولات مراقبت از مو باعث تقویت شهرت شدید آن شده است. Dyson در مورد آن جدی است؛ طبق گزارش ها ، آنها بیش از 70 میلیون دلار در خط سشوار خود سرمایه گذاری کرده اند.

مو سشوار Supersonic Dyson ثابت می کند که این پول به خوبی هزینه شده است. این نه تنها خوب به نظر می رسد – البته کمی متفاوت از سشوار های دیگر – بلکه عملکرد آن نیز در رده دوم قرار دارد.

چرا آن را در لیست خود قرار می دهیم؟ برای مبتدیان ، بهترین سشوار برای موهای یخ زده است زیرا جریان هوای قدرتمندی را ایجاد می کند که به شما امکان می دهد سریع موهای خود را سشوارید. برای مردمی که دارای frizz هستند ، این خبر خوب است زیرا آنها نمی خواهند موهای خود را برای مدت طولانی در معرض حرارت زیاد قرار دهند.

Dyson Supersonic همچنین شامل دکمه هایی است که به شما اجازه می دهد سطح گرما و جریان هوا را تنظیم کنید.

Dyson Supersonic دارای یک دیفیوزر است که مانند تمام اتصالات روی سشوار مایع فوق العاده Dyson ، به طور خودکار به محفظه سشوار متصل می شود – یک ویژگی بسیار مفید. از دیگر ویژگی های آن می توان به نازل صاف کننده ، کنسانتره و دکمه ای اشاره کرد که باعث می شود هوا خنک شود.

ما همچنین دوست داریم Supersonic سبک وزن داشته باشد و دارای یک بند ناف طولانی تر از حد معمولی است که به شما امکان می دهد تا هنگام خشک کردن موهای خود ، آزادانه حرکت کنید. محفظه سشوار نسبت به بسیاری از شیرهای دیگر کوچکتر است و این امر را برای مسافرت مناسب می کند زیرا به راحتی در یک چمدان کوچک یا یک کیسه شبانه جا می گیرد.

باز هم ، یکی از نقاط فروش Dyson Supersonic ، جریان هوای قدرتمندی است که تولید می کند ، اما به راحتی قابل تنظیم است تا بتوانید از حجم کم هوا و گرمای مداوم برخوردار شوید. این دستگاه دارای چهار تنظیم گرما و سه تنظیم جریان هوا و همچنین یک یونیزر و یک فیلتر جداشدنی در پایین سشوار است که در صورت نیاز به تمیز کردن به شما اطلاع می دهد.

چیز دیگری در مورد Dyson Supersonic است: موتور در واقع در دسته سشوار است که وزن را بهتر از سایر سشوار ها تعادل می دهد در حالی که باعث خستگی کمتر بازو می شود.

آخر ، اما مطمئناً کم اهمیت ، با دو سال ضمانت قطعات و نیروی کار همراه است.

طرفداران
جریان هوای قدرتمند
سبک و آسان برای کنترل
تنظیمات متنوعی برای تنظیم گرما و جریان هوا
منفی
بند ناف برای برخی کمی حجیم است
خط پایین
Dyson Supersonic یک قدم دیگر به جلو در تکامل سشوار است و اگر در مورد داشتن بهترین ابزار نظافت جدی هستید ، ارزش آن را بررسی می کند.

 1. سشوار حرفه ای MHU GRADE 1875W
  سشوار موی حرفه ای MHU Grade 1875w

به خودرویی فکر کنید که بیش از حد کافی اسب بخار داشته باشد اما می تواند گوشه ها و خیابان های شهر را بدون پرواز از کنترل خارج کند. از بعضی جهات ، توصیف کننده موی سشوار موی حرفه ای MHU Grade 1875-Watt است. 1875 قدرتمند است ، با یک موتور قادر به رسیدن به 1875 وات است اما هنوز لرزش کمی دارد و نسبت به بسیاری از سشوار های دیگر ساکت تر است.

