10 کامل فیلم به تماشای در حالی که در خانه گیر کرده

jakkapan / شاتر

به عنوان روز صرف شده در اجتماعی انزوا کشیدن این ابزار از همه مبتنی بر اشتراک جریان خدمات آنلاین در دسترس و از طریق تلویزیون خود را فقط رشد می کند و بنابراین آیا مشکل از تصمیم گیری چگونه به استفاده از آنها. اگر شما مثل من مشکل دارند بدانند چه به تماشای در طول قریب به اتفاق این بار من اینجا هستم برای کمک به. وجود دارد در حال احداث مخازن از فیلم های بزرگ در دسترس در هر برنامه حتی اگر برخی از آنها به خاک سپرده توسط الگوریتم های که آنها را پنهان از صفحه اول. در اینجا برخی از گزینه های انتخاب برای مطابقت با انواع پناه-در-محل حالات موجود در Netflix, Hulu, HBO در حال حاضر و یا معیار کانال.


A24 / اورت مجموعه

اگر شما احساس به دام افتاده در خانه: یک داستان ارواح

شخصیت David Lowery را مراقبه داستان عشق و از دست دادن ناشناس مرد (با بازی کیسی افلک) که به کشته شدن در یک حادثه تصادف و شروع به امد و شد زیاد خانه خود را با پوشیدن یک ورق سفید و رسما تماشای همسر او (رونی مارا) تا زمانی که او حرکت می کند. پس او را به ساخت فیلم می شود عجیب و غریب و افسانه در مورد تماشای چیز تغییر ناتوان به آنها را متوقف کند. که ممکن است صدای دلخراش اما این فیلم revels در زیبایی از گذر زمان به عنوان به خوبی به عنوان تراژدی و (اگر غیر عمدی) تصویر اجتماعی فاصله. (Netflix)

IFC Films

اگر شما احساس نوستالژیک برای ارتباط انسانی در شهرستان: Frances Ha

Noah Baumbach و Greta Gerwig را جوشان همکاری (او کارگردانی او ستاره; آنها نوشت با هم) ممکن است بهترین فیلم در هر دو طبقه مشاغل. پس از 27 سال رقصنده (Gerwig) تلاش برای خراش از یک زندگی در نیویورک آن را کاملا قطاری نیاز شدید به دوستی نزدیک که مردم باید در پست خود-کالج زندگی و درد و شادی که همراه با آن است. این هم یک عکس فوق العاده از نیویورک در اوایل 2010s که ارائه خواهد شد کمی از راحتی برای هر کسی که گم شده در این شهر شلوغ. (معیار کانال Netflix)

Columbia Pictures / اورت مجموعه

اگر شما احساس می کنید مانند شما در حال زندگی در همان روز بارها و بارها: Groundhog Day

یک انتخاب واضح اما جای تعجب نیست—Harold Ramis فیلم یکی از قابل اعتماد ترین و لذت بخش قطعه سرگرمی در تاریخ هالیوود. طرح قالب شده است بسیار کپی شده در طول سال: بیل موری misanthropic خبرنگار سفر به یک شهر عجیب و جالب و گیر می شود بی وقفه reliving دوم فوریه قادر به شکستن حلقه. آن را نه تنها فوق العاده کمدی رمانتیک بلکه یک slyly معنوی داستان مثل بهبود که هرگز احساس موعظه و نشان می دهد که بیشتر در عمق در هر مشاهده. (Netflix)

برادران وارنر / اورت مجموعه

اگر شما fantasizing در مورد رفتن در جاده ها: از دست رفته در امریکا

آلبرت بروکس را 1985 طنز از یک upper-middle-class زن و شوهر خرید RV و تلاش خود را ریختن بورژوایی مظاهر است فقط به عنوان گاز گرفتن آن را به عنوان شد و پس از آزادی. بیشتر از همه آن را یک درس در نگاه قبل از جهش—مطمئن شوید که باز بزرگراه ها و ناشناخته بزرگ ممکن است به نظر می رسد وسوسه انگیز است اما حتی با یک به طور کامل لود Winnebago, مشکلات خواهد شد بهار زودتر از شما فکر می کنم. (HBO در حال حاضر Hulu)

استودیو یونیورسال / گتی

اگر شما می خواهید به اب و تاب زیاد در فیلم-افسون ستاره: خارج از دید

استیون سودربرگ است بسیار neo-noir شده است یکی از من رفتن به سینما برای احضار یک روحیه ی خوب. هر چند آن را یک ماهرانه ساخته شده با شدت, خنده دار, فیلمنامه آن سحر و جادو واقعی می آید از آن فوق العاده مرکزی زن و شوهر با بازی جورج کلونی و جنیفر لوپز. هر دو در اوایل در حرفه خود اما آنها در حال حاضر با درخشش فوق ستاره تجدید نظر به خصوص در آنچه ممکن است بهترین عشق صحنه فیلم برداری تا کنون. (HBO در حال حاضر Hulu)

