منهتن E. R. دکتر به یاد می آورد درس 9/11 در حالی که درمان Coronavirus بیماران

A medical workers equip themselves with protective coveralls gloves and masks at a COVID19 testing station .
به عنوان coronavirus مدتها نیویورک, شهرستان بيمارستان روبرو هستند کمبود تجهیزات حفاظت فردی که پزشکان و پرستاران نیاز دارید.منبع عکس جان Minchillo / AP

شهر نیویورک که در حال حاضر بیش از بیست هزار تایید coronavirus موارد مواجه است وخیم اورژانس پزشکی است. بیمارستان ها گزارش افزایش تعداد مرگ و میر و بیماران بدحال و همچنین کمبود کادر پزشکی پنکه پایه و تجهیزات حفاظتی. روز دوشنبه فرماندار اندرو کومو صادر سفارش نیاز به بیمارستان های دولتی برای افزایش ظرفیت تخت نصف. برخی از بیمارستان ها در کوئینز در حال حاضر ساخت موقت morgues برای coronavirus قربانیان.

من به تازگی صحبت با تلفن با آنتونیو Dajer یک دیرین منهتن پزشک اورژانس که در حال حاضر درمان coronavirus بیماران. در 11 سپتامبر 2001 Dajer بود دستیار کارگردان چه شد و سپس به نام N. Y. C. مرکز شهر بیمارستان نزدیک ترین بیمارستان به مرکز تجارت جهانی; هواپیما زده در یکی از شیفت. در طول مکالمه ما که ویرایش شده برای طول و وضوح ما در مورد شباهت ها و تفاوت های بین 9/11 و بحران کنونی چه زمان آماده سازی اجازه می دهد تا کارکنان پزشکی برای به انجام رساندن و سرخوردگی از متخصصان پزشکی بر سر راه دولت فدرال موفق coronavirus بیماری همه گیر.

آنچه را که خود را در چند هفته گذشته شده است ؟

من مشغول به کار در نیویورک-پروتستان بیمارستان در دانشگاه کرنل در midtown east و پایین منهتن پردیس. شده است وجود دارد مقدار زیادی از کار در خارج از پروتکل های برای محافظت از بیماران و ارائه دهندگان خدمات و همچنین هوشمندانه تریاژ بیماران یا به داخل یا خارج از E. R. اگر ممکن است. و همچنین برای اطمینان بخشیدن به نگران خفیف بیماران. همچنین من در بخشی از این اما telehealth فرایند است که واقعا قوی شده است و واقعا حیاتی است. با توجه به عدم تست بسیاری از آنچه که در حال انجام است و قضاوت بالینی و پزشکی از راه دور افراد در حال انجام یک کار فوق العاده از اطمینان بیماران و همچنین تصمیم گیری که نیاز به آمده در به مراقبت شود. آنها بسیار کمک به نگه داشتن بخش اورژانس خود را از غرق.

بیایید نگاهی به یک گام به عقب. آنچه که تجربه خود را در 9/11?

من تنها حضور پزشک در انجام وظیفه در بیمارستان بود که چهار بلوک به دور از برج. ما در حال انجام یک تمرین برای آمادگی در برابر چند ماه قبل و همچنین رفته بود از طریق 1993 مرکز تجارت جهانی (آمریکا ، بنابراین من در بیمارستان بود و به خوبی آماده شده و بسیار زیبا در آماده باش برای هر چیزی شبیه است. ما بهمن از بیماران بلافاصله در عرض حدود ده دقیقه از برج های در حال ضربه زدن به طوری که مدیریت onrush از بیماران بسیاری از آنان در شرایط بحرانی بود کاملا تجربه به عنوان شما ممکن است تصور کنید. اما من احساس بسیار خوبی برای آن آماده شده و یا به عنوان بسیاری به عنوان شما می تواند به دلیل آنچه که ما در حال تمرین است. و من خوشحال می گویند که با وجود قریب به اتفاق, اعداد, بیمارستان هرگز غرق شده است. ما را از دست ندهید هر گونه بیماران و یا از دست دادن کسی که می تواند ذخیره شده و این چیزی است که من تا ابد سپاسگزار است.

شما می توانید توضیح بیشتر در مورد اینکه چرا با وجود قریب به اتفاق, اعداد, بیمارستان نبود غرق ؟

من فکر می کنم آن را تا حدی آماده است. من فکر می کنم 1993 یک مته بسیار خوب و مردم را به حال وصل کردن حفره های ما تا به حال کشف شده است. همچنین به عنوان یک بیمارستان کوچک که در آن هر کس می دانست که هر یک از دیگر وجود دارد بسیار روشن رهبری و بسیار روشن تخصیص منابع است. من به کارگردانی پاسخ, و من در حال حاضر شده است وجود دارد در حالی که برای و به خوبی شناخته شده بود در بیمارستان پس وجود ندارد هر گونه سوال در مورد چه کسی مسئول اورژانس و یا که در اتهام از عمل جراحی و یا هر یک از بخش های دیگر.

