یک کشیده از نامزدی مبارزه به احتمال زیاد بیشتر از همیشه

مت Rourke / AP

برنی ساندرز را به طور غیر منتظره ای باریک پیروزی در نیوهمپشایر بر انشعاب از حزب دموکرات ریاست جمهوری زمینه که مشهود بود در هفته گذشته تیره آیووا انجمن—سمت چپ و دو نفر از مخالفان خود روبرو شوم سوال در مورد آینده خود را به زنده ماندن.

فقط به عنوان در آیووا نتایج روشن ناتوانی هر یک از مدعی برای ایجاد یک ائتلاف گسترده ای به اندازه کافی به دهانه حزب و یا ایجاد مقدار جدایی از رقبای خود. تقریبا 26 درصد سهم از کل آرا که ساندرز اسیر نشان داده شده خیلی کمتر از نیمی از خود را برنده 60 درصد فقط چهار سال پیش. و شبیه به سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg عملکرد در آیووا ساندرز برنده کوچکترین سهم از رای دهندگان تا کنون دست آورد های یک دموکرات برنده مقدماتی نیوهمپشایر. (قبلی کم بود و نزدیک به 29 درصد به جیمی کارتر در سال 1976.)

نیوهمپشایر نتایج تایید ساندرز و Buttigieg به عنوان زمینه بالا-لایه رقیب و بالا سناتور ctq از مینه سوتا که رسید از یک پنجم پایان در آیووا به یک سوم قوی در اینجا پس از به طور گسترده ای مورد ستایش بحث عملکرد در شب جمعه. اما نتیجه ممکن است در نهایت کاهش دو رشته قبلی رهبران بیش از این افزایش داوطلبانی که در بالا آمد.

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن و سناتور الیزابت وارن از ماساچوست که به طور گسترده ای در نظر گرفته شده مسابقه اصلی رقیب برای بسیاری از سال گذشته بودند مبهوت نمایش آن حتی ضعیف تر از پیش بینی. “من فکر می کنم هر کس فکر می کردم دو هفته پیش که بایدن احتمالا تا به حال بهترین فرصت ساخت این ائتلاف است که می تواند جلو همه با هم” سیمون روزنبرگ بنیانگذار دموکراتیک حمایت گروه NDN به من گفت. “و در حال حاضر با فرض این که بایدن ضعیف است, روشن نیست که کسی در حال رفتن به به اندازه کافی قوی” به متراکم کردن یک ائتلاف است که می تواند تولید یک نماینده اکثریت این کنوانسیون در این تابستان.

بایدن انتخاباتی می گوید آماده است به مبارزه در نوادا و (به خصوص) در کارولینای جنوبی بزرگ با آن جمعیت آفریقایی آمریکایی رای دهندگان. اما میزان بایدن سقوط در نیوهمپشایر که در آن او موفق به کسب کمتر از 9 درصد است که بسیاری از استراتژیست های دموکرات سوال که آیا او می تواند به ایجاد یک مسیر بازگشت به ارتباط در این مسابقه است. “من نمی بینم که چگونه او را حمل به جلو” گفت: جانباز دموکراتیک ناظر انتخابات استنلی B. گرینبرگ. “من فکر می کنم آن را بیش از حد میدهد.”

بایدن را کاهش ناگهانی بلافاصله تغییر خواهد کرد تمرکز بیشتر به سابق شهر نیویورک مایکل بلومبرگ شهردار در میان حزب فوتبال شک و تردید از Sanders. در عین حال دیروز انتشار یک نوار صوتی ضبط بلومبرگ استارک دفاع در زبان بحث برانگیز “توقف و frisk” پلیس تاکتیک او شاغل در شهر نیویورک تأکید ایدئولوژیک و نژادی موانع او ممکن است به عنوان رسانه ها و نامزدهای دیگر صفر در رکورد خود را.

همه از این می ایستد در تضاد کامل با گذشته چهار دموکراتیک نامزدی مسابقات زمانی که مسابقه به طور موثر حل و فصل به دو فرد نبرد پس از آیووا و نیوهمپشایر. این حزب چهره های چشم انداز پایدار قطعیت نه تنها پس از دو کشور اما حتی پس از نوادا و کارولینای جنوبی مسابقات هنوز به آمده در ماه فوریه—و شاید حتی بعد از سه شنبه در مارس 3, زمانی که 14 متحده رای خواهد داد.