به لطف فناوری عالی ، MHU واقعاً سشواری را ایجاد کرده است که می تواند کارهای زیادی را انجام دهد ، و کمترین آن خشک کردن موهای شما به درستی نیست. در اینجا برخی از نکات برجسته بسیاری در اینجا آمده است:

گرمای مادون قرمز دور همراه با فن آوری یون منفی باعث می شود تا کاربران ضمن خشک شدن سرخ و خطر آسیب ، سریعتر خشک شوند. گرمای مادون قرمز دور چیست؟ این نور مادون قرمز است که گرمای ملایم و سالم را به هسته کوتیکول منتقل می کند ، و نه فقط به سطح شافت مو مانند اکثر سشوار های ضربه.
این دستگاه دارای دستگاه پخش کننده جایزه است که از فرهای موهای شما پشتیبانی می کند و آن را به عنوان بهترین سشوار برای موهای مجعد تبدیل می کند.
MHU 1875 دارای دو سرعت و سه تنظیم گرما است که شما را قادر می سازد جریان هوا و میزان گرما را کنترل کنید.
این ماده با یک کنسانتره جریان هوا همراه است که باعث می شود در حین اضافه کردن حجم به موهایتان بدون اضافه کردن فریز ، سرعت خشک شدن بیشتر شود.
یک بند ناف 9 پا به شما امکان می دهد در حالی که موهای خود را خشک می کنید آزادانه پرسه بزنید و با قلاب همراه است که فضای ذخیره سازی را ساده می کند. بند ناف نیز ضد حرارت است.
MHU 1875 شامل یک دکمه عکس عالی است که هوای خنک را منتشر می کند تا بتواند به راحتی و به راحتی در سبک شما قفل شود.
فیلتر لنت قابل جابجایی باعث می شود تمیز کردن سشوار در ضمن ارائه نوع نگهداری ساده ای که عمر سشوار شما را آسان تر می کند ، آسانتر شود.
موتور به اندازه کافی قدرتمند است که می توانید موهای خود را حتی در حین استفاده از تنظیم هوای خنک در نیمی از زمان سشوارید.
لرزش حداقلی به کارآیی آسان MHU 1875 کمک می کند.
طرفداران
موتور قدرتمند اما ساکت
شامل پیوست های اضافی برای استفاده دقیق تر است
عالی برای انواع موهای ضخیم تر و مجعد
منفی
شاید برای مسافرت کمی بیش از حد بزرگ باشد
خط پایین
MHU یک سشوار مقاوم و همه کاره است که دارای یک قیمت مناسب است. به راحتی دستگیره می شود ، دارای انواع پیوست های مختلف است و در صورت داشتن موهای ضخیم تر یا مجعد ، گزینه قوی است.

 1. سشوار BABYLISSPRO CERAMIX XTREME
  سشوار BaBylissPRO Ceramix Xtremeخسته از سشوار های wimpy که برای همیشه خشک کردن موهای شما طول می کشد؟ مطمئن باشید که این هیچ نگرانی با سشوار BaBylisPro Ceramix Xtreme نیست.

سشوار Xtreme 2000 وات نیرو را به واحدی ساخته شده از سرامیک چینی بسته بندی می کند ، که زمان خشک شدن شما را کاهش می دهد در حالی که به شما کمک می کند بدون درنگ از درب خارج شوید. اما سشوار چیزی بیش از یک انفجار بزرگ هوا نیست. برای مبتدیان ، شش تنظیم دما و سرعت وجود دارد که به شما امکان می دهد وقتی احساس نیاز به استفاده از تمام نیروی خود را ندارید ، روی موهای خود ملایم باشید.

اگر می خواهید از تمام قدرت سشوار استفاده کنید ، می توانید موهای خود را در نیمی از زمان سشوارهای دیگر سشوارید.

در حالی که سشوار سرامیکس Xtreme تمام توان مورد نیاز شما را دارد ، در این روش به موهای شما آسیب نمی رساند زیرا تزریق سرامیک پرسلن به سطوح گرمایش باعث افزایش توزیع گرما می شود. به نوبه خود ، گرمای ملایم تری ایجاد می کند که از آسیب دیدن جلوگیری می کند.

سشوار سرامیکس Xtreme با توجه به قدرت استثنایی خود به طرز حیرت انگیزی ساکت است و در هنگام استفاده صدای دیگر صدای بلند را خاموش نمی کند.

