لود کیسه مراسلات پستی: رپتورز NBA و خیلی بیشتر برای پر کردن برخی از خود انزوا ساعت

به یاد داشته باشید در پایان هفته که من گفتم این بود که تقریبا از جان گذشته بار در نیاز به پر کردن کیسه مراسلات پستی?

صحبت بیش از حد به زودی.

همه می توانم بگویم در حال حاضر من نوع خوشحالم که ما اساسا در خانه گیر کرده چرا که شما در حال رفتن به نیاز همه نوع از زمان برای دریافت از طریق طیف گسترده ای از سوالات است که اینجا هستید.

لذت بردن از. آن را سرگرم کننده قرار دادن آن همه با هم در روز گذشته ،

س: شاید, داگ, در برخی از راه نوشتن کتاب خود را آماده شما برای Covid-19? بیشتر در انزوا; بازیابی خاطرات; فکر کردن در مورد آنچه مهم; ابراز قدردانی; (حتی با مهلت و نگرانی در مورد ادیتور پاسخ) داشتن چیزی برای انجام ؟
می تواند شما را به بقیه از ما برخی از راهنمایی های خود را بر اساس نوشته های اخیر-hibernating?
افکار دیگر در مورد چگونه همه گیر باعث می شود شما فکر می کنم در مورد چه ورزشی برای ما ؟ من تو را دیدم یک بازاریابی ثبت نام در یک سایت ساخت و ساز از دو روز پیش – “ظریف در جمع”. در حال حاضر ظرافت مسائل کمتر است. و “جمع” مجازی است. آیا این بیماری همه گیر به نحوی به ما ارائه یک فرصت برای شروع به درک آنچه که واقعا در رفتن در زمانی که Raps سرب در سه ماهه 4 و 20000 ما افزایش یابد تا به اذعان خود بازی و تلاش ؟
Charles N.

یک: من نمی توانم بگویم که کار بر روی این کتاب قبل از آخرین ماه یا من آماده برای ماه گذشته و یا هیچ. اما من نمی دانم داشتن اجرا صفحه اصلی زمان به من اجازه برای پایان آن در زمان. به عنوان برای اضطراب ؟ تن از ویرایشگر اضطراب وجود خواهد داشت و به صورت تصاعدی بیشتر خواننده اضطراب هنگامی که آن را در نهایت می آید. هنوز مطمئن شوید که من برای آن آماده.

اما دیگر نکته بسیار جالب است. این بیماری همه گیر — و من می گویم این تنها از طریق منشور از کار من و چه اشغال بخش عظیمی از زندگی من – من فکر می کنم ورزش حتی بیشتر مهم است به کسانی که آن را از دست داد. ما را از دست ندهید انحراف ما از دست او حس جامعه ورزش بوجود می آید و وجود دارد هیچ انکار که. بازی ها – همه آنها – مرکزی به گرد جهان, من همیشه اعتقاد داشته و بر این باورند که آن را حتی بیشتر در حال حاضر که ما هیچ کدام به سازمان دیده بان و یا صحبت کردن در مورد و یا واکنش نشان می دهند. من امیدوارم که ما قدر که بخشی از بازی زمانی که آنها در نهایت بازگشت.

س: سلام داگ

فقط چک کردن در برای گفتن سلام. تشکر برای نگه داشتن تا با پست های وبلاگ من واقعا آن را درک. آن را به ارمغان می آورد برخی از صورت ظاهر از حالت عادی به روز من و من به ارمغان می آورد کمی نزدیک تر به سلامت عقل. یکی فکر من بود, من مطمئن هستم که چگونه اغلب شما هنوز هم بررسی می شود تا اما است که تحت تاثیر قرار شده است در هر راه است ؟ فکر دیگری که می داند چه حد نرمال خواهد بود که این همه می گذرد و من امیدوارم که در دراز مدت شما هنوز هم قادر به انجام برخی از عمومی کتاب خریدهای.

سالم ماندن (امیدوارم که شما قادر به تکان دادن سرد خود را!).

Santino

یک: من از فکر بسیار است. من انواع مختلفی از پزشکان در فواصل منظم اما., تا کنون من شده است بين انتصاب و نه به حال به دست یا reschedule یکی. و تا زمانی که من صدای بوقلمون در اوردن meds هر شب و انجام کاری احمقانه است. من با اعتماد به نفس همه چیز را همراه با برخی از سطح از حالت عادی.