“ما سر به سوپر شنبه بدون مقدار زیادی از وضوح و با بلومبرگ نمایندگی کاملا جدید پویا در همه این” دموکراتیک ناظر انتخابات جف Garin گفت. “این مسابقه بسیار متفاوت است که این چهار متحده در حال تنظیم جدول برای سه شنبه اما آنها اصلی رویداد است.”

اگر هر چیزی, New Hampshire نتایج آنه موانع مقابله با هر یک از نامزدها.

به عنوان او در آیووا یکی دیگر از preponderantly سفید دولت Buttigieg انباشته تا حد زیادی متعادل ترین ائتلاف—آیا اندازه گیری سن ایدئولوژی و یا آموزش و پرورش—به پایان رسید و بسیار جامد دوم تنها حدود 4000 رای پشت Sanders. اما Buttigieg موفق به تحکیم عمیق به اندازه کافی استفاده با هر گروه به حرکت رای خود را به اشتراک گذاری فراتر از 20 تا 25 درصد متغیر است که او دستگیر شده هفته گذشته. در حال حاضر او چهره استرن آزمون رقابت در بیشتر نژادی متنوع متحده پس از انتخابات به طور مداوم نشان داده اند او را جذب ناچیز حمایت از آمریکایی های آفریقایی تبار و لاتین رای دهندگان.

Klobuchar به کمپین زندگی یک نفس پس از پایان ناامید کننده در آیووا. خروج نظرسنجی از نیوهمپشایر نشان داد او با هل دادن کنار بایدن گرفتن بزرگترین سهم از سالمندان و nudging گذشته Buttigieg به پیروزی سفید رای دهندگان با مدرک دانشگاهی. با وارن کاهش به طور بالقوه اجازه می دهد Klobuchar ظهور به عنوان مناسب ترین زن نامزد “او را بزرگترین کارت های وحشی در مسابقه در حال حاضر” روزنبرگ گفت. در عین حال او بیش از حد چهره چشم انداز نامشخص در متنوع تر متحده—و این واقعیت است که یک مقام سوم نیوهمپشایر پایان ارائه نشده ماندگار پشت سر هم از حرکت قبلی نامزدها در آن موقعیت است.

هر دو وارن و بایدن در مواجه با فاجعه بار سقوط حمایت خود را حتی در میان گروه هایی که قرار است به ارائه پایه و اساس خود را از نامزدهای. ساندرز جای کسی را گرفتن وارن حدود سه به یک در میان رای دهندگان که عنوان بسیار لیبرال; در میان کسانی که نام خود را تا حدودی لیبرال وارن با بایدن برای دور چهارم پشت Sanders, Buttigieg و Klobuchar. در میان زنان وارن نیز تنها تقریبا بسته بایدن برای چهارم.

بایدن را انفجار بود هر بیت به عنوان کامل است. او دستگیر شده تنها حدود 10 درصد هر یک از سفیده بدون مدرک دانشگاهی سفید سالمندان و سفید میانه سه گروه او با تکیه بر. بایدن زد حتی ضعیف تر نسبت در آیووا در میان کالج تحصیل سفید رای دهندگان گرفتن تنها در حدود یک در 20 خروج نظرسنجی ها یافت می شود. و همانطور که در آیووا جوانتر رای دهندگان تقریبا به طور کامل رد او را با بایدن برنده شدن در کمتر از یک در 10 از کسانی که کمتر از 45.

حتی ساندرز مواجه سوالات به عنوان بسیاری از پاسخ های خود را در نتایج. پیروزی تاسیس او را به عنوان اسمی پیشتاز در بی قراری دموکراتیک نژاد در بخشی چرا که او نشان داده است خیلی بیشتر ظرفیت برای جمع آوری پول از هر یک از نامزدها که نه خود بودجه. “شما می خواهم به جای بازی ساندرز کارت از هر کس دیگری در این مرحله” Garin گفت. “او دارای چشم انداز در ادامه به پیروزی البته نه با تعدادی زیادی. اما در این فرایند اگر شما شمع برنده در بالای هر یک از دیگر است که به شما خیلی افتضاح از قدرت رفتن به صفحه اصلی کشش.”

در عین حال دیگران توجه داشته باشید که این نتایج در دو کشور نشان می دهد ساندرز در تلاش برای ساخت فزاینده جنبش که او وعده داده شده برای الهام بخشیدن به. “سوال از نحوه کم برنی سقف یک سوال بزرگ در این مسابقه در حال حاضر” روزنبرگ گفت. “برنی کردم خوب-اخبار خبر بد. او به خوبی انجام می دهند اما او را انجام نمی دهد به اندازه کافی برای برنده شدن است.”