یکی دیگر از ویژگی های خوب نازل تمرکز Ceramix Xtreme Dryer است که به کاربران کمک می کند تا راحت تر موهای خود را سبک کنند. بسته به نیاز خود می توانید نازل را وصل یا جدا کنید. همچنین یک تنظیم شات سرد وجود دارد که به شما کمک می کند قبل از اتمام ، سبک خود را تنظیم کنید.

راحتی بیشتر از طریق یک سیم برق به طول 9 فوت امکان پذیر است که به شما امکان می دهد تا به همه مناطق سر خود برسید و تحرکی را که از بسیاری از سشوار ها بدست می آورید فراهم کند.

طرفداران
تمام نیروی مورد نیاز شما را با یک موتور قدرتمند فراهم می کند که زمان خشک شدن را کاهش می دهد
تنظیم آسان گرما متناسب با نیازهای شما
سیم برق اضافی
منفی
برخی از داوران می گویند که این کمی در سمت سنگین است.
خط پایین
BaBlyissPro در سشوار Ceramix Xtreme قدرت و فناوری را با هم ترکیب می کند. شما می توانید موهای خود را سریعتر سشوارید ، یا زمان بیشتری را صرف ظرافت و ایجاد سبک دلخواه خود کنید.

 1. سشوار سرامیکی REMINGTON AC2015 T
  سشوار Remington Pro با فناوری سرامیک مروارید

Remington همه چیز در مورد نوآوری است ، از جمله در سشوارهای خود. آنها همچنین قبل از طراحی محصولات آرایش مو که در واقع کار می کنند ، به توصیه متخصصان سالن اعتماد زیادی دارند.

AC2015 T نشانگر تعهد Remington برای ماندن در پیش از بازی به لطف ویژگی های متنوعی است که باعث می شود آن را در بین بهترین سشوار برای آقایان قرار دهد. رمینگتون می گوید ، برای مبتدیان ، از موتور 1875 واتی بهره می برد که باعث خشک شدن سریع تر می شود – 40 درصد سریعتر ، اما یکی از این دوام است و باید مدت زمان طولانی را برای شما دوام آورد.

ساخته شده از سرامیک مروارید ، AC2015 T در هر روال یک ظاهر طراحی شده و یک پایان صاف و با کیفیت سالن را فراهم می کند. اما موارد بیشتری وجود دارد:

طراحی سرامیکی ضمن حفظ دمای ثابت ، توزیع گرما را بهبود می بخشد. این بدان معناست که در هنگام استفاده از هر سه تنظیم گرمای سشوار ، دما بدون نوسان یکسان خواهد بود.
موتور قدرتمند AC2015 آن را برای افرادی که در حال حرکت هستند ایده آل می کند.
میکولرهای خانگی در حالت ثبت اختراع که توسط جریان هوای گرم فعال می شوند و میکرو کولرها به موهای شما منتقل می شوند و کوتیکول های آن را برای یک براق ابریشمی بسته می کنند.
دوست دارید AC2015 از انواع ابزارهای یک ظاهر طراحی شده استفاده کند – از جمله یک کنسانتره که برای سبکهای تنگتر ایده آل است و یک دیفیوزر که به سبک موهای مجعد و موج دار کمک می کند.
از یک تنظیم عالی و دو سرعته بهره می برد که به شما در ایجاد سبک های مختلف نیز کمک می کند.
این دستگاه دارای یک ژنراتور یونی است که یکی دیگر از ویژگی های درجه حرفه ای در سشوار مقرون به صرفه است که برای مصارف خانگی استفاده شده است.
طرفداران
سریع و قدرتمند
گرما را به طور مساوی و بدون نوسان توزیع می کند
کیفیت حرفه ای
منفی
کمی سنگین تر از سشوار های دیگر
خط پایین
Remington AC2015 یک ابزار آرایش مو درجه یک حرفه ای برای استفاده در خانه است. موتور نسبت به سایر سشوار های دیگر قدرتمندتر است ، در حالی که مدیریت میزان گرمای مورد نیاز در طی فرآیند خشک کردن آسان است.

