از دست رفته فرصت را سبز معامله جدید خانه

A solar tracker.
اعتبار مالیاتی برای مسکونی انرژی خورشیدی کار می کرد به دلیل آن وفادار ماندهاند مترقی جاه طلبی به منطق بازار—اما در حال حاضر آن را در معرض خطر.عکس توسط رابرت Nickelsberg / گتی

در طول سال گذشته در پرداختن به بحران آب و هوا تغییر دموکراتیک نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری سخن گفته اند صادقانه اگر evasively مورد سبز معامله جدید است. اما در ماه دسامبر در آخرین ساعت های دموکراتیک رهبری در مجلس موافقت کردند به یک ماده از یک گوشه ای از کد مالیاتی—یک کاپیتولاسیون است که ثابت خواهد کرد که آسیب رساندن به محیط زیست و فرصت های شغلی. ارائه قطع شد از اتوبوس هزینه های لایحه 1.4 تریلیون دلار-دلار بسته بود که مذاکره با کاخ سفید و سنا جمهوری خواهان و دموکرات ها و امضا شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. این ارائه در ابتدا تصور می شد در عمل سیاست انرژی سال 2005 ساده بود: یک سی درصد خانوار اعتبار مالیاتی برای هزینه نصب یک مجتمع مسکونی خورشیدی-سیستم برق. قانون امضا شده توسط جورج دبلیو بوش دربسته در محیط های خورشیدی اعتباری در دو هزار دلار در هر پروژه. در سال 2008 با دموکرات ها در کنترل هر دو مجلس سنا و مجلس و رکود اقتصادی در جریان کلاه برداشته شد به طوری که سی درصد و حتی در مقیاس بزرگ پروژه های مسکونی خواهد بود rebated در زمان مالیات. در 2015, کنگره افزایش یافته است که اعتباری از طریق 2019. حال اگر قانون جدید نمی گذشت به گرو در اوردن اعتبار آن را به بیست و شش درصد در سال جاری بیست و دو درصد در سال 2021 و هیچ چیز در سال 2022.

لابی های نزدیک به نفت و گاز صنعت می خواست اعتبار مالیاتی به پایان رسید; قابل پیش بینی رهبری جمهوری خواه و کاخ سفید به آنها پیوست. اکثر خانه دموکرات ها می خواستم به گسترش اعتباری اما مغلوب ساختن پیشی جستن اجرایی حفر شده در. دموکراتیک رهبری آن را به نظر می رسد ترس از خاموش کردن دولت قبل از کریسمس است که جمهوری خواهان را سرزنش آنها به طوری که آنها اجازه این اعتبار برای برق خورشیدی منازل مسکونی رها کردن.

اما این یک محوری مبارزه و سرسختی شده اند که هر دو روش ساده برای توضیح و به احتمال زیاد برای به دست آوردن حمایت هر دو حزب. در تابستان گذشته بیش از یک هزار شرکت های خورشیدی امضای نامه ای در حمایت از یک فرمت. به زودی پس از, گروهی از نمایندگان مجلس با رهبری دو حزب دموکرات—سناتور کاترین کورتز متن ترانه مست و از نوادا و نماینده مایک تامپسون از کالیفرنیا و دو خواهان—نمایندگان پل کوک, کالیفرنیا, Brian فیتزپاتریک از پنسیلوانیا—معرفی قوانین به گسترش اعتبار برای پنج سال بیشتر نیست و فقط برای برق خورشیدی بلکه برای فیبر نوری تکنولوژی خورشیدی, سلول های سوختی کوچک-وزش تکنولوژی microturbines همراه-حرارت-و-فن آوری برق و پمپ های حرارتی زمین گرمایی. در ماه اکتبر یک گروه دو حزبی از دو صد و سی و یک شهرداران, از کنشا ویسکانسین به فورت لادردیل فلوریدا با امضای نامه ای در حمایت از این لایحه.

