یک محافظه کار ناراحت علامت مراتع این منطقه قدیمی

کاخ سفید رئیس ستاد علامت مراتع تایید فیلم آموزش بنت را به خانه خود صندلی در کارولینای شمالی اما بیست و چهار سا

توسط NEWS-SINGLE در 6 تیر 1399
Mark Meadows talks on the phone.
کاخ سفید رئیس ستاد علامت مراتع تایید فیلم آموزش بنت را به خانه خود صندلی در کارولینای شمالی اما بیست و چهار ساله به نام مدیسون Cawthorn ضرب و شتم او در اصلی.عکس توسط Carlos Barria / ایسنا

این بود که چگونه جمهوری خواه انتخابات در کارولینای شمالی غربی کوه قرار بود برای رفتن. فیلم آموزش بنت یک دوست خانوادگی کاخ سفید رئیس ستاد علامت مراتع شد مراتع را انتخاب کنید را به نفع خود, پیر, خانه صندلی در دولت یازدهم کنگره منطقه. یک بازرگان یکشنبه-معلم و دیرین حزب جمهوری خواه داوطلب بنت بود مناسب محافظه کار و افتخار در هر نوبت که او "نرم افزار-مغلوب ساختن پیشی جستن." او از حمایت برخی از گروه های تاثیر گذار ترین در مغلوب ساختن پیشی جستن واشنگتن از جمله Susan B. Anthony لیست شهروندان آمریکا و محافظه کار آمریکا و اتحادیه. و او تا به حال حمایت از رئیس جمهور خود را که توییتی خود را تایید و ثبت robocall برای او.

اما آن کار نمی کند. بیست و چهار ساله نامزد به نام مدیسون Cawthorn که نمی خواهد برسد واجد شرایط سنی برای کنگره تا تاریخ تولد خود را در ماه اوت خرد بنت با اختلاف تقریبا دو به یک است. اعتماد به نفس و جذاب و بسیار محافظه کار او outworked بنت و با حروف بزرگ در تنفر نسبت به مراتع برای برنده شدن ده ها تن از تاییدیه از کلانترهای محلی شهرستان کمیسیون و رقیب سابق. پیروزی قرار می دهد و او را به یک انتخابات نوامبر برابر معارف Davis, بازنشسته نیروی هوایی سرهنگ و رئیس سابق دادستان نظامی کمیسیون در گوانتانامو پایگاه نیروی دریایی. دیویس با هدف تبدیل شدن به اولین حزب دموکرات پس از هیت Shuler سابق Washington Redskins کارفرمایی به پیروزی جمهوریخواهان متمایل منطقه بود که به تازگی دوباره ترسیم شامل همه لیبرال اشویل است.

Cawthorn هیچ #NeverTrumper. دور از آن. در شب انتخابات او تصریح کرد حمایت خود را از "ما رئیس جمهور" و گفت که "سمت چپ روشنایی شهرهای ما در آتش است." یک homeschooled فوتبال و بازیکن بسکتبال که با استفاده از پاهای خود را در یک تصادف ماشین در سال 2014 او را می بیند "ظهور سوسیالیسم" را به عنوان کشور شماره 1 مشکل و لوایح خود را به عنوان یک جنگنده که "در لیبرال در کنگره است." او گفت: هواداران در روز شنبه "این چپ لیبرال وجود دارد هیچ میانه با آنها. آنها نمی خواهند ما به اسلحه. آنها می خواهند قادر به سقط جنین هر زمان که آنها می خواهند. وجود ندارد بسیاری از وسط زمین ما می توانیم آنها را ملاقات کرده است."

یازدهم منطقه شامل هفده استان ها که اکثر آنها روستایی در غرب نکته کارولینای شمالی هم مرز با سه کشور: تنسی و جورجیا و کارولینای جنوبی است. پس از جمهوری خواهان در مجلس قانونگذاری ایالتی حک شده بسیاری از اشویل خارج از منطقه در سال 2011 Shuler یک محافظه کار دموکرات پا به کنار. مراتع آمده از یک حرفه ای در املاک و مستغلات برای گذراندن هفت سال در صندلی تبدیل شدن به یک عضو موسس خانه آزادی حزبی. او جلب توجه برای مخالفت با قانون مراقبت مقرون به صرفه سوزن جان بونر بود که مجلس در آن زمان از حق و pugnaciously دفاع از مغلوب ساختن پیشی جستن در برابر استیضاح.

مراتع اعلام کرد در ماه دسامبر است که او نمی خواهد به دنبال یک پنجم ترم و سپس پا را در ماه مارس برای تبدیل شدن به مغلوب ساختن پیشی جستن چهارم کاخ سفید رئیس ستاد.