 1. سشوار CONAIR 1875 وات با اندازه کامل PRO با تهویه یونی
  سشوار Conair 1875 Watt Full Size Pro با تهویه یونی

هنگام تحقیق در مورد بهترین سشوار برای آقایان ، کلمه “یونی” را زیاد متوجه خواهید شد. در این حالت ، یونی به معنای فناوری است که در آن سشوار ها یون های منفی ایجاد می کنند که باعث می شود قطرات رطوبت روی موها به ذرات کوچکتر تقسیم شود.

به نوبه خود ، زمان خشک شدن مو کاهش می یابد زیرا قطرات رطوبت کوچکتر سریعتر خشک می شوند. و هرچه موهای شما کمتر از جریان هوا از سشوار شما جریان یابد ، سرخ شدن (و آسیب کمتری) دارد. همچنین این بدان معنی است که می توانید از درجه حرارت کمتری برای خشک کردن موهای خود استفاده کنید که از آسیب دیدن نیز جلوگیری می کند.

سشوار کامل Conair 1875 با اندازه حرفه ای شامل فناوری یونی است که موها را به طور مساوی خشک می کند و حداقل از لحاظ تئوری ، ایجاد مدل موهای دلخواه شما را آسان تر می کند. این دستگاه با یک کنسانتره / نازل سشوار برای یک ظاهر طراحی شده در نقطه سینی همراه است.

سشوار Conair 1875 همچنین از فناوری سرامیک Tourmaline استفاده می کند که گرمای یکنواخت تری را فراهم می کند – و دوباره خشک شدن سریع تر با پتانسیل کمتری برای آسیب دیدن. تورمالین یک ماده معدنی نیمه قیمتی است که در هنگام گرم شدن فقط یون های منفی ایجاد می کند و گفته می شود که در سشوارها 40 درصد سریعتر از سایر سشوار ها خشک می شوند.

بنابراین ، اگر هیچ چیز دیگری نیست ، Conair 1875 نوید یک تجربه خشک شدن سریعتر را می دهد. اما دلایل زیادی برای خرید آن وجود دارد ، از جمله اینکه این دستگاه با سه تنظیم گرما و دو تنظیم سرعت انجام می شود که کنترل بیشتری و امکان کار با انواع مختلف مو را فراهم می کند. همچنین با دکمه ای با شلیک عالی همراه است که از آن برای قفل کردن استایل در جایی که تقریباً موهای خود را خشک کردید استفاده می شود.

شما همچنین دوست دارید که به لطف یک گرفتن بدون لغزش عملکرد 1875 را آسان کنید ، و آن را با یک فیلتر لولا برای تمیز کردن آسان همراه می کند. این اتصال به یک سیم برق پنج پا است که به شما کمک می کند تا هنگام خشک کردن موهای خود ، به راحتی در اطراف حمام یا اتاق خواب مانور دهید.
طرفداران
به کاهش زمان خشک شدن کمک می کند
گرما یکنواخت را تأمین می کند
دکمه شات سرد مدل مو را قفل می کند
منفی
برخی از بررسی کنندگان می گویند تمایز بین تنظیمات گرم و گرم کار ساده ای نیست
خط پایین
Conair 1875 آسان تر می شود بدون اینکه به مو آسیب برساند و سبک آن را سخت کند ، سریعتر ضربه خشک شود. در دست احساس سنگینی نمی کند اما یک مشت سشوار قدرتمند را بسته است.

چگونه از سشوار خود مانند یک حرفه ای استفاده کنید
استفاده از سشوار بیشتر از روشن کردن آن ، اشاره آن به سمت سر شماست و حرکت آن در اطراف پوست سرتان تا خشک شدن موهای شما بیشتر است. این بدان معنا نیست که شما از سشوار خود به درستی استفاده کرده اید ، اما یک روش و روتین برای خشک کردن موهای شما وجود دارد که متخصصان توصیه می کنند.

نکته دیگری که باید در نظر بگیرید: خشک کردن نادرست مو می تواند به موهای شما آسیب برساند. موارد زیر نکاتی برای کمک به شما در استفاده صحیح از سشوار است:

 1. موهای شما باید مرطوب باشد ، خیس نشود
  نحوه استفاده از سشوار مانند یک حرفه ای

خشک کردن موهای شما هنگام خیس بودن به معنای آسیب رساندن به آن می باشد زیرا برای خشک شدن به گرمای بیش از حد نیاز دارید. در عوض ، موهای خود را سشوارید وقتی مرطوب است. مالیدن سریع موهای شما با حوله به شما کمک می کند تا به مرحله خشکی برسید ، اما با حوله از این کار خودداری نکنید. برای راحت تر شدن ، لباس خوبی هم بگیرید.

