یک جمعیت را از نظر بیماری همه گیر کوروناویروس

Workers from Istanbul Municipality disinfect a mosque.
جدید کروناویروس قرار داده است اهمیت ویژه ای در کار جمعیت شناسان مانند C. جسیکا متکالف که می گوید همه گیر می تواند ما را در مورد پیری جوامع است.منبع عکس های کریس مک گراث / گتی

C. جسیکا Metcalf استاد بوم شناسی زیست شناسی تکاملی و امور عمومی در دانشگاه پرینستون است یک متخصص که مطالعات گسترش بیماری های عفونی. کار خود را بر سیاست های بهداشتی دارای اهمیت ویژه ای در حال حاضر به عنوان دانشمندان و مقامات دولتی به دنبال توقف گسترش COVID-19 رمان coronavirus. من به تازگی صحبت کرد دو بار از طریق تلفن با متکالف در مورد کار خود را و چگونه جمعیت شناسان کمک به پاسخ به سرعت در حال گسترش بیماری است. در طول صحبت های ما که ویرایش شده اند و برای ظهر و وضوح ما همچنین در مورد آنچه شناسی می تواند به ما در مورد اثر بسته شدن مدرسه و سابقه بیماری شیوع داشتن نامتناسب اثر در برخی از گروههای سنی و چه جمعیت شناسان آموخته اند در مورد پیری جوامع است.

چه اصولا منافع شما به عنوان یک متخصص در مورد کوروناویروس?

احتمالا وجود دارد بسیاری از عوامل خطر مرتبط با کروناویروس و آن را احساس می کند مانند ما یادگیری چیزی جدید و متفاوت هر روز در مورد آن. اما یکی از سیگنال های روشن است که به نظر می رسد از طریق آمده است که سن سیر و مرگ و مير است که بسیار قابل توجه است. در افراد مسن تر به نظر می رسد بیشتر در معرض خطر است. و به عنوان یک متخصص این به شما می دهد یک اهرم را امتحان کنید و پیش بینی چه عواقب خواهد بود به عنوان ویروس حرکت را از طریق کشورهای مختلف پس از یکی از قابل توجه تفاوت بین کشورها در سراسر جهان است که سن مشخصات. البته وجود یک میلیون تفاوت دیگر نیز هست. سلامت-عملکرد سیستم خواهد شد تمایل به رفتن در جهت دیگر, اما آن را به شما می دهد یک طرح خود را. منظورم این است که کشورهایی که به طور متوسط مسن که تمایل به بیشتر کشورهای توسعه یافته نیز عملکرد بهتر سیستم های بهداشتی, پس, حتی اگر این بار ممکن است بیشتر آنها توانایی بیشتری برای پاسخگویی به آن است.

آیا جمعیت شناسی آموزش ما هر چیزی در مورد راه ما می توانیم در مقابله با این ویروس ؟ چگونه می شناسی کمک به ما در مبارزه با آن گسترش یابد ؟

بنابراین جمعیت شناسی بسیار گسترده چتر. من خودم یک متخصص زیرا این بدان معناست که شما می توانید هر چیزی را راست چون همه چیز به دنیا آمده است و می میرد. و مسلما تعداد زیادی از ابزار است که با استفاده از یکی برای ضبط و توصیف های عفونی-بیماری های پویایی هستند که در برخی از مقیاس جمعیتی ابزار. برای مثال من نمی دانم اگر شما در مورد شنیده ام بسیار معروف—بسیار معروف در یک دایره بسیار کوچک—حساس-آلوده-بهبود مدل.

من نیست.

بنابراین یکی از راه هایی است که ما می توانیم توصیف شیوع این است که شما را به جهان و تقسیم آن به طبقات از افراد است. بنابراین به خصوص برای بزرگ و اورژانس پاتوژن رویداد مثل این یکی ترین افراد در جهان خواهد شد در معرض. و پس از آن در طی زمان آنها را وارد آلوده کلاس اگر آنها دست انداز به فردی که مسری است و آنها آلوده شوند. و سپس بعد از مدت زمان آنها را بهبود می یابند. و درست است که تعریف ساده ای که می توانید نوشتن به عنوان یک مدل ریاضی توصیف جریان از افراد بین این دسته بندی های مختلف به شما می دهد خیلی افتضاح از بینش چگونه سریع این بیماری ممکن است گسترش و آنچه که شما ممکن است انتظار داشت. شما همچنین می توانید سنج از آن چیزهایی مانند سن پروفایل عفونت.

