یک Coronavirus چمن جنگ در Klickitat کانتی واشنگتن

The upper stretches of the White Salmon River on the western edge of Klickitat County.
بالا امتداد سفید ماهی قزل آلا رودخانه در لبه غربی Klickitat شهرستان است.عکس توسط مایکل هانسون برای نیویورکر

Klickitat شهرستان در جنوب مرکزی واشنگتن در امتداد مرز با اورگان, کردم, اولین مورد تایید شده از coronavirus در 14 مارس. جدیت این ویروس هنوز هم در حال غرق شدن در برای بسیاری از آمریکایی ها; N. B. A. تا به حال تعلیق در آن فصل فقط سه روز قبل و چند مدارس بسته شده بود که در آن نقطه. اما واشنگتن تا به حال دیده می شود این ویروس زودتر از اکثر: برای اولین بار در ایالات متحده مورد تشخیص داده شد در حومه شهر سیاتل در اواخر ماه ژانویه و برای اولین بار در ایالات متحده مرگ رخ داده است وجود دارد بیش از حد در مارس 29. Klickitat است که تقریبا به اندازه رود آیلند و حدود بیست هزار نفر است که چند صد مایلی جنوب شرقی سیاتل. برای بسیاری از ساکنان آن COVID-19 هنوز هم به نظر می رسید دور و احتمالا سوال اصالت. “در ابتدا بسیاری از مردم نبودند در نظر گرفتن این ویروس به طور جدی در اینجا” Merrit Monnat اجرا می شود که یک مزرعه با شوهرش در بخشداری Goldendale جمعیت سه هزار نفر به من گفت که به تازگی. “من شنیده ام مردم می گویند این یک تئوری توطئه.”

یک مزرعه گوسفند در بخشداری Goldendale.Wilke

کلانتر Klickitat شهرستان است که مردی به نام باب Songer. Monnat نسبت برخی از محلی نگرش به او. (او هم مقصر Fox News.) “او پشتیبانی بسیاری از باندی-esque رفتار در طول سال,” او گفت: با اشاره به دامداری خانواده بود که standoffs با دولت فدرال در سال 2014 و 2016. این اسب سواري باید روابط نزدیک به یک گروه که Songer متعلق به: قانون اساسی کلانترها و صلح افسران انجمن یا C. S. P. O. A که تایید قانونی مشکوک که یک کلانتر نهایی می گویند در قانون خود را در شهرستان. در سال گذشته Songer حاضر به اجرای قانون دولت است که سخت تر چک های پس زمینه برای خرید تفنگ و مطرح واشنگتن حداقل سن برای خرید نیمه اتوماتیک سلاح. او بعدها گفت: معاون خبر که او فقط بر این باور در اجرای “قوانین حقوقی.” او گفت: الکس جونز همان چیزی اضافه کرد: “خدا اسلحه و احشاء چه ساخته شده امریکا ،

به صورت هفته به واشنگتن را مورد تعداد افزایش یافت و مرگ و میر شروع به کوه Songer نمی علنا اظهار نظر در مورد کوروناویروس. سپس دو روز بعد از Klickitat اولین مورد به نظر می رسد او با ارسال یک پیام در Facebook صفحه کلانتر ، در این بیانیه مشخص شده “برخی از روش های برای بهتر محافظت از شهروندان Klickitat شهرستان است.” بخشی از یک ساختمان عمومی در سفید ماهی قزل آلا در این شهرستان دومین شهرستان خواهد بود بسته شده است. همچنین از شهروندان که خواستار اعمال می شود برای پنهان-تپانچه مجوز را به صبر کنید تا زمانی که انگشت نگاری امن بود دوباره زندانیان در زندان شهرستان دیگر نمی خواهد اجازه بازدید کنندگان و یا کمک های مالی; زندان برنامه های داوطلبانه را بس. این شد متواضع مراحل تحت شرایطی. دوازده روز بعد Klickitat ساکن درگذشت ویروس و دو روز پس از آن Songer ارسال شده یک ویدیو در Facebook صفحه. “من نیاز شهروندان ما را به ماندن در خانه خود را برای چند هفته آینده او گفت:” ایستاده در آشپزخانه خود و انعکاس ایالت توصیه هایی که شده بود در محل آن برای برخی از زمان. استثنا خواهد بود ساخته شده برای مواد غذایی اجرا می شود و بازدیدکننده داشته است پزشکی. اگر لازم نمایندگان را توضیح دهد به متخلفان که آنها “ممکن است به اتهامات جنایی.”

“این ممکن است کمی دیر اما کلانتر سزاوار اعتباری که برای ویدئو” مارلا Keethler شهردار سفید ماهی قزل آلا به من گفت که به تازگی. بسیاری از مردم در شهرستان “گوش دادن به او و احترام به او,” او گفت: “پیام خود را بر روی این ویروس مهم است.” Keethler اشاره کرد که یک روزنامه محلی سفید ماهی قزل آلا شرکتکرده بود به تازگی خورده را به مقاله دیگری در خدمت چند تن دیگر جوامع از جمله دو بسیار بزرگتر از آنهایی که در اورگان طرف و در نتیجه خروجی اختصاص پوشش به Klickitat. این بدان معناست که کمتر صدای اقتدار در منطقه و رقابت کمتر با هر Songer می گوید.

باب Songer که کلانتر از Klickitat شهرستان معتقد است که دولت واشنگتن و دولت تجاوز قدرت خود در پاسخ به کوروناویروس.
مارلا Keethler شهردار سفید ماهی قزل آلا نگرانی که دولت در تلاش برای جلوگیری از گسترش این کروناویروس در حال تضعیف.

گرفتن کلمه در مورد چیزهایی که می تواند یک چالش در مناطق روستایی است. من با صحبت جسیکا یوربچ بود که در خدمت به عنوان عمومی-مسئول اطلاعات برای Klickitat شهرستان مرکز عملیات اضطراری. این یک داوطلب موقعیت و یوربچ شد پر کردن در برای کسی که به تازگی به سمت چپ ، او به من گفت که Klickitat تحویل داده بود اطلاعاتی coronavirus با درج قبوض آب و برق و اجرا کرده بود P. S. A. s در رادیو و Facebook و در رسانه های چاپی. برای “واقعا روستایی دور افتاده جوامع,” او گفت: “آنهایی که واقعا کوچک و تکیه بر کلمه از دهان:” این مرکز تا به حال از طریق پست الکترونیکی اطلاعات به نقاط تماس است که می تواند ارسال آن را در هیئت مدیره در یک کلیسا به عنوان مثال در جایی که افراد ممکن است آن را بخوانید. “است که می تواند بسیار موثر باشد,” او گفت:. Songer بیش از صد شهروند نمایندگان—این Klickitat County Sheriff پس گشت—که از جمله نقاط تماس با این مرکز با تکیه بر. مدت کوتاهی پس از من با صحبت یوربچ در اواسط ماه مه, او در سمت چپ موقعیت به دلایل شخصی و جایگزین شد توسط شخص دیگری.

