یک فاجعه برای اقتصاد

تایرون سیو / ایسنا

در روز چهارشنبه از آن آمد. نه coronavirus که در حال حاضر وارد شده اما یک نوع متفاوت از فاجعه است. ظرف 24 ساعت خواهر و برادر من و بسیاری دیگر از مردم من می دانم که در کار تئاتر و موسیقی از دست داده بود شغل خود را به دلیل COVID-19. خواهر من Bea برای مثال گفته شد که بازی او در مرحله-مدیریت خواهد دید چند ساعت قبل از باز کردن در شب. من برادر بن, یک بازیگر, متوجه شدم که او از دست داده بود کار خود را در نیم ساعت قبل از تماس روز شنبه عملکرد از بازی او در بازیگری است.

من تمام این اخبار پس از مصرف یک طرز مرموزی آرام سوار هواپیما در سراسر کانادا از ونکوور جایی که من زندگی با همسر و فرزند ما به تورنتو که در آن ملا همسر من است و کار در حال حاضر به عنوان یک بازیگر در Shaw Festival Theatre—هر چند که می داند که برای چه مدت. و در دنیای موسیقی, جایی که من زندگی من, تور لغو شد میدوی از طریق جشنواره که گروههای خود را ساخته شده سال تمام در اطراف به طور ناگهانی ناپدید شد. آن را تنها چند ساعت قبل از اینکه هوا از کل سردرگمی مطلق و وحشت در زمان نگه دارید.

چه شد ما همه می خواهم به انجام? به عنوان هنرمندان انجام, ما خود اشتغالی (به حدی که ما شاغل هستند و در همه). ما نمی واجد شرایط برای بیمه بیکاری. و اکثریت زیادی از هنرمندان, من می دانم کمی و یا بدون پس انداز با تکیه به عنوان ما در “فرفره” که رویداد جادویی است که می آید را به زندگی خود را هنگامی که کسی به شما می پردازد ناچیز هزینه به انجام آنچه شما آموزش داده ایم برای چه زندگی می کنید برای چه شما را دوست دارم. ما خوش شانس است که ما آن را دوست دارم ، به سرمایه گذاران در دره سیلیکون فرفره اقتصاد به نظر می رسد آینده—رانندگی Uber تر است مثل این است که یک بازیگر از اینکه یک عضو از یقه آبی middle-class—اما مردم در دنیای من قبل می دانستند چگونه ناپایدار چنین زندگی می شود.

برای نوازندگان ورود COVID-19 بیماری ناشی از coronavirus آمد و به عنوان یک دوم تحولات ناگهانی و عمده, اولین بودن موسیقی-خدمات جریان’ پیروزی نهایی حدود پنج سال پیش بیش از روش های دیگر ارائه موسیقی. در عرض یک یا دو سال به 40 درصد از درآمد ما است که یک بار از رادیو, حق امتیاز و فروش موسیقی از بین رفته بود به عنوان سایت های مانند Spotify انفجار در محبوبیت است. این سایت به ما پرداخت یک abysmally کم حق امتیاز را برای موسیقی ما است. من band Stars, تا به حال بیش از 9 میلیون جریان در Spotify در سال گذشته است. ما حق امتیاز از این سرویس به مبلغ کمتر از $35,000. و ما آنها را تقسیم شش راه. منهای هزینه های مدیریت. منهای مالیات است. برای 9 میلیون جریانهای موسیقی ما. بنابراین ما تا به حال رشد عادت کرده اند به آسمان در حال سقوط است.

اما coronavirus متفاوت بود. برای نوازندگان که مبتلا به دوار سر نشئه صمیمیت و همدلی از بازی زندگی می کنند را نشان می دهد—و یقین است که اگر شما در خارج وجود دارد و همچنین برای افرادی که دوست دارند کار خود را, شما می توانید برخی از پول انجام آن دلیل است که ما انجام آنچه ما انجام می دهیم. اما که شد دور گرفته شده در یک ماده از ساعت, به عنوان, بهداشت, تنظیم کننده محل اپراتورها و نوازندگان آمد به لحاظ ظاهر همه در یک بار با خطرات ناشی از دعوت از صدها یا هزاران نفر از مردم به همان اتاق. برای نوازندگان مثل من یک راه قابل اعتماد برای ساخت یک زندگی از بین رفته بود—برای زمان حال به هر حال—و ما سمت چپ با هیچ چیز اما ترس و عدم اطمینان.

