درخشان فیلم مستقل است که به طور تصادفی یک ملی انتشار

تمرکز امکانات

زمانی که من مصاحبه مدیر الیزا Hittman در مارس 10 مورد جدید فیلم هرگز به ندرت گاهی اوقات همیشهما به آرامی ضربه آرنج به عنوان یک تبریک. این بود که ما تنها اذعان این کشور دم coronavirus بحران است. در مارس 13, فیلم باز در انتشار محدود اما سه روز بعد نیویورک سینما رسما بسته با دیگران در ایالات متحده در زیر کت و شلوار در هفته. فیلم فروش $16,565 قبل از این کشور در دفتر جعبه کاهش یافته به صفر است. در حال حاضر این فیلم منتشر شده به مخاطبان ملی در دسترس در تقاضا برای $19.99 اجاره—همان استراتژی کاربردی به دیگر نسخه blunted توسط قرنطینه تلاش.

Hittman فیلم عبارتند از پاییز (با بازی سیدنی Flanigan) a 17-year-old دختری از یک شهر کوچک در پنسیلوانیا مرکزی است که در سفر به نیویورک با پسر عموی او Skylar (تالیا رایدر) به سقط جنین بدون اطلاع پدر و مادر خود را. این یک سوزاننده و کار مرتبط, کمک های Hittman آرام در توجه به جزئیات و توانایی برقراری ارتباط بزرگ عاطفی کمان حداقل از طریق گفت و گو است. با توجه به اینکه چندین ایالت ها بیشتر به محدود کردن دسترسی به سقط جنین در طول همه گیر بهنگام بودن هرگز به ندرت گاهی اوقات همیشه مسلم است. به دلیل از دست دادن موقت از تئاتر تنها راه اکثر مردم قادر خواهد بود برای دیدن آن به صورت آنلاین است. اجاره خود را بر روی تقاضا انتشار یک نقطه عطف از انواع ارائه فوری ملی دسترسی به یک فیلم مستقل است که ممکن است هرگز مانند دریافت توجه از طریق سنتی انتشار.

تولید فیلم Barry جنکینز و آدل Romanski اند گفت: آنها هیجان زده را به این فیلم را به مخاطبان گسترده ای در صنعت سینما مبارزات. “این فوق العاده هستند و بسیار دشوار است بار” جنکینز گفت: Hbo. “این درب باز می شود به هر کسی که در همین گروه سنی به عنوان شخصیت. کسانی که مردم همه در خانه نشسته و در تلاش برای پیدا کردن آنچه که به سازمان دیده بان و چه باید بکنید. که به معنی این است که یک فرصت فوق العاده است.”

مکالمه من با Hittman نیست شامل این وضعیت عجیب و غریب فیلم او در حال حاضر می یابد خود را در. اما ما از بحث در مورد توصیفاتی از سقط جنین در سینما او adeptness با شخصیت های درونگرا و این واقعیت است که بسیاری از این فیلم به عمل می گیرد در شهر نیویورک Port Authority, اتوبوس, ترمینال, یک یادگاری از یک grittier زمان. در rewatch کسانی که صحنه را یک eeriness به آنها را به خاطر ترمینال است بنابراین خالی در شب است که زمانی که پاییز و Skylar سرگردان آن سالن تلاش برای تصویب آن زمان قبل از ملاقات بعدی. در حال حاضر که هر فضای عمومی در نیویورک است که خالی فیلم مثل یک احساس عجیب و غریب عکس فوری از آینده است.

این گفتگو ویرایش شده برای طول و وضوح.


دیوید سیمز: من خوشحالم که فیلم دیده می شود.

الیزا Hittman: این یک آرام ، من نمی دانم چه به انتظار در شرایط واکنش مخاطبان.

سیمز: آیا شما تا کنون ساخته شده است با صدای بلند فیلم ؟

Hittman: هیچ! اما این یک احساس ساکت تر.

سیمز: چرا شما فکر می کنید آن را احساس می کند ساکت تر? پاییز بسیار درونگرا بود اما شما در فیلم های ساخته شده در مورد درونگرا مردم قبل از.