و من مرده مطمئن شوید که وجود خواهد داشت برخی از راه برای انجام این کار عمومی کتاب چیزی در پاییز و بمبی سرگرم کننده خواهد بود.

س سلام داگ

من به عنوان خوانده شده مسائل خود را برای سال ها و این یکی از رفتن من به بار خوانده شده (من هم لذت بردن از لایحه Plaschke و هلنه الیوت از رادیو فردا, روزی DiManno بروس آرتور لورا آرمسترانگ از ستاره.)

من یک زن و شوهر از سوالات/نظرات:

1. آیا شما و یا می تواند به شما توصیه می کنیم مقاله نویس شما به دنبال ؟

2. است از آن من است یا رپتور برنامه جلویی بار به بازی بازی های ایالات متحده آمریکا تلویزیون مورد علاقه (لیکرز کلیپرز, GS, بوستون, و غیره) قبل از کریسمس زمانی که اعتبار در نظر گرفته شده پایین تر? در نتیجه باعث ایجاد یک نرمتر برنامه بعدها در این فصل و به طور بالقوه کمتر west coast سفر. من شکایت نیست چرا که به اعتقاد من این کار به نفع این تیم در اواخر سال.

3. در این زمان از خود جداسازی من صرف زمان نقاشی اتاق در خانه و تماشای 72 روسیه کانادا سری (من آن را بر روی دی وی دی). اگر چه من متولد 60 و می دانم که کلی از من به یاد داشته باشید تماشای هر یک از بازی. تا کنون من به تماشای اولین 3 بازی و هر یک بهتر از بازی قبلی.

با تشکر

مایک

Orillia انتاریو

یک: من از این نوع کلمات, اما من می توانم نگه داشتن قلم پر از بسیاری از افرادی که شما ذکر شده است.

به عنوان در حال حاضر وجود دارد بیش از حد بسیاری به ذکر است واقعا وجود دارد. من می خواهم بازی شیر یا خط کردن در بسکتبال, Zach لاو سام Amick, Howard بک مارک نیزه باید به عنوان خوانده شده من خبر رفع تمایل برای اجرا به هر کسی که نوشتن در نیویورکر و David Frum در اقیانوس اطلس و چارلز پیرس. گذشته نوابغ ؟ هر چیزی Michael Farber, مایکل Wilbon و یا مورد علاقه شخصی من جورج Vescey.

من نمی بینم همان برنامه ریزی مسائل به عنوان شما در واقع و من فکر نمی کنم هیچ درک عدم تعادل عمدی است.

روسیه-کانادا سری? اگر شما فکر می کنم سه خوب بودند نمی توانید تصور کنید آنچه شما فکر می کنید از آخرین سه.

س: سلام داگ
این همه صحبت از تاج به من فکر کردن در آب و هوای گرم سواحل و آبجو. من اعتراف به بهره گیری عجیب و غریب تاج با آهک با آب و آن و من فکر کردم: چه بهترین صرفا موقعیتی آبجو ؟ و چه شرایطی ؟
من می خواهم می گویند آب و هوای گرم باعث می شود شما می خواهید به نوشیدن چیزی مانند تاج یا مرغ یا Longboard (اگر شما می توانید آن را دریافت کنید.)
ممکن است بیش از حد بزرگ یک سوال برای کیسه ایمیل اما به نظر می رسد مانند یک متخصص خود کالیبر باید در وزن.
به سلامتی
پاتریک در انزوا

یک: من فکر می کنم وجود دارد دو “شرایط” که مغلوب ساختن پیشی جستن همه. فصل و مکان.

و برای هر فصل باید وجود داشته باشد یک آبجو درست است ؟ برای تابستان, چیزی, نور, و, طراوت یک تاج و آهک کار می کند اما من نیز خوب زوبین و یا شاید یک Kronenbourg ورزش کار می کند. من به hoppy آبجو در همه lagers و pilsners هستند گزینه های بالا من – اما یک IPA مرده زمستان کار می کند.

اما محلی است. سوال اول در هر بار در جاده “شما رو خوب محلی pilsner یا لاگر? و من همیشه به نظر می رسد برای پیدا کردن یکی.

در غیر این صورت من با آنچه که من می دانم. یک Landshark در فلوریدا یک غاز جزیره محصول در شیکاگو بسیار زیادی Longboards چند بار من در هاوایی چیزی شبیه به آن.

راز ، این barkeeps می دانم و نمی خواهد هدایت شما اشتباه است.