باند من این است که حدود دو دهه در حال حاضر ارتباط ما با مخاطبان ما نیست فقط یک اتفاقی نفع انجام است; آن است که تمامیت حرفه ای ما. ما نمی انجام این نوع از جریان اعداد است که می تواند ضبط و حق امتیاز برای ما امکان زندگی می کنند. ما نمی هیپ چیز جدید; ما نمی توانیم تکیه بر هر گونه فشار و یا وزوز به فروش بلیط برای ما. تنها ارتباط عاطفی ما ساخته شده است تا با طرفداران در طول سال ما را حلال و زنده به عنوان یک گروه. ما به شهر خود و بازی موسیقی ما برای آنها در باشگاه های کوچک و یا تئاتر و آنها دانستن است که ما آن را در هر زمان حفظ سرمایه گذاری در ایالات متحده با خرید یک بلیط و آینده برای تشویق ما را و آواز خواندن همراه به آهنگ ها که در حال حاضر شده اند در زندگی خود را برای سال. برخی از این بیشتر سخاوتمندانه در میان آنها حتی خرید یک تی شرت. با وجود این اساطیر که همچنان ادامه دارد در مورد راک اند رول—که ما همه اطراف در لیموزینها خرناس کک خاموش نقره ای پلاتر—بسیاری از ما زندگی می کنند پایین تر از طبقه متوسط زندگی می کند و مانند هر سرویس-کارگران بخش ما با تکیه بر حسن نیت مشتریان و قوام محصول ما است. ما سعی می کنید برای اجرای یک فروشگاه خوب و امیدواریم که آن را به اندازه کافی برای نگه داشتن مردم به آینده را. ساده است.

اما پس از آن آمد ویروس. هیچ مقدار از اعتیاد به مواد مخدره هیچ مقدار از فشار ستایش یا روح زمانه-تعریف hipness می تواند در محافظت از ما را از سرما و اثرات آن بر کسب و کار ما. مشتریان ما تعداد به بیرون می آیند و برخی از صرف پول در شب گفته شد که آنها باید انجام دهید—حتی که آنها باید نیست. و ما هیچ ایده زمانی که و یا اگر آنها را همیشه گفته می شود که رفتن راه آنها استفاده می شود برای خوب است دوباره.

همانطور که من نوشتن این, من تصور چگونه برخی از خوانندگان ممکن است پاسخ: چرا شما را انتخاب کنید مناسب حرفه ای ؟ شما تصمیم به انجام کاری است که هر کس می داند که متزلزل و در حال حاضر شما می خواهید همدردی ؟ من شنیده ام چنین نظرات صدها بار در طول سال. در حالی که من می توانید ببینید که این حرفه همسالان من و من را انتخاب کرده اند به نظر می رسد فوق العاده بیهوده و بیمعنی در برخی از راه — تا آنجا که من می دانم کار من تنها کسی که در آن ارائه مشروبات الکلی در محل کار بخشی از یک قرارداد من هم حس عمیق اجتماعی تحقیر برای کسانی از ما که زندگی را غیراستاندارد در راه است. در حرفه ما تولید تنها نامحسوس لذت و احساسات است. پس چگونه جرات شکایت کنیم که همه چیز ناپدید? پس از همه, آن را یک رئال کار را در وهله اول.

اما گرد هم آوردن مردم به عنوان هنر به طوری که اغلب انجام یک کار واقعی بیش از حد. و به عنوان یک موضوع عملی انجام هنرمندان هستند که نه تنها حاشیه ای استخدام مترجمان آزاد وجود دارد. و نه ما تنها مردم در تلاش برای ایجاد پول ما را پس از تاریک. همچنین در معرض خطر در حال حاضر رانندگان و پیشخدمت و بار من و هر کس دیگری در شب اقتصاد است. هیچ یک از ما امن است در حال حاضر به عنوان جهان خاموش شود.

کابوس COVID-19 به پایان خواهد رسید و یک روز است. (لطفا اوه لطفا اجازه دهید آن را به زودی.) در آن روز ما همه می خواهم به جشن ما جمعی بشریت جشن داشتن آن را از طریق این قسمت از ترس و عدم اطمینان و از دست دادن و جشن همه چیزهایی که ما نمی جشن زمانی که ما به دام افتاده بودند در خانه با تنها Netflix بکشد ما را به شرکت. ما می خواهیم به احساس تمام دوباره متصل به یکدیگر است. دیگر نمی ترسم. خودمان را دوباره.

تا آن زمان افرادی که زنده ماندن سرگرم کننده جمعیت در حال رفتن به نیاز به کمک. در این روز تاریک یدکی برخی از تغییر اگر شما می توانید به صورت محلی خود را انجام هنرمند—و اصرار خود را انتخاب نمایندگان به یاد داشته باشید انجام هنرمندان و دیگر فرفره کارگران در هر طرح امداد آنها تدبیر. زمانی که مردم یک بار دیگر می تواند در دیدار عمومی بدون ترس از گسترش بیماری شما می خواهید به شنیدن آهنگ های مورد علاقه خود. یک روز شما نیاز به خواننده که سنگ آنها را به شما. اما امروز این خواننده به شما نیاز دارد.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>