مترجم آموزش

Book with images for the different specialisations in the 2019 DipTrans exam.

برخی از محتویات 2019 DipTrans امتحان شد مطابق با سال های گذشته است.

2019 DipTrans آزمون اجرا توسط CIoL صورت گرفت در اسپانیا به زبان انگلیسی در 15 Jan 2019. این مقاله به شما خواهد گفت آنچه که در مقالات.

این IoLET دیپلم در ترجمه امتحان می گیرد یک بار در سال در ماه ژانویه است. آن را شامل سه مقاله در طیف وسیعی از موضوعات. برای اطلاعات بیشتر در مورد نشستن در سال آینده DipTrans آزمون بازدید از وب سایت این موسسه خبره زبانشناسان.

DipTrans preparation course

با تشکر از داوطلبانی که آماده با من به نشستن 2019 DipTrans آزمون (اسپانیایی به فارسی), من می توانید به اشتراک گذاری این گزارش در مورد آنچه که در آزمون این سال است. با تشکر ویژه از جسی فوربس و میگوئل Coxon. اگر شما یک اسپانیایی به فارسی, مترجم, و شما می خواهم برای آماده شدن برای نشستن DipTrans اتمام دوره صفحه.

“به یاد داشته باشید که شما ممکن است در متون لاتین-نویسندگان آمریکایی.”

2019 DipTrans آزمون: خلاصه ای از آنچه در مقالات

عمومی: گزیده ای از یک مقاله که توسط خاویر دونس (نه خاص در مورد نام) منتشر شده در مجله GEO در تابستان 2018 در مورد مدیریت آب در دریای آرال. آنچه نامزدها به من گفت: چندین کتاب مقدس استعاره.

فن آوری: مجله, مقاله در مورد نقشه راه برای اجرای 5G موبایل-شبکه فن آوری است. آنچه نامزدها به من گفت: آنها احساس نمی خود دیکشنری شد به اندازه کافی تا به امروز برای اصطلاحات جدید.

کسب و کار: قطعه نظر در چگونه اسپانیا/شرکت های اسپانیایی باید آشنائی کسب و کار با توجه به ترک لندن به دلیل Brexit. آنچه نامزدها به من گفت: بسیار زیادی از اصطلاحات مالی.

ادبیات: استخراج از El Último تانگو د سالوادور آلنده توسط روبرتو Ampuero. متن این رمان است که در سال 1973 شیلی کودتا . آنچه نامزدها به من گفت: چند اصطلاح خاص به آمریکای جنوبی, اسپانیایی بودند روی حیله و تزویر.

علوم: استخراج از مقاله “Microorganismos د Pepinos de Mar para Combatir Hongos Patógenos” منتشر شده توسط SINC جولای 2018. مقاله در مورد میکروارگانیسم ها از شقایقهای دریایی و خیار دریایی استفاده می شود برای مبارزه با باکتری ها و قارچ ها در انسان کشاورزی و aquiculture. آنچه نامزدها به من گفت: راحت تر از 2009 کاغذ (مورد استفاده در آماده سازی) که آن هم در یک دریا مرتبط با موضوع است.

علوم اجتماعی: استخراج از پایان نامه دکترای نوشته شده توسط دانشگاهی در دانشگاه Complutense مادرید. منتشر شده در اطراف 2015 (?), در خدمت یادگیری است.

قانون: عصاره ای از مقاله منتشر شده در El País مرتبط با فساد با اشاره اسپانیایی آلی قانون 1/2015 در اصلاح این قانون.

اگر شما می توانید به اشتراک گذاشتن هر گونه اطلاعات بیشتر در مورد هر یک از این مقالات پس لطفا نظر.

نکات بالا برای سال 2020 IoLET دیپلم در آزمون ترجمه

1. آن را غیر معمول نیست برای متون مورد استفاده در DipTrans آزمون به چاپ رسیده است در تابستان سال قبل. این یک الگوی من ديده ام در سال های گذشته و درست شد و دوباره در سال 2019. بنابراین این یک ایده خوب برای نگه دارید تا با اخبار در طول تابستان در هر دو زبان انگلیسی و کشورهای اسپانیایی زبان.

2. این احتمال وجود دارد که شما می خواهید اخیر متن در بسیاری از نیمه متخصص گزینه های. که به معنی شما می خواهید به اکثر تا به تاریخ فرهنگ لغت و واژه نامه های به خصوص برای حرکت سریع مناطق مانند فن آوری است.

اتمام این خلاصه ای از 2019 #DipTrans exam, اسپانیایی-برای-مقالات انگلیسی با راهنمایی برای سال 2020 ، کلیک کنید برای پرینت

3. به یاد داشته باشید که شما ممکن است در متون لاتین-نویسندگان آمریکایی. آماده سازی زیر اسپانیایی, اخبار و خواندن متون مربوطه در ژانرهای مختلف (به خصوص روزنامه نگاری و ادبیات).

4. تم ها و واژگان فراموش تکرار در طول سال به عنوان مورد در مقاله علمی که بازبینی دریا و یا کسب و کار کاغذ که شامل اصطلاحات مالی دوباره در این سال (سال گذشته آن را یک گزارش کسب و کار). اگر شما به اندازه کافی گذشته مقالات و خواندن به اندازه کافی آزما گزارش شما می توانید خوش شانس و می آیند تا در برابر چالش های شما را دیده ام قبل از.

گذشته DipTrans exam, گزارش

این گزارش کمک خواهد کرد که شما دریافت بیشتر از یک احساس برای چه انتظار از اسپانیایی به انگلیسی 2020 DipTrans آزمون:

– “DipTrans آزمون 2018 گزارش” مهمان پست توسط گذشته دوره کارآموز الکساندرا Mollyneaux;
– “DipTrans آزمون سال 2017 گزارش”.

ما شاخص پست “مترجم مقالات آموزشی در مترجم استودیو” به شما خلاصه ای از مقالات متعدد در این وبلاگ طراحی شده برای کمک به شما آماده برای اسپانیایی به فارسی DipTrans امتحان.

اگر شما به فکر نشسته DipTrans آزمون و سپس آن را ضروری شما به درستی آماده کند. بیا و پیوستن به من در اسپانیایی پیشرفته-به-انگلیسی ترجمه درس با DipTrans آماده سازی. با عمیق ترین انتقادات و پیشنهادات شما همیشه شما را دریافت ترجمه آن را ایده آل برای افرادی که می خواهند به آماده شدن برای امتحان, اما همچنین برای CPD. به من ایمیل در حال حاضر برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این دوره و درخواست خود را به صورت رایگان در آزمون سطح.

Certificate web secure

لوسی ویلیامز

Member Proz.com

لوسی ویلیامز

Certificate web secure

Gwenydd جونز

Member Proz.com

Gwenydd جونز

Lucy Williams' ISO Logo

لوسی ویلیامز

Gwen and Lucy's copywriter charter mark

گوئن و لوسی

I work with SDL Trados logo

گوئن و لوسی

Member Proz.com

گوئن و لوسی

Member Proz.com

Gwenydd جونز

کپی رایت ©2019 مترجم, استودیو, تمامی حقوق محفوظ است.

ترجمه مقاله

tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.dehec.sutny.im

نرم افزار گرامرلی