اصول اولیه کسب و کار ایمیل

من عجیب و غریب عادت جمع آوری لینک های مفید منابع آنلاین و نشریات ،

دلیل من آن را عجیب و غریب است که من هرگز نگاهی دوباره آنها را به عنوان آنها به مراتب بیش از حد متعدد است. در عین حال در ماه دسامبر گذشته تصمیم به برطرف کردن مانع حداقل یکی از فوق العاده پوشه ها.

انتخاب من بود مجموعه ای از لینک ها در نوشتن ایمیل های کسب و کار برای دست زدن به منجر و چشم انداز و جاری مشتریان مستقیم.

بسیار کمی از کار من باید می گویند! اما در حال حاضر من خوشحالم با این نتیجه که من باید 10 فایل در ابعاد مختلف و مراحل رسیدگی به ایمیل: از آماده شدن به گراند Merci.

در زیر من خلاصه اساسی بهترین شیوه من مفید برای پس از پردازش ده ها تن از مقالات است.

 1. قبل از نوشتن یک ایمیل کسب و کار
 2. ایجاد یک پیش نویس
 3. لهستانی پیام خود را
 4. ثبت و بررسی

1. قبل از نوشتن یک ایمیل کسب و کار

 • پیدا کردن تماس و اطلاعات تماس

برای پیدا کردن حق تماس با اطلاعات تماس خود را است که همیشه یک فرآیند ساده است.

شما می توانید جستجو LinkedIn برای نامها و عناوین را به می دانم که چه کسی است که (به عنوان مثال نام شرکت + بازاریابی). ما اغلب می توانید پیدا کردن اطلاعات تماس از مردم بازاریابی در شرکت های بزرگ منتشر شده در مطبوعات و کنفرانس. اگر شما می دانید نام و نیاز به یک ایمیل کنید گوگل آن را با یک پرس و جو جستجو نام و نام خانوادگی + “ایمیل”. یا رفتن پیش با گوگل یک نمونه ایمیل مانند *@abc.com یا “جین اسمیت” @abc.com که در آن abc است نام این شرکت (با این نسخهها کار خوبی برای من!).

شما می توانید با استفاده از خدمات مانند Data.com اتصال. در هر صورت مطمئن شوید که شما حداقل می دانم چیزی در مورد شخص تماس خود را قبل از شما آنها را بنویسید.

 • یادگیری به عنوان آنجا که می توانید

سعی کنید برای پیدا کردن جزئیات بیشتر در مورد شخص تماس خود را (شبکه های اجتماعی از جمله LinkedIn خواهد آمد در دست اینجا): از منافع خود و وب سایت آنها را مطالعه و موضوعات آنها در مورد نوشتن.

اگر شما پیدا کردن یک مشترک اتصال شما می توانید بپرسید به شما معرفی یا شامل نام شخص را در ایمیل خود.

 • جستجو برای یک زمین مشترک

آنچه در دیگر نقاط مشترک دارید ؟ می توان آن را یک جنبه حرفه ای مانند یک مقاله نوشته شده توسط تماس با فرد یا یک صنعت رویداد شما هر دو رفتن به حضور. می توان آن را به عنوان ساده به عنوان که در آن زندگی می کنند و یا آنچه که آنها می خواهم. و یا می توان آن را هر دو. رسانه های اجتماعی ارائه تن از اطلاعات مفید.

برو خلاق: اشتراک در خبرنامه شخص/شرکت شما می خواهید برای اتصال با. پاسخ به ایمیل آنها ارسال کنید. که در آن است. فکر می کنم دیگر غیر استاندارد تماس با کانال های. می تواند شما را به برخی از محتوای آنها و ترجمه / repurpose برای رسانه های اجتماعی و یا وبلاگ خود را با اجازه آنها?

2. برو جلو و ایجاد یک پیش نویس

تجزیه و تحلیل اطلاعات شما داشته باشد. آن را به اندازه کافی به منظور جلب یک ارتباط معنی دار? اگر شما نمی توانید فکر می کنم از دلایل خوبی که چرا شما در رسیدن نیست.

را درمان نمی کند ایمیل های کسب و کار به عنوان کلیشه. آنها را به طور جدی حتی اگر آن به معنی کاهش تلاش های امداد رسانی با تمرکز بر روی کلید تماس با ما.

 • آن را مربوط

اگر شما می دانید چیزی است که شما را مشترک با خواننده خود را به مطمئن شوید که به آن اشاره کرد. اگر شما نمی توانم شخصا مربوط از طریق خدمات آنها نیاز دارید و یا شما مطمئن شوید که آنها نیاز دارند.

مهم: هیچ فروش سخت. اولین ایمیل ها در مورد بسته فروش اما در مورد شروع یک مکالمه را به یک چشم انداز می خواهیم به شنیدن از شما. پیدا کردن راه هایی مربوط به ایمیل خود را به چیزی است که در بالا از ذهن به خواننده. آنها در حال گسترش به بازار شما می دانید و یا آیا آنها به تازگی راه اندازی چیزی ؟ اگر شما می توانید کراوات پیام خود را به این شانس بهتری برای جلب توجه.

 • ارائه فوری ارزش

چیزی به صورت رایگان مانند یک ترجمه رایگان نمونه شما از قبل آماده. یا شاید شما باید برخی از منابع و یا بینش ارائه. شامل یک یا دو لینک به مقالات اضافی و یا ضمیمه بیشتر در عمق منابع در مورد مسائل شما در حال حاضر به ارمغان آورد.

شما می توانید درخواست در مورد چشم انداز نیازها و مشکلات خود را به دیدن اگر شما می تواند کمک کند. چه چیزی باعث می شود خدمات خود را بهتر و سریع تر یا راحت تر از دیگران است ؟ حفاری به همین دلیل شما مهم و مطمئن باشید که برای به اشتراک گذاری آن با خواننده است.

و یا سعی کنید کوتاه اکتشاف ایمیل مانند “آیا شما فرد مناسبی برای صحبت کردن در مورد ارائه خدمات به شرکت شما؟” ایمیل خود را هنوز هم باید شامل جزئیات مربوط به آن مرتبط است.

 • ساخت اعتبار

اگر شما در حال پرسیدن از کسی که شانس را در شما ایجاد اعتبار توسط مرجع حرفه ای خود را, پس زمینه تخصص و یا مارک های شما با کار کرده است. شامل توصیفات دستاوردهای سال تجربه است که خود را در پس زمینه منحصر به فرد است.

Convincer عبارت دیگر نوع ضد اجتماعی. با تجربه بودن و به خوبی در خود تخصص به معنی شما می توانید ارتباط برقرار کنید و مشکلات و نتایج در یک راه است که مسائل را به چشم انداز خود را.

 • فراموش نکنید که “من یک نویسنده نیستم” سندرم

پیش بروید و نوشتن تمام افکار خود را. فکر نمی کنم از دستور زبان و نقطه گذاری یا ساختار نشده است. در صورتی که حتی سخت برای به انجام رساندن صحبت کردن با خودتان را به صورت شفاهی فقط به افکار خود را. در واقع آن را یک ایده خوب برای استفاده از تشخیص گفتار برای نوشتن اولین پیش نویس است. خوب ارتباطات کسب و کار در حال گفتگو است.

سعی کنید کوتاه تر عبارات و جملات. شما شانس بهتری برای تولید و مختصر و خوب نوشته شده ،

3. لهستانی پیام خود را

 • نوشتن یک پژوهش مرتبط و در عین حال مختصر موضوع خط

آن را نه بیش از 65 کاراکتر و سعی کنید حداقل پنج گونه.

 • بازنویسی پیش نویس خود را ساخت جملات و کلمات کوتاه تر و ساده تر.

خود را پنج جملات (در حالت ایده آل بیش از 165 کلمه):

 • که شما در حال
 • آنچه شما می خواهید : تعریف مشکل است. چه شما در حال تلاش برای حل میشه ؟ مستقیم باشد. قرار دادن بپرسید تا جلو و زود و دوباره در پایان پیام.
 • چرا شما درخواست گیرنده
 • چرا آنها باید انجام آنچه شما درخواست
 • چه گام بعدی است و یا چه نتیجه مورد نظر می رسد

قرار داده و اقدام به درخواست و یا اطلاعات مهم در خط اول ایمیل. در اصل نوشتن ایمیل خود را به عقب. آیا منتظر نیست تا پایان ایمیل خود را به سوال خود را بپرسید و یا به درخواست شما.

استفاده از صدا فعال به نفر دوم. تنها با استفاده از “من” “من” یا “ما” دو بار (در اکثر.)

حذف ضعیف کلمات. 5 کلمات که شما را صدا کمتر اعتماد به نفس در ایمیل: فقط نوع در واقع امیدوارم ببخشید.

 • شکستن متن خود را به آن را scannable

دیگر نوشتن ایمیل زمانی که کاملا ضروری است:

 • Bold, underline یا مورب نکات مهم و تاریخ
 • شکستن بلوک از متن به پاراگراف های کوتاه برای خوانایی
 • استفاده از نقاط گلوله هنگام ارائه یک لیست از گزینه های
 • برجسته و جسورانه و یا در غیر این صورت تاکید مراحل بعدی اقدام آیتم ها و تماس های به عمل

به یاد داشته باشید که بسیاری از مردم از ایمیل های خوانده شده در “متن” و یا استفاده از یک برنامه ایمیل که ممکن است به شکستن قالب.

 • اضافه کردن یک تماس روشن به عمل

اگر شما می خواهید یک پاسخ به ایمیل بگویید. اگر شما می خواهید یک تصمیم ساخته شده است بگویید. اگر شما می خواهید گیرنده برای تماس با کسی دیگری می گویند تا. مستقیم باشد.

توضیح داد که چرا شما می خواهید کسی را به انجام آنچه شما بخواهید مهم نیست چقدر مسخره دلیل افزایش شانس آنها انجام آن توسط بیش از 50٪.

با ایمیل های ناخواسته سعی کنید “من می خواهم قدردانی یک پاسخ یا راه است.”

4. ثبت نام و ایمیل خود را چک کنید

 • نشانه آف هستند که توصیه می شود برای کسب و کار ایمیل:

1. با تشکر (خوب اگر آن را برای نفع شخص انجام داده است اما نفرت انگیز اگر آن را یک فرمان مبدل به عنوان زودرس قدردانی)

2. با تشکر دوباره

3. با تشکر بسیار

4. TTYL, TAFN ،

5. همه بهترین (بهترین و امن تر است انتخاب)

5. صمیمانه (برای پوشش نامه تنها)

6. به دنبال به جلو (کاملا خوب فرض کنید شما در واقع رفتن به ببینید که فرد در آینده نزدیک)

7. — [نام شما] (سرد و ناگهانی)

8. مال خود را واقعا مال شما صادقانه (ممکن است در نظر گرفته شود ،

8. به دنبال به جلو به شنیدن از شما (کمی مغرور اما خوب اگر شما در حال انجام یک نفع برای کسی. آن را خوب اگر شما یک درخواست)

9. مراقبت (کمی پارانوئید)

10. با احترام (کمی رسمی)

 • غلط گیری املایی و اشتباهات دستوری

سپس ویرایش دوباره پس از تغییر اندازه فونت. این شیفت کلمات و نیروهای شما را به خواندن آنچه شما در واقع نوشته شده است و نه آنچه که شما به یاد داشته باشید.

سه گانه-بررسی کنید که شامل همه اطلاعات درست است.

چشم انداز خود را ممکن است ببخشد تایپی اما بهتر است به یک ظرف غذا تا نام شرکت خود را با نام خود و نام شرکت خود را با نام و یا عنوان شغلی خود را.

 • چک به صورت نادرست لینک کلیک کنید و یا گم شده فایل های پیوست

که در آن است! شما در حال آماده به ارسال را فشار دهید.

اگر شما نیاز به الهام بخش برای اکتشاف ایمیل سعی کنید این لینک کلیک کنید:

کلیک کنید به صدای جیر جیر: 4 قدم برای ایجاد یک چشم انداز ایمیل

مقالات مرتبط

ترجمه مقاله

tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.dehec.sutny.im

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر