یک نگاهی به بازی های المپیک است که هرگز نمی شد

توکیو بازی های المپیک شده اند به تعویق افتاد و در سال 2021 به دلیل شیوع کروناویروس اما آن را به ارزش به خاطر سپردن است که این بازی ها شده اند را لرزاند تحول در قبل از.

سه بار دیگر این بازی لغو شد در مجموع به دلیل جنگ جهانی اول (1916) و جنگ جهانی دوم (1940 و 1944) — و در آن دو quadrennials هر دو فصل تابستان و زمستان بازی ها کنار گذاشته بودند.

نگاهی به بازی های المپیک است که هرگز عبارت بودند از:

1916

برلین به میزبانی 1916 بازیهای المپیک تابستانی (زمستان بازی ها نبودند تاسیس تا سال 1924) ضرب و شتم مناقصه از اسکندریه آمستردام و بروکسل و بوداپست و کلیولند با توجه به GamesBids.com.

آلمانی امپراتوری حتی ساخته خیره کننده تسهیلات جدید به عنوان centrepiece از بازی ها. شناخته شده به عنوان Deutsches Stadion آن را باز کرد و جلوتر از این بازی ها در سال 1913.

پس از جنگ جهانی اول در گرفت در ژوئیه سال 1914 فرآورده های انجام شده در حالی که از هیچ کس انتظار خصومت به آخرین دو سال دیگر. اما وحشتناک جنگ به طول انجامید تا سال 1918 در نهایت وادار به بازی های المپیک لغو شود.

برلین ورزشگاه تخریب شد و دو دهه بعد و جایگزین توسط یک ساختار جدید است که در خدمت به عنوان ورزشگاه اصلی برای سال 1936 تابستان بازی ها, زمانی که پایتخت آلمان در نهایت یکی دیگر از فرصت برای میزبان. البته آدولف هیتلر افزایش یافته است به قدرت و سپس ترک آن بازی به یاد ominously برای ترویج رژیم نازی که در نهایت منجر جهان را حتی بیش از جنگ فاجعه بار.

1940

در دورانی که انتخاب ملت رو گزینه میزبانی هر دو فصل تابستان و زمستان بازی ها در همان سال ژاپن تعجب آور بود انتخاب به عنوان اولین غیر غربی کشور اعطا می شود بازی های المپیک است. توکیو بود که تابستان میزبان با ساپورو گرفتن نسخه زمستان.

دوباره جنگ رو در راه است.

ژاپن تاخت و تاز چین در سال 1937 باعث این کشور آسیایی به تسلیم آن میزبانی وظایف سال آینده پس از برخی از رهبران نظامی گزارش خواستار آن شدند که سالن های ساخته شده از چوب از آنجا که فلزات مورد نیاز برای تلاش های جنگی.

کمیته بین المللی المپیک با عجله به نام هلسینکی دونده تا در اولیه مناقصه به عنوان تابستان با زمستان رویدادهای رفتن به سال 1928 میزبان سنت موریتز سوئیس. اختلاف با سوئیس سازمان منجر به یک تغییر به عنوان بازی های زمستانی منتقل شد بار دوم به گارمیش-پارتنکیرشن آلمان میزبان در سال 1936 در کنار برلین.

البته پس از جنگ جهانی دوم در گرفت در سپتامبر سال 1939 با آلمان با حمله به لهستان المپیک لغو شد در دسترس نباشد. توکیو در نهایت فرصتی برای میزبانی بازی های تابستانی در سال 1964 — هنوز اولین آسیایی, شهرستان به دریافت این افتخار — در حالی که ساپورو فرود آمد 1972 بازی های زمستانی.

1944

مدت کوتاهی قبل از وقوع جنگ جهانی دوم و پس از همه, که تکاپوی پیدا کردن جایگزینی برای میزبان 1940 های المپیک لندن اهدا 1944 بازی های تابستانی در انتخابات است که همچنین شامل آتن, بوداپست, دیترویت, هلسینکی لوزان مونترال و رم.

با انگلستان که امکان پذیر است میزبان برای این بازی های زمستانی است که رویداد اهدا شد به Cortina D’ampezzo, ایتالیا.

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش را با ما رایگان خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

1944 المپیک هرگز به حال یک فرصت است. جنگ جهانی دوم کشیده تا سال بعد.

لندن و سپس آن را اعطا 1948, تابستان بازی ها, برای اولین بار در دوازده سال و صحنه در شرایط سخت به عنوان شهر ادامه داد: برای بهبود یافتن از جنگ. در سال 2012 پایتخت بریتانیا شد اولین بار سه بار میزبان.

St. Moritz, میزبانی بازی های زمستانی برای بار دوم در سال 1948 در حالی که Cortina در نهایت هم یکی دیگر از شات با سال 1956 بازی های المپیک زمستانی.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>