 1. با گرما دیوانه نشوید
  نحوه استفاده از سشوار مانند Pro 2

سشوارهای خوب با تنظیمات گرما همراه هستند که به شما امکان می دهد بسته به مرطوب بودن موها ، گرما را تنظیم کنید. گرمای بیشتر به طور معمول به معنای خشک کردن سریع تر کار است ، اما مسئله اینجاست – شما نمی خواهید موهای خود را در معرض فشار شدید گرما قرار دهید زیرا ممکن است در نهایت به موهای شما آسیب برساند. بنابراین ، مقدار صحیح گرما چیست؟ برخی از کارشناسان توصیه می کنند در حالی که هنوز موهای خود را در مدت زمان معقول خشک می کنید ، از کمترین گرمایی که می توانید مدیریت کنید استفاده کنید.

 1. روی نواحی خاص سر خود تمرکز کرده و سپس حرکت کنید
  نحوه استفاده از سشوار مانند Pro 3

یک روش مفید برای خشک کردن موهای شما شامل خشک کردن بخش های خاص سر شما در یک زمان است. این بخش ها شامل موارد زیر است:

قسمت جلوی سر شما در ابتدای خط موی شما
مرکز سر شماست
قسمت بالای سر شما (یعنی تاج)
هر طرف سر شما
پشت سرت
خیلی مهم نیست که شما در یکی از بخش ها شروع کرده و یا از یک دستورالعمل خاص پیروی کنید ، اما هدف این است که حداقل چند بار هر بخش را بپوشانید تا خشک شود. به مدت 5 ثانیه در هر ناحیه تمرکز کنید. بیشتر از این خطر آسیب رساندن به موهای شما را دارد.

سوال دیگر این است که چقدر خشک است؟ بعضی از متخصصان می گویند که خشک کردن موهای شما تا زمانی که قطره ای از رطوبت باقی نماند به معنای این است که ، الف) موهای خود را در معرض گرما بیش از حد قرار داده اید ، و ب) ممکن است به سبکی ختم شوید که به نظر می رسد مانند نی ، کبود یا خیلی زیاد است. بسیار فرسوده ترک مقدار کمی از رطوبت ایده خوبی نیست.

4- استفاده از دیفیوزر
نحوه استفاده از سشوار مانند یک Pro 4

اتصال یک دیفیوزر به سشوار شما به روش خشک کردن از چند طریق کمک می کند. از طرفی ، این گرما را بر روی ناحیه بزرگتر از سر شما هدایت می کند تا بیش از آن را بدون وجود دیفیوزر انجام دهید ، که به نوبه خود ، خطر آسیب رسیدن به موهای شما را در حین سرعت بخشیدن به روند خشک کردن کاهش می دهد.

وقتی سعی می کنید موهای خود را ببندید یا سبکی را که قبلاً در آن قرار دارید تقویت کنید ، دیفیوزرها مؤثر نیستند. همچنین در هنگام استفاده از دیفیوزر از تنظیم حرارت کمتری استفاده کنید. اگر سشوار شما با یک دیفیوزر همراه نیست ، همیشه می توانید یکی را بطور جداگانه خریداری کنید که متناسب با ساخت و مدل شما باشد.

5- فقط سطح را خشک نکنید
نحوه استفاده از سشوار مانند یک حرفه ای 5

خشک کردن موهای شما به معنی خشک کردن آن از ریشه تا نوک است و نه فقط سطح قابل مشاهده برای شما و همه افراد.

 1. خشک کردن در جهت درست
  نحوه استفاده از سشوار مانند Pro 6

خشک کردن موهای شما به سمت سبک خاص شما بهترین روش نیست. درعوض ، شما باید چند روش را دنبال کنید: موهای خود را در ریشه های خود در جهت مخالف جایی که موهای شما به طور طبیعی سقوط می کند سشوارید (اگر بخشی از آن را در سمت راست قرار دهید ، آن را به سمت چپ منفجر کنید). برای رسیدن به انتها ، برای رسیدن به حداکثر صاف ، در جهت رو به پایین به سبک خود ضربه بزنید.

