فروشگاه کتاب زبان اصلی

اگر جزو طرفداران خواندن کتاب‌های الکترونیکی باشید، حتما با سایت‌های زیادی آشنا هستید که کتاب‌های الکترونیکی را

توسط NEWS-SINGLE در 25 آذر 1399
اگر جزو طرفداران خواندن کتاب‌های الکترونیکی باشید، حتما با سایت‌های زیادی آشنا هستید که کتاب‌های الکترونیکی را به فروش می‌رسانند. این فروشگاه های کتاب زبان اصلی به طرق مختلفی کتاب‌ها را در اختیار کاربرانشان قرار می‌دهند. برخی از نسخه‌های الکترونیکی به صورت رایگان و برخی از آن‌ها به صورت پولی قابل دانلود است. بسیاری از نسخه‌های کتاب‌هایی که به صورت الکترونیک وجود دارد، دارای نسخه‌های چاپی نیز می‌باشند. اما کتاب‌هایی نیز وجود دارند که دسترسی به نسخه‌های چاپ شده آن ها امکان پذیر نیست. به خصوص در مورد کتاب‌های اورجینال و یا کتاب‌هایی که به زبان اصلی هستند. عموما این کتاب‌ها حتی اگر نسخه‌های چاپیشان هم وجود داشته باشد، از قیمت‌های بسیار بالایی برخوردارند. اما کتاب‌های الکترونیکی به دلیل آنکه برای تهیه‌شان از جوهر و یا کاغذ استفاده نمی‌شود، از قیمت‌های پایین‌تری برخوردار هستند.
فروشگاه کتاب زبان اصلی
فروشگاه کتاب زبان اصلی
 

فروشگاه کتاب زبان اصلی ایران پیپر : بزرگترین فروشگاه کتاب های زبان اصلی در ایران

فروشگاه‌ های آنلاین کتاب زبان اصلی، عموما در داخل ایران نیستند. این فروشگاه‌ها برای فروش کتاب‌های الکترونیکی خود به درگاه‌هایی متصل هستند که پرداخت از طریق آن‌ها با کارت‌های بانکی ایرانی امکان‌پذیر نیست. برای دسترسی و پرداخت هزینه‌های این کتاب‌ها باید یک حساب بانکی و یک مستر کارت داشته باشید. فروشگاه کتاب زبان اصلی ایران پیپر، یکی از سایت‌هایی است که امکان خرید کتاب‌های زبان اصلی در داخل ایران را برای شما فراهم کرده است. این سایت با خرید کتاب زبان اصلی از سایت‌های خارجی مانند آمازون، آن‌ها را در دسترس کاربرانش قرار داده است. شمار زیادی از کتاب‌های مختلف با موضوعات متفاوت در سایت ایران پیپر موجود است و اکنون به یکی از سایت‌های معتبر خرید کتاب‌‌های اورجینال در میان دانشجویان، پزشکان، اساتید و محققان تبدیل شده است. شما می‌توانید از طریق سایت ایران پیپر کتاب زبان مورد نظرتان را به راحتی خریداری و دانلود کنید.

چگونه کتاب مورد نظر را از فروشگاه کتاب زبان اصلی ایران پیپر خریداری کنیم؟

برای دانلود کتاب‌ از سایت ایران پیپر می توانید از سه طریق اقدام کنید: ۱٫ خبر خوب اینکه بسیاری از ‌کتاب‌های موجود در سایت ایران پیپر، به صورت رایگان در دسترس شماست. بنابراین اولین روش دانلود کتاب بدون پرداخت هیچ هزینه‌ای انجام می‌شود. برای دانلود کتاب‌های رایگان کافی است وارد سامانه دانلود مقاله ایران پیپر ( به آدرس https://iranpaper.ir ) شده و در قسمت جست و جو، نام کتاب مورد نظرتان را وارد کنید. با انتخاب گزینه کتاب‌های رایگان در صورتیکه کتاب شما به صورت رایگان در دسترس بود، می‌توانید آن پیدا کرده و دانلود کنید. ۲٫ دومین روش مربوط به کتاب‌هایی است که باید بابت آن‌ها هزینه پرداخت کنید. این کتاب‌ها معمولا به دلیل تحریم‌های موجود در ایران و بالا بودن قیمت دلار، در سایت‌های خارجی از هزینه‌های بسیار بالایی برخوردارند. ایران پیپر این کتاب‌ها را تا ۸۰ درصد پایین‌تر از قیمت آن‌ها در سایت مرجع در اختیار شما قرار می‌دهد. برای دریافت این کتاب‌ها در بخش جست و جو به جای انتخاب گزینه کتاب‌های رایگان، سایر کتاب‌ها را انتخاب کنید. سپس در صورتی که کتاب مورد نظرتان در سایت موجود بود، آن را به سبد خرید اضافه، پرداخت را انجام و کتاب را دریافت کنید.
دانلود کتاب از آمازون
دانلود کتاب از آمازون

سفارش کتاب هایی که در هیچ فروشگاه کتاب زبان اصلی یافت نمی شود!

۳٫ سومین روش، سفارش کتاب است. هنگامی که شما کتابی را جست و جو می‌کنید که در سایت موجود نیست. گزینه‌ای با نام سفارش کتاب ظاهر می‌شود. این به معنی عدم وجود آن کتاب در سایت است. با کلیک بر روی سفارش کتاب و پر کردن اطلاعات کتاب مورد نظرتان در بخش مربوطه می‌توانید از ایران پیپر درخواست کنید تا کتاب را برای شما خریداری و در اختیارتان قرار دهد. دقت داشته باشید که برای ثبت درخواست کتاب هیچ هزینه‌ای پرداخت نخواهید کرد و تنها هنگامی که هزینه کتاب توسط ایران پیپر تعیین شد، از طریق درگاه‌های بانکی در نظر گرفته شده آن را پرداخت و نسخه الکترونیک کتابتان را دریافت می‌کنید.
خرید کتاب از آمازون با ایران پیپر
خرید کتاب از آمازون با ایران پیپر لینک منبع