Hittman: بررسی فرآیند و موانع یک زن می رود از طریق در تلاش برای سقط جنین احساس می کند خیلی به موقع. من فقط امیدوار بود که این راه را انتخاب کردم برای کشف داستان موثر بود.

سیمز: این اولین فیلم مجموعه ای در بروکلین.

Hittman: آره سطح وجود دارد بسیاری از عناصر که من در مورد هیجان زده. رویه جنبه جاده فیلم, و آن را یک داستان در مورد زن دوستی است. این تا حد زیادی به حقه بازی.

سیمز: چگونه شما را حل و فصل در محل در پنسیلوانیا?

Hittman: شریک زندگی من که ویرایشهای من تمام فیلم ها و نیز یک فیلمساز است که از غرب نیویورک و هر زمان که ما رانندگی به دیدار خانواده اش ما را از طریق پنسیلوانیا بنابراین ما شروع به کاوش در آن منطقه و در همه این زغال سنگ شهرها بودند که بسیار فریبنده اما بسیار افسرده. به دام افتاده در زمان. آن را در حدود 135 مایلی از نیویورک به طور دقیق.

سیمز: خیلی دور نیست اما مانند بسیاری از جاده ها, فیلم, شما که احساس بودن در یک جهان دور.

Hittman: در ابتدا من امیدوار بودم که بیشتر از یک همهجانبه روند واقعا قراردادن داستان در این شهر بازیگران همه مردم در این شهر و این فیلم بین دو کشور است. اما کسانی که مقدار زیادی از چالش برای یک فیلم مستقل در مورد سقط جنین. بنابراین من تنها اسیر شهر در یک نگاه اجمالی.

سیمز: اما بحران مرکز بارداری او می رود به احساس بسیار واقعی است.

Hittman: من به کسانی که من در زمان تست من تا به حال جلسه مشاوره نوشتم از تجربیات من. من نمی خواهم به قاضی حتی اگر من می دانم که آن مکان اساسا غیر اخلاقی. من تا به حال به یاد عبارت سقط جنین فکر از گفتگو و همچنین گفت: “حتی اگر آن را منفی آن هنوز هم ممکن است مثبت باشد.” که کشیده بود از مکالمه من کلمه به کلمه.

سیمز: پاییز بود را درونگرایی یک چالش به عنوان شما به ساختمان داستان است ؟

Hittman: من فکر می کنم همه شخصیت های من در سه فیلم من ساخته ام در حال نگه داشتن اسرار است. برخی از introvertedness می آید از این واقعیت است که من قادر به چین مخاطبان با آنچه که آنها در حال رفتن را از طریق, اما در همان زمان پاییز است ارامش است که با چه ننگ است برای بحث در مورد آنچه او را به رفتن را از طریق.

سیمز: او هرگز در واقع یک گفتگو با پسر عموی خود را در مورد آنچه او را به رفتن را از طریق.

Hittman: هیچ! من می خواستم برای جلوگیری از آن یک صحنه که در آن شخصیت می گوید: “من باردار هستم.” من نمی خواهم پاییز به بیرون آمدن از یک کلینیک و روکش کردن همه چیز را که اتفاق افتاده است وجود دارد به Skylar. بنابراین ما در حال قرار دادن یک بیضی در آن است و ما درک می کنیم که آنچه او را به رفتن را از طریق خصوصی است و Skylar جهات مرز.

سیمز: چه چیز دیگری آیا شما می خواهید برای جلوگیری از ؟

Hittman: همه بیان در مورد آنچه اتفاق افتاده بود چگونه او را باردار کردم.

سیمز: وجود یک احشایی طبیعت به بسیاری از فیلم های مورد سقط جنین. Tthey تمرکز بر روی چیزهایی که می تواند به اشتباه ترسناک جنبه های آن است. شما بیشتر متمرکز بر موانع ورود مشکلات به انجام آن—آن را احساس می کند مانند شما در حال تلاش برای desensationalize چیز است.