من مطمئن هستم که مردم کاملا موافقم که شبیه است به جمعیتی اما بسیاری از آنچه که انجام می دهد در جمعیت شناسی نیز قرار دادن مردم در جعبه. هنگامی که شما در حال ایجاد یک مدل ریاضی از هر چیزی شما در حال ساخت یک کاریکاتور از واقعیت است. بنابراین کلاسیک مجموعه ای از مدل های جمعیتی از مدل های که در آن جریان است که بیش از سن. شما در حال متولد شده در سن یک کلاس و سپس شما جریان به سن دو کلاس و سپس شما جریان به سن سه کلاس. برای عفونی-بیماری شناسی, شما ممکن است متولد شده مستعد و سپس شما ممکن است جریان به آلوده-کلاس سن و پس از آن شما خواهد امیدوارم جریان به بهبود-سن کلاس.

شما می توانید کمی توضیح در مورد آنچه که کار خود را شامل و چه در تعاملات خود را با متخصصان پزشکی هستند ؟

من ریاضی modeller عمدتا بنابراین آنچه که من را تا پایان انجام کار با داده است که افراد دیگر جمع آوری شده اند و کاوش داده ها که با استفاده از نظریه های که ما داریم و این مدل که ما را امتحان کنید و درک بهتر فرآیندهای که ما می بینیم. بنابراین برای مثال شیوع رخ داده است که در ووهان نشان داد که این در اوایل رشد نمایی و مدل هایی که ما با هم قرار داده اند اجازه می دهد تا شما را به پین کردن ویژگی های کلیدی از شیوع مانند تعدادی از عفونت های جدید در هر عفونی فردی و همچنین سریال فاصله یا زمان که جدا یکی عفونی فردی از دیگری است. بنابراین اساسا تلاش برای رسم یک خط از طریق شواهدی وجود دارد که ما باید با توجه به مکانیسم های که ما شک در بازی.

من هم می توانم در یک مقدار مشخصی از زمینه کار می کنند. من تا حدودی در ماداگاسکار بنابراین من از نزدیک با دانشجویان مقطع فوق دکترا و دانشجویان تحصیلات تکمیلی که انجام بسیاری از چیزهایی مانند به عنوان مثال چگونه هاری انتقال در سراسر ماداگاسکار یا درک چگونه مرغ پاتوژن در حال گسترش است که در جمعیت.

آیا چیز خاصی در مورد این بیماری است که باید به خصوص گرفتار چشم خود را در چند هفته گذشته?

به نظر می رسد مانند الگوهای مخاطب بیش از سن یکی از عوامل تعیین کننده سن که در آن مردم آلوده است. دلیل این است که ما تمایل به ورود به تماس با مردم از ما به سن خود و این که تمرکز خواهد کرد و انتقال به ویژه در گروه. مردم از برخی سنین تمایل به ورود به مخاطبین است که ممکن است منجر به عفونی-بیماری انتقال است. بنابراین شما تمایل به صحبت کردن با مردم خود و سپس هنگامی که شما به نوبه خود حدود بیست یا سی شما شروع به صحبت کردن به افراد بسیار جوان چرا که مردم کودکان. و اگر شما کمی قدر از تماس شما همچنین پیدا کنید که کودکان به نظر می رسد بسیار بالاتر تماس از هر یک از گروه های دیگر بین هر یک از دیگر. و به طوری که بدان معنی است که شما انتظار می رود آنها را به مهم مرکز انتقال است.

که همچنین آنچه که شما تمایل به دیدن برای بسیاری از چیزها است. اما این چیزی است که ما در اینجا مشاهده می کنید. ما نمی دانیم که همه چیز را به خاطر داده است که هنوز هم در آینده. ما فقط نمی دانم که آیا بچه ها کاملا بدون علامت است اما هنوز انتقال عفونت است. من فکر می کنم هنوز هم وجود دارد بسیاری از واقعا جالب سوال وجود دارد که واقعا تاثیر می گذارد که چگونه ما فکر می کنم در مورد چیزهایی مانند تعطیلی مدارس و برای کنترل آن.

