بهترین کرم پودر دنیا در سال 2020


توسط کیتی بلیک
12 دسامبر 2014
· 360 لایک

3 نظر

مواردی وجود دارد که قطعاً قبل از استفاده از کرم پودر برای اولین بار باید بدانید. در حالی که کرم پودر و اساس برای بسیاری از افراد ضروری است ، اعمال آن بسیار دشوار است – و هیچ کس نمی خواهد با حباب یا سایه بد قدم بزند! همچنین میلیون ها محصول مختلف وجود دارد و انتخاب کدام یک برای شما مناسب است و می توانید احساس کنید که می توانید برنده شوید. این راهنمای استفاده از کرم پودر برای اولین بار به شما کمک می کند تا اطمینان حاصل کنید که اولین بار موفقیت شما بوده است ، و این فقط خوش شانس افراد تازه کار نخواهد بود!

↓ بعدی
1.
بافت خود را انتخاب کنید

(واکنش شما)
اولین کاری که قبل از استفاده از فونداسیون برای اولین بار باید انجام دهید انتخاب نوع فونداسیونی است که می خواهید از آن استفاده کنید. دو نوع متداول ، پودر و مایع هستند ، اگرچه اکنون محصولات هیبریدی مانند کرم وجود دارد که بیشتر مناسب برخی افراد است. به طور کلی ، کرم پودر های مایع هر چیزی هستند که مایع باشند. کرم پودر های کرم معمولاً یک موس یا رب رنگی هستند. کرم پودر پودر را می توان فشار داد ، یا مرواریدهای گشاد. استفاده از ترکیبی از بافت ممکن است ، و ممکن است دریابید که شما آن را ترجیح می دهید ، اما برای سادگی ساده تر تسلط بر یکی از این کارها برای اولین بار است.

بهترین کرم پودر دنیا
2.
سایه خود را پیدا کنید

(واکنش شما)
در مرحله بعد باید پوست مناسب سایه مناسب را پیدا کنید. کرم پودر در رنگهای متنوعی قرار می گیرد و اغلب به این موارد چیزهایی مانند بژ یا عاج گفته می شود که می تواند انتخاب مستقیم آن را دشوار کند! به یک پیشخوان آرایش بروید ، و آنها باید بطری های تستر را مشخص کرده اند. هر چند آن را به چهره خود بمالید! از مچ یا گردن خود استفاده کنید و فقط کمی از کرم پودر را استفاده کنید. از متناسب با لحن پوست خود تا حد ممکن استفاده کنید. اگر در حال تلاش هستید ، برخی از فروشگاه های زیبایی دارای دستگاه هایی هستند که بهترین رنگ شما را نشان می دهند ، یا کارکنان قادر به کمک به شما خواهند بود.

↓ بعدی
3.
8 گام آسان برای استفاده از کرم پودر برای اولین بار …

(واکنش شما)
همه کرم پودر ها برابر نیستند ، بنابراین شما فقط نمی توانید یکی را بدست آورید. به عنوان مثال ، برخی از کرم پودر ها حاوی موادی هستند که پوست را روشن می کنند – برای بعضی از افراد عالی است ، اما اگر پوست روغنی دارید ، عالی نیست. به همین ترتیب ، کرم پودر های مات اغلب مورد تحسین قرار می گیرند که بسیار قابل حمل هستند ، اما اگر پوست خشک دارید بهترین ایده نیستند. برخی از مواد تشکیل دهنده مورد نیاز شما نیز وجود دارد – به عنوان مثال ، سالیسیلیک اسید در صورت داشتن برک آروم ایده آل است.

↓ بعدی
4-
ضخامت را بررسی کنید

(واکنش شما)
برخی افراد کرم پودر های ضخیم تر را پوشانده و همه چیز را می پوشانند ، در حالی که برخی دیگر لایه برداری ملایم تر و سبک تر را ترجیح می دهند. آنچه لازم دارید تصمیم بگیرید و مطمئن شوید که یکی را انتخاب کنید که مطابقت داشته باشد! هیچ چیز ناامید کننده تر از این نیست که فهمید که کرم پودر جدید شما خیلی نازک است ، یا احساس رنگ آمیزی در آن شده است. در اینجا سریع بی نظیر است: مرطوب کننده رنگ کرم پودر ای بسیار کم ، سبک و طبیعی را فراهم می کند. پوشش متوسط ​​کمی سنگین تر است و لکه های آن را پوشانده است. پوشش کامل هنوز ضخیم تر است و همه چیز را پوشش می دهد. اگر مطمئن نیستید ، از یک متخصص زیبایی برای پوشاندن پوشش های مختلف در قسمت های مختلف صورت خود استفاده کنید تا تفاوت را ببینید.

