کیبورد مکانیکی و موش های پیشنهادی Gaming

دیگر منحصر به بازی های PC نیستند. هم Sony PlayStation 4 و هم Microsoft Xbox One از طرح کلاسیک ماوس صفحه کلید برای بازی های انتخابی پشتیبانی می کنند و به شما این امکان را می دهند تا به دقت و کنترلی که گیمرهای رایانه ای برای سالها از آن لذت می بردند برسید. البته این که آیا شما می خواهید با یک کنترلر یا با کیبورد و ماوس بازی کنید ، ترجیح شخصی دارد. با این حال ، پشتیبانی اضافه شده به کنسول های بازی باعث می شود سرمایه گذاری روی صفحه کلید و ماوس بازی سخت محدودتر شود.

من فقط می خواهم بازی کنم
صفحه کلید
صفحه کلید مکانیکی Razer BlackWidow Ultimate Keyboard با وجود نام آن ، به اندازه ای که به نظر می رسد مرعوب کننده نیست. صفحه کلید با دوام و پاسخگو ، BlackWidow Ultimate دارای مجوز IP54 است ، به این معنی که از آب و گرد و غبار مقاوم است – مناسب برای وقتی که به طور اتفاقی بعد از جشن پیروزی رویال خود در Fortnite ، به طور تصادفی بر روی فنجان آب می زنید.. طرح صفحه کلید ساده است ، بنابراین نیازی به نگرانی در مورد کلیدهای کلیدی جداگانه نیست. این برنامه دارای سوئیچ های Razer Green است که عملکردی بهینه سازی و تنظیم مجدد نقاط برای پاسخگویی سریع را ارائه می دهد. به خاطر داشته باشید که این سوئیچ ها از نوع متنوعی هستند ، بنابراین می توانند صدای بلندتری پیدا کنند ، به خصوص اگر در حال بازی هستید که به تعداد زیادی صفحه کلید نیاز دارید ، مانند Massively Multiplayer Online (MMO) یا Multiplayer Online Battle Arena (MOBA). ) BlackWidow Ultimate ممکن است دارای نور پس زمینه RGB نباشد ، اما از درخشش سبز کلاسیک Razer برخوردار است.

صفحه کلید مکانیکی Razer BlackWidow Ultimate
ماوس
کیبورد حرفه ای کامپیوتر اگر به دنبال ساده نگه داشتن آن هستید ، نمی توانید با Razer DeathAdder Elite Gaming Mouse اشتباه کنید. DeathAdder Elite که مدتها در بین علاقهمندان و بازی های سخت و طاقت فرسا مورد علاقه است ، فاکتور شکل نمادین خود را برای راحتی مناسب حفظ می کند. DeathAdder Elite به یک سنسور نوری مجهز است که می تواند تا 16000 dpi برسد و ردیابی واقعی با 450 IPS (اینچ بر ثانیه) داشته باشد ، بنابراین می توانید با دقت خاصی هدف گیری یا حرکت کنید. همچنین هفت دکمه قابل برنامه ریزی وجود دارد ، بنابراین می توانید طرح ماوس خود را تغییر دهید تا متناسب با تنظیمات برگزیده شما باشد. این یک موس سیمی است ، اما کابل بافته 7 اینچی در هنگام بازی کردن در رایانه بازی ، باید به اندازه کافی شل و ول کند کند. البته ، هیچ فضای جانبی بازی با برخی از روشنایی RGB کامل نخواهد بود. خوشبختانه ، Razer با DeathAdder Elite بیش از حد زیاده روی نکرد. لوگوی Razer و چرخ پیمایش تنها بخش هایی است که روشن می شود ، بنابراین نورپردازی Chroma RGB ظریف است و به جرات می گوییم با ذوق و مزه است.

Razer DeathAdder Elite Gaming Mouse
همه چیز RGB
صفحه کلید
در حالی که صفحه کلید بازی شما باید کاربردی و پاسخگو باشد ، به این معنی نیست که نمی تواند خوب به نظر برسد. صفحه کلید سیم مکانیکی Das Keyboard 4Q هوشمنددارای نور پس زمینه RGB قابل تنظیم است ، بنابراین می توانید زیبایی شناسی بازی ایده آل خود را بدست آورید. همچنین می توانید هشدارهای مبتنی بر رنگی و هشداردهنده مبتنی بر رنگ را ایجاد کنید که درست روی صفحه کلید نمایش داده می شوند. 4Q Smart فقط مربوط به چراغ های چشمک زن نیست. سوئیچ های آن Cherry MX Brown مزایای صفحه کلید مکانیکی بدون کلیک شنیدنی را برای یک تجربه نرم و لمسی فراهم می کند. بدون توجه به سرعت یا چند کلید فشرده شده ، بازگرداندن ضد Ghosting و N-Key اطمینان حاصل می کند که دستورات شما به طور دقیق و دقیق تشخیص داده می شوند. کنترل های رسانه ای اختصاصی نیز وجود دارد ، که بسیار مفید هستند – به خصوص آن چرخ بزرگ. همچنین دو درگاه USB Type-A وجود دارد که پس از وصل کردن صفحه کلید ، پورت ها را از دست نمی دهید. Footbar on Das 4Q Smart بی نظیر است زیرا فقط صفحه کلید را بلند نمی کند. همچنین می تواند به عنوان یک حاکم دو برابر شود.