چه آن را به شما فکر می کنم در مورد تعطیلی مدارس خاص ؟

در سال 2009 آنفولانزای همه گیر یکی از این مراحل است که گرفته شده بود تعطیلی مدارس. آن را به احتمال زیاد به کاهش انتقال است که می تواند به کاهش خطر در جامعه به طور کلی. و یکی از مطلق تاکید در چنین لحظات است و سعی کنید صاف منحنی” از آنجا که یکی از نگرانی واقعی است که ما قصد داریم به ما پایمال سیستم های بهداشتی. اگر ما فکر می کنیم که بچه ها مهم مرکز انتقال از یک راه به کاهش خواهد بود که به مدارس. اما اگر آنها یک مرکز انتقال پس از آن که یک استراتژی موثر. و پس از آن یک سوال مهم. و من فکر می کنم حساب دیفرانسیل و انتگرال در این چیزها فوق العاده دشوار است چرا که بسته شدن مدارس تحمیل چنین شیب هزینه های اجتماعی و اقتصادی که تمایل به بسیار جنسیتی. این پایان می رسد تا مادرانی که ماندن در خانه به مراقبت از بچه ها. بنابراین کشت کل هزینه است که همراه با بسته شدن مدرسه گزینه است.

آنچه در مورد این استدلال که فقط به خاطر هر نوع از اجتماعات بزرگ می تواند بد باشد شما باید سعی کنید به هر شکل اجتماعی فاصله?

من فکر می کنم همه ما باید به فکر کردن در مورد اجتماعی فاصله در حال حاضر. من فکر می کنم ما باید در تلاش برای کاهش انتقال آنجا که ما احتمالا می تواند. من هیچ ایده چگونه شما اما من و شما احتمالا در خصوص در معرض خطر است. اما در مورد شخصی ما خطر آن را در مورد تلاش برای کاهش خطر در جمعيت بزرگ. من فکر می کنم, کاملا, شستن دست های خود را خیلی بیشتر از شما معمولا انجام می دهند که برای بیست ثانیه که بسیار دقیق در مورد آن فکر کردن در مورد چقدر حمل و نقل عمومی شما را درجه ای است که شما می توانید نگه دارید خود را کمی اجتماعی دور از مردم است که احتمالا یک چیز واقعا خوب است. زمان بیشتری به ما می خرید من فکر می کنم بهتر است. به عنوان مثال در شمال ایتالیا باعث می شود که بسیار استارک. افتضاح بسیاری از کنفرانس های علمی من در مورد حضور فقط باید لغو شده و من فکر می کنم که سمت راست حرکت می کند. آیا شما از آن به بسته شدن مدارس به خصوص با توجه به این علامت سوال که آیا بچه ها در حال انتقال یک سوال جالب. من لازم نیست که پاسخ به آن است.

به نوبه خود به تاریخچه برای یک دقیقه است که وجود دارد این است که شما می توانید از فکر می کنم که در آن افراد به ویژه آسیب پذیر به چیزی شبیه به این ؟

وجود دارد به عنوان مثال از onchocerciasis یا کوری رودخانه. من در بسیاری از نقاط آفریقا و این چیزی است که به آرامی بر می آید با سن. اما این بدان معنی است که وجود دارد مکان شما می توانید بروید که در آن بسیاری از افراد بودند که به رهبری اطراف توسط پسران یا کودکان به دلیل آنها نمی توانستم دیگر به این دلیل که آنها کور. من فکر می کنم این مجسمه در مقابل سازمان جهانی بهداشت ، کنترل کوری رودخانه در بسیاری از نقاط جهان باور نکردنی پیروزی. آن را هنوز هم وجود دارد در برخی از موارد است.

آیا راهی وجود دارد که در آن جمعیت شناسی می تواند کمک به جلوگیری از شیوع بیماری در آینده ؟

این یک سوال جالب. من فکر می کنم یکی از لنز در جهان است که جمعیت شناسی به ما می دهد این است که آگاهی از این واقعیت است که ما در زندگی به طور فزاینده پیری جمعیت. و به طور فزاینده پیری جمعیت آمده با مجموعه ای از چالش ها در همه چیز از سیستم های سلامت برای بیمه پروفایل. من فکر می کنم که این است که نمی تواند گذشته همه گیر. یکی از وحشتناک همه چیز در مورد سال 1918 آنفلوانزای همه گیر شد که آن را تحت تاثیر بزرگسالان جوانتر که به نظر می رسید به رنج می برند بیشتر مرگ و میر.

