10 روز بعد: آنچه که ایتالیایی ها آرزو می کنم آنها تا به حال شناخته شده

زمانی که رسانه های ایتالیایی شروع گزارش به افزایش جامعه گسترش این رمان coronavirus در سراسر کشور Olmo Parenti مانند بسیاری از ایتالیایی شهروندان را تهدید همه گیر بیش از حد جدی است. “دوستان من و من تقریبا تمسخر چند نفر که معتقد بودند این موضوع جدی بود از گرفتن بروید” Parenti یک فیلمساز جوان به من گفت.

فقط روز بعد Parenti احساس مانند او زندگی در نسخه های مختلف از واقعیت—یک dystopian یکی. تعداد موارد مثبت بود مشخصی به طور چشمگیری. کل کشور به حال تعطیل. اقتصاد در زمان nosedive. بیمارستان و ضعف با COVID-19 بيمار شد و مجبور بودن به غیر ممکن است فایده گیری: که حیاتی بیماران را نجات بخش تهویه مصنوعی, در حالی که دیگران موثر خواهد بود سمت چپ به مرگ ؟

Parenti و دوستان خود را ناراحت بودند این واقعیت است که آنها تا به حال به شدت دست کم گرفت وضعیت یک چشم انداز است که شاید کمک به گسترش ویروس. “ما در اخبار خوانده شده است که ایالات متحده آمریکا, انگلستان, آلمان و فرانسه تمام شد با در نظر گرفتن COVID-19 پیشرفت فقط به عنوان به آرامی به عنوان ما تا به حال” Parenti گفت. “ما تصمیم داشتیم به گرو در اوردن خودمان را در برخی از راه.”

همراه با دیگر اعضای فیلمسازی جمعی Parenti قرار دادن یک تماس برای شهروندان در سراسر کشور به فیلم خود را در قرنطینه. “ما خواسته آنها را به بحث در ابتدا فرد به دوربین,” او گفت: “دارند و به توصیه های خود را بر اساس رفتار گذشته.”

در نتیجه فیلم 10 روز, ویژگی های پیام های از ده ها تن از وحشت ایتالیایی. فیلم بازی به عنوان اگر هشدار از آینده است. مانند Parenti بسیاری از کسانی که فرستاده شده قرنطینه ویدئوها گله خود را برای اتخاذ اقدامات پیشگیرانه مانند self-انزوای اجتماعی و فاصله به عنوان اوایل به عنوان آنها می تواند داشته باشد.

“این همه مزخرف مثل شما فکر می کردم می گوید:” یک مرد جوان است.

زن دیگری که دیده می شود با پوشیدن یک ماسک صورت می پذیرد که او استفاده می شود به را سرگرم کننده از مردم با پوشیدن ماسک. “بدترین سناریو? که دقیقا همان چیزی است که اتفاق خواهد افتاد” او می افزاید.

به عنوان اینکه به اهمیت قرنطینه انطباق در سراسر سن گروه یک نوجوان در این ویدئو نشان می دهد یک چشم باز واقعیت دارد: “در حال حاضر کودکان و نوجوانان عصر ما که انتوبه و در بخش مراقبت های ویژه.”

بسیاری از کارشناسان بر این باورند که ایالات متحده آمریکا است که فقط 10 روز پشت سطح شدت همه گیر در ایتالیا. ما در مهم نقطه عطف با توجه به جراح عمومی دکتر جروم آدامز و زمان برای آماده شدن برای آنچه در آینده در حال حاضر.

“این بوده است که تجربه ای معمولی” Parenti گفت. “اما نکته جالب در مورد اشتباهات است که شما می توانید یادگیری از افراد دیگر—پس از یاد ما و دست کم نگیرید این است.”

یکشنبه 24,747 موارد تشخیص داده شده در ایتالیا از 21,157 در روز شنبه—شکستن رکورد تک روز افزایش دهد. این کشور همچنین گزارش 368 جدید مرگ و میر آوردن تلفات به 1,809 در سراسر کشور.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>