“چارلز Grassley موفق پنج سال تمدید بیودیزل” در گذراندن لایحه گرگوری Wetstone های C. E. O. آمریکا در شورای تجدید پذیر انرژی است که لابی های خورشیدی شرکت به من گفت. که اعتبار تمام شده در سال 2017, بنابراین گسترش آن است که عطف به ماسبق به 2018 و اجرا می شود از طریق 2022. Wetstone نا امید شد که سناتور Grassley جمهوری خواه از آیووا ایستاده بود شرکت برای منافع کشاورزی (در سال 2018, آیووا, کشاورزان از برداشت بیش از پنج صد میلیون بوشل سویا یک کلید محصول برای تولید بیودیزل) و غالب اما دموکرات ها در داد. خسته کننده ترین, او اضافه شده است که اعتبار نمی شد برخی از ایده های جدید اما یکی است که “کار خوبی برای بیش از یک دهه.” آن را به دادگاه تجدید نظر به راحتی به زنگ کمربند تجار به سبز جدید نمایندگی. “اهرم وجود دارد برای دریافت بیشتر انجام می شود” Wetstone گفت. مایکل برون مدیر اجرایی باشگاه سیرا بود بیشتر کند. خانه دموکرات او توییتی در ماه دسامبر “داده شد و دستور به مبارزه سخت” برای تضمین پیروزی در آب و هوا. “آنها تا به حال فرصت این هفته است. آنها موفق به تحویل.”

و نه آنها انتقال آنچه که در خطر است. با توجه به تجزیه و تحلیل از انرژی خورشیدی انجمن صنایع چوب و مکنزی, مشاوره و حقوق صاحبان سهام-شرکت تحقیقاتی مستقر در بریتانیا گسترش اعتبار از طریق 2030 به احتمال زیاد اضافه شده اند هشتاد و دو گیگاوات انرژی خورشیدی “بر پایه پیش بینی های” — است که پیش بینی ها از رشد بدون اعتبار است. هشتاد و دو گیگاوات مقدار به حدود هفت درصد از مجموع قدرت-ظرفیت تولید در ایالات متحده است. اعتبار خواهد نتیجه را جبران بیش از سه صد و پنجاه میلیون متریک تن دی اکسید کربن در یک دهه—برابر با یک پنجم ایالات متحده برق تولید گازهای گلخانه ای در سال 2018 است.

اعتباری کار می کرد و بسیج برخی از حمایت هر دو حزب به دلیل آن وفادار ماندهاند مترقی جاه طلبی برای دولت به بازار منطق از بخش خصوصی است. خانه قطعنامه 109 که در آن سبز معامله جدید است و پیش بینی اشاره به “دولت فدرال به رهبری mobilizations” که موجب اقتصاد دوران رکود بزرگ و جنگ جهانی دوم; آن را می بیند دولت در حال حاضر در نظر گرفتن یک نقش مشابه “به طور چشمگیری در حال گسترش و به روز رسانی های تجدید پذیر منابع قدرت” و “اولویت با کیفیت بالا و ایجاد شغل است.” گسترش انرژی خورشیدی به طور خاص به معنی بی شمار تاسیسات در شهرها و حومه; چشمگیری گسترش خواهد آمد اگر در همه از دولت فدرال کمک به شکل دادن به نیروهای بازار وجود دارد: تنظیم کربن تولید گازهای گلخانه ای عادی استانداردهای فنی برای قدرت منطقه ای شبکه ها و وسایل نقلیه الکتریکی و ارائه هدفمند مشوق های مالیاتی.

خورشیدی اعتبار مالیاتی در این زمینه شده است “فوق العاده مهم,” ابیگیل راس هاپر C. E. O. of Solar Energy Industries Association, گفت سیمی در تابستان گذشته آن را تا حد زیادی مسئول برای گرفتن صنعت انرژی خورشیدی زمین در این کشور است. در طول دهه گذشته با توجه به S. E. I. A. خورشیدی تاسیسات رشد پنجاه درصد در سال به طور متوسط. پس از سال 2011 وزارت انرژی گزارش تاسیسات رشد کرده اند “بیش از ده برابر” با بیش از یک میلیون نفر در حال حاضر در حال بهره برداری است. “هزینه انرژی خورشیدی نیز کاهش یافته است تا آنجا که 65 درصد است.”