صفحه کلید مکانیکی هوشمند Das Keyboard 4Q
ماوس
مهندسان M65 PRO RGB ماوس است که تمام RGB خود را نیاز دارد پوشانده شده است. با داشتن سه منطقه دارای نور پس زمینه RGB ، می توانید نورپردازی M65 PRO را در Corsair Utility Engine (CUE) برای ویندوز تنظیم کنید. پس از به دست آوردن رنگ های RGB به ترتیب ، می توانید M65 PRO را حتی بیشتر سفارشی کنید. این سه منطقه دارای وزن قابل تنظیم برای توزیع وزن سفارشی و مرکز ثقل است. با استفاده از کلیدهای Omron روی هشت دکمه قابل تنظیم کلیک کنید. سنسور نوری 12000 dpi آن را می توان با یک دکمه dpi اختصاصی در پرواز تنظیم کرد ، ایده آل برای هنگام تغییر بازی ها یا بارگیری.

ماوس Corsair M65 PRO RGB
بدون نیاز به مدیریت کابل
صفحه کلید
گیمرها برای بهترین ارتباط از صفحه کلیدها و موش ها سیمی استفاده می کنند ، اما مکانی برای لوازم جانبی بی سیم بازی وجود دارد. این که آیا شما در حال بازی در یک کنسول بازی هستید یا از طریق NVIDIA یا Steam به تلویزیون خود پخش می کنید ، گاهی اوقات بازی کردن از کاناپه خوشایند است. صفحه کلید دارای نور پس زمینه مهندسان K63 بی سیم مکانیکی مجموعهای از گزینه های اتصال فراهم می کند. می توانید از گیرنده RF 2.4 گیگاهرتزی RF ، بلوتوث 4.2 + LE استفاده کنید یا حتی سیم کشی کنید. به شما بستگی دارد Corsair K63 دارای سوئیچ های Cherry MX Red است ، انتخابی کاملاً مناسب برای بازی. همچنین دارای کنترل های چندرسانه ای اختصاصی و استراحت مچ دست است. Corsair ادعا می کند K63 می تواند با یک بار شارژ تا 15 ساعت دوام بیاورد اما مسافت پیموده شده شما ممکن است متفاوت باشد

صفحه کلید بازی مکانیکی بی سیم با نور پس زمینه Corsair K63
ماوس
لاجیتک PRO ماوس بی سیم ویژگی های اتصال بی سیم لاجیتک LIGHTSPEED برای 1 میلی ثانیه زمان سریع پاسخ برای کاهش تاخیر ورودی. همچنین دارای سنسور نوری Logitech HERO 16K است که می تواند تا 16000 dpi و بیش از 400 IPS پیش رود. Logitech روشنایی RGB را در PRO فراموش نکرد. با استفاده از نورپردازی LIGHTSYNC RGB ، می توانید از چندین جلوه نورپردازی و همچنین همگام سازی با سایر لوازم جانبی Logitech G LIGHTSYNC برای زیبایی شناسی بازی استفاده کنید. برای همه نیازهای شخصی سازی شما ، از جمله تنظیمات dpi ، چیدمان دکمه و گزینه های روشنایی ، نرم افزار بازی Logitech بازی چیزی است که شما برای بارگیری و استفاده از آن نیاز دارید.

موس بازی بی سیم Logitech PRO
آیا به یک موس پد نیاز دارم؟
در حالی که موش های بازی باید روی بیشتر سطوح دسک تاپ کار کنند ، یک ماوس پد کنترل کمی بیشتری به شما می دهد. گرفتن یک موس پد با سطح پلاستیکی سخت یا پارچه ای واقعا از اولویت های شخصی است.

همچین Razer Firefly Gaming Mouse Mat می تواند به مجموعه RGB شما اضافه شود . این یک سطح سخت ، میکرو بافت و یک پایه سطح بدون لغزش است. البته ، شما نمی توانید ویژگی اصلی آن یعنی لبه های روشن RGB را فراموش کنید. Firefly مانند سایر لوازم جانبی Razer Chroma ، با انواع مختلفی از جلوه های نورپردازی مانند دوچرخه سواری طیف ، موج و… قابل تنظیم است. Razer همچنین دارای SDK باز است بنابراین توسعه دهندگان بازی می توانند جلوه های روشنایی پیشرفته ای را در بازی های آن وارد کنند.

Razer Firefly Gaming Mouse Mat
Logitech یک قدم جلوتر رفت و موس خود را به موشهای سازگار خود تبدیل به یک پد شارژ بی سیم کرد. شارژ POWERPLAY بی سیم سیستم بی سیم شارژ خواهد POWERPLAY سازگار با موس لاجیتک خود را در حالی که در بازی و یا در حال استراحت. با استفاده از کاربرد ابتکاری رزونانس الکترومغناطیسی ، پایه POWERPLAY یک میدان انرژی در بالای سطح آن ایجاد می کند تا موس منطقی Logitech شما را شارژ کند. این بدان معناست که دیگر نیازی به تعویض باتری های موشواره خود ندارید یا ساعت ها دیگر آن را به حوض نمی چسبانید. تنها محدودیت زمان بازی شما ، مسئولیت های بزرگسالان است. همچنین این موس پد دارای فناوری LIGHTSPEED است بنابراین موس بازی شما می تواند مستقیماً با پایه PowerPlay جفت شود و این امر نیاز به گیرنده USB اضافی را برطرف می کند. Logitech همچنین گزینه های سطح سخت و پارچه ای را با POWERPLAY ارائه می دهد.

سیستم شارژ بی سیم Logitech POWERPLAY
تنظیم صفحه کلید و ماوس مورد علاقه شما چیست؟ آیا شما بی سیم یا سیمی را ترجیح می دهید؟ آیا نورپردازی RGB را در وسایل جانبی خود همگام سازی کرده اید؟ در بخش نظرات به ما اطلاع دهید ، در زیر.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>