ساکنان Goldendale به شما بگویم که سفید ماهی قزل آلا که نشسته فقط در سراسر رودخانه کلمبیا از تعطیلات محبوب شهر Hood River, اورگان است “لیبرال رزرو” در Klickitat County, نوع مکانی که در آن مردم بیشتر احتمال دارد به گوش دادن به واشنگتن فرماندار جی Inslee یک دموکرات که با صدور اقامت در خانه سفارش در اواخر ماه مارس است. در این رابطه, سفید, ماهی قزل آلا است که مانند خیلی از بقیه واشنگتن: هفتاد و شش درصد از پاسخ دهندگان به یک نظرسنجی اخیر گفت که دولت محدودیت هایی که کمک به جلوگیری از گسترش ویروس و شصت و یک درصد گفت: آنها نگران بیشتر در مورد پایان دادن به محدودیت های بیش از حد به زودی از بیش از حد دیر است. اما سفید ماهی قزل آلا نیز در این رابطه کمتر مثل بقیه Klickitat شهرستان است.

من به صحبت کرد Keethler سفید ماهی قزل آلا شهردار در اواخر ماه آوریل است. آن را به حال شده است یک هفته پر حادثه. در آوریل 15, جمعیت در میشیگان اعتراض فرماندار گرچن Whitmer اقامت-در-خانه و چهار میشیگان کلانترها منتشر شد بیانیه مشترک گفت که آنها نمی خواهد اجرای آن است. چهار روز بعد بنیانگذار C. S. P. A. O. کلانتر سابق به نام ریچارد مک فرستاده Songer یک e-mail رد COVID-19 به عنوان یک “Panicdemic.” (ماک به من گفت که این ویروس را “یک تهدید واقعی و یک نگرانی واقعی اما بزرگترین نگرانی من است که در واقع می ترساند مرا به مرگ سبک و متکبر نگرش است که فرمانداران و شهرداران و دیگر سیاستمداران استفاده کرده اند را تعطیل, آزادی, اقتصاد.” او همچنین گفت که او می خواهم دیده می شود گزارش های دلگرم کننده در مورد هیدروکسی کلروکین و Songer که او را ملاقات کرد و چند بار توسط “واقعی قوی و فروتن است.”) Songer ارسال پیام به دیگر ایالت واشنگتن کلانترها و همچنین به کارکنان خود و به مقامات شهرستان. ماک بود “کاملا صحیح در مورد موقعیت خود را که کلانتر و افسران صلح باید به دنبال سوگند خود دفتر و حمایت از قانون اساسی ایالات متحده,” او نوشت: در پیام خود را. او افزود: “هیچ فرماندار اعلامیه و یا سفارش می توانید نادیده گرفتن آزادی خود را بدون نقض حقوق اساسی خود را حتی در طول یک بحران است.”

که در همان روز چند هزار نفر برگزار شد تظاهرات در واشنگتن پایتخت حمل علائم با شعارهایی مانند “Give Me Liberty or Give Me Covid 19!” دو واشنگتن کلانترها را محکوم کرد دولت stay-در-خانه سفارش یک زن و شوهر از روز بعد. Inslee پس از آن برگزار شد در یک کنفرانس مطبوعاتی که در آن او اعلام کرد گسترش نظم و توصیف اولین گام از یک محتاط مرحله به مرحله بازگشایی. “مردم حق دارند نظرات خود را,” او گفت:. “اما آنها مجاز به نهایی جام, در مورد قانون اساسی است. ما یک فرایند برای پاسخ به سوالات در مورد آن—سیستم قضایی.” آن شب یک مرد در شهرستان اسنوهومیش که در آن یکی از سرکش کلانترها ریاست چپ یک پیام با فرماندار ، “شما مرده Inslee و هر یک از شما کارگران و کارمندان و همدستان خود را,” او گفت:. با توجه به وضعیت گشت سخنگوی مرد بود “ناراحت با فرماندار برای نقض مردم را از حقوق اساسی.”

“آن را نگران کننده” دیوید پستچی Inslee ارشد از کارکنان به من گفت که به تازگی با اشاره به این کشش. “من به شما بگویم که من بسیار نگران. مردم در تلاش برای شکست دادن هر یک از دیگر.” در ضمن Facebook صفحه برای Klickitat شهرستان کلانتر دفتر آرام بود. Merrit Monnat کشاورز در Goldendale به من گفت که پس از Songer اولیه پیام مردم در زمان این ویروس به طور جدی تر در منطقه هر چند شاید نه به طور جدی به اندازه کافی. “شما هنوز رفتن به فروشگاه مواد غذایی و بسیاری از افراد نیست با پوشیدن ماسک,” او گفت:. Keethler نگران است که کاری که دولت انجام داده بود در ماه مارس بود که در خطر از آینده لغو شد. “ما در حال ورود به یک دوره که در آن برخی از تلاش های ما در حال حاضر در حال تضعیف است,” او گفت:.

روز بعد از Inslee به نشست خبری رفتم به دیدن Songer در Goldendale. به شما به عنوان درایو شرق تا رودخانه کلمبیا در تنگه سبز از پایین آبشار می دهد راه را به زرد و سپس به قهوه ای است. درختان ناپدید می شوند. مرکزی و شرقی کنار Klickitat شهرستان شده است کشاورزی و دامداری زمین برای یک صد و پنجاه سال است. سفید توربین های بافندگی در بالای تپه های دره: این شهرستان در حال حاضر تولید بیشتر قدرت باد از هر شهرستان در واشنگتن است. برای مدت زمان طولانی وجود دارد یک کارخانه چوب بری در Goldendale و اخیرا وجود دارد یک کارخانه آلومینیوم. هر دو این صنایع از بین رفته اند. این شهر بزرگترین کارفرمای است یک زباله-شرکت حذف: یکی از بزرگترین محل های دفن زباله در کشور نشسته بر لبه شرقی, Klickitat, در نزدیکی شهر روزولت.