خورشیدی نصب و راه اندازی و علاوه بر این شده است یک نعمت غیر مترقبه به تلاش صنعت ساخت و ساز. در سراسر کشور وجود دارد که تقریبا هفت صد هزار ساخت و ساز شرکت از تمام اندازه ها به کارگیری بیش از هفت میلیون نفر است. بسیاری از مسکونی شرکت ها رانده شده اند به لبه از سال 2008 به خصوص در آسیاب شهرها و مناطق روستایی که در آن مشاغل تولیدی در حال رشد بوده است کمیاب و جدید ساخت و ساز خانه عقب مانده است. اعتبار مالیاتی باعث شد بسیاری از کسانی که شرکت برای سوئیچ به ارائه مسکونی خورشیدی-انرژی نصب و راه اندازی. وجود دارد در حال حاضر ده هزار خورشیدی کسب و کار در این کشور واقع در هر دولتی و به کارگیری حدود یک چهارم از یک میلیون نفر است. اعتبار مالیاتی به آنها کمک کرد با تبدیل خانهدار که ممکن است با احتیاط از unfamiliarity—و هزینه های انرژی خورشیدی را به بیشتر یا کمتر اعتماد به نفس خریداران.

من و همسرم شد و فقط چنین خانهدار. تابستان گذشته ما با نصب یک ردگیر خورشیدی در خانه ما در روستا نیوهمپشایر; آن را به صورت آرایه ای متشکل از بیست و پانل های خورشیدی نصب شده بر روی یک اسکلت فولادی گالوانیزه و برج و متصل به یک smart پیستون که می چرخد و محور در طول روز زیر آفتاب. ما ردیاب طراحی شده است برای تولید به طور متوسط کمتر از ده هزار کیلووات ساعت در سال است. که در مورد آنچه که ما مصرف می شود در سال 2017 و 2018. به طور کامل نصب سیستم هزینه بیش از سی هزار دلار—سرمایه گذاری جدی است. و یکی ممکن است فکر می کنم که, New Hampshire است که به سختی جایی برای سرمایه گذاری در انرژی خورشیدی با توجه به طولانی و زمستانهای کوتاه روز. ما تا زمانی که ما بیشتر از نزدیک نگاه در اعداد است.

در نیوهمشایر ماه های زمستان به طور معمول افزایش تقاضا برای گاز طبیعی برای گرمایش است که تمایل به رانندگی تا قیمت برق. متوسط قیمت یک کیلووات ساعت است که حدود بیست سنت برای مشتریان مسکونی است که در میان بالاترین در کشور با توجه به سرد است. بنابراین ما کل هزینه سالانه برای تحویل قدرت (ده هزار بار بیست سنت) است که حدود دو هزار دلار—صد و شصت و هفت دلار در ماه است. ما ردیاب ما نمیفهمد که ما برای جبران این مبلغ با جایگزین کردن مقدار زیادی از برق است که ما می خواهم به طور معمول برای خرید در زمستان و با اجازه دادن به ما برای فروش مازاد برق به شرکت برق در تابستان البته در رای کمی پایین تر از آنچه که ما می خواهم که برای آن پرداخت می شود. آن را حدود شانزده سال به پرداخت کردن سیستم; با اعتبار مالیاتی آن را خواهد پرداخت در یازده سال. پس از آن قدرت خواهد بود.

شانزده—و یا حتی یازده سال ممکن است به نظر می رسد مدت زمان طولانی برای مالکان مثل ما اما منطق سرمایه گذاری است و حتی واضح تر اگر ما مانند آنها قرض به خرید نصب و راه اندازی. در مورد ما, سوال این بود که آیا ما حفظ پرداخت یک صد و شصت و هفت دلار به شرکت آب و برق یا ما نصب تکنولوژی خورشیدی و پرداخت اقساط ماهانه به بانک ؟ چقدر به ما پرداخت بانک ؟ اگر ما بازپرداخت وام در استاندارد پنج درصد بیش از شانزده سال پرداخت ماهانه خواهد بود کمی کمتر از دو صد و چهل دلار—هفتاد دلار بیشتر در هر ماه. اعتبار مالیاتی, اما, به ارمغان می آورد ردیاب را همه در هزینه های به کمی بیش از بیست و دو هزار دلار—پرداخت ماهانه یک صد و شصت و هفت دلار و یا دقیقا هزینه های واقعی از قدرت است. (نیز وجود دارد اضافه شده مبلغ برای وام مسکن-کسر بهره.) اعتبار بدان معنی است که ما می تواند چیزی برای سیاره محلی بانک های محلی کسب و کار و جامعه ما و پرداخت یک سکه بیشتر است.

اما قابل توجه ترین نفع ردیاب آمد به تمرکز هنگامی که خدمه از گرانیت دولت خورشیدی وارد در اواخر ماه ژوئن آن را نصب کنید. یک دوجین مردان (همه مردان در این مورد) نشان داد در هشت صبح توزیع شده در یک کاروان از سه کامیون های بزرگ و محصور وانت: یکی از تخلیه خودرو انجام ركنج برج و پانل; یکی دیگر از انجام یک بیل مکانیکی به حفر سنگر برای سیم کشی; سوم آورده ترمز ماشین هدایت به مته سوراخ برای برج و نزدیک سنگر; و وانت به ارمغان آورد و مدیریت برق. در عرض چند دقیقه برق رو از خود کامیون و با نام the crew هم مانند افسران برنامه ریزی برای گرفتن یک تپه.

شش قابل ملاحظه جوانترین و کم مردان ماهر راه اندازی مجمع منطقه در سمت دور از چمن و شروع درها racking با هم. بعد آنها پیچ پانل به آن است. سه مرد دیگر حفر سوراخ برای برج و حفر سنگر برای سیم کشی. برق, در ضمن نصب یک راه دو متر در گاراژ من به طوری که من می تواند خرید و فروش برق در صورت نیاز, به, نیوهمشایر, Electric Cooperative. توسط دو بعد از ظهر این کار انجام شد.

در ماه نوامبر صحبت من با آلن Gauntt بنیانگذار و C. E. O. گرانیت دولت خورشیدی. او به من گفت که مردان جوان بودند شاگرد برق. (شما می توانید واجد شرایط برای کارآموزی به سادگی با ثبت نام برای یک برق-تکنسین برنامه در کالج.) اجازه داده می شود توسط دولت به شش کارآموزان در سایت این شرکت نیاز به سه تجربه journeymen نظارت بر آنها که این کار را کرد. Journeymen می توانید واجد شرایط برای آزمون خود را با نشان دادن که آنها چهار سال از ترم لازم و هشت هزار ساعت تجربه در زمینه. دو نفر از مردان مشغول به کار در متر بودند کارشناسی ارشد برق که علاوه بر عبور کارگر ماهر آزمون باید اضافی دو هزار ساعت تجربه در زمینه. در نیوهمشایر Gauntt برآورد کارشناسی ارشد برق می توانید کسب درآمد در حدود سی و پنج دلار از یک ساعت; journeymen می توانید با کسب بیست و هشت و کارآموزان هجده. پس از شصت روز بررسی Gauntt گفت: “ما به کارآموزان هجده مهم نیست که خود را تحصیل” اضافه کردن “من اجازه دهید آنها را ترک زود برای رفتن به مدرسه. من پرداخت صد درصد از کلاس های خود را به آنها کتاب و آزمون خود را به عنوان طولانی به عنوان آنها برای من کار می کنند.”

آنچه در واقع به حیاط من, سپس, شد, کوچک, موبایل, کارخانه مونتاژ—اجرا توسط یک شرکت خانوادگی است که پرداخت دستمزد خوب و سرمایه گذاری در سرمایه انسانی—ارائه یک محصول به پایان رسید که نمی توان برون سپاری. آن است که در گسترش سلاح های هسته ای از جمله شرکت های کوچک است که آنهایی که بزرگ بستگی دارد. سامسونگ که در تولید پانل های من در کره جنوبی تنها می تواند به اقتصاد مقیاس آنجا که هزاران نفر از شرکت ها مانند Gauntt است. که تقاضا اجازه می دهد تا تولید کنندگان بزرگ جهت کاهش هزینه های خود را (از طریق اتوماسیون—اما یکی دیگر از بحث) و به عنوان یک نتیجه Gauntt را جزء هزینه های “کاهش یافته است سی و پنج درصد” صرفه جویی در مشتریان خود را در حدود بیست و پنج درصد است. (“ردیاب خود شده اند که شصت گرند در سال 2014,” او گفت:.) که افت قیمت نیز مجاز Gauntt برای شروع یک دوم شرکت در ورمونت.