زمان خود را اعلام روز قبل از آخرین مهلت تشکیل پرونده اولیه نامزدهای چپ یک طعم و مزه بد در میان بسیاری از جمهوری خواهان را دیدم که آن را به عنوان تلاش برای پیشبرد بنت یک خانواده دوست و با انتخاب تجربه. در عرض چند ساعت از مراتع اعلام بنت راه اندازی مبارزات انتخاباتی خود را. سیاسی گزارش داد که کمپین خود را ایجاد کرده Facebook صفحه بعد از این که کمپین نام دامنه ثبت شده بود در ماه اکتبر توسط مراتع برادر. "مردم احساس مراتع به فروش می رسد آنها برای بنت" کریس کوپر که سران سیاسی-علوم و عمومی و امور گروه ها در غرب کارولینای دانشگاه به من گفت این هفته است.

در حالی که Cawthorn استقبال و توجه در طول رواناب پاسخ به خبرنگاران تماس و ظاهر شدن در فاکس نیوز برای خوش بین, مصاحبه, بنت بود گریزان اغلب ducking, مصاحبه, و او کاهش یافته است به بحث Cawthorn. یک روزنامه محلی متهم او را از stonewalling. اما او کمپین وب سایت, ساخته شده, ساده, استراتژی. اولین تصویر که به نظر می رسد در صفحه اصلی یک عکس از مغلوب ساختن پیشی جستن با هر دو شست و تیتر "تایید شده توسط رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن." او پیشنهادات ذکر شده در سایت آمد از مردم خارج از منطقه از جمله قوس محافظه کار تگزاس سناتور تد کروز و حق زنان تایید شدهاست که اجرا شده توسط مراتع و همسر دبی. برای گسترش پیام بنت ارسال شده کتاب در Facebook همراه با فیلم کوتاه از جمله یک روز جمعه که تایید نظر یک نامزد جمهوری خواه که به نام هیئت دولت به آموزش و پرورش "هیئت تلقین."

در سیاست Cawthorn به من گفت چند روز قبل از روز انتخابات "وجود دارد مقدار زیادی از نور روز در بین ما است." وقتی از او پرسیدم در مورد مبارزه به سبک او نورد خود را بر روی صندلی چرخدار چند پا تبدیل وری pursed لب و تقلید او را در مقایسه قیافه صدای: "اولین و مهمترین, من یک مسیحی است. من قدرت می آید از خداوند. من تایید شده توسط رئیس جمهور تهمت و تایید شده توسط علامت گذاری به عنوان مراتع. اگر شما می خواهم برای دیدن هر چیز دیگری در تمام مواضع من در وب سایت من و من نگاه به جلو به صحبت به شما."

برای شنیدن Cawthorn زمین من سوار را از طریق کوه ها به Hendersonville خود را برای نهایی رالی. مبارزات انتخاباتی گذاشته کباب کردن غذا در یک نمایشگاه متصل به سرپرستی دفاع اسلحه فروشگاه. اواخر بعد از ظهر خورشید فروزان شد با هوای درجه حرارت در اواسط دهه هشتاد و کمی حرکت هوا در داخل. حدود یک صد نفر ایستاده در خط برای مواد غذایی و نشسته با هم صحبت و خنده در میزهای تاشو بخور با جشن آبی و قرمز سفره مقاله. وجود دارد هیچ نشانه ای از اجتماعی فاصله و هیچ کس عینک, ماسک, اگر چه شهرستان هندرسون بود که در ادامه به ثبت نام جدید عفونت و بیش از چهل نفر در آنجا کشته شده بود از COVID-19. من از یکی از شرکت کنندگان در مورد این پس از آن. او گفت که او سالم بود و unworried.

وقتی که همه به پایان رسید خوردن Cawthorn خندان و پر انرژی صحبت در مورد خود و کشور است. او گفت که COVID-19 خاموش کارگردانی در کارولینای شمالی توسط فرماندار Roy کوپر یک دموکرات بود "به طور کامل با انگیزه های سیاسی." او توضیح داد که او خوشحال بود به ماندن در خانه برای دو یا سه هفته برای جلوگیری از مقیاس بزرگ مرگ و میر, اما آمد به سوال بلندمدت استراتژی: "من رانندگی پایین خیابان و من نمی بینم اجساد در خیابان ها. من به هر گونه مراسم است. من واقعا نمی دانم هر کسی که تا به حال coronavirus."