Songer را شهروند نمایندگان شامل ری ویلیس یک هفتاد و نه ساله گاو و هی گله دار که من صحبت کرد و به خارج از خانه خود را. او ایستاده بودهاند که بدون نقاب در کنار وانت خود را که با مته سوراخ کردن یک عکس برگردان سیگنالینگ و همسرش در Klickitat County Sheriff پس گشت. “من گوش به Songer قبل از من گوش دادن به فرماندار” ویلیس به من گفت. “که برای dang اطمینان حاصل کنید.” او افزود: “باب Songer کردم خیلی خوب سر بر روی شانه های او. او فکر می کند در مورد مسائل. من مطمئن هستم که در مورد فرماندار ما.”

که نظر تکرار توسط Keith Kreps یک نسل پنجم گاو گله دار که به صحبت کرد من داخل یکی از خانواده های بزرگ, پیر انبارهای شمال سفید ماهی قزل آلا. “آن را مانند با اسلحه در سال گذشته” Kreps گفت. “ما کلانتر معمولا درست است.” برای دامداران مانند ویلیس و Kreps که می تواند روز یا هفته بدون جسارت به شهر یک ویروس است که اغلب منتقل می شود در اجتماعات بزرگ به نظر نمی رسد همه که شخصا تهدید می کند. Kreps عمل در چهل و چهار هزار هکتار است. او نگران بود در مورد قیمت گوشت گاو که تا به حال کاهش یافت گفت: زمانی که گوشت های بسته بندی گیاهان شروع به بسته شدن و سپس بازگشت کمی زمانی که برخی از آمد آنلاین. Kreps نگران بود که با این کشور وارد رکود اقتصادی و بازار برای گوشت گاو افتادن دزد خواهد آمد به ساقه گاو خود را و سپس فروش آن ارزان در جوامع همسایه. او گفت: آن را به حال اتفاق افتاده است قبل از اینکه در دهه هفتاد.

شاخ قطع بیش دروازه در Kreps در مرتع پرورش احشام.Wilke
عتیقه paperweight در کیت Kreps میز در گاو در مرتع پرورش احشام.Wilke

“این خوب است که ما زندگی می کنند که ما انجام می دهیم” Kreps به من گفت: “چون ما دور از جایی که شما را به انجام تمام کارهایی که اجتماعی فاصله.” فقط پس از آن نادر بازدید کننده کشیده: دختر در قانون آمده بودند برای گفتن سلام. مانند Kreps او با پوشیدن یک ماسک. پس از آنها صحبت کرد Kreps بازگشت به نگرانی خود را در مورد کالا کسب و کار. “آنها تعطیل همه این بسته بندی گیاهان و که که در آن صدمه زدن به ما زمان بزرگ در سراسر کشور,” او گفت: “ما نیاز به این بچه ها به کار می کنند. چرا که اگر شما از چربی گاو به بهترین دنده نخست و آنها را نگه دارید پشتیبان گیری, خوب, سپس آنها fatter. بزرگتر هزینه های بیشتر. ما به کسانی که بسته بندی گیاهان حتی اگر ما رو به اجرا در سراسر ساعت.” Kreps نبود بی اعتنا به خطر گوشت-بسته بندی گیاهان در حال حاضر, او گفت:. همراه با خانه های پرستاری و زندانها گوشت-بسته بندی گیاهان پدید آمده است به عنوان یکی از سایت های بزرگ از شیوع کروناویروس در آمریکا “ما به اون امن در محل کار” Kreps به من گفت. “من شنیده ام همه داستان های ترسناک در مورد کارفرمایان گفت: شما رو برای رسیدن به محل کار در طول همه گیر و یا شما را اخراج و یا هر چیز دیگری.” او افزود: “تنها یک راه برای دریافت این به توقف. ما رو به توسعه یک واکسن. که شماره 1. اما آن را برای رفتن به یک زمان طولانی. من یک دانشمند, اما من می دانم که.” در راه من از او ارائه شده است.

در آن زمان من صحبت کرد به Kreps Klickitat تا به حال تا به حال سه تایید coronavirus مرگ و میر و فقط نوزده موارد تایید شده—هر چند تنها “حدود چهار صد” مردم در این شهرستان شده بود آزمایش کریستی Ridgeway بالینی-بخش مدیریت با Klickitat شهرستان در بخش بهداشت و درمان به من گفت. بسیاری از شهرستان موارد آمده اند در منطقه مرکزی که شامل Goldendale. “چند تن از آنها ما قادر به اتصال نقطه—آنها داد و آن را به هر یک از دیگر” Ridgeway گفت. “وجود دارد یک تجمع مردمی—من می توانم به شما بگویم که بیشتر از آن. نمی توانم به شما بگویم این شهر است. اما آن را در اواسط ماه مارس در حدود زمانی که فرماندار بحث بود که ما نیاز به حد معاشرت در گروه است.” اگر چه واشنگتن اقامت در خانه سفارش ایالت بازگشایی است که اتفاق می افتد در یک شهرستان-توسط-شهرستان صورت—بزرگتر شهرستانهای دوباره باز خواهد شد زمانی که آنها شاهد کاهش تعداد موارد و شهرستانهای کوچکتر خواهد بازگشایی پس از آنها رفته و سه هفته بدون هیچ مورد جدید. همه این البته بستگی به گسترده تست. Ridgeway گفت که Klickitat تا به حال از این ظرفیت برای چنین تست—”تا هشت و یا نه هزار, اگر ما تا به حال در بیمارستان های ما,” او گفت:. این شهرستان دارای دو بیمارستان—جامعه بیمارستان در Goldendale و یک بیمارستان خصوصی در سفید ماهی قزل آلا—که هر دو در حال انجام آزمایشات; بیمارستان گروه ها و کلینیک های داوطلب برای ارسال همراه تست گروه به شهرستان را سخت تر برای رسیدن به جمعیت اما این هنوز اتفاق افتاده است. “در نهایت” Ridgeway گفت: “آن را برای مردم تصمیم بگیرند که آیا آنها می خواهند به” آزمایش “همراه با ارائه دهندگان خدمات پزشکی. گاهی اوقات مردم با علائم نمی خواهید به آزمایش می شود.”