اعتبار مالیاتی “تا به حال تعداد زیادی برای انجام” با گرفتن کسب و کار خود را آغاز Gauntt گفت. او یک شرکت ساخت و ساز کوچک و سپس او متوجه شد در سال 2014—شش سال پس از مالیات-اعتبار کلاه برداشته شد—که “تخفیف در دولت بودند خورشیدی مقرون به صرفه است.” امروز او شرکت انجام بیش از دو صد نصب و راه اندازی یک سال به کارگیری بین سی و پنج و چهل و مردم است. او را به پرداخت دستمزد و قطعات و تجهیزات و انبار. “هر کس می خواهد به بیست درصد [سود],” او گفت:. “خورشیدی آن را ندارد وجود دارد.” اما او روشن ساخته است که او سود بالاتر است و در حال حاضر نسبت به زمانی که او در ساخت و ساز مسکونی.

Gauntt را Teri مدیریت امور مالی; آنها شروع به گسترش در میان چیزهای دیگر, مسکونی, باتری-پک دیوار که اجازه می دهد مشتریان به فروشگاه قدرت برای شب رزرو قدرت در کولاک مربوط به خاموشی و تقریبا قطع اتصال از شبکه. “من نمی باید به یک میلیونر,” Gauntt به من گفت. “من می تواند یک thousandaire و هنوز هم خوشحال می شود.” اما او معتقد است که کسب و کار خود می تواند قابل ملاحظه ای بزرگتر به خصوص اگر بانک های محلی ارائه وام بیشتر به طور خاص به خورشیدی مشتریان. پس از همه, بر خلاف خریداران خودرو خورشیدی مشتریان در حال سرمایه گذاری در تولید دارایی, نه مستهلک یکی.

جالب اوباما با استفاده از موفقیت های خورشیدی کسب و کار به کمپین علیه خورشیدی و باد کردن یارانه ها است. کاری محیط زیست, زمین, محیط زیست, گروه یافت که این اعتبار هزینه خزانه داری فدرال به طور متوسط حدود هفت و نیم میلیارد دلار در یک سال بیش از دهه گذشته است. جمهوری خواهان استدلال در صورتی که کلمه برای آن است که دولت نباید دخالت در هر بازار و به خصوص در صنعت انرژی خورشیدی است که تبدیل شدن به طور فزاینده ای رقابتی با سوخت های فسیلی به عنوان یک ژنراتور از قدرت دقیقا به این خاطر که دولت اقدام خوبی کار کرده است در قرار دادن این صنعت روی پای خود. در حال حاضر احتمالا خورشیدی-انرژی صنعت باید به سمت چپ برای اجرای آن مسابقه به تنهایی.

جمهوری خواهان کمتر شدید در مورد نفت و گاز و زغال سنگ یارانه ها که ضد سوخت های فسیلی گروه نفت تغییر بین المللی محاسبه می شود بیش از بیست میلیارد دلار در سال—شمارش نیست Vox دیوید رابرتز می نویسد: آنچه “ارتش ایالات متحده صرف برای محافظت از نفت مسیرهای حمل و نقل و یا عدم پرداخت هزینه های سلامت و اثرات آب و هوا از سوزاندن سوخت های فسیلی است.” از این گذشته ممکن است, صندوق بین المللی پول به دنبال 2015 اطلاعات برای ایالات متحده قرار دادن تمام انواع سوخت یارانه—تعریف intriguingly به عنوان مجموع مصرف سوخت ضرب در فاصله بین قیمت واقعی و قیمت موجه تامین هزینه های, هزینه های زیست محیطی و غیره—در تقریبا شش صد و پنجاه میلیارد دلار است.

گرانیت دولت خورشیدی ممکن است به خوبی آب و هوا در محدود کردن اعتبار. آن است که در حال حاضر به اندازه کافی بزرگ به coördinate با تامین کنندگان برای ادامه کاهش قیمت تاسیسات—نه سی درصد اما به اندازه کافی برای جلب مشتریان جدید است. اما این صنعت به عنوان یک کل بدون شک رنج می برند. “توان بالقوه مالیاتی-اعتباری بودن تمدید برای مدت پنج سال خواهد بود یک فرصت عالی برای مشتریان آینده” Gauntt به من نوشت در پست الکترونیکی. همانطور که برای دموکراتیک رهبری آن است که احتمالا مقیم آن زمان امید به دست آوردن مجدد کاخ سفید به سنا و مجلس قبل از سال 2022 زمانی که اعتبار اجرا می شود. دیر یا زود این مبارزه به صورت معقول سبز قانون را به مبارزه; دموکرات که دریغ تجمع عمومی نمی خواهد آن را برد.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>