Cawthorn روشن به "جریان اصلی رسانه ها و چپ چپی," گفت که آنها کار کرده اند به "نفوذ تمام سیستم آموزش و پرورش ما قادر به فقط زمینه سازی و ایجاد خاک حاصلخیز برای آنها برای ایجاد اختلاف آنها می خواهند. همه ما می دانیم که آنها می خواهند ما را در یک حالت ترس." او به تازگی و امید به کودکان به زودی او گفت و او شگفتی که آیا آنها رشد خواهد کرد تا در جهان "که در آن آنها متنبه برای اینکه مسیحی, یک, که در آن آنها را به یک دولت است که به آنها می گوید که آنها چه می توانید و نمی تواند انجام دهد که در آن آنها را مجبور به پرداخت هشتاد درصد نرخ مالیات بر, به طوری که آنها می تواند به چیزهای رایگان به تمام انواع از مردم در سراسر جهان است."

تبدیل به گسترده Black Lives Matter تظاهرات Cawthorn متمرکز در قسمت از غارت و گفت که این کشور برای بیش از حد طولانی "تکیه بر مردم-نظام آموزش و پرورش به منظور بالا بردن فرزندان ما. که اشتباه است. من احساس می کنم که ما نیاز به یک سیستم قوی از نظم و انضباط در داخل خانه ما, چرا که شما در حال دیدن, راست, در حال حاضر همه این بچه ها که بزرگ شده اند نمی spankings و مشارکت غنائم بیرون رفتن و شورش در خیابان." Cawthorn که در حال اجرا در منطقه است که بیش از نود درصد رنگ سفید نیز توصیف آنچه که او به نام "اپیدمی" از خانه های پدر بزرگ. او گفت که آمریکا سیستم رفاه است "اساسا incentivizing زنان جوان به خصوص زنان اقلیت به ازدواج و داشتن فرزند بیشتر, چرا که آنها بیشتر در رفاه چک است که به دلیل."

مانند سیاستمداران در سراسر طیف سیاسی Cawthorn می بیند این زمان در تاریخ آمریکا به عنوان یک حوزه آبخيز لحظه. زمانی که من به او صحبت کرد و پس از این تجمع به او تشبیه رای دهندگان تصمیم به قطره باران که می تواند شرق به اقیانوس اطلس و یا غرب به اقیانوس آرام منجر به "دو واقعیت های مختلف." او گفت: "من احساس می کنم ملت ما در زانو است راست, در حال حاضر رسیدن یک دست و آن را در درد و می خواهد آن را به رهبری. آن را می خواهد باید که مهربان رهبر می گویند 'من اینجا هستم برای شما.' "من خواسته اگر تهمت است که دلسوز رهبر. او فکر کرد که یک دقیقه و جواب داد: "او واقعا یک موقعیت دشوار است در حال حاضر." من پرسید که چه او می گوید رای دهندگان که بپرسید که آیا او از رئيس جمهور. او گفت: "او انجام داده است یک کار باور نکردنی برای ما. او یاد می شود به عنوان یکی از بزرگترین رئیس جمهور در تمام دوران است."

دو روز پس از Cawthorn تجمع من نشستم با دیویس دموکرات نامزد در اشویل ، حیاط پشت. مطرح شده در شهر, Shelby, که در آن پدر خود یک معلول جانباز فرمان محلی American Legion Post او با حضور در دانشگاه و در دانشکده حقوق در کارولینای شمالی و پس از آن تا به حال یک حرفه ای به عنوان یک نیروی هوایی وکیل. پس از گذراندن دو سال به عنوان دادستان کل در گوانتانامو استعفا داد و در سال 2007 بیش از اعتراض خود را به استفاده از شواهد به دست آمده توسط ارایه کرده است. در حال حاضر شصت و یک, او در شمارش جدید مرزهای منطقه به او فرصتی در ماه نوامبر. کوپر این دانشمند علوم سیاسی گفت که redistricting باعث می شود که انتخابات رقابتی تر "اما جمعیت این منطقه هنوز هم جمهوری خواه رای الگوهای هنوز خواه."

در صحبت کردن با Davis من زده شد توسط این واقعیت است که او و Cawthorn برجسته تقریبا به طور کامل مسائل مختلف. برای Cawthorn در Hendersonville تجمع آن اسلحه سقط جنین بی قانونی و مالیات و مسیحیت. دیویس آغاز شده و با مراقبت های بهداشتی و کارولینای شمالی امتناع به گسترش مدیکید تحت قانون مراقبت مقرون به صرفه. او صحبت از آموزش و پرورش, اقتصاد, دسترسی به پهنای باند جانبازان مراقبت و محیط زیست است. من با اشاره به قطع. او گفت: "سه آنها صحبت در مورد وفاداری خود را به مغلوب ساختن پیشی جستن عشق خود را از اسلحه و نفرت خود را برای سقط جنین. آنها سگ بزرگ-سوت مسائل, اما آنها نمی تاثیر روز به روز زندگی مردمی در منطقه و یا بچه های خود را در آینده." او به دنبال به جلو به بحث Cawthorn و دیدن که در بالا می آید.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب