راهنمای کامل انتخاب دستگاه تصفیه هوا

آلودگی هوا. کلمه ای که در دهه های اخیر مقدم خرید دستگاه تصفیه هوا اینجا کلیک کنید بر اصطلاحاتی مانند بیماری تن

توسط NEWS-SINGLE در 14 شهریور 1399
آلودگی هوا. کلمه ای که در دهه های اخیر مقدم خرید دستگاه تصفیه هوا اینجا کلیک کنید بر اصطلاحاتی مانند بیماری تنفسی ، سرفه ، تنگی نفس ، تعطیلی مدارس و غیره است.

مرکز فروش دستگاه تصفیه هوا در تهران

  هر ساله با شروع فصول سرد به دلیل وارونگی دما ، هوای آلوده به یک مهمان ناخوانده در شهرهای بزرگ صنعتی تبدیل می شود. راه حل کاهش خرید دستگاه تصفیه هوا آلودگی هوا در سطح کلان نیاز به برنامه ریزی دقیق و صرف بودجه زیادی دارد که حتی در صورت اجرای پروژه های مختلف ، از بین بردن کامل این آلودگی مدت زمان زیادی طول خرید دستگاه تصفیه هوا می کشد. اما به غیر از مسئولان ، مردم نیز باید به کاهش این آلودگی کمک کنند. علاوه بر این ، لازم به ذکر است که طبق تحقیقات آژانس حفاظت از محیط زیست ایالات متحده ، آلودگی هوای داخل خانه تا 5 برابر بیشتر خرید دستگاه تصفیه هوا از آلودگی در فضای باز است. بنابراین لازم است خانواده ها ، به ویژه خانواده هایی که در خانه با افراد مبتلا به بیماری های تنفسی مانند آسم ، کودکان خردسال و سالخوردگان زندگی می کنند ، مراقبت خرید دستگاه تصفیه هوا بیشتری از خود و خانواده خود داشته باشند.

بهترین دستگاه تصفیه هوا

  یکی از بهترین راههای مقابله با آلودگی هوا خرید دستگاه تصفیه هوا در خانه و همچنین درمان سرفه در خانه ، سرفه خشک و آسم و تنگی نفس ، استفاده از دستگاه تصفیه هوا است. این روزها دیدن یک دستگاه تصفیه هوا در خانه معمول است. تنوع مدل ها و مارک ها و قیمت های متفاوت آنها باعث شده است که مشتریان این دستگاه ها در انتخاب محصول خرید دستگاه تصفیه هوا مورد نظر خود دچار تردید شوند. در این مقاله مشخصات عمومی دستگاه های تصفیه هوا و انواع آنها را شرح خواهیم داد. انواع مدل های تصفیه هوا دستگاه های تصفیه را می توان بر اساس خرید دستگاه تصفیه هوا عملکرد و فناوری فیلتراسیون به دو نوع تقسیم کرد: مدلهای فعال: این نوع دستگاههای تصفیه هوا با یونیزه كردن ذرات آلاینده و رسوب آنها آلودگی را از بین می برند. این فرآیند به دلیل استفاده از مکانیسم خرید دستگاه تصفیه هوا شیمیایی باعث تولید ازن در هوا می شود. در تابستان 1398 ، اگرچه شاخص های آلودگی شرایط ناسالم را نشان ندادند ، اما در بعضی از روزها غلظت ازن در هوا خرید دستگاه تصفیه هوا از حد مجاز آن فراتر رفت.

بورس دستگاه تصفیه هوا در تهران

  مدل های غیرفعال یا منفعل: این دستگاه ها مکانیسم عمل ساده ای دارند. هوا با استفاده از فن های کم صدا از یک طرف به داخل دستگاه کشیده خرید دستگاه تصفیه هوا می شود و پس از عبور از فیلترها ، هوای تمیز از طرف دیگر خارج می شود. از دستگاه های تصفیه هوا ، فیلترهای HEPA و کربن فعال معمولاً در این مدل استفاده می شود. امروزه فناوری ساخت این فیلترها تا حدی پیشرفت کرده که قادر به از بین بردن 99.97٪ آلاینده های هوا هستند. فیلترهای تصفیه هوا در بیشتر دستگاه های تصفیه هوا ، فیلترهای HEPA و کربن خرید دستگاه تصفیه هوا فعال وظیفه اصلی رفع آلودگی هوا را بر عهده دارند. فیلتر HEPA اجازه عبور ذرات بزرگتر با قطر خرید دستگاه تصفیه هوا 0.3 میکرون از منافذ آنها را نمی دهد. فیلتر کربن فعال نیز ذرات کوچکتر را تصفیه می کند. با این حال ، بوها و ترکیبات آلی فرار توسط این فیلترها پاک نمی شوند ، اما برخی از فیلترها با فناوری خرید دستگاه تصفیه هوا HiSiv می توانند این موارد را نیز فیلتر کنند.

دستگاه تصفیه هوا چه مارکی خوبه

    معیارهای محاسبه عملکرد دستگاه تصفیه هوا عملکرد فنی دستگاه تصفیه هوا را خرید دستگاه تصفیه هوا می توان با معیارهای زیر اندازه گیری کرد: نرخ تحویل هوای پاک یا CADR این اندیکاتور که بر حسب فوت مربع در دقیقه اندازه گیری می شود ، نشان می دهد هوا چه مقدار آلاینده ها را فیلتر می کند. هرچه تعداد این خرید دستگاه تصفیه هوا شاخص بیشتر باشد ، به این معنی است که دستگاه آلاینده های بیشتری را از هوا تصفیه می کند.

معرفی دستگاه تصفیه هوا نحوه کار دستگاه تصفیه هوا

تعداد تغییرات هوا در ساعت یا ACH عددی که این اندیکاتور برای هر دستگاه تعیین می کند خرید دستگاه تصفیه هوا نشان دهنده تعداد دفعاتی است که می تواند هوای کل سالن یا اتاق را با یک منطقه مشخص در یک ساعت تصفیه کند. حجم دستگاه تصفیه هوا برای افرادی که به صدا حساس هستند ، توجه به میزان خرید دستگاه تصفیه هوا تولید شده توسط فن یا فن ها قبل از انتخاب دستگاه تصفیه هوا از اهمیت زیادی برخوردار است. واحد اندازه گیری صدا دسی بل است ، هرچه میزان صدا بیشتر باشد ، صدای بیشتری تولید می شود.
آخرین مطالب