س: تبریک جلسه مهلت TEB. در یک نقطه من فکر می کردم شما ارائه نسخه رایگان ویرایش/غلط گیری خدمات اما: (a) فرض کردم شما احتمالا تا به حال اگر هر چیزی بیش از حد کمک کند; و (ب) من خجالتی است.

زمانی که المپیک به تعویق افتادن اعلام شد (نه یک لحظه بیش از حد به زودی) من خودم را نشخوار در یکی از گمنام از کانادا بسکتبال یعنی سال 1980 تیم مردان. از خاطره این تیم بسیار امیدوار کننده با تعداد زیادی از بازیکنان خوب در مورد خود را برای ورود به سال نخست. بیشترین بازی حرفه ای جایی و مربی بود یک بیت از یک افسانه. من به یاد بیاورید که جی گنجانده شد در یک داستان چند سال پیش در مورد تحریم ها به طور کلی, اما با اخیر بی موقع عبور از یک زن و شوهر از بازیکنان یک “آنها کجا هستند/چه آنها به یاد داشته باشید” می تواند یک قطعه جالب برای برخی از مشاغل روزنامه نگار.

من یک سوال. آیا می دانید که چگونه بسیاری از رپتور بازیکنان مانده اند در تورنتو ؟ وجود دارد که آن را به عنوان “خانه”?

James A., ویکتوریا

یک: آره که خوب خواهد بود به عقب نگاه که می کنم شاید کار این هفته با همان کانادا تیم زنان بود که همچنین با رفتن به مسکو اما این کار را نکرد.

چرا که آنها مورد آزمایش قرار گرفتند و پس از یوتا بازی و قرار دادن به خود-جداسازی برای 14 روز کل تیم تا به حال به چوب در اطراف تورنتو است. و در حال حاضر که دوره است و بیش از مرز به ایالات متحده آمریکا بسته به همه اما زنجیره تامین ضروری سفر آنها هنوز هم اینجا.

با تشکر در این کتاب شما باید پرسید چون من استفاده کرده اند می تواند هر بیت از کمک به در دسترس اعتماد من است.

س: سلام داگ

مدت زمان طولانی reader اولین بار میلر. شما احتمالا تا به حال این سوال چند بار در حال حاضر متاسفم اگر من آن را از دست رفته. چرا تیم برگزاری رسانههای مجازی جلسه با بازیکنان ؟ من چه کاری برگزار شد که Q&A, و من فکر می کنم آن را کمک خواهد کرد که کسانی از ما که پس از مرگ برای NBA که ما حتی دردناکی تماشای آن بازی 2 و 3 تکرار در انتظار سری به نوبه خود در اطراف. من نه توییتر/Instagram-er بنابراین من خیلی دوست دارم برای دریافت به روز رسانی از شما و یا دیگران آن است که آیا یک مجازی مصاحبه و یا چیز دیگری به عنوان به آنچه که هر کس در حال انجام است/احساس در این مجبور offseason.

یکی دیگر از سوال است. من می دانم که شما از آنها بدم میاید predicative سوال اما با همه چیز اتفاق می افتد در جهان/NBA, چه چیزی شما فکر می کنم ما شانس نگه داشتن بازیکنان مانند FVV, Ibaka و Gasol هستند ؟ آیا شما فکر می کنم آن را افزایش می دهد? قبل از فصل من فکر می کردم دیگر از VanVleet بقیه خواهد بود اما با به طور بالقوه کاهش حقوق و دستمزد و کلاه سال آینده و تغییر در بازار, آیا شما فکر می کنید همه چیز را تغییر دهید ؟ دوباره, من می دانم که شما از آنها بدم میاید این سوال اما با توجه بسیار دیگری وجود ندارد رفتن من دوست دارم به گوش افکار خود را.

با تشکر

BM

یک: من گفته شده رپتورز در حال برنامه ریزی برای ایجاد مقامات و امیدوارم برخی از بازیکنان در دسترس در جلسه مصاحبه به زودی. من فکر می کنم مردم می خواهم به دانستن آنچه که این بچه ها هستند و ما می خواهم مطمئن خواهم به چت با آنها. اما این عجیب و غریب و ناآشنا بار و همه چیز حرکت نمی کند به سرعت.

حق با شماست من در اخباری سوال اما در این زمان یک فرد خوب است به عنوان طولانی به عنوان هر کس می داند مایع طبیعت از این همه چیز و عدم اطمینان ما همه عامل تحت. که گفت:, من فکر می کنم دیگر این خطر بهتر است شانس هستند که هر تیم را نگه می دارد بسیاری از بازیکنان خود را شاید در کوتاه مدت معاملات به دلیل طولانی مدت عکس های مالی است و حتی cloudier. خرید زمان تا ببینید که چگونه همه چیز حل و فصل ممکن است خردمندترین عمل برای همه نگران است.

س: سلام داگ
این می رود بدون گفت که هر کس باید اولویت را به رعایت اجتماعی فاصله اقدامات و پیگیری های علمی مشاوره. در اینجا در انگلستان ما خوشبختانه لازم نیست Covid منکران دیگر و اخبار است که شاهزاده چارلز و PM ویروس فقط نشان می دهد که آن را نشانی از احترام ثروت یا قدرت (اگر چه آن را آسان تر برای آنها را به گرفتن تست). من از ترس برای مردم آمریکا با منکر-in-chief در راس.
سوال من فرض می شود نوعی از سرگیری در NBA در فصل تابستان (بزرگ اگر). اگر شما آدم نقره برای یک روز, چگونه می توانید مسئولیت رسیدگی به از سرگیری? بازی همه بازی ها و به اجرا Aug/Sep با وضع قبل از فصل آینده? نگاهی به جدول رده بندی فعلی به عنوان نهایی و رفتن مستقیم به پلی آف? Abridge فصل به طور منظم به نحوی ؟ بسیار شبیه به EPL در اینجا من نمی توانم از یک راه عادلانه انجام آن دیگر از بازی از فصل کامل به عنوان قدرت برنامه نقش یک عامل بزرگ و برخی از تیم ها هنوز به رفتن در یک ساحل غربی نوسان است. مشکل جهانی اول, بدیهی است.
Arnie

لندن انگلستان

یک: وقتی آدم با من تماس برای مشاوره – و من مطمئن هستم که او فقط بیش از حد شلوغ به انجام آن است – من می خواهم نشان می دهد که آنها سعی کنید به عنوان سخت به عنوان ممکن است به کل مانده از فصل به طور منظم در قبل از آنها شروع برگشتی. نه به این دلیل که آنها نیاز به تعیین 16 حذفی تیم که خیلی قطع و خشک در حال حاضر اما به تیم بازی به بازی به عقب بر گردیم به سرعت کامل. در بدترین حالت من می خواهم برش مانده از فصل به طور منظم فقط به اینتر-بازی های کنفرانس, اما من فکر می کنم وجود دارد باید برخی از بازی ها. و در صورتی که به معنی عقب هل دادن شروع 2020-21 فصل Dec. 1 و یا حتی کریسمس که یک موضوع به برخورد با آن.

س: سلام داگ, عشق, کیسه مراسلات پستی خود را! شکی نیست اما واقعا بیشتر از یک زن و شوهر از مشاهدات شخصی که من مطمئن هستم که به اشتراک گذاشته شده توسط بسیاری از جدید سبد دارند. من نسبتا جدید از طرفداران بسکتبال به طور کامل نیرنگ توسط Raptor قهرمانی را اجرا کنید. من همیشه به حال 2 افکار در مورد بسکتبال. همه شما نیاز دارید این است که ارتفاع به یک بازیکن خوب و همه شما نیاز به سازمان دیده بان آخرین دقیقه از بازی. در حال حاضر من می دانم که نه درست هستند. کایل لوری باور نکردنی است و اببس و جریان در طول بازی مانند یک 15-0 اجرا فیزیکی در طول بازی (که یک سورپرایز بزرگ برای من!), و غیره. بازی های سرگرم کننده است.

من حدس می زنم من یک سوال – هنگامی که شما تبدیل به یک فن بسکتبال و آیا شما نیز فکر می کنید به من ؟

با تشکر برای گرفتن وقت برای خواندن این.

هوارد F.

یک: اول بسکتبال خاطرات من بودند به تماشای, پیر سلسله Boston Celtics – و من قصد دارم به بیل راسل بازیکن-مربی دوران اواخر 60s – و من به یاد داشته باشید ساخت خانه John Havlicek کشباف از قدیمی سفید تی شرت. باید بگویم اگر چه زمان آن را در زمان بازی به پایان می رسد از بازی هرگز موضوع را به من.

س: سلام داگ

مدت زمان طولانی نامنظم خواننده و رپتور فن از بلگراد صربستان. شده است از طریق آن با شما برای گذشته 15 سال یا بیشتر پس منتظر پست های خود را حتی در این تاریکترین ایستاده هنوز هم روز.

من تعجب شما یک نجیب زاده خاص, قدیمی, خود را به عنوان می خواهم بگویم تا زمانی که بازنشستگی به دلیل ؟ در اینجا امید برای یکی دو سال حداقل.

ایمن ماندن و جدا شده است.

به سلامتی

ولادیمیر

یک: خوب سلام و تشکر برای اینکه یک نامنظم است. یکی از بزرگ “چه ifs” در رپتورز تاریخ است که اگر آنها تا به حال می خواستم به حرکت با peja در از روزی که او را چون مرد شخص می تواند شلیک و من دوست داشتم به تماشای بازی او را در اینجا. و وجود ندارد بیش از حد بسیاری که علاقه مند به این که Zeljko Rebraca می توانست یک بازیکن NBA چون من در این عرصه در آتن برای سال 1998 مسابقات قهرمانی جهان final – نشسته با سپس مدیر کل گلن Grunwald به عنوان یک ماده در واقع — و او غالب بود. من بسیار پمپ هنگامی که تورنتو رو او.

و بله, من در واقع هستم, خاص, خود, اما من می توانم مشاهده کامل بازنشستگی در افق دور را برای سال ها و سال ها. دوست دارم بخش هایی از کار بیش از حد به آن را بدهد تا به طور کامل آن خواهید بود تا بدانند چه کسب و کار است که تعیین می کند چه کنم و برای چه مدت. بنابراین مطمئن باشید من قصد ندارم در هر نقطه ،

س: با سلام کاتب

عجیب و غریب روز ادامه اما ما سرباز است. امیدوارم که شما و مال شما در حال امن و شاد.

سرگرم کننده فکر ورزش برای شما: بازیکنان NBA بازی بسیاری از کارت. بر اساس داستان/زمزمه های من مطمئنم که شما شنیده ام در طول سال در مورد پرواز و…. من امیدوار هستم که شما ممکن است قادر به حدس و گمان. بالا پایان اتاق پوکر در برخی از مغرور وگاس کازینو. 3 جداول هیچ محدودیتی تگزاس نگه ’em 5 بازیکن در هر. جدول 1 فقط زمان رپتورز. که در جدول و چه کسی به پایان می رسد تا با پشته ؟ همان ورزش است اما جدول 2 در حال حاضر بازیکنان NBA. جدول 3 است درست غلطک بالا: تمام وقت گذشته یا در حال حاضر NBA بازیکنان پوکر.

ممکن است یک اتاق جالب بود برای یک شب. شاید بلوط ممکن است به آن را دریافت کند با کسی که در سراسر یک جدول. این روزها من می خواهم به تماشای این تلویزیون.

بود خوب

Wilberto

یک: این که سختی یک حقیقت را به شما بگویم چرا که نه تنها ما را نیست ضروری به چه در می رود اما من هرگز شنیده از این تیم بودن یک کارت بازی تیم در هر زمان در تاریخ آن است. من مطمئن هستم که وجود دارد بازی در هواپیما اما من نمی دانم که برای برخی از که و برای چه مخاطرات.

که گفت:, اگر من تا به حال برای رفتن با سه زمان, من می خواهم احتمالا انتخاب Rondae هنجار و استنلی به عنوان بچه ها که ممکن است بازی و شرط بندی Rondae ممکن است در بالا آمده است.

تمام وقت ؟ بلوط لو ویلیامز و شاون ماریون و خوب برنده است.

دیگر همه tine: اردن Barkley و من درک پل پیرس می داند که راه خود را در اطراف یک جدول.

س: چه خواهد شد آن را برای دریافت MLSE به گام تا و شروع به پوشش حقوق زنان توپ بازیکنان ؟ آیا ما نیاز به اضافه کردن یک بند در نر بازیکنان و کارکنان است که 5 درصد از حقوق خود را به زنان تیم? یا حتی اهدای داوطلبانه در امضای? آن را بسیار خسته کننده است. همچنین NHL باید همین طوری که زنان هنوز هم می تواند به رقابت بپردازند.

جنیس کلارک

A: اگر شما از من می پرسی که MLSE ممکن است بررسی امکان WNBA حق رای دادن, من می خواهم بگویم 18 ماه حداقل به لیگ زمان برای دیدن اگر CBA جدید را پرداختن به مسائل کسب و کار است که وجود دارد و برای تعیین اگر آن را حتی می خواهد به گسترش است. سپس من اعتقاد دارم که آنها را جدی به آن نگاه کنید.

اگر شما به درخواست من زمانی که آنها شروع به پرداخت حقوق تصادفی زنانی که بسکتبال بازی پاسخ این است که هرگز.

س: سلام داگ

امیدوارم که همه به خوبی در Casa داگ. هر زمان که همه چیز به عقب بر گردیم به یک فکس معقول و از آنها چه تغییرات آیا شما فکر می کنم ممکن است ما را در راه ورزش لیگ دسته شیوع بیماری در آینده ؟ آنچه می تواند در لیگ های یادگیری از این تجربه ؟ و از همه مهمتر شما در پیدا کردن زمان برای نشستن و لذت بردن از برخی از آب و هوای آفتابی ما شده است داشتن? با تشکر برای همه شما ما را مطلع.

اندرو

یک: که خوب است که البته هیچ شرکت ، من فکر می کنم ورزش لیگ – و بیشتر جهان در مقیاس بزرگ – پرداخت خواهد شد و حتی نزدیک تر با توجه به مسائلی که در حال توسعه در جایی دیگر و به مراتب فعال تر در عنوان کردن مشکلات عمده آنها می توانند. من فکر نمی کنم آنها را به تغییرات شدید مانند بستن قبل از آن را کاملا لازم و یا محدود کردن تماس اما آنها را آگاه تر و توجه علمی و علائم هشدار دهنده. همانطور که همه ما را در هر جنبه از ما روز به روز زندگی.

و هیچ آب و هوا شده است پیش فرض و من پیدا کردن زمان برای سوئیچ بین من صندلی راحت و من کمتر راحت میز.

س: سلام داگ:
امیدوارم که شما و عزیزان خود را سالم و امن است.
من به عنوان خوانده شده آنلاین در جایی مقاله ای که جدا چگونه پاسکال Siakam دستاوردهای این سال را تحت تاثیر چقدر پول رپتورز خواهد بود قادر به ارائه Fred VanVleet این تابستان چگونه این تاثیر تیم انعطاف پذیری در تجارت آزاد بازار در سال 2021. مطمئن شوید که هر چه. اما که باعث این پرس و جو: آیا در حال حاضر که آنها را منع از امضای مجدد فرد در حال حاضر ؟
همانطور که شما جستجو برای ایده ها برای مقالات را با هیچ چیز در رفتن چه در مورد نوشتن در مورد برخی از جالب ترین لحظات در رپتور تاریخ? بیشتر در حال حرکت ؟
(یکی از ناراحت کننده ترین بازی بود که خورخه Garbajosa بود اما من در این بازی زمانی که او برای اولین بار نشان داد تا در عصا رو ایستاده تشویق می کردند و من مطمئن هستم که به هر حال goosebumps. آن را کاملا لحظه ای که من به یاد بیاورید.)
اقامت خوبی
فیل

بیشتر بسکتبال بینش در صندوق پستی خود را

دریافت داگ اسمیت هفتگی عضویت در خبرنامه ایمیل بر روی همه چیز رپتورز و فراتر از آن و برآوردن ولع مصرف خود را.

ثبت نام به صورت رایگان در حال حاضر

یک:: پاسکال حداکثر ارزش قرارداد هنگامی که آن آغاز خواهد شد به یک درصد از حقوق و دستمزد کلاه. پایین کلاه شماره تغییر نمی دهد که در صد اما تغییر خواهد کرد و بقیه پول در دسترس است.

تحت قوانین کلاه و قرارداد آنها به عنوان وجود دارد در حال حاضر آنها نمی تواند پیشنهاد تمدید قرارداد به VanVleet. و حتی اگر آنها می تواند این امر می تواند احمقانه به انجام با توجه به عدم اطمینان از زمان.

و ما هنوز در حال کار بر روی ایده هایی برای مسائل در آینده و تلاش برای کشف کردن آنچه که ممکن است سرگرم کردن و یا اطلاع بیشتر شما.

س: برای سال من شده است bugged چه استفاده می شود به طور غیر قانونی و صفحه نمایش اما در حال حاضر به نظر می رسد قابل قبول است. Ibaka مجموعه چه استفاده می شود به طور غیر قانونی تقریبا در هر زمان و او استثنا نیست. به نظر می رسد شما می توانید در حال حاضر چوب خود را به عقب پایان دادن پا و یا دیگر قسمت های بدن. چه قوانین می گویند ؟ من تعجب وجود ندارد بیشتر چارلی اسب و آسیب های دیگر. من مطمئن هستم که فقیر هنجار پاول موافقم.
گیاه ساموئلز در تورنتو

یک: قوانین می گویند یک بازیکن تنظیم یک صفحه نمایش نیاز به ثابت و این مسئله ای است که نیاز به خطاب. مهم تر به نظر من این موضوع از دریبل-handoff نقش و برخورد آنها باعث.

س: سلام داگ

امیدوارم که شما به خوبی انجام می دهند و امن نگه داشتن.

من تعمق در اثر این وضع کردن ممکن است در ورزشکاران اگر این همه اتفاق می افتد به حل و فصل خود را به زودی و وجود دارد برخی از مرتب کردن بر اساس از کوتاه حذفی عمل است.

با توجه به وجود یک تکه خوبی از بازیکنان خود جدا و بدون ورزشگاه و یا امکانات آن خواهد بود جالب برای دیدن اگر آنها می توانند دوباره به سرعت به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است. افکار ؟ به سلامتی!

لوئیس P

A: من فکر نمی کنم تناسب اندام خواهد بود یک مسئله بزرگ – یک نقطه که رپتورز قدرت و تهویه مربی Jon Lee توافق با زمانی که ما به او صحبت کرد در این هفته – اما تپش های مرتبط با دویدن و پریدن و گرفتن بازدید یک بازیکن طول می کشد در این دوره از بازی ها در حال رفتن به نیاز به نظارت دقیق. اما من فکر نمی کنم هر کسی می تواند با قرار دادن یک زمان خاص در آن زیرا هر بازیکن متفاوت است. پسر من می گوید از چند هفته به یک ماه به طور کامل دریافت کنید به سرعت ممکن است اما کار که شامل بازی های واقعی به عنوان به خوبی.

س: دوستان عزیز

من امیدوارم که این به شما می یابد و خانواده خود را در سلامت خوب و ارواح. الن و من hibernating در کشور ما عقب نشینی است. در بین کشور جدا شده پیاده روی Netflix, ارتباط با ما, دانش آموزان, من فکر می کردم در مورد 25 سال از تماشای این تیم در خانه و reminiscing. من آمده ام تا با دو تیم.

این اولین بار است که بزرگترین بازیکنان NBA به فرسوده رپتور نیوجرسی.

تیم اول

C Olajuwon

PF Oakley

SF ماریون***

SG کارتر

PG Mark Jackson *

دوم تیم

C ویلیس

PF Bosh

SF مک گریدی***

SG DeRozen

PG Strickland*

سوم تیم

C Gasol/Camby/اونیل **

PF – A. Davis

SF – گل رز, گی, Stojakovic

SG – لو ویلیامز

PG – Billups****

* جکسون بود پیش نویس توسط نیکز در ’88 و همه Rookie تیم. Strickland تدوین شد که در سال آینده توسط نیویورک و به اشتراک گذاشته شده نقطه با جکسون. همچنین همه تازه کار و به طور کلی تا به حال یک شغل بهتر از جکسون به خصوص از آنجا که او یک دفاعی با چوب پنبه بستن. اما جکسون دوست خوبی بود و Strickland شد مودی در بهترین حالت. من قدردانی خود را بازی بیش از آن که از جکسون. جکسون همچنین 4000 دقیقه بیشتر نسبت به Strickland از این رو رتبه بالاتر ، به عنوان زمانی که آنها jostling زمان با نیکز این یک بازی شیر یا خط به بالا. تقریبا در همان دقیقه از بازی. Gasol احتمالا بهتر است چون خود بازی بود/فراتر از آمار. Camby بهترین rebounder و مسدود کننده اونیل بهترین بازیکن تهاجمی.

*** ماریون می شود موقعیت بالا اساسا چرا که او سالم بود و زندگی کردن نش ظروف. او ده هزار دقیقه بیشتر نیست از جمله برگشتی از انجام تریسی.

**** لوری را ندارد زیرا او چهار هزار کمتری فصل به طور منظم دقیقه از انجام Billups بود که به عنوان یکی از بهترین مدافعان در لیگ. لوری می تواند رسیدن به هر سه اگر او نقش یکی دیگر از سه فصل در سطح فعلی.

دوم لیست رپتورز که ترکیب مهارت جرات نشانهای که نمی دریافت خود را به علت. من آن را تنگ پایین برای: رخی Slater, خوزه Garbajosa (fave من) لوئیس اسکولا (باید لاتین تعصب – کالدرون من ششم) و امیر جانسون و آلوین ویلیامز.