در سال 2016 New Hampshire شد ساندرز را بهترین دولت گذشته از خانه همسایه ورمونت. او خرد هیلاری کلینتون با یک فرمانده 60 درصد از کل آرا و ساخته شده خود را گسترده ترین ائتلاف در هر دولت فراتر از ورمونت. این بار ساندرز ائتلاف هم باریک تر و کم عمق. او تحت سلطه در میان رای دهندگان جوان بزرگترین لیبرال ها سفیده بدون مدرک دانشگاهی و مردان است. اما ساندرز از دست میانه رو (به Klobuchar و Buttigieg) بزرگسالان سنین 45 تا 64 (به Buttigieg) و سالمندان (به Klobuchar). پس از به راحتی برنده تا حدودی لیبرال رای دهندگان در اینجا چهار سال پیش او تقسیم آنها را در مورد به طور مساوی با Buttigieg این زمان. به جای گسترش خود ائتلاف ساندرز وابسته خود را سرسخت ترین حوزه.

شور ساندرز الهام بخش در آن از حامیان آشکار در جمعیت بزرگ او بسیج در سراسر کشور طی هفته گذشته بویژه مخاطبان گسترده که رفتند به دانشگاه نیوهمپشر تجمع دوشنبه شب. اما همانطور که در هفته گذشته آیووا انجمن Sanders موفق به ترجمه که شور و شوق را به سیستماتیک مردم در انتخابات را افزایش می دهد که او وعده داده شده برای تولید. به طور کلی مشارکت در آیووا اساسا بدون تغییر باقی مانده از سال 2016 در سطح و زیر ثبت قله تاسیس در سال 2008 مسابقه بین باراک اوباما و هیلاری کلینتون. در نیوهمشایر مشارکت در آمد در اطراف 2008 رقم اما افراد جوان تشکیل شده به طور قابل توجهی کوچکتر از سهم کل از آنها در آن زمان با توجه به نظرسنجی های خروج.

خروج نظرسنجی همچنین پیشنهاد ساندرز ساخته شده تنها متوسط پیشرفت در رسیدن به فراتر از رای دهندگان که او را پشتیبانی می کند در سال 2016. در نیوهمپشایر او در حدود یک در هفت رای دهندگان که حمایت کلینتون در زمان گذشته است. که تا حدودی بهتر از این ناچیز در 14 که او را جذب میان 2016 کلینتون رای دهندگان در آیووا. اما نتایج هنوز به معنای آن است که حدود دو سوم از آرا شب گذشته آمد از افرادی که در حال حاضر پشتیبانی می کند او یک بار (حتی به عنوان نزدیک به 40 درصد از 2016 حامیان زیرفشار به نامزدهای دیگر).

این نتایج افزایش اشاره کرد و به پرسش در مورد اینکه آیا ساندرز واقعا می تواند در ایجاد یک ائتلاف گسترده ای به اندازه کافی به جلو و دور از رقبای خود. با توجه به اندازه متوسط از ساندرز, New Hampshire, پیروزی گرینبرگ گفت: “من آن را نمی بینم تولید یک موج در ایالات متحده پس از آن.”

البته هیچ کس دیگری در مسابقه داده است هر نشانه ای که می تواند جمع آوری یک ائتلاف گسترده تر از رای دهندگان از ساندرز انجام داده است. محدودیت محدود همه از بالا ردیف رقیب—و چشم انداز بلومبرگ بیشتر باریکه های رای دهندگان را با خود بی سابقه هزینه—است که چرا بیشتر دموکرات ها شروع به تامل در آنچه به نظر می رسید غیر قابل تصور چندی پیش که برای اولین بار از سال 1952 آنها را وارد در حزب خود کنوانسیون در میلواکی این ماه ژوئیه بدون هر کسی تخمگذار ادعا می کنند به یک اکثریت نمایندگان. “من در واقع شده اند فرض است که برای برخی از زمان” گرینبرگ گفت. او ممکن است بیشتر شرکت پس از نیوهمپشایر تنها عمیق تر از درهم و برهم کردن سمت چپ توسط هفته گذشته نتایج اولیه در آیووا—و با هر دو بلومبرگ و متنوع متحده در تقویم هنوز هم انتظار می رساند.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>