سیستم مدیریت محتوای اکروتیک

سرعت لود با رتبه 98   سرعت لود یکی از اصلی ترین مواردی میباشد که در انتخاب سیستم مدیریت محتوا مناسب ت

توسط NEWS-SINGLE در 17 فروردین 1399

سرعت لود با رتبه 98

  سرعت لود یکی از اصلی ترین مواردی میباشد که در انتخاب سیستم مدیریت محتوا مناسب تاثیر گذار خواهد بود. در اصل هرچه سرعت لود CMS بهتر باشد میزان رضایت کاربر و همچنین ربات گوگل از وب سایت شما بیشتر خواهد بود. در سیستم مدیریت محتوای اکروتیک سعی بر این داشته ایم تا بالاترین سرعت لود را برای وب سایت های شما به ارمغان آوریم. سرعت لود سیستم مدیریت محتوا بر روی هاست برابر با 1.5 ثانیه میباشد و رتبه دریافتی از جانب وب سایت Gtmetrix و google برابر با 98 بوده که جزو بهترین رکوردهای موجود میباشد.

رتبه سئو 100

  همانطور که میدانید نام دیگر سئو بازاریابی آنلاین برای وب سایت میباشد به این معنی که هرچه رتبه سئو در وب سایت شما بیشتر باشد میتوان گفت احتمال نمایش صفحات وب سایت شما در کلمات سئو شده بیشتر خواهد بود. در سیستم مدیریت محتوای Iranian Learn امتیاز سئو برابر با 100 میباشد و به نوعی میتوان گفت تمامی المان های سئو تک به تک در این CMS به معنای کامل تعبیه شده است و شما با رعایت اصول اولیه سئو نیز میتوانید یک وب سایت با رتبه سئو بسیار بالا داشته باشید.

کاملاً فارسی

  سیستم مدیریت محتوای اکروتیک به صورت کاملاً فارسی و بومی سازی ارائه شده است، بله همانطور که گفته شد CMS IL به زبان شیرین فارسی میباشد و شما را بر این میدارد تا بتوانید به راحتی وب سایت خود را به نحو احسنت مدیریت فرمایید. از جمله مواردی که در بومی سازی این سیستم مدیریت محتوا رعایت شده است میتوانیم به راست چین بودن وب سایت میباشد که در بسیاری از CMS ها افراد با این مشکل مواجه میشوند اما حالا میتوانید با خیالی راحت از سیستم مدیریت محتوای اکروتیک استفاده فرمایید.

امکان تغییر در تمامی قسمت های قالب

طراحی این سیستم مدیریت محتوا به گونه ای میباشد که شما میتوانید با چند کلیک ساده هر تغییراتی را که بخواهید درون قالب اصلی وب سایت ایجاد فرمایید. برای این کار فقط کافی است به منو مربوطه مراجعه کرده و نوع تغییراتی را که میخواهید در قالب ایجاد کنید را وارد فرمایید به این صورت میتوانید تغییرات مورد نظر را در قالب سیستم مدیریت محتوای اکروتیک ایجاد فرمایید. به طور مثال چنانچه بخواهید در قسمت منوها تغییراتی ایجاد کنید میبایست به قسمت هدر مراجعه کرده و تغییرات را با چند کلیک ساده اعمال کنید.

دارای صفحه ساز اختصاصی

  امروزه برای راحت تر شدن کار طراحی صفحات وب از افزونه های مکمل برای ایجاد صفحات استفاده مینمایند که در این صورت دیگر کاربر نیازی به دانستن دانش برنامه نویسی برای طراحی داخلی صفحات نیازی ندارد. در سیستم مدیریت محتوای اکروتیک نیز از صفحه ساز Visual composer به صورت کاملاً بومی سازی و فارسی شده استفاده کرده ایم تا کاربران سیستم مدیریت محتوای اکروتیک بتوانند با کشیدن و رها کردن المان ها (drag&drop) صفحات داخلی سایت را به همان شکلی که میخواهند طراحی نمایند.

هسته مرکزی CMS

  وردپرس توانسته 70 درصد از خدمات مورد نیاز وب سایت ها را برای کاربران محیا سازد و البته دارای بیشترین تعداد افزونه در بین تمامی سیستم های مدیریت محتوا میباشد به همین دلیل هسته مرکزی سیستم مدیریت محتوای اکروتیک از نوع وردپرس میباشد که کاربر را قادر میسازد تا علاوه بر المان های موجود از تمامی المان های وردپرس نیز بتواند استفاده نماید. شما میتوانید با استفاده از سیستم مدیریت محتوای اکروتیک از تمامی افزونه های وردپرس نیز استفاده فرمایید.

سیستم بهینه سازی اتوماتیک عکس ها

  بهینه سازی عکس ها نیز تاثیر بسزا در سرعت لود سایت و همچنین تاثیر نسبی در سئو دارد به همین منظور رعایت این مورد یکی از ملزومات در سیستم های مدیریت محتوا میباشد که متاسفانه در هیچ یک از CMS ها رعایت نشده است. سیستم مدیریت محتوای Iranian Learn دارای سیستم بهینه ساز اتوماتیک تصاویر میباشد که قادر است تصاویر را در هنگام آپلود به حداقل حجم خود بدون افت کیفیت برساند. در این صورت نیاز به استفاده از وب سایت های گوناگون برای کاهش حج عکس ها نخواهید داشت.

آمارگیر حرفه ای

  سیستم آمارگیر در CMS یکی از ملزم ترین امکانات میباشد که در صورت نبود این سیستم کاربر نمی تواند میزان ورودی و کلمات جستجو شده وب سایت خود را تشخیص دهد و در مسیر درست وب سایت را هدایت نماید. بسیاری از افراد از سیستم آمارگیر analytics  استفاده مینمایند اما متاسفانه این مورد تاثیر منفی در سرعت لود وب ساید دارد به همین دلیل ما سیستم آمارگیری حرفه ای در سیستم مدیریت محتوای IL تعبیه کرده ایم تا بدون افت سرعت سایت بتوانید آمار وب سایت خود را در دست داشته باشید.

لینک سازی داخلی و خارجی اتوماتیک

  بدون شک یکی از مواردی که وب سایت شما را به اوج خواهد رسانید لینک سازی داخلی و خارجی میباشد که تاثیر بسیار زیادی در سئو دارد و شما با رعایت این مورد میتوانید پرچم وب سایت خود را در صفحه اول گوگل بکوبید. CMS اکروتیک امکان لینک سازی داخل و خارجی را به صورت کاملاً اتوماتیک نیز برای شما به ارمغان آورده است تا شما یتوانید فقط با چند کلیک ساده کلمات مخصوصی را در کل وب سایت و یا بخش هایی از وب سایت به آدرس خاصی لینک نمایید.

کاهش استفاده از منابع سیستم

  اکثر سیستم های مدیریت محتوا بهینه نبوده منابع زیادی را به جهت کارکرد PHP تلف مینمایند، بی شک هر کسی که وب سایتی برای خود راه اندازی کرده است به دنبال سیستم مدیریت محتوایی است که از منابع کمتری استفاده نماید. سیستم مدیریت محتوای اکروتیک را میتوانیم یکی از CMS هایی قلنداد کنیم که از منابع بسیار جزئی برای کارکرد استفاده مینماید و شما میتوانید حتی برای راه اندازی این سیستم مدیریت محتوا از سیستم خود نیز استفاده نمایید. لازم به ذکر است که CMS IL نسبت به وردپرس 40 درصد از منابع کمتری استفاده مینماید.   منبع : http://acrotic.ir/acrotic-cms
آخرین مطالب