 1. خشک کردن در فاصله مناسب
  نحوه استفاده از سشوار مانند Pro 7

هرگز نازل سشوار را خیلی نزدیک موهای خود قرار ندهید زیرا گرمای شدید می تواند باعث آسیب شود. در عوض ، سشوار را حدود 6 اینچ از موهای خود نگه دارید و آن را از یک بخش به بخش دیگر منتقل کنید.

8- حتما از نوع صحیح برس استفاده کنید
نحوه استفاده از سشوار مانند یک Pro 8

استفاده از یک برس فلزی در حالی که موهای خود را خشک می کنید هرگز عاقلانه نیست زیرا این فلز خیلی گرم ، خیلی سریع می شود و باعث صدمه به موهای شما می شود. در عوض ، از یک برس ساخته شده از نایلون ، موی گراز ، سرامیک یا ترکیبی از هر سه استفاده کنید.

 1. ممکن است بخواهید از محافظ مو استفاده کنید
  نحوه استفاده از سشوار مانند یک حرفه ای 9

اسپری کردن موهای شما با یک محصول محافظ مو می تواند به محدود کردن آسیب موهای شما در اثر گرمای شدید سشوار کمک کند.

خشک کردن موهای شما در مقابل خشک کردن حوله
تا این لحظه ما در مورد سشوار صحبت های زیادی کرده ایم بدون اینکه کلی بگوییم چرا باید از آنها استفاده کنید. و چرا فقط حوله موهای شما را خشک نمی کند و اجازه می دهد که یکبار که سبک را ترجیح دهید یا به سبک دلخواه خود برسید ، خشک شود؟

این یک سوال خوب است – در واقع سزاوار نگاهی دقیق تر است.

 1. چرا باید موهای خود را سشوارید
  در حالی که خشک کردن موهای شما ممکن است چند دقیقه دیگر به کارهای روزمره شما اضافه شود ، این مدت زمان کافی است زیرا پایه و اساس نوع استایلی را که می خواهید به جهانیان ارائه دهید ، پایه گذاری می کند. این به شما کمک می کند تا بفهمید که چقدر پتانسیل دارد.
  به موهای شما کمک می کند آنچه را که همیشه می خواستید بسازید
  در حالی که یک سشوار مو رشد نمی کند و آن را به رنگ دیگری تغییر نمی دهد (آه ، اما در صورت تنها) ، به شما کمک می کند تا به شیوه ای که نشان دهنده خواسته های واقعی شما باشد ، به سبک خود کمک کنید. برای دستیابی به سبکی که همیشه می خواستید دچار مشکل هستید؟ سپس به استفاده از سشوار عادت کنید.
 2. شما لازم نیست به همان اندازه “محصول” استفاده کنید
  همانطور که گفته شد یک برس و یک سشوار برای ترکیب موهای خود در محلی که می خواهید بپیوندید ، ترکیب می شوند. علاوه بر این ، هنگامی که موهای شما خشک است ، به طور طبیعی به شکل کلی محلی که آن را خشک کردید ، باز می گردد ، به این معنی که لازم نیست به همان میزان معمول از محصولات بسیاری از یک ظاهر طراحی شده (موهای زائد ، ژل و غیره) استفاده کنید. علاوه بر این ، بسیاری از محصولات مانند پودر و رب در موهای خشک بهتر کار می کنند.

خوب ، بنابراین سشوار در وقت شما صرفه جویی می کند و به شما کمک می کند موهای خود را به شکلی که می خواهید سبک کنید. اما آیا به موهای شما آسیب نمی رساند؟

واقعیت این است که ، استفاده صحیح از سشوار ، یعنی در فاصله مناسب و دمای مناسب – باعث صدمه کمتری به موهای شما نسبت به سایر روشها می شود. چرا؟ از آنجا که رطوبت بیشتر روی موهای شما باقی می ماند ، موهای شما بیشتر متورم می شود. و هر چه طولانی تر باشد ، فشار بیشتری به پروتئین هایی که موها را حفظ نمی کنند ، متضرر می شود ، که می تواند منجر به آسیب بیشتر از موهای شما نشده باشد.

