ساخت بک لینک

با این حال معلوم نیست که در این پروژه ها آیا واقعا بک لینک موثر بوده است و یا عامل دیگری سبب بالا آمدن سایت در

توسط NEWS-SINGLE در 1 بهمن 1399

با این حال معلوم نیست که در این پروژه ها آیا واقعا بک لینک موثر بوده است و یا عامل دیگری سبب بالا آمدن سایت در گوگل شده است. متأسفانه ، بیشتر افراد در این مرحله بیش از حد بهینه سازی می کنند و برای خود مشکلات جدی ایجاد می کنند. محتوای اولیه ای که اضافه می کنید تفاوت بزرگی در چگونگی به نظر رسیدن وب سایت شما ایجاد خواهد کرد. نکات - فرمی برای بخش تماس با ما به همراه اطلاعات مربوطه و نحوه ارسال یک مقاله را در وبسایت تان قرار دهید. در زمان قدیم شما می توانستید با هزینه بسیار ناچیز بک لینک انبوه یا هر تعداد که دوست داشتید بخرید. در مقاله ای در MOZ، سایروس شفرد (Cyrus Shepherd) توصیه میکند: «۹۰ درصد تلاش ما باید برای تولید محتوای فوق العاده و فقط ۱۰ درصد آن باید به لینک سازی متعاقب آن اختصاص یابد.» این همان قانون ۱۰/۹۰ است.

به هر حال ، پس از این کار ، باید قبل از آماده شدن برای شروع لینک زدن ، کار های نهایی را انجام دهید … در این مبحث تمام تلاش خود را انجام داده ایم تا سایت هایی را معرفی کنیم که بک لینک فالو رایگان ارائه می دهند و ارزش و اعتبار آنها زیاد است. هر چه بک لینک شما در سایتی با بیشترین میزان ارتباط موضوعی ثبت شود برای سایت شما امتیاز بیشتری نزد موتور های جست و جو در نظر گرفته میشود به همین منظور خرید بک لینک مرتبط از جمله کار هایی است که می بایست در دستور کار خود قرار دهید. سوالی که ما در این بخش مطرح می کنیم این است که آیا به نظر خودتان سیستم فوق العاده هوشمند گوگل، نمی تواند این موضوع را متوجه شود؟ با استفاده از PBN ، ما منحصراً روی لینکهای متنی متمرکز هستیم ، به این معنی که هر زمان که بخواهیم لینک ایجاد کنیم ، باید مطالب جدیدی (یعنی پست) را در وب سایت منتشر کنیم. برای آشنایی شما با ابزار disavow باید اول یه مقدمه رو برای شما مطرح کنیم. ایوند سایت بسیار خوب فارسی برای ایجاد رویداد می باشد ، شما با هدف ایجاد رویداد در این سایت عضو شوید و در کنار برگزاری رویداد بک لینک هم بسازید ، دریافت بک لینک از ایوند در رشد سایت شما تاثیر خوبی خواهد داشت ، پس همین الان دست به کار شوید .

2. اگر فقط یک صفحه در وب سایت شما لینکهای زیادی دارد ، بسیار غیر طبیعی است. ریپورتاژ های آگهی مانند یک خبر جدید عمل میکنند و میتوانند باعث اعتماد سازی شوند. لینک های شبکه ای هنوز هم کار میکنند ، اما آنچه که اهمیت دارند ویژگی هایی مثل کیفیت و قدرت دامنه است ، ممکن است حتی شخصی محتوای PBN را به روز کند اما باز هم 98 درصد لینک های PBN دسته دوم و نامرغوب هستند و بیشتر به آسیب رساندن به سایت میل دارند ، بنابراین استفاده ازآنها توصیه نمیشود. تنها شکننده ی قوانین سفت و سخت گوگل بک لینک EDU که نهایت قدرت را به سایت شما سرازیر می کنند. این فرایند PBN Padding نام دارد ، شما می توانید محتوایی را به وب سایت اضافه کنید تا این واقعیت که این وبسایت تنها برای راه اندازی لینک است ، را مخفی کنید. اول از همه توصیه میکنم ویدیو زیر رو حتما ببینید، تا متوجه شوید لینک سازی برای سایت تازه کار خوب است یا نه ؟ توصیه می شود نوتیفیکیشن وب سایت هایی که به آنها لینک دارید را غیرفعال کنید ، این اعلان ها فقط شما یا مشتری هایتان را آزار می دهد. این روزها ما آن را به سطح بعدی می بریم در حالی که در واقع این کار را برای خودمان ساده تر می کنیم.

برای داشتن بک لینک های معتبر و موثر، یکی از ساده ترین و به صرفه ترین کارها، خرید بک لینک موثر و قوی از منابع معتبر می باشد. اینجاست که بیشتر افراد تنبل می شوند و اشتباهات بزرگی می کنند. هرچند اغلب گفته می شود ساخت بک لینک ارزش صرف وقت و هزینه را دارد اما در بعضی موارد، افراد امکان خرید بک لینک درجه یک و با کیفیت را ندارند و اقدام به ساخت بک لینک رایگان می نمایند. در این مقاله قصد دارم بهترین سایت ها را برای ساخت بک لینک رایگان و قوی به شما معرفی کنم. به عنوان مثال 50 وب سایت برتر عکسهای استوک را به صورت یکجا در یک صفحه گرداوری کنید. برای مثال زمانی که شما در بین مطالب سایت خود به سایت دیگری لینک میدهید، سایت مقصد از سایت شما یک بک لینک دریافت نموده است. به عنوان مثال هر صفحه ای که به شما امکان می دهد چیزی بخرید. هر اتاق را بدون صرف هزینه ی زیاد به یک سالن ورزشی خانگی تبدیل کنید. اما توجه داشته باشید که یک لینک سازی اصولی و مناسب چندین برابر با ارزش تر از لینک سازی اسپم خواهد بود و هزینه اندکی که صرف خرید لینک های اسپم می گردد، می تواند در عملیات لینک سازی اصولی صرف شده و نتایجی چندین برابر بیشتر را کسب نماید.

تبلیغات - اطلاعاتی در مورد تبلیغات در سایت قرار دهید. جایی که یک گالری تصویر به اشتراک می گذارید و تصاویر را توضیح می دهید. داشتن یک سایت PBN مربوط به لوله کشی به این معنی است که می توانید به راحتی به یک وب سایت لوله کشی لینک دهید. اطمینان حاصل کنید که مرتباً از تم های مختلف برای هر یک از وب سایت استفاده می کنید. لینک جوس(link juice): زمانی که یک صفحه ی اینترنتی به هر کدام از مقاله ها و یا صفحه اصلی وب سایت شما لینک دهد، لینک جوس عبور می دهد. در این مرحله می توانید صفحات را دوباره ایجاد کنید ، یا از افزونه ای از قبیل (تغییر مسیرهای ساده 301) استفاده کنید تا به صورت دستی صفحه را به یک صفحه با موضوع مشابه ریدایرکت کنید. ابزاری رایگان برای کلمات کلیدی میباشد که استفاده از آن بسیار ساده است. به صورت کلی در داخل کشور این مورد اکثرا پولی است و در نمونه های رایگان تا 30 روز این امکان به شما داده می شود، لذا بک لینک ها نیز موقتی خواهند بود.