من وارد کلانتر Songer محل در اواخر صبح به ابرها باران جمع شده بودند. او پیشنهاد کرد که ما صحبت می کنند و در گاراژ خود را, که در آن ما حل و فصل در میان پر کردن جعبه های مهمات سفس و کمپین نشانه. Songer بدنام است برای گچ کاری و علائم هشدار دهنده در اطراف شهرستان و من می خواهم دیده می شود یکی در راه وجود دارد: “هشدار از کلانتر باب SONGER: اگر شما در حال فروش و یا استفاده از مواد مخدر غیر قانونی شما بهتر حرکت از KLICKITAT شهرستان و یا دستبند و به زندان برود!” در گاراژ او همچنین یک نشانه بزرگ شعار لورن Culp, رئیس پلیس در جمهوری اسلامی ایران در واشنگتن که در حال اجرا است برای جمهوری خواه نامزدی برای فرماندار و که به نام Inslee اقامت-در-خانه سفارش “سخت گیرانه” و “خلاف قانون اساسی است.” (C. S. P. A. O. نام Culp “رئیس پلیس این دهه” در سال گذشته. او مسیرهای Inslee در نظر سنجی بزرگ در حاشیه.)

Songer در دهه هفتاد او و بریدن مو خاکستری. او عینک لباس خود را همراه با عینک عینک. او همچنین یک ماسک صورت که او بیشتر برگزار شد و در دست خود نگه داشته و یا در چانه خود را به عنوان ما صحبت کردیم. در یک نقطه یکی از گوشی های تلفن زنگ زد و من متوجه شدم که صدای زنگ بود که آهنگ تم از “پلیس.” در گفتگو Songer بود و معوج و مهربان; او گفت که من ممکن است تعجب به یاد بگیرند که او یک حامی بزرگ از رئیس جمهور تهمت و دیدم پوزخند. “او می خواهد به مردم بازگشت به کار” او گفت: “همین که من انجام دهد.” Songer معتقد است که چین مسئول این ویروس. “من اعتقاد دارم آنچه که من شنیدن که این ویروس در چین آغاز شده و به اقتصاد ما سقوط به دلیل آن است,” او گفت:. او افزود: “آنها برنده بدون شلیک یک گلوله.” آیا او فکر می کنم چین ایجاد این ویروس به عنوان یک سلاح ؟ “من تعجب نمی کنم” او گفت:.

غالبا هر چند Songer می خواست به صحبت در مورد Inslee—و یا “پادشاه Inslee” را به عنوان او را دوست دارد به او تماس بگیرید. “او منتشر شد یازده صد زندانیان از نهادهای دولتی از زندان فقط جمعه گذشته و یا هر آنچه در آن بود:” Songer گفت. “چقدر عجیب و غریب است؟” در Songer را مشاهده بهتر بود در زندان به سر که در آن شما می توانید “قرنطینه در یک سلول” از آن به “لگد به جوامع ما است.” (برخی از این کشور بدترین شیوع بیماری شده اند و در زندان ها و زندان که در آن صابون و لوازم دیگر اغلب محدود و اجتماعی فاصله می تواند غیر ممکن است. در زمان ما صحبت کرد تنها حدود سه صد واشنگتن زندانیان آزاد شده و هر چند که قصد دارد آزادی بیشتر است.) Songer بود که قاطعانه Inslee حال تجاوز اقتدار خود را. “قانون اساسی است, قانون زمین, برخی از بخشنامه قرار توسط فرماندار که مگس در قانون اساسی,” او گفت:. من به ذکر نظر خود را در Facebook تصویری در مورد متخلفان از اقامت در خانه سفارش احتمالا اتهامات جنایی روبرو. “در هیچ زمان تا کنون من تا به حال گرفته شده از یک موقعیت است که ما می تواند با استناد و یا دستگیری افراد,” او گفت:.

“خط پایین این است که ما به عقب بر گردیم به کار” Songer به من گفت. “وجود دارد یک خطر در حال انجام آن است. کاملا. جهنم وجود دارد خطر هر بار که من پرش در ماشین گشت پاسخگویی داخلی-خشونت می نامد. ما نمی توانیم اجرا willy-nilly ترس تمام وقت. وجود دارد یک مقدار مشخصی از خطر, اما اگر ما به عقب بر گردیم به کار اقتصاد ما در حال رفتن به سقوط. و سپس آنها فکر می کنند که ویروس بد بود ؟ شما مردم از شغل خارج از غذا—و میخوای برخی از هرج و مرج واقعی.”

Monnat کشاورز من صحبت کرده بود “انجام O. K.,” کسب و کار عاقلانه هر چند تقاضا برای پایان بالا بره از رستوران ها در سیاتل و در جای دیگر رفته بود پایین. Kreps گیراندم مشکل پیش بود اما نه در تنگه وخیم است. “این بیشتر تضاد شهر من تا کنون دیده ام” لو Marzeles سردبیر و ناشر از Goldendale نگهبانبه من گفت. Marzeles freelanced برای رسانه های خبری در سراسر کشور از جمله نیویورک پست و واشنگتن تایمزقبل از حرکت به Klickitat بیش از یک دهه پیش به طوری که او و همسرش می تواند در نزدیکی او ، او در اثر سرطان شش هفته پس از حرکت—”ما نمی دانستیم که او حتی بیمار تا زمانی که ما به اینجا رسیدیم” او به من گفت:—اما Marzeles گیر در اطراف. (او همچنین نوشته چند کتاب های معنوی اخیرا یک حکایت غریب به نام “گمشده فرشته.”) وجود دارد ثروتمند انجام شده و ساکنان در Goldendale, Marzeles اشاره کرد از جمله یکی از این کشور مهمترین حمل و نقل هوایی-سقوط کارشناسان و مرد اجرا می شود که یک کسب و کار ساخت سنگ قبر برای هالیوود محصولات. اما حدود یک سوم از ساکنان این شهرستان شده اند در کمک به دولت در سالهای اخیر است. جمعیت کج سفید و سالمندان وجود دارد بیش از یک دوجین کلیساها در شهر بسیاری از آنها پروتستان.

سو هاوکینز بازنشسته تکنسین کامپیوتر که با همسرش زندگی می کند فقط در شمال Goldendale توصیف خودش در Facebook به عنوان یک حامی Songer; تحت Facebook فیلم, او تا به حال چپ نظر, درخواست, “هنگامی که ما را به ایستادگی در برابر Inslee?” من به او تماس بگیرید. “فرماندار باز کرده است برخی از سیاتل پارک و اجازه دهید هزاران نفر از بوئینگ کارگران بازگشت به کار” او گفت:. “اما در اینجا در سمت شرق, دولت ما نمی توانیم, ماهی, ما نمی توانیم رفتن به کمپینگ و یا هر چیز دیگری.” وقتی که من پرسید که پستچی فرماندار رئیس ستاد در این مورد او اذعان کرد که فرماندار “رفت و بیشتر از بسیاری از کشورهای دیگر” در منع همه تفریح در فضای باز. اما او گفت که آن یکی از اولین محدودیتی که فرماندار کاسته—در روز من با صحبت Hawkins, واشنگتن, وزارت امور خارجه اعلام کرد قصد دارد به شکار و ماهیگیری مجاز دوباره یک هفته بعد. پستچی به من گفت که مقامات در برخی از دولت ها بیشتر در مناطق روستایی شهرستانهای پیشنهاد کرده بود مناطق آزاد تنها به افرادی که اقامت در این شهرستان که آنها در واقع آنها را لزوما می خواهید بازدید کنندگان از این شهر پر کردن خود را پارک. فرماندار پشتیبانی می کند که حرکت او گفت:.

Marzeles بخشی به حال شک و تردید در مورد برخی از فرماندار توصیه. “من نمی پوشیدن ماسک” او به من گفت. “اما من رعایت فاصله. من با چه چیزهایی را احساس می کنید در یک لحظه.” او می خواهم اجازه دهید کارکنان خود را از هفت تصمیم می گیرید که در آن به کار و چه اقدامات احتیاطی برای استفاده نیمی از آنها تا به حال مثل او ، “من نمی دانم به اندازه کافی در مورد علم به تحصیل نظر, بنابراین من نمی خواهد ارائه یک,” او گفت:. “اما در یک سطح شخصی خاموش کردن کل احساس می کند کمی افراطی است. اگر یک آرایشگاه می خواستم برای باز کردن با دقت بسیار, من نمی تواند مخالف آن است.” او افزود: “من در جایی در وسط این همه.”

علائم هشدار دهنده قطع در یک انبار در Klickitat شهرستان است.

هیچ کجا وجود دارد در Goldendale به خرید یک هل مهم مستی. یک ساعت به غرب هر چند شما می توانید به سفید پخت ماهی قزل آلا شرکت در روزهای چهارشنبه و شنبه ها برای, اجتماعی دور, هوای آزاد, فروش پخت. اجتماعی فاصله ممکن است کامل نباشد. در اواخر آوریل خیابان اصلی در سفید ماهی قزل آلا بیشتر بود خالی اما در نانوایی چند بلوک دور, مردم صف تا نیم ساعت قبل از محل افتتاح شد و شش-پا-به غیر استاندارد مشاهده شد تنها به صورت پراکنده. “ارزش آن را از” کسی گفت: زمانی که از من خواسته در مورد ایمنی. من خال خال بازنشسته pro kayaker تائو برمن—مانند بسیاری از مردم با وجود نبود او با پوشیدن یک ماسک—که شاید معروف ترین این شهر بیست و پنج صد نفر. که قبلا شناخته شده برای پارو کردن از آبشارها و او پس از انتقال به املاک و مستغلات; کلبه سفید ماهی قزل آلا شروع در حدود یک و نیم میلیون دلار است.

Nestled بین آب و کوه سفید ماهی قزل آلا جذب افرادی که می خواهید برای دوچرخه و قایق در دامنه آبشار در امتداد رودخانه کلمبیا. تخته و الوار بود و هنگامی که صنعت اصلی در اینجا, اما در حال حاضر آن را گردشگری و تفریح و سرگرمی. در میان شهر اصلی کسب و کار از wineries کارخانه های لبنی و استودیو یوگا منعکس کننده سلیقه خود دوم-homers و فصلی sojourners. “من احساس می کنم امن ترین بخش در این جامعه” هدر Weisfield ماسک-پوشیدن بازنشسته و مربی در دهه هفتاد او به من گفت که ما ایستاده در خط برای شیرینی. “اما پس از آن من فکر می کنم اگر ما فقط شل همه این همه این افراد از خدا می داند که من نمی خواهم خارجی ها از آمدن به اینجا و آوردن خود بیماری است.” او افزود: “این اولین بار است که من تا کنون فکر که که نگرانی های من. این چیزی است که شما ببینید در فیلم های پرفروش: هر کس شروع به گردش واگن سپس اسلحه بیرون می آیند.” او آهی کشید. “اما من می دانم که این پایان در شرق شهرستان ما بیشتر محافظه کار پایان. خدا آنها را برکت دهد اما من نمی خواهم آنها را به خود محافظه کار میکروب ها به جامعه و خانواده من است.”

Weisfield شد مشکل کلانتر Songer او به من گفت. “من احساس می Songer نشان دهنده یک رادیکال نقطه نظر وجود دارد که در کشور ما به عنوان به خوبی به عنوان ما county,” او گفت:. “اما من فکر می کنم آن را خطرناک نقطه نظر برای هر نوع با هم. آن چاله مردم در برابر یکدیگر به جای پیروی از قوانین است. آن را مانند دیدن” معاون رئیس جمهور مایک “پنس خارج وجود دارد با ماسک—چه نوع از مدل نقش است؟” او افزود: “من در آغوش گرفت من نوه روز دیگر—من می توانم به خودم کمک نمی کند. که من رو از طریق چند روز.”

“بزرگترین چیزی که هنگامی که ما صحبت در مورد باز کردن چیزهایی است که ما در حال قرار دادن آسیب پذیر بیشتر در خطر” کی آلتون سی-هشت-سال-قدیمی رفتاری-متخصص بهداشت در سفید ماهی قزل آلا به من گفت. آلتون یک مدیر برنامه در CultureSeed که ومیزان در هوای آزاد, برنامه های محروم جوانان است. “بسیاری از پدر و مادر محروم کودکان و نوجوانان ما با کار هنوز هم در خط مقدم” او گفت:. آنها شامل مواد غذایی کارگران و بیمارستان پاک کننده. “مستند نشده مردمی به خصوص. من فکر می کنم که زیادی است.” غیر انتفاعی به تازگی به قرار دادن با هم یک صندوق اضطراری به طور مستقیم کمک به خانواده های ذینفع ثبت نام در برنامه های خود را.

Ubaldo هرناندز نقل مکان کرد به سفید ماهی قزل آلا در دهه نود از مکزیک و مشغول به کار در محلی در باغ ها و رستوران ها قبل از تبدیل شدن به یک سازمان متمرکز بر محیط زیست و عدالت اجتماعی است. “اصلی کار آنها این است که مهاجرت نیروی کار” هرناندز گفت: از این مزارع در این منطقه است. “بدون آنها نمی خواهد به اندازه کافی به کارگران است.” وجود دارد برخی از مهاجران فصلی اما بسیاری از این کارگران با مهاجرت به منطقه به عنوان او هرناندز گفت. در مکان هایی مانند سفید ماهی قزل آلا و هود رودخانه در نزدیکی I-84 که دامن رودخانه کلمبیا در اورگان طرف هرناندز گفت: “بسیار خوب است ارتباط با مردم محلی است.” نگرش نسبت به مهاجران تهاجمی تر هستند وقتی که شما سر به روستایی قطعات او اضافه شده است. وی با اشاره به تظاهراتی که برگزار شد در Goldendale در تابستان گذشته توسط گروه نئونازی Patriot نماز که حوادث گاهی اوقات جذب سفید و لعب است. Songer یکی از این تجمع برنامه ریزی شده سخنرانان.

Klickitat “می شود فشرده با محافظه کار روستایی, جنوب, Washington شهرستان” شهردار Keethler به من گفت. “سفید ماهی قزل آلا نیست که در همه.” Keethler که چهل مورد استفاده قرار گیرد به عنوان یک تولید کننده در ورزش پخش شود. او نقل مکان کرد غرب از نیویورک چهار سال پیش و در زمان در ژانویه. ملاقات ما در خانه شهری. او عینک یک ماسک و نمی توانید آن را تا زمانی که ما ده فوت از هم جدا. او و همسرش را نوزده ماه کودک و یک نوزاد در راه و گاراژ خود را که پر بود از مسائل بچه ها. “بسیار دیوانه بار به یکی دیگر,” او گفت:. روز قبل دختر او را به حال صد-و-چهار-درجه تب. خوشبختانه یک آزمون برای coronavirus آمد منفی و تب برداشته بعد من به او صحبت کرد. “در غیر این صورت,” او گفت: “بدیهی است که ما نمی خواهد که به دعوت شما در اینجا!”

Keethler بود شروع به گفتگو با دیگر شهرداران در شهرستان مورد چه باید بکنید اگر توجهی دولت همه گیر پروتکل ادامه داد: برای افزایش, آیا به دلیل Songer تهمت یا ساده و بی حوصلگی. “ما شهرداران می خواهید برای باز کردن” او گفت:. “اما نه به قول ما کلانتر, ‘willy-nilly.’ “بتی بارنز شهردار بینگن آن در راین فقط به شرق سفید ماهی قزل آلا به توافق رسیدند. “من شده اند و بدهی اما من می دانم که برخی از دستورالعمل های ما در حال حمایت از محبوب نیست با برخی از مردم به خصوص در Goldendale,” او گفت:. “و آنها در حال آنهایی که با بزرگترین شیوع در شهرستان ما به طوری که واقعا قابل فهم برای من است.” بارنز اشاره کرد که Songer گرفته نشده بود در اخیر اضطراری-عملیات تماس با شهرستان کمیسیون و دیگر شهرداران. “که مربوط به” او گفت:. “اینجا جایی است که ما اجرای می آید.” او می خواست محلی افسران به طور فعال دلسرد پروتکل شکن. این معقول به نظر می رسید به Keethler بیش از حد. در حالت ایده آل آن را نمی خواهد رسیدن به این نقطه از دستگیری. واشنگتن دولت در اجرای دستورالعمل های تماس برای اولین بار آموزش یک هشدار و سپس استناد. تهاجمی پلیس اجرای اجتماعی فاصله انجام شده نابرابر در برخی از اماکن و مسلما کمک به سوخت واکنش به چنین قوانین در برخی از نقاط کشور است. در شهر نیویورک سی و پنج از اول چهل نفر دستگیر اجتماعی-فاصله نقض شد ،

کریستین اراسموس یک پنجاه و دو-سال-سفید ماهی قزل آلا رستوران صاحب به من گفت که زمانی که آن را آمد به اجرای پروتکل های ایمنی “وجود دارد رو به یک محیط شاد جایی بین یک اخطار شفاهی و خشونت است. به خصوص در اینجا در این تنگه است که یک نوع از پیله.” اراسموس که در اصل از آفریقای جنوبی, تقابل آمریکا به طور متوسط در پاسخ به دولت ایالات متحده ویروس دستورالعمل با واکنش های مردم در کشورهای دیگر. “در اروپا, همه, مثل, ‘همه حق اجازه دهید فقط آن را انجام دهید’, ” او گفت:. “بیش از آن که سیاسی است که واقعا گاییدن, عجیب و غریب است. این هیچ ربطی به آنچه هوشمند است که واقعا ترسناک است.” در سفر به شهر فروشگاه سخت افزار به روز قبل از او می خواهم دیده می شود بسیاری از خریداران بدون ماسک. “این فقط—چه چیزی شما را انجام دهید ؟” او گفت:. “اگر ما جدی وجود دارد و باید یک پنالتی به همه به مطابقت داشته باشد. اگر من نمی پوشند من کمربند من خوب است.” اراسموس اعتماد ندارند Songer نمایش در ماده و یا خود را به احتمال زیاد روش. “اگر او به من می گوید من اجازه برای باز کردن کسب و کار من نیست چون من احترام علم و آمار و ریاضی,” او گفت:. “ما نمی توانیم یک درهم آمیخته پاسخ. مثل این است که الگوی رفتاری مورد یک توالت بخش در استخر.”

نشانه ای پخش یک فروشگاه بسته شدن در بینگن آن در راین پس از فرماندار اقامت در خانه سفارش دهید.

