یک معلم مهد کودک تلاش می کند تا دانش آموزان پاسخ سوالات در مورد وضعیت تاهل

Students in class volunteering for teacher.
عکس از MBI / Alamy

خوب کلاس در حال حاضر که من به پایان رسید خواندن “Knuffle اسم حیوان دست اموز” با صدای بلند می کند و هر کسی باید افکار در مورد این کتاب ؟ من می بینم که امیلی بی سر و صدا بالا بردن دست خود را. بله امیلی? چه بود ؟ شما می خواهید به می دانم که اگر من ازدواج کرده ؟

Hmm! چه نامربوط و در عین حال آشنا سوال. من وضعیت تاهل شده است و موضوع تحقیق هر سال نه تنها در این درس بلکه در خانه دوران کودکی من زمانی که من دیدن برای شکرگزاری و گاهی در ذهن خود من به خصوص در روز تولد من است.

اما این O. K.—بیایید شیرجه رفتن! پس از همه, شما در حال نشان دادن علاقه به شخص دیگری دیدگاه یک صفت من همیشه امیدوار به کشت در ذهن جوان. من پاسخ پرس و جو خود را به عنوان به خوبی به عنوان من می توانم در یک, اعتماد به نفس, راه, به طوری که من ممکن است به شما الهام بخش به مسئول سرنوشت خود را درست مثل من. کل بدن, گوش دادن همه!

من آنچه شناخته شده به عنوان “واحد.”

که بدان معنی است که من در زندگی خودم هستم و یک دوست بسیار خوب. هر چند من تا حدودی بالا صوتی و لباس بیشتر در راه معدنی از بودن کاتالوگ, من یک فرد بزرگسال است که با پشتیبانی از خودش به طور مستقل تقریبا بیشتر از زمان بسیار زیاد است. اما مطمئن باشید که حتی به عنوان یک مستقل بزرگم, شما می توانید صحبت کردن با پدر و مادر خود را بر روی تلفن و یا در Gchat گاهی اوقات چند بار در روز در شرایط اضطراری مانند هجوم موریانه و یا زمانی که به کسی است و نه در پاسخ به پیام متن خود را.

یک روز شما هم مستقل خواهد شد! سفر آغاز می شود در اینجا در این درس است. است که چرا من نمی قرار داده و جوراب خود را در برای شما بعد از کلاس رقص اما به جای آموزش به شما برای قرار دادن خود را در آنجا که به عنوان یک بزرگسال شما باید انتخاب کنید که مسیر مانند من وجود دارد نمی خواهد فرد دیگری برای قرار دادن در جوراب خود را. شما نیاز به قرار دادن در جوراب تمام توسط خودتان.

اما واتسون اشاره به دولتی بودن به عنوان “خود همکاری میکند.” قرار دادن یک انگشت شست اگر شما می دانید که اما واتسون است. عالی جیک! من می بینم که هیچ کس دیگری می کند بنابراین من خوشحالم که ما با داشتن این بحث است. اما واتسون بسیار مهم, بازیگر, U. N. سفیر حسن نیت و کتاب-باشگاه رهبر. هنگامی که شما رشد می کنند, شما می توانید شریک زندگی با فرد دیگری در یک ویژه, عاشق, راه, یا, اما ما را به یاد شما می توانید شریک زندگی خود را.

بله آوا آن را مانند زمانی که شما نگه داشتن دست ها با یک شریک زمانی که شما راه رفتن پایین سالن. جز این که به عنوان یک خود به همکاری فردی به شما خواهد بود با نگه داشتن دست خود را. مانند شما خواهد بود و clasping دست خود را در مقابل شما به عنوان شما راه رفتن. جز این که ما در واقع رفتن به انجام این کار است—ما هنوز در حال رفتن به راه رفتن به کافه تریا با خط ما همکاران. من فقط در تلاش برای ایجاد اما مفهوم relatable به تجربه شخصی خود را. بله, شما می توانید رفتن به حمام.

مورد آن فکر می کنم مثل این: شما می دانید که چگونه شما را به نمایشی-بازی مرکز بازی ، و چگونه شما باید برای به اشتراک گذاشتن لیوان و بشقاب با همه ؟ اگر شما یک بزرگم حداقل برای زمان حال تمام کسانی که در فنجان می تواند مال شما. و حدس بزنید چه ؟ در آپارتمان من باید بسیاری از فنجان! می تواند به شما آن را باور کنید ؟ اگر شما می توانید به من گوش clap یک بار!

حس من این است که شما در حال تجربه چه روانشناس ژان پیاژه تماس بگیرید “موازنه”—که یک فارغ التحصیل مدرسه راه گفت: “اشتباه است.” تا زمانی که این مطالعه پرسش و پاسخ جلسه با من در مورد اینکه یک فرد تنها خود مدل اصلی برای بزرگسالی بود و احتمالا پدر و مادر خود و یا grownups در Nickelodeon را نشان می دهد. اما بیایید با هم فکر می کنم: آیا SpongeBob SquarePants ازدواج برای هر کسی ؟ و یا او از یک اسفنج با شور و شوق برای پخت و پز است که به طور فعال انتخاب شده برای تمرکز بر دوستی خود و اخذ مجوز قایقرانی? احتمالا دومی در واقع—بله Joaquin ما با داشتن کلوچه برای میان وعده—من کاملا مطمئنم که SpongeBob در این است که آنچه که ما ممکن است تماس خود همکاری بزرگسالان اسفنجی! این عالی نیست ؟ چشم بر من!

در حال حاضر من می بینم دستیار اصلی McLelland در راهرو, ساخت چهره این بدان معناست که من باید برای توقف این اورژانس گسترش جامعه ما یاران درسی. کلاس من آرزو می کنم به احترام به حس کنجکاوی خود را و به دنبال خود منجر شود, اما من درک می کنم که ما تنها زنگ تفریح در حیاط برای یک دوره معینی از زمان. بنابراین اجازه دهید در ادامه این اکتشاف بعد از ناهار. زمان به خط تا هر کس—هیچ از خود همکاری لطفا!

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>