یک مورخ از نظر Coronavirus همه گیر و آنفلوانزا از سال 1918

مهدی جان بری در مورد آنچه اسپانیایی-بیماری همه گیر آنفلوآنزا می توانید به ما بگویید که در مورد وضعیت فعلی و آینده است.

در اواخر تابستان سال 2005 من بسته بندی شده در یک کیف کوچک و رهبری به نیواورلئان برای کمک به پوشش طوفان کاترینا برای این مجله. من پرواز به Houston—فرودگاه در نیواورلئان بسته شد و کتاب من در پرواز بود مهدی جان بری “افزایش جزر و مد بزرگ می سی سی پی سیل سال 1927 و چگونه آن را تغییر امریکا است.” آن را در حال حاضر تبدیل شدن به روشن است که طوفان وحشتناک که تا به حال زده جنوب در سال 1927 طنین انداز با آنچه اتفاق می افتد دوباره در شهرستانها و شهرهای کوچک در امتداد خلیج مکزیک است. و در حال حاضر در زمان COVID-19 همه گیر دیگری از بری کتاب های منتشر شده در سال 2004 ارزشمند می شود: “بزرگ آنفلوانزا: داستان از کشنده ترین بیماری های همه گیر در تاریخ است.”

بری زندگی در روح خانه در محله فرانسوی نیواورلئان. اتاق نشیمن خود را روشن است. وجود دارد بلند ویندوز است که اجازه دهید در آفتاب بعد از ظهر. من می دانم که این جزئیات طراحی داخلی را در این راه از لحظه ای که ما صحبت کردیم و روز دیگر از طریق زوم که حیاتی با استفاده از اتصال در یک زمان موظف فاصله فیزیکی. بری است و هفتاد و دو و شصت و نه مجاز است که اگر چه او و همسرش رفته اند به طور خلاصه به صورت سریع و دقیق strolls در محله آنها عمدتا پناه در خانه. مانند همه. و نظم و انضباط ضروری است. در یک زمان از مهار, “ضلالت می تواند کشتن” او گفت:.

اسپانیایی-اپیدمی آنفلوآنزای 1918 بی رحمانه بود. آن کشته جایی بین پنجاه میلیون و یک صد میلیون نفر—که در یک دور کمتر جمعیت متراکم تلفن همراه و جهانی. جدید کروناویروس تهاجمی است و دولت ها و جمعیت هایی که نمی کنند با نشاط و نظم و انضباط برای آن رنج می برند.

بری و من صحبت در مدت زمان طولانی مورد تشابه بین سال 1918 و در سال 2020 در مورد آنچه ما می دانیم در مورد ویروس; در مورد شباهت ها و تفاوت های بین این دو بیماری های همه گیر; در مورد بهترین روش برای مقابله با COVID-19 و چه ویروس و پاسخ ما به آن حاکی از. این وظیفه و وسواس مورخ به تمرکز به طور کامل در گذشته است. در اینجا مهدی جان بری می داند که مرگبارترین بیماری همه گیر در تاریخ بهتر از هر کسی حدس و همچنین در چه کروناویروس جدید به معنی برای زندگی ما در آینده است.


راهنمای Coronavirus

  • چگونه برای عمل اجتماعی فاصله از پاسخ به یک بیمار همخانه به جوانب مثبت و منفی از سفارش غذا.
  • چگونه مردم را به مقابله و ایجاد گمرک در میان یک بیماری همه گیر.
  • آنچه در آن به معنی برای مهار و کاهش شیوع کروناویروس.
  • چقدر از جهان است که به احتمال زیاد به قرنطینه?
  • دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان coronavirus.
  • Coronavirus است به احتمال زیاد به گسترش بیش از یک سال قبل از واکسن می تواند به طور گسترده ای در دسترس است.
  • ما همه وحشت غیر منطقی خریداران.
  • عجیب و غریب ترور از تماشای coronavirus را رم.
  • چگونه بیماری های همه گیر تاریخ را تغییر دهید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>