در صلح

فرانک

یک: من نمی تواند استدلال می کنند با هر یک از انتخاب شما و من خوشحالم که شما رو میله Strickland در آن وجود دارد.

خوب مردمی whaddya کردم ؟ ارسال همراه شماست و من آنها را کامپایل برای یکی کردن-صبح این هفته است. شاید پنج شنبه.

س: خوب داگ بعد از ظهر

فقط به پایان رسید خواندن این وبلاگ در مورد کانادا تیم بسکتبال و چگونه این لعنت ویروس به آنها رسید. بسیار مایه تاسف است به حداقل می گویند اما می رود که حدود 95% از جمعیت. خیلی وقت پیش من به ذکر نام جان رابرتسون و خود را روزی به عنوان برجسته خبرنگاران با هر دو رفتن از ورزش را به زندگی روزمره. من شما قرار داده تا با آنها وجود دارد و نگاه به جلو به تاریخ انتشار کتاب خود را. آن را قطعا خواهد شد در قفسه کتاب و خواندن بیش از چند بار.

ایمن ماندن در طول این وحشتناک دوره است.

باب

یک: نوع کلمات و بی پروا شرکت واقع است. با تشکر. من هیچ ایده چه وضعیت اقتصادی کنونی و مجبور خاموش شدن ناگهانی برخی از صنایع معنی خواهد بود اما هنوز هم وجود دارد انتظار می رود که طعمه در دسترس خواهد بود در پاییز به عنوان چه بوده است 2020-21 فصل و کریسمس خرید فصل. Trust me, I”ll اجازه دهید همه بدانند.

س: خوب بعد داگ

من تو را دیدم این مورد امشب – https://www.nytimes.com/2020/03/26/sports/basketball/curly-neal-dead.html?action=click&module=News&pgtype=Homepage – فرفری نیل عبور دور. من تعجب می کنم اگر تماشای جهانگردان عاشق در ABC را در جهان گسترده ای از ورزش یک رویداد به طور منظم برای شما به عنوان به خوبی. من پاک کردن تصاویر ذهنی خود را دریبل تسلط و توانایی سرگرم کردن.

من شک دارم که تماشای جهانگردان عاشق خواهد بود واقعی تقسیم برای خوانندگان خود را – کسانی که زیر 40? نه یادآوری آنها و یا فکر آنها را به عنوان یک باستان استقلالی عمل می کنند در مقایسه با کسانی که بیش از 60 خواهد بود که به طور منظم بینندگان. همچنین تضاد بزرگ بسکتبال با پوشش تلویزیون در آن زمان – من هم به خاطر تماشای پیستون در یک محلی دیترویت ایستگاه – فکر می کنم این کانال 50 – راه اندازی dial – البته در سیاه و سفید.

اغلب ما فراموش می کنیم تفاوت در پرداخت دامنه در دسترس برای ورزشکاران و چگونه جهانگردان عاشق را جذب ورزشکاران در خارج از فصل به بازی و ارائه یک ستاره کوچک جاذبه است. من به خاطر تماشای یک شنبه بعد از ظهر و Fergie جنکینز بود و بازی با آنها را – که او را برای چند ماه در اواخر دهه 60. این زیر فصل تنها برنده 20 یا بیشتر در بازی ها – من فقط می توانید تصور کنید که این قرارداد محدودیت های امروز در چنین بازیکن.

من علاقه مند می شود در افکار خود را – ببینید من در این داستان که Isiah Thomas and Nancy لیبرمن هر دو به نیل اعتباری برای آنها آموزش تکنیک های دریبل

به اندازه کافی اند برای یک روز – امید خود را از انزوا است به عنوان لذت بخش به عنوان ما – تا به حال 5 grandkids همراه با 2 دختر برای حدود ده روز – فقط یک دختر و نوه و یکی از دو مورد علاقه نوه چپ ما را پریشان

همه بهترین ها

Bill W.

چتم

یک: همانطور که من نوشت: روز دیگر که ABC جهان گسترده ای از ورزش در آمد هر شنبه بعد از ظهر و آن را شامل یک Globetrotters بخش من هرگز به سمت چپ تلویزیون.

در اینجا برای شما: شما می دانید که یک زن و شوهر از رپتورز – Jamario ماه و Darrick Martin – صرف زمان با Trotters, راست?

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>