 1. خشک کردن حوله
  حوله ای که موهای شما را خشک می کند خوب است – تا حدی. بد نیست که پس از بیرون آمدن از دوش ، موهای خود را سریع حوله بزنید ، زیرا نمی خواهید موهای خود را هنگامی که کاملاً خیس است ، سشوارید (زیرا این بدان معنی است که باید موهای خود را در معرض گرما قرار دهید. برای یک دوره طولانی تر)

اما تهاجمی حوله را موهای خود را خشک می کند ، که در آن موها و پوست سر خود را می گویید انگار آتش می زنید منجر به شکاف و شکسته شدن مو می شود. این کار را نکنید.

راه حل دیگر این است که اجازه دهید هوای موهای شما خشک شود ، اما این کار چند دقیقه دیگر به روزمرگی صبح شما می انجامد و – همانطور که در بالا گفته شد – رطوبت بیش از حد در موهای شما بیش از حد طولانی می تواند باعث آسیب شود. بنابراین ، پیش بروید و از یک حوله استفاده کنید اما نکات زیر را در نظر داشته باشید:

خیلی تهاجمی نباشید!
مجدداً موهای خود را با حوله با نیروی بیش از حد مالش ندهید. در واقع حتی حوله را روی موهای خود نکشید بلکه آن را محکم فشار دهید تا رطوبت اضافی آن برطرف شود. مالیدن تهاجمی موهای خود را با حوله عادت سختی برای شکستن است ، اما شکستن این عادت به معنای شکست کمتر در موهای شما است.

فقط از هر حوله استفاده نکنید
فقط از یک حوله تمیز و نرم برای خشک کردن موهای خود استفاده کنید. حوله ها با هر نوع بافت ممکن است هنگام فشار بیش از حد به مو آسیب برسند.

موهای خود را ابتدا تنظیم کنید
کارشناسان مو توصیه می کنند بعد از شامپو کردن موها و قبل از خشک کردن حوله ، از نرم کننده های با کیفیت استفاده کنید. حتی ممکن است بخواهید از یک دستگاه تهویه مطبوع استفاده کنید یا بعد از اینکه آن را روی موهای خود بمالید ، به وسیله ای که شستشو می دهید ، بچسبانید. تهویه مطبوع کوتیکول های مو را صاف کرده و موهایی با ظاهری سالم تر ایجاد می کند. فراموش نکنید که از یک شامپو با کیفیت بالا نیز استفاده کنید.

چرا ما این سشوار ها را بیش از سایر سشوار ها انتخاب کردیم
همه سشوارها یکسان ساخته نشده اند ، اگرچه در اصل همه آنها یک کار را انجام می دهند. اما آنچه ما در انتخاب سشوار برای این “بهترین” لیست جستجو کردیم به چند نکته مهم رسید:

صنایع دستی و ساخت و ساز – هیچ کس نمی خواهد یک سشوار ارزان قیمت بخرد که چند ماه پس از خرید آن بمیرد. دوام بسیار مهم است ، به خصوص برای چیزی که ممکن است روزانه از آن استفاده کنید.
پیوست ها – ما سشوار هایی را دوست داریم که دارای انواع مختلفی از اتصالات مانند دیفیوزرها هستند که قابلیت تطبیق پذیری را فراهم می کنند.
قیمت – ما به دنبال یافتن کالاهایی هستیم که در محدوده قیمتهای متنوعی متناسب با بودجه هر مرد باشد.
سهولت استفاده – حتی اگر همراه با وسایل متنوعی وجود دارد ، استفاده از سشوار آسان است؟ دکمه ها و پیوست های آن باید بصری باشد ، نه علم موشک.
نتیجه
این بررسی ما را در مورد بهترین سشوار برای آقایان در سال 2020 به پایان می رساند. آیا از سشوارهای ذکر شده در اینجا استفاده کرده اید؟ آیا سشوار دیگری وجود دارد که مورد علاقه شماست؟ ما همیشه از نظرات و پیشنهادات شما استقبال می کنیم.

تا دفعه بعد.

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum su tesisatçısıBetpasRestbetVdcasinoKlasbahishtml nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme