عینک آفتابی مردانهافراد گاهی اوقات عینک آفتابی را به روش خرید لوازم جانبی مد می پوشند – هر سال یک جفت جدید با تأکید بر سبک. با این وجود ، یک جفت عینک آفتابی مناسب برای محافظت از چشمان شما از اثرات مضر اشعه ماوراء بنفش (UV) بسیار مهم است. عینک آفتابی می تواند شیک باشد ، اما باید عملکردی داشته باشد.

خرید عینک آنتی رفلکس

چرا به عینک آفتابی احتیاج دارید
حفاظت در برابر UV . اشعه ماوراء بنفش خورشید می تواند باعث ایجاد آب مروارید ، رشد خوش خیم در سطح چشم و سرطان پلک ها و پوست اطراف چشم شود. تشعشع اشعه ماوراء بنفش همچنین می تواند باعث فوتوكراتیت شود كه گاهی اوقات كوری برفی نیز نامیده می شود كه آفتاب سوختگی موقتی اما دردناک سطح چشم است. کلاه ها و کلاه های پهن پهن فقط حدود 50 درصد از اشعه ماوراء بنفش را از چشم می توانند مسدود کنند.
محافظت از نور آبی. قرار گرفتن در معرض طولانی مدت در معرض قسمت آبی و بنفش طیف خورشیدی یک عامل خطر برای دژنراسیون ماکولا است ، خصوصاً برای افرادی که به نور خورشید حساس هستند.
دید راحت. درخشش و تابش خورشید با دید راحت تداخل می کند. نور خورشید با ایجاد چشم پوشی مردم و چشمان آب به بینش واضح تأثیر می گذارد.
سازگاری تاریک. صرف تنها دو یا سه ساعت در نور آفتاب روشن می تواند توانایی چشم در تطبیق سریع با سطح شب یا نور داخل خانه را مختل کند. این می تواند رانندگی در شب را خطرناک تر کند.
عینک آفتابی را هر زمان که در خارج از خانه هستید ، خواه کار می کنید ، رانندگی می کنید ، در ورزش شرکت می کنید ، پیاده روی می کنید ، کارهایی انجام می دهید و یا در آفتاب کاری انجام می دهید.

راهنمای خرید عینک آفتابی

نمایش عینک آفتابیلنزهای عینک آفتابی شما باید:

آنچه در عینک آفتابی به آن نیاز دارید
99 تا 100 درصد از اشعه UV-A و UV-B را مسدود کنید.
75 تا 90 درصد از نور مرئی را نمایش می دهد.
از نظر رنگ و جذب به خوبی مطابقت داشته و عاری از تحریف و ناقص بودن است. و
خاکستری باشد تا از هرگونه تداخل در دید رنگی جلوگیری کند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>