بنابراین ما به بررسی راه های که در آن بیماری های همه گیر و ردپای بیماری های همه گیر خواهد تقاطع با سن سیر جمعیت. یکی از کارهایی که پیشنهاد شده برای این رمان coronavirus است یک نقش به صورت co-morbidities که آشکار در اواخر سنین است. بسیاری از کشورهای در حال رفتن را از طریق یک انتقال جمعیتی در حال حاضر که در آن آنها تغییر از اکثر كمربند بودن نسبت به بیماری های عفونی بیشتر كمربند بودن نسبت به بیماری های مزمن که ارتباط برقرار کردن در راه های غیر قابل پیش بینی با این نوع از بیماری های همه گیر.

آیا می توانید توضیح دهید که بیشتر ؟

در طول زمان بسیاری از کشورها تغییر از درد و رنج بیشتر كمربند از بیماری های عفونی که اغلب متمرکز در سنین بسیار جوان به حالات که در آن بسیاری از علل مرگ منتسب به چیزهایی که آشکار در اواخر سنین مانند سکته مغزی یا بیماری های قلبی و یا این نوع از چیزی. و بنابراین کشورهای مختلف در مکان های مختلف که در امتداد مسیر. آن را بسیار سخت به آنچه اتفاق خواهد افتاد در آینده همه گیر از آنجا که ما در واقع نمی دانند. هر بیماری همه گیر ما تجربه کرده ایم که تا کنون ما را شگفت زده در برخی از راه. بنابراین من کاملا مطمئن نیستم, اما من می دانم که بعد از یک تقاطع را در یک راه جالب که در آن کشورها در انتقال جمعیت.

چه چیز است که باید به طور خاص رخ داد جوان مردم در گذشته ؟

بنابراین سرخک یک مورد مرگ و میر به عنوان بالا به عنوان بیست درصد در تنظیمات که در آن چیزی وجود دارد مانند سوء تغذیه در رفتن و یا چیزی. ما واقعا ارزان و موثر واکسن که به شما می دهد مصونیت مادام العمر که به عنوان بهترین خرید در بهداشت عمومی. بنابراین, هنگامی که شما واکسن شما هرگز عفونت است. اما اگر شما به عفونت های شما نیز هرگز آلوده دوباره به خاطر آن از شما محافظت برای زندگی است. و این بدان معنی است که تمام عفونت متمرکز در سنین جوان و مرگ و مير و عوارض رای است که واقعا قابل توجه است.

وجود دارد هر گونه خاص در پاسخ به این رمان coronavirus که شما نگرانی در مورد به عنوان یک متخصص? ما شاهد انواع پاسخ ها در سراسر جهان است.

این چیزی است که ما نگران سلامت سیستم در حال غرق شده است. شما می توانید طرح از این تعداد با حضور در تخت بیمارستان در کشور برابر با متوسط سنی این کشور و این رابطه حداقل در اروپا بالا می رود که باعث می شود حس درست است ؟ اگر شما یک جمعیت شما ممکن است نیاز بیشتر بیمارستان با حضور تخت. بنابراین شما احتمالا باید بیشتر در محل در حال حاضر اگر شما یک جمعیت اما اینکه آیا آنها در حال افزایش هزینه و یا آن را فزاینده منابع مورد نیاز به عنوان چیزی به عنوان ویرانگر به عنوان این می آید از طریق یک سوال باز است.


راهنمای Coronavirus

آنچه در آن به معنی برای مهار و کاهش شیوع کروناویروس.

چقدر از جهان است که به احتمال زیاد به قرنطینه?

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان coronavirus.

Coronavirus است به احتمال زیاد به گسترش بیش از یک سال قبل از واکسن می تواند به طور گسترده ای در دسترس است.

ما همه وحشت غیر منطقی خریداران.

عجیب و غریب ترور از تماشای coronavirus را رم.

چگونه بیماری های همه گیر تاریخ را تغییر دهید.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>