داکت اسپلیت زاگرس گرید A

داکت اسپلیت زاگرس گرید A داکت اسپلیت زاگرس گرید A یک عدد از متداول ترین سیستم های تهویه

توسط NEWS-SINGLE در 11 دی 1400

داکت اسپلیت زاگرس گرید A

داکت اسپلیت زاگرس گرید A یک عدد از متداول ترین سیستم های تهویه مطبوع میباشد که از یک یونیت داخلی (هواساز) و یک یونیت خارجی (کندانسور) تشکیل شده که به وسیله دو عدد لوله های مسی به یکدیگر متصل می شوندکارایی سرمایشی این سیستم به طور کامل نظیر کولرهای گازی و اسپلیت ها می باشد و برای گرمایش در این سیستم از کویل آب گرم استعمال می شوداین سیستم نسبت به سیستم های مرکزی استقلال تام دارد، همینطور در مقایسه کلیدی رادیاتور راندمان گرمایشی آن هم فراتر استدرضمن لوله کشی گرمایشی اسپلیت کانالی از سقف می باشد و حجم لوله کشی آب گرم اهمیت به کارگیری از این دستگاه کاهش میابد

شیوه کارایی داکت اسپلیت زاگرس گرید A

داکت اسپلیت زاگرس گرید A مثل کولر گازی زاگرس یک سیستم تهویه مطبوع با دو یونیت مجزا هست که یک عدد از آن‌ها در باطن ساختمان و دیگر در خارج از ساختمان نصب و کار می کنند. یونیت داخلی در باطن سقف کاذب کارگزاری شده و به همین رخ از دید ساکنان ساختمان مخفی می ماند. جریان هوای سرد و گرم از طریق لوله ها و شبکه کشی به باطن و بیرون منتقل می شود و به همین رخ منجر به سرمایش ساختمان و خروج گرمایش به خارج می شوند. در واقع همانند کولر گازی اواپراتور درون یونیت داخلی سرمایش را از گاز مبرد اخذ کرده و به وسیله رشته بلوور آن را به داخل ساختمان منتقل می کند

قیمت داکت اسپلیت زاگرس

 محصولات کمپانی زاگرس از سری محصولات عالی موجود در بازار میباشند که علاوه بر کیفیت از ارزش مقرون به صرفه ای هم بهره مند هستند. در واقع قیمت داکت اسپلیت های زاگرس نیز از همین قاعده مستثنی نیست. مصرف کننده های عزیز می توانند همه روزه در تماس حیاتی کارشناسان کارآزموده تاسیسات دات کام قیمت محصولات کمپانی زاگرس را استعلام گرفته و علاوه بر آن از مشاوره بدون‌پول نیز بهره مند شوند.

مزایای داکت اسپلیت زاگرس گرید A

 1. داکت اسپیلت ها از هوای رجوع باطن هر واحد استفاده می کند تا راندمان کاری دستگاه بالا رود که همین فرمان موجب مصرف انرژی کمتر می شود. در همین دستگاه یک هواساز در سقف کاذب قرار داده می شود و هوا را مستقیما و یا اصلی استفاده از نتورک های افقی اجرا شده در کلیه اتاق ها و فضاها توزیع می نماید.

 2. داکت اسپلیت ها در دو مدل بی آلایش و اینورتر ساخت می شوند که داکت اسپلیت اینورتر به حسگر دمای داخلی مجهز هست و می تواند اصلی تغییر فرکانس برق وارد شده، تعداد بدور و اقتدار کمپرسور را دارای اعتنا به دمای گوشه و کنار تغییر تحول دهد.

 3. داکت اسپلیت ها می توانند به یاری فیلترهای قابل شست و شو، هوا را تصفیه کنند و فضایی نسبتاً به بدور از آلودگی را پدید آورندهمین دستگاه می تواند به راحتی در هر فضایی قرار گیرد و برای سردترین و گرمترین بخش ها طراحی شوند.

مشخصات فنی داکت اسپلیت زاگرس گرید A

داکت اسپلیت حساس قطعات تایلند مونتاژ کشور‌ایران می باشد

  دارای موتور حرفه پنج دور تایلند

  مجهز به کمپرسور اسکرال

  دارای کویل آبگرم فابریک

  عملکرد سرمایشی و گرمایشی

مصرف الکتریسیته دوچندان کمتر نسبت به جور های مشابه

 مجهز به فیلتر های قابل شستشو

آخرین مطالب