کارمندان مایکروسافت خواهان لغو همکاری با پلیس شدند!

[ad_1] به گزارش سیتنا به نقل از تلگراف، صدها نفر از کارمندان مایکروسافت نامه‌ای سرگشاده خطاب به مدیران ارشد ا

توسط NEWS-SINGLE در 22 خرداد 1399
[ad_1]

به گزارش سیتنا به نقل از تلگراف، صدها نفر از کارمندان مایکروسافت نامه‌ای سرگشاده خطاب به مدیران ارشد این شرکت نوشته و خواهان لغو قراردادها با پلیس شده‌اند. این در حالی است که در سراسر آمریکا تظاهرات ضد نژادپرستی در جریان است.

این نامه خطاب به «ساتیاد نادلا» مدیر ارشد اجرایی و «کرت دل بنه» نائب رئیس اجرایی مایکروسافت است. ۲۵۰ کارمند مایکروسافت با امضای این نامه خواستار آن شده‌اند که دفتر این شرکت در سیاتل همکاری خود با پلیس در آمریکا را متوقف کند.

طبق محتوای نامه در پی اعتراضات مربوط به کشته شدن جورج فلوید در بازداشت پلیس در ماه گذشته، پلیس شهر سیاتل را به یک منطقه جنگی تبدیل کرده است. در نامه آمده است: ما خواهان آگاهی و همدردی در تمام سطوح مدیریت هستیم تا بار آموزش همکارانمان در بحبوحه این بحران ایمنی و روانی بر گردن ما نباشد.

ساتیا نادلا در پاسخ اشاره کرد مایکروسافت باید عملکرد بهتری داشته باشد و درباره بررسی نابرابری‌های سیستمیک در جامعه مسئولیت خود را قبول کند. نادلا در پاسخ به نامه گفت: طی روزهای گذشته درخواست‌های تعداد زیادی از کارمندان را شنیدم، آنها خواهان اقدام، تفکر و تغییر هستند. پاسخ من این است: بله ما هم باید اقدامی کنیم. اقدامات ما باید نشان دهنده ارزش‌های شرکت مان باشد.

سال گذشته مایکروسافت پروژه «اصلاحات عدالت کیفری» را اجرا کرد که تمرکز آن روی کاهش نابرابری در سیستم پلیس آمریکا بود. البته این شرکت نمی‌تواند به طور دقیق پروژه را تشریح کند. همچنین این شرکت قبلاً از فروش فناوری شناسایی صورت خود به نیروهای پلیس خودداری کرده بود.

انتهای پیام


[ad_2]
Source link
آخرین مطالب