مشهور پروفایل من گربه

عکس با Vikki هارت / گتی

من رهبری را به عجیب و جالب اتاق نشیمن Honeybear را روستایی سانتا مونیکا ییلاقی جایی که او نشسته است با پنجره های سوراخ کردن چشم اسکن بوته فراتر از شیشه است. “فقط به دنبال حفظ” او زمزمه—یک لکه لکه شکوفه پارچه نشسته بر روی لبه یک طاووس نیمکت. من ربودهشده در حال تعلیق و بیش از یک کمی عصبی است. نیست هر روز که شما را وادار به دیدن زندگی از طریق چشم از چه بسیاری از منتقدان گواه زیباترین گربه در خیابان.

“وجود” او خرخر می کند به عنوان یک اسکراب جی alights در گلدان قرمز مایل به قهوهای سلیقه قرار داده شده در کنار درب جلو. “من او را گاهی اوقات.”

آن را تنها یک سال پس از Honeybear اول graced bluffs از این منظره ساحل شهر, اما او در حال حاضر garnering بررسی درخشان. استو پستچی به تازگی اعلام کرد “مثل یک گربه!” و یک دختر کوچک در راه خود را به مدرسه raved “نگاه کنید! کرکی!” به طور طبیعی من انتظار می رود که این مصاحبه را می تواند انجام بیش از قرار دادی کوکتل در Fia یا انجیر. من هرگز تصور نمی کرد که او را دعوت به خانه اش.

بیش از دوازده ماه گذشته Honeybear شده است قطعا دوربین-خجالتی به ندرت پله به میدان سوالات از مطبوعات است. “من نه دور” او توضیح می دهد که با شلاق او را رن دم. “این فقط من تا به حال این . . . این نوع از سخت به بحث در مورد.” او مکث تا حدودی با توجه به وخامت حال حاضر تا حدودی با توجه به صدای یک لوزی لفاف بسته بندی crinkling در اتاق دیگر. در زمان خود او در توضیح خصوصی مبارزه با کک. “من دوست دارم در خارج از منزل. به خصوص بخش هایی که در آن چمن است چرا که من می خواهم به خوردن علف است.” من nod—که نمی کند ؟ او ادامه می دهد: “این چیزی است که من فکر کردم به من اتفاق می افتد اما من متوجه شدم که این مشکل بسیاری از گربه ها دست و پنجه نرم کردن با. به هر حال من در meds هستم و در حال حاضر انجام می دهند خیلی بهتر است.” او است. به طوری که او شده است اجازه بازگشت در پاسیو. و من اینجا هستم تا شاهد او را پیروز گرداند.

ما قدم بیرون و من خوشحال به آن را ببینید آهسته بعد برای تماشاچیان—دو کلاغ در اکثر. Honeybear زحمت اسپرد در ترکه یا چوب کوتاه عشق صندلی استقبال از اب و هوای فیروزه ای کوسن مانند یک دوست قدیمی. “من می خواهم این یکی از بهترین دلیل آن را کثیف و عجیب و غریب ترین بوی. من مانند بوی عجیب و غریب.” به نحوی به رغم همه موفقیت او هرگز فراموش نمی قدردانی از چیزهای کوچک.

آنچه را نگه می دارد با انگیزه ؟ همه چیز. “من واقعا احساس می کنید که کلید زندگی یک ذهن کنجکاو. و جرثقیل مگس.” پس اگر عالم بودند شخصی خود دربان او ماهرانه با یک جرثقیل پرواز در دهان او. “این چیزها دیوانه” او اظهارات ناخواسته رها کردن اشکال بر روی کاشی اسپانیایی. “من می خواهم یکی با من دوست باشند و به بازی با من, بلکه به من اجازه دهید او را بخورند.” این آرامش به دانستن حتی بهترین از ما در تلاش برای آن را تمام.

در نهایت ما به دیدار او art studio یک محل چند دیده می شود. “من بسیار خصوصی در مورد هنر من,” او می گوید: ظرافت. “همچنین از آن سخت را برای مردم به اینجا می آیند به دلیل آن را در زیر تخت.” به عنوان آلیس پس از فرود سوراخ خرگوش پس از من پایین تر خودم را به طبقه و لول خوردن تحت شکوه تخت قاب با یک قدرت من می دانم که را من ویراستاران در فراموش شدنی سبک زندگی مجله افتخار. سپس من می بینم کار—و من گریه.

“آنچه که من انجام دهید این است که من ابتدا تا فرش که در آن هیچ کس می توانید ببینید” Honeybear expounds. “من در گوشه ای و در حال حاضر من اینجا هستم.” به شدت از بین بردن و بربر است احشایی—خام اما با صلاحیت فنی که belies هنرمند فقدان آموزش رسمی. هنگامی که من جمع آوری خودم الهه شعر و موسیقی در معنای آن—می تواند آن را با هوش تفسیر در ناآرامی های اجتماعی پاره شدن در گوشه و کنار جامعه ؟ Honeybear shrugs و اعتراف می کند: “من درست مثل خاراندن.” یک فرمالیستی! من باید شناخته شده است. قطعه حاضر به برچسب یا pigeonholed درست مثل هنرمند.

به عنوان شما ممکن است انتظار می رود تلاش برای قرار دادن یک کمان در این داستان در مورد به عنوان مشکل در قرار دادن یک کمان در Honeybear خودش. او متنفر پوشیدن کمان. در همان زمان شاید اشتباه سعی کنید به تعریف کسی که پس از چند وجهی است. بهتر است برای درک شخص غیر قابل توصیف. در آغوش ناشناخته است. به عنوان Honeybear من منجر به درب نگاه ما به مالش دادن jay بازگشت به جشن نیمه هوشیار جرثقیل پرواز. “ایست” Honeybear زمزمه چشمان او گسترده ای با خوشحالی. “من نمی بینم که در حال آمدن است.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>