↓ بعدی
5.
با PRIMER شروع کنید

(واکنش شما)
قبل از اینکه کرم پودر خود را بکار بگیرید ، لازم است که آغازگر را اعمال کنید. این امر باعث می شود آرایش شما در تمام طول روز دوام داشته باشد و همچنین پوست خود را در شرایط مطلوبی نگه دارید. رفتار به عنوان اولین قدم حیاتی است! آغازگر شما اساساً از پوست شما خارج خواهد شد و کرم پودر ای صاف را برای شما ایجاد می کند تا کرم پودر و اساس خود را بکار بگیرید. آغازگر را بمالید و 10 دقیقه صبر کنید تا بگذارید تنظیم شود و تنظیم شود.

↓ بعدی
6.
یک قلم مو را بگیرید

(واکنش شما)
اگر از کرم پودر مایع استفاده می کنید ، می خواهید آن را با یک قلم موی باریک استفاده کنید. هر چند وسوسه نشوید که روی آن نقاشی کنید! در عوض ، از حرکات دایره ای ملایم برای مخلوط کردن استفاده کنید. اگر از طرفداران برس نیستید ، می توانید از اسفنج نیز استفاده کنید ، اما مخلوط کردن با یک برس بسیار ساده تر است. برای کرم پودر پودر از یک برس کابوکی یا یک برس پودر استفاده کنید. باز هم ، از حرکات دایره ای سبک استفاده کنید تا ترکیب شوند.

↓ بعدی
7.
همه چیز را پنهان کنید

(واکنش شما)
وقتی کرم پودر خود را به کار گرفتید ، چند لحظه به آن اختصاص دهید. اگر از یک کرم پودر پوششی سنگین استفاده می کنید ، احتمالاً نیازی به استفاده از کانسیلر نخواهید داشت ، بنابراین می توانید از این مرحله پرش کنید! اگر از فونداسیون سبک تری استفاده می کنید ، نگاهی بیندازید و ببینید که آیا می توانید لکه های و یا حلقه های تیره ای را که می خواهید بپوشانید ببینید. اگر وجود دارد ، مخزن مخفی خود را اعمال کرده و مخلوط کنید.

↓ بعدی
8.
بیش از حد نروید

(واکنش شما)
یک اشتباه رایج هنگام استفاده از کرم پودر برای اولین بار ریختن آن است. مقاومت در برابر خواست! از فونداسیون کمی در یک زمان استفاده کنید و این پوشش را ایجاد کنید. این احتمال وجود دارد که شما به مقدار کمتری از آنچه فکر می کنید احتیاج دارید ، و این که ”لکه کوچک” در واقع تمام بدن شما را دو سایه تیره تر رنگ می کند. اگر بیش از حد لباس بپوشید ، به نظر می رسد که چهره خود را پوشیده اید ، و باید تمام آن را خاموش کنید و دوباره شروع کنید. درعوض ، هر چند وقت یکبار بکشید تا رنگ و ترکیب آنگونه باشد که می خواهید آن باشد.

اکنون که برای اولین بار از کرم پودر استفاده کرده اید ، چند بار تمرین کنید و وقتی فرصتی دارید ، کرم پودر های مختلف را آزمایش کنید! برخی از افراد ترجیح می دهند کرم پودر خود را با استفاده از پودر تنظیم کننده پس از خشک شدن تنظیم کنید ، زیرا این امر می تواند باعث طولانی تر شدن پوشش و همچنین جذب روغن شود و از بروز چهره شما شکسته یا براق جلوگیری کند. این به شما بستگی دارد که شما از آن استفاده کنید یا نه – مانند همه چیز ، آن را امتحان کنید و آزمایش کنید!

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>