اورت مجموعه

اگر شما به دنبال به افراط خود را پارانویا: Pi

Darren Aronofsky را اولین تریلر ساخته شده بود در سال 1998 برای $60,000, ویژه, بازیگران از مجموع گمنام و متمرکز بر بیماری های روانی, عرفان و ریاضی. حتی پس از آن را تبدیل به یک فرقه آمار به دلیل Aronofsky را استادانه اما سورئال داستان سرایی. این یک تصویر از کابین تب با بازی Sean Gullette به عنوان یک بسته است که یا رفتن به آرامی مجنون یا پیدا کرده است یک راه ریاضی برای پیش بینی آینده و ارتباط با خدا. و یا هر دو. (Hulu)

ماگنولیا تصاویر / اورت مجموعه

اگر شما به دنبال چیزی مراقبه و رضایت بخش: Jiro Dreams of Sushi

David Gelb 2011 فیلم مستند در مورد ژاپنی ها استاد سرآشپز Jiro Ono کامل بسیاری از استعارههای بصری است که پخت و پز مستند تکیه می کنند—مونتاژهای از مواد غذایی که با ظرافت مونتاژ, ارکستر, موسیقی و شکوه از نزدیک از فردی وعده های غذایی. که این تصاویر در حال حاضر در همه جا حاضر نمی شود آن را کمتر watchable و آرامش Jiro رویکرد به سوشی در مقابل bluntness از ارتباط خود را با فرزندان خود باقی می ماند کاملا transfixing به تماشای. به عنوان یک پاداش Netflix نیز در حال حاضر جریان مستند در حال حاضر!‘s کامل ارسال تا از Jiroیک قسمت با عنوان “Juan امثال برنج و مرغ است.” (Hulu, Netflix)

اورت مجموعه

اگر شما به دنبال به گسترش افق دید خود را: مارتین اسکورسیزی جهان سینما پروژه

هر چند اسکورسیزی استاد سینما در سمت راست خود یکی از مهم ترین کمک به متوسط است فیلم خود بنیاد که بازیابی و حفظ برخی از جهان بهترین فیلم به منظور آنها را به مخاطبان گسترده تر. معیار در حال حاضر دارای 17 از این از کشورهایی مانند سنگال ، تایلند و ترکیه و برزیل و کوبا, همه جمع شده بودند در یک بسته بندی شسته و رفته. این سرویس همچنین دارای بسیاری از مجموعه های دیگر ارزش مرور از جمله مروری اقدام مشاغل از جمله افسانه ها به عنوان Burt Lancaster, وندی هیلر و Max von Sydow با دوچرخه سواری در همه زمان ها است. (معیار کانال)

پارامونت / اورت مجموعه

اگر شما می خواهید به حل و فصل برای یک مدت طولانی به تماشای یکی از بهترین فیلم های قرن: زودیاک

دیوید فینچر بزرگترین فیلم دو ساعت و 37 دقیقه و بهتر از هر واقعی جرم و جنایت مستند. روایت خود را از زودیاک قاتل جنایت می شود یک حساب با امریکا هرگز پایان دادن به وسواس با قتل و حتی بیشتر مست مغالطه است که هر مشکل—مهم نیست که چقدر ترسناک و یا مبهم—می تواند حل شود. زودیاک است که همیشه ارزد اما در حال حاضر آن را ارائه می دهد داستان احتیاطی از دولتی و خصوصی شهروندان به صورت اتفاقی با هم در یک زمان بحران. (Netflix)

جهانی / اورت مجموعه

اگر شما فقط می خواهید به خنده: نیمه شب اجرا

مارتین برست را 1988 دوستان کمدی با بازی رابرت دنیرو به عنوان یک سودایی شکارچی فضل و Charles Grodin خود را به عنوان curmudgeonly معدن است که به نظر من بیشتر watchable فیلم تا کنون ساخته شده است. من مخالف شما به نوبه خود در نیمه شب اجرا برای حتی 30 ثانیه بدون گرفتن فورا در مکیده. هر صحنه خنده دار, طنز هرگز overplayed و سرب بازیگران باز کردن اجرای برنامه از یک دیگر است که شما ممکن است فکر می کردم غیر ممکن است. اگر خود quarantining گرفتن شما را من توصیه 126 دقیقه از نیمه شب اجراآمار. (Hulu)

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>