Hittman: کاملا. من فکر می کنم بخشی از این چالش عملا این بود که ما نمی خواهم بیشتر به آن به عنوان آسیب زا و کشنده است. همچنین در یک راه ساده من نمی خواهم برای ایجاد ترس در مخاطبان جوان. اما در همان زمان آن است که تهدید آمیز به شخصیت. من می خواستم به افتخار او تجربه عاطفی اما سعی کنید به تداوم ترس در اطراف آنچه در آن به معنی. آن را مانند هر روش; البته شما می شود نگران آن است. اما این یک چالش بود نه ساخت آن را بیش از حد ترسناک و یا ساخت آن آسان است.

سیمز: سقط جنین هستند چیزی است که جریان اصلی فیلم های آمریکایی هنوز کمی ترس به مقابله با. این بود که بخشی از درخواست تجدید نظر از این داستان برای شما ؟

Hittman: مقدار زیادی از کار من معاملات با تابوها و سقط جنین در این کشور یکی از مهمترین و تفرقه افراد است. این تابو در فیلم تابو در زندگی ما و من علاقه مند به تحقیق که چرا.

سیمز: چه گیر کردن به شما در این تحقیق و تفحص ؟

Hittman: که داستان دو روش—پشت-کوچه سقط جنین غیر قانونی که خونین و خطرناک و ساده نسخه از آن را. شما می توانید کشف پیچیدگی از چیزهایی که بدون آن حکم اعدام.

سیمز: زاویه شما در زمان که گیر کردن به من است چقدر پاییز است که تلاش برای کنترل بدن او سوراخ بینی او رئیس منازعه بازوی او و بوسه آن او نگه می دارد و با دست Skylar به حمایت از او در سختی حاضر است. وجود دارد مقدار زیادی از تاکید بر لمس است.

Hittman: در ابتدا در فیلمنامه به عنوان به زودی به عنوان او می یابد او باردار اولین چیزی که من تا به حال او انجام دهید این است که بیرون بروید و رنگ مو خود را به عنوان یک شکل از کنترل است. و ما نمی تواند انجام دهد که [در زندگی] از آنجا که موهایش را خیلی کوتاه است; آن لجستیکی موضوع است. سیدنی بینی است که در حال حاضر پر سر و صدا, بنابراین ما می تواند جعلی است. آن را به پایان رسید تا بودن قوی تر است. او به طور فعال اصلاح بدن او بلکه اشاره به چیزی تیره تر است. من فکر می کنم من فیلم همیشه لامسه عنصر پس از آن همه در یک فرمت است که—سینه بند بودن بیش از حد تنگ زیرا او outgrowing آن لحظات کمی شبیه به آن است. این همه در مورد او بازپس بدن او او روح جوانان خود را.

سیمز: چه چیزی آن را مانند تیر اندازی در بندر اقتدار اتوبوس ترمینال ؟ آن مظهر نوعی فراموش نیویورک زیبایی.

Hittman: وجود دارد بسیاری بندر مقام در اسکریپت. من تا به حال برای اصلاح آن را دلیل این که شما فقط می توانید شلیک در بندر مقام از نیمه شب تا 4 صبح

سیمز: زمان زیادی را در بندر مقام.

Hittman: بله و زمان زیادی را به ساقه با 17 سال سن بازیگر! آن را به چالش کشیدن. من قادر به نشان دادن آن در ساعت شلوغی, بنابراین ما تا به حال به بازی با خود ما جو است. شما می دانید داستان می گیرد در بسیاری از فضاهای آستانه ای: مترو به اتاق انتظار. که چیزی بود که من فکر کردن در مورد.

سیمز: او در یک فضای آستانه ای چون او را در حال انتظار برای پیدا کردن آنچه که اتفاق خواهد افتاد به او.

Hittman: بنابراین قدرت پورت شد یک عالم صغیر است ، آنها واقعا نمی تواند کار زیادی در خارج از آن و کسانی که این قوانین از داستان است. آن را امن آستانه ای در فضا است.

سیمز: من احساس شما اولین کسی تا کنون توصیف قدرت پورت که در راه است.

Hittman: [می خندد] به عنوان یک فضای امن.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>