سینک ظرفشویی آشپزخانه

سینک های آشپزخانه ویسک متناسب با هر سبک آشپزخانه هستند و به صورت چیدمان های چپ ، راست و برگشت پذیر قرار می گیرند. ما در کنار سینک های جدید از ویژگی های ابتکاری آشپزخانه مدرن ، سبک های استیل ضدزنگ یا سرامیکی استاندارد را ارائه می دهیم.
سینک ظرفشویی آشپزخانه
سینک ظرفشویی از جنس استنلس استیل
سینک های سرامیکی
سینک گرانیت و کامپوزیت
لوازم جانبی سینک آشپزخانه
سینک ظرفشویی از جنس استنلس استیل
سینک ظرفشویی از جنس استنلس استیل
سینک های استیل ضد زنگ Wickes مقاومت در برابر خوردگی طولانی با یک …ادامه مطلب
سینک های سرامیکی
سینک های سرامیکی
ما در اینجا انواع سینک های سرامیکی در سبک ها و چیدمان های متنوعی متناسب با لباس های سنتی و … درادامه مطلب مشاهده می کنید
سینک گرانیت و کامپوزیت
سینک گرانیت و کامپوزیت
دامنه ما از گرانیت و سینک های فلزی شامل مدل های کاسه ای تک و دوتایی به صورت جذاب…ادامه مطلب
لوازم جانبی سینک آشپزخانه
لوازم جانبی سینک آشپزخانه
لمس تمام شده را با یکی از لوازم جانبی شیک ما از جمله صاف کننده ها به سینک خود اضافه کنید …ادامه مطلب
این که آیا شما در حال به روزرسانی آشپزخانه خود هستید یا یک آشپزخانه با نام تجاری جدید را نصب می کنید ، یک سینک آشپزخانه جدید می تواند فضای شما را دگرگون کند. از طیف گسترده ای از کاسه های منفرد تک ، دوتایی ، زیر دست و 1.5 در طراحی های مدرن و سنتی ، هر نوع سبک آشپزخانه را انتخاب کنید.

یک ظاهر طراحی کلاسیک را با یک سینک آشپزخانه سرامیکی که ترکیبی از مقاومت لکه با یک سطح صاف برای تمیز کردن آسان است ، تکمیل کنید. انتخاب ظریف ما را برای غرق شدن در خانه های مزرعه ، باتلر و بلفاست به مربع و 1.5 لیوان ظرفشویی از Villeroy و Boch خریداری کنید.

اگر به دنبال یک جنس سینک ظرفشویی استیل ضد زنگ برای نگهداری آسان و اطمینان از ماندگاری در برابر خوردگی هستید ، دامنه ما با خطوط جسورانه و ورودی های برگشت پذیر مفید طراحی شده است. در لوازم جانبی شفاف یا کم خطر ، گزینه هایی از Abode ، سینک های تفریحی و Franke با انتخاب عرض تا 575 میلی متر را پیدا کنید ، مناسب برای آشپزخانه های شلوغ و حرفه ای.

براق و پیچیده ما گرانیت و سینک ظرفشویی کامپوزیت قوی و مقاوم در برابر خراش هستند، حصول اطمینان از آشپزخانه باقی می ماند سینک خود را به دنبال آن بسیار بهتر. مجموعه ما از سینک های آشپزخانه خاکستری ، سفید و سیاه را در طیف وسیعی از سبک ها از جمله کاسه های بیضی ، مربع و گرد مرور کنید.

سینک خود را کامل کرده و با طیف گسترده ای از وسایل جانبی سینک آشپزخانه ما را لمس کنید . اگر به زباله های سینک آشپزخانه ما نیاز دارید ، در صورت نیاز به زباله های جدید و جایگزین ، کیتهای سرریز ، لوله کشی ، سبد و شاخه مورد نیاز خود را انتخاب کنید. همچنین می توانید انتخاب ما را از واحدهای دفع زباله Insinkerator سازگار با محیط زیست و همچنین شیرهای برقی آشپزخانه ما که در یک انتخاب عالی از سبک ها و اتمام ها موجود است ، پیدا کنید.

اگر به دنبال الهام بخش آشپزخانه هستید ، به گالری آشپزخانه ما بروید تا سبک ها و رنگهایی را پیدا کنید که به بهترین وجه مناسب شما و خانه شما باشد. همچنین می توانید با مشاوران آشپزخانه ما یک قرار ملاقات طراحی رایگان رزرو کنید و به ما اجازه دهید از هرگونه جزئیات از الهام گرفته تا نصب مراقبت کنیم.

حصیری در خانه شما
با نشان کردنwickes و استفاده از #WithWickes ، در اینستاگرام خود به اشتراک بگذارید

عکس شما می تواند در اینجا نشان داده شودیک تصویر اضافه کنید
بیشتر ببینید

یک تصویر اضافه کنید

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>