این Klickitat هیئت مدیره شهرستان کمیسیون تشکیل شده است از سه جمهوری خواه مردان است. پس از فرماندار صادر اقامت در خانه سفارش در اواخر ماه مارس آنها بوده است و برگزاری کنفرانس هفتگی تماس برای عموم. جوانا ترنر چهل و شش ساله کارآفرین و حمایت داخلی-خشونت جنسی-حمله به مرکز منابع در ماهی قزل آلای دریاچه یک ساعت و نیم در شمال سفید ماهی قزل آلا بوده و در میان کسانی که گوش دادن در. او در حال حاضر در حال اجرا به عنوان یک دموکرات برای پیوستن به هیئت مدیره. در اولین تماس او گفت: وجود دارد به نظر می رسید به توافق کلی با آنچه که دولت انجام شد. اما در مارس 21, تماس, او به من گفت: “یکی از اولین چیزهایی که یکی از این کمیسیون گفت:” ما را دیده اند که بسیاری از موارد از این است.’ “او در ادامه گفت او به یاد می آورد,” چه هستند شما همه فکر کردن ؟ آن را احساس می کند مانند آن است که زمان به عقب بر گردیم به کار می کنند. “ترنر مطمئن بود که کمیسیون آن گفته بود.

“او درست در آنچه او شنیده” جیم Sizemore موقت رئیس هیئت مدیره گفت: من چند هفته بعد. اما او اضافه کرد: آنها نمی خواهید به عجله. “بعد از کمی بحث بیشتر,” او گفت: “بهتر است به امن تر از متاسفم است. من شخصی شاهد است که در حال حاضر است.” کسی که در Sizemore خانواده, زندگی در شهرستان های دیگر مرده بود از این ویروس در روز مادر “بسیار سریع” او گفت:. “هیچ راهی وجود دارد من می آمد تا با میزان قابل قبول مرگ است که اجازه می دهد من به سعی کنید برای باز کردن هر چیزی است. من هم اصلا از این قدرت برای انجام این کار است.” او گفت که یکی دیگر از اعضای هیئت مدیره خواهد بود “می خواهم به آن را ببینید باز کردن دیر اما ما هر سه در توافق به دنبال فرماندار سفارشات در این زمان است.”

Songer قرار دادن یک اطلاعیه مطبوعاتی در مارس 5, یک روز پس از Inslee اقامت-در-خانه سفارش در اصل مجموعه به اتمام می رسد. (“من آن را اظهار داشت در گذشته اما من نمیفهمد من می خواهم بهتر است آن را رسما” او به من گفت.) “فرماندار Inslee سفارشات مربوط به مجامع عمومی و یا کسب و کار عامل در تخلف از دستور خود در نظر من این است که نقض حقوق اساسی شهروندان ما تحت 1st متمم 2nd, متمم و اصلاحیه از قانون اساسی ایالات متحده و واشنگتن اساسی,” او نوشت. “اجازه دادن به شهروندان برای حضور در کلیسا و یا نمایندگی مجاز و فروش اسلحه گرم به انجام کسب و کار است که تخطی از 1 اصلاح و 2nd Amendment اما فرماندار هیچ مشکلی اجازه می دهد ماری جوانا مغازه باز بماند برای کسب و کار است.” شکایت در مورد ماری جوانا مغازه ها است که کلانتر در شهرستان اسنوهومیش آدم Fortney به حال ساخته شده است یک هفته قبل از: “در حال گلدان مغازه ها واقعا ضروری و یا او”—Inslee است—”اجازه می دهد تا آنها را به ماندن در کسب و کار از آنجا که دولت مالیات دریافت شده از آنها؟” Fortney افزود: “اگر گلدان مغازه ها ضروری هستند پس چرا مغازه اسلحه ضروری?” (دولت طبقه بندی شده درمانگاه حشیش به عنوان “تجهیزات پزشکی” شده اند که مجاز به باز باقی می ماند. Fortney که در حال حاضر رو به یک به یاد بیاورید دادخواست به من گفت که دفتر او تشویق شد “رعایت داوطلبانه” به شیوه ای “سازگار با اجرای قانون ایالتی.”)

دو روز بعد در مارس 7th, Keethler با صدور یک بیانیه مطبوعاتی خود را. “همانطور که ما وارد یک رویکرد مرحله به مرحله به بازگشایی این شهر ادامه خواهد داد به دنبال تمام دستورات ارائه شده توسط فرماندار Inslee مربوط به COVID-19 همه گیر و تشویق شهروندان و کسب و کار را به انجام همان.” او اشاره کرد که متخلفان خواهد بود برای آموزش در مورد کسانی که دستورات آن هشدار داد و در نهایت با صدور ویرایش توسط شهر نیروی پلیس که در این بیانیه توضیح داده خواهد شد و اجرای قوانین در سفید ماهی قزل آلا.

هنگامی که ما برای اولین بار صحبت از چند هفته قبل از Keethler شده بود نگران است که “زیبا متحد ائتلاف” از روزهای اولیه شکستگی کمی هر چند او می گوید که “اکثر دیدگاه است که هنوز هم وجود دارد.” روز شنبه, مارس 9th, مخالفان اقامت در خانه سفارش یک بار دیگر با حضور در دولت و کنگره در المپیا. مانند قبلی اعتراض این یک یافته بود تایلر میلر مهندسی تکنسین در Kitsap پایگاه دریایی در نزدیکی Puget صدا که در خدمت در هیئت اجرایی دولت حزب جمهوری خواه. من به صحبت کرد Miller مدت کوتاهی قبل از دوم اعتراض او فقط بازگشت به کار پس از “یک نقل قول را تمام کردن خود قرنطینه گذشته چهارده روز چون از آخرین تجمع است.” ظاهرا برخی از همکاران او “تا به حال ابراز نگرانی ممکن است خطر قرار گرفتن در معرض” پس از او تا به حال شده است در یک جمعیت از مردم و همه چیز را,” او گفت:. “من acquiesced که برای چهارده روز. آن احمقانه بود.” میلر به من گفت که او موضوع اصلی بود با قانون اساسی Inslee سفارشات—او تا به حال از طریق پست الکترونیکی فرماندار بارها و بارها در مورد این موضوع اما نشنیده بودم پشت او گفت:—و او سازماندهی رویدادهای خود را. (برخی از اعتراضات در جای دیگر در کشور باید حمایت از اعماق جیب محافظه کار گروه.) میلر فکر می کردم که این دومین اعتراض خواهد بود بزرگتر از اول; شنبه با نزدیک شدن او به من یک لیست از ده دو بلندگو, تقریبا تمام آنها خواهان که یا برگزار دفتر محلی بودند و یا مبارزه برای انجام این کار. (“من می خواهم برای رفتن” Songer تا به حال به من گفت: “اما پسر من در حال آمدن است از تنسی بنابراین من در اینجا با او.”) در نهایت برخی از پانزده صد مردم بیرون آمد و با توجه به برآوردهای رسمی یک کوچکتر جمعیت از اول. (Miller مورد مناقشه شماره.) در یک نقطه در طول این رویداد متی حاوی یک اسپوکین ولی نماینده بود که تحریم در سال گذشته برای مشارکت در تروریسم داخلی led جمعیت در شعار “آزادی است و درمان” سیاتل تایمز گزارش داد.

سیاتل تایمز نیز گزارش داد که یک تعداد انگشت شماری از راست Facebook گروه آغاز شده بود های نام و اطلاعات شخصی افرادی که تا به حال گزارش های بالقوه متخلفان از اقامت در خانه سفارش به مقامات محلی. (یکی از این Facebook صفحات نیز ترویج شنبه اعتراض.) اطلاعات بود که به احتمال زیاد به دست آمده از طریق عمومی-پرونده درخواست شده بود, نوشته شده در یک صفحه گسترده بود و بنا به گزارش ها منجر به تهدید خشونت و آزار و اذیت.

واشنگتن شروع به دیدن یک چشم انداز مثبت در انتقال این بیماری پس از دو هفته کاهش است. “ما بسیار نگران تجمعات به عنوان چیزهایی که باز دوباره” کریستی Ridgeway رسمی در Klickitat شهرستان در بخش بهداشت و درمان بود به من گفت. “به خصوص کارگران فصلی در آینده. ما پیش بینی بیشتر موارد در هفته های آینده.” (با توجه به هرناندز سازمان چند صد مهاجران هر دو مستند و مستند نشده به این منطقه می آیند از مکزیک و کالیفرنیا به انتخاب گیلاس و گلابی و سیب از ماه مه تا سپتامبر.) سه بیشتر موارد تاييد شده بود در Klickitat از آنجایی که من برای اولین بار صحبت با Ridgeway, همه در استان مرکزی منطقه تنظیم پشت هر احتمالی بازگشایی این شهرستان یکی دیگر از سه هفته حداقل. من به نام Songer درخواست اگر موارد جدید نگران او. “شما به دنبال در یک جمعیت تقریبا بیست و دو هزار و سه مورد جدید به نظر نمی رسد بالا به من,” او گفت:. اگر اعداد رو بالاتر از من پرسید: ممکن است او را دیگر تصویری اصرار احتیاط? “من نمی خواهد تغییر موقعیت من به عنوان دور به عنوان امتناع از دستگیری مردم برای نه اجتماعی فاصله و یا باز کردن یک کسب و کار است که سقوط تحت غیر ضروری” او به من گفت.

Upticks به احتمال زیاد اجتناب ناپذیر به عنوان reopenings آغاز خواهد شد. این ویروس است که می تواند در حالی که با ما; پرسش این است که آیا ما باید فن آوری و روش های در محل برای جلوگیری از موارد جدید که بوجود می آیند و این که آیا مردم را به انجام این کار. من فکر کردم از مکالمه من با سو Hawkins, بازنشسته تکنسین کامپیوتر که زندگی با سالمندان ، “شما نود و نه درصد شانس برای زنده ماندن در این زندگی می کنند و از طریق آن,” او گفت:. شماره نمی آمد از هیچ جا—در زمان صحبت ما قضاوت از مرگ و میر در کشور و تایید موارد شما ممکن است به این نتیجه رسیده اند که کسی که آن را تا به حال در حدود یک در صد احتمال کشته شدن توسط این بیماری است. اما سن منحنی با کروناویروس شیب دار است: این نرخ مرگ و میر برای کسی که در اواخر دهه پنجاه مانند هاوکینز است که احتمالا بالاتر و برای یک مرد خود را در اواخر دهه هفتاد مانند او بالاتر از آن است که هنوز هم. و کشتن شما است و نه تنها چیزی که coronavirus کند; کسانی که زنده ماندن رنج می برند ممکن است آسیب دائمی به سلامت خود را. نیز وجود دارد یک معامله بزرگ است که ما هنوز هم نمی دانم در مورد این ویروس را گسترش و اثرات آن است. اما هاوکینز بود که فرماندار بود “خیلی دور رفته” او گفت:, و اقداماتی که—به عنوان او Songer و دیگران اصرار داشت—بر خلاف قانون اساسی. او و شوهرش شده بود رفتن به شهر یک بار در هفته برای مواد غذایی, او گفت:, و آنها نمی پوشیدن ماسک و دستکش. “ما در حال بازگشت به حالت عادی” او به من گفت. “و هیچ کس به ما جلوگیری از باز شدن و برگشت به محل کار.”


راهنمای Coronavirus

  • بیست و چهار ساعت در مرکز همه گیر: نزدیک به پنجاه نیویورکر نویسندگان و عکاسان دامن زد به سند زندگی در شهر نیویورک در آوریل 15.
  • سیاتل رهبران اجازه دانشمندان را با سرب در پاسخ به کوروناویروس. نیویورک رهبران نیست.
  • می تواند به بازماندگان کمک به درمان این بیماری و نجات اقتصاد ؟
  • چه coronavirus نشان داده است در مورد آمریکا پزشکی است.
  • می تواند ما را در ردیابی گسترش COVID-19 و محافظت از حریم خصوصی در همان زمان ؟
  • Coronavirus است به احتمال زیاد به گسترش بیش از یک سال قبل از واکسن است که به طور گسترده ای در دسترس است.
  • چگونه برای عمل اجتماعی فاصله از پاسخ به یک بیمار همخانه به جوانب مثبت و منفی از سفارش غذا.
  • طولانی جنگهای صلیبی از Dr. Anthony Fauci عفونی-بیماری کارشناس دوخته بین دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و مردم آمریکا است.
  • آنچه به عنوان خوانده شده, تماشای طبخ و گوش دادن به تحت قرنطینه.

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>