من فکر می کنم من غذای آماده از 9/11 تا آنجا که کادر پزشکی در برخورد با شرایط اضطراری است که اگر شما به آموزش پزشکان و پرستاران و دستیاران پزشک پرستار پزشکان و ارائه دهندگان خدمات پزشکی جهت روشن و کافی منابع آنها را خود سازماندهی و انجام یک کار بسیار موثر است. کلید این است که به جهت روشن و روشن تخصیص فضا و منابع است.

بنابراین شما تا به حال منابع کافی و همچنین پرسنل?

ما انجام داد. اما ما نیز قادر به offload. هنگامی که ما ظرفیت رسیده و تا به حال به انتقال بيمار پایدار بیمارستان های دیگر بالای شهر بلافاصله پذیرش بیماران ما. ما به سادگی بار آمبولانس و انتقال بیماران بالای شهر—بیماران سوختگی به کرنل آستین شکستگی استخوان به بیمارستان های بالای شهر به صورت ویژه عمل جراحی. تمام بیمارستان های مختلف شمال ما نمی هر گونه سوال بپرسید و در زمان تمام بیماران ما نیاز به خارج.

بحرانی تعجب در 9/11 بود چقدر سخت ارتباطات بودند. تلفن های همراه پایین رفت. آن را بسیار دشوار است تا حدی به دلیل این شهرستان در دفتر مدیریت اضطراری نابود شد چرا که شهردار جولیانی برای خیلی معلوم نیست و دلایل آن قرار داده شده بود در سراسر خیابان از شمال برج. آن ویران شد در این حمله و سمت چپ ما تقریبا رهبر با تمام سیستم های ارتباطی بسیار پایین است. اما افراد مشغول به کار در اطراف است که با فیزیکی رله و رسولان و به سادگی راه رفتن و یا در حال اجرا و یا گرفتن ماشین و رفتن به سایت های مختلف برای در تماس ماندن.

آیا شما می ترسم که این بیمارستان به عنوان یک فیزیکی ساختمان بود و در معرض خطر ؟

ما خیلی می ترسم. ما از دیدن مردم پریدن از برج. ما که نزدیک به برج. زمانی که برای اولین بار گرد و غبار و ابر آمد من فکر کردم که آنها تا به حال حمله به ساختمان دیگری و آنها از گرفتن پی در پی ساختمان های در پایین منهتن و ما می تواند بود. بنابراین ترس بود قطعا وجود دارد. من به یاد داشته باشید که وحشت زده و یا فلج آن است. من فقط به یاد داشته باشید برای نگه داشتن در برخورد با آنچه که من در برخورد با و برای رفع یک مشکل در یک زمان. بیمارستان خود بود به طوری که از لحاظ جسمی آسیب دیده از نظر دود و ابر و بعد از آن روز از دست دادن تهویه و برق و دیگر منابع است که ما تطبیق در تمام طول روز طولانی است. پس از آن بود که ترکیبی از بیمارستان که هر دو آسیب دیده و دچار اختلال و برخورد با تعداد قریب به اتفاق بیماران.

آیا کارگران بیمارستان در صورت سلامت طولانی مدت عواقب ناشی از گرد و غبار و یا هر چیز دیگری ؟

بله. و من فکر می کنم که underplayed. ما فکر نمی کنم در مورد آن بسیار است. ما توزیع ماسک اما همه نوع شانه ای بالا انداخت. وجود دارد هیچ جایی برای رفتن تا ما در آن بودند. اما من فکر می کنم بزرگترین حسرت من در مورد 9/11 بود در مورد چگونه خطرات عنوان شد در روز بعد از آن. پس از دو روز هنگامی که روشن شد هیچ بیشتر وجود دارد بازماندگان قرار دادن زندگی مردم در معرض خطر ابتلا به غربال کردن از طریق قلوه سنگ و یا حفاری را از طریق خرابه واقعا هیچ حس. آن را بسیار عاطفی و تقریبا بی پروا با عجله به آوار چرا که مردم می خواستند برای نجات و به نوعی خنثیسازی ویرانی. اما هیچ دلیل منطقی برای آن است. بازسازی می تواند صبر کردم و در نظر پزشکی بود و نه موفق توسط مقامات.

چه شما چیست در مورد هر کس مایکروسافت در ماسک?

ما با استفاده از آنها در حالی که برای, اما آن را در اطراف در همه جا و آن را تقریبا به عنوان اگر شما نمی تواند به دور از آن را به هر حال مردم خسته شدم از آنها و من فکر نمی کنم ما با استفاده از آنها به عنوان منظم به عنوان ما نیاز به. من به یاد داشته باشید در این زمان, “هی, من تعجب می کنم اگر وجود آزبست در آن ساختمان. آنها ساخته شده است در 1970s.” و معلوم شد وجود دارد. بنابراین شما این کار را انجام سریع محاسبات در سر خود را در مورد آنچه شما قادر به انجام و حفظ عملکرد و در دراز مدت خطر بسیار دشوار است برای محاسبه است که شما تقریبا حتی نمی توجه است.

چقدر به 9/11 شده در ذهن خود را ماه گذشته و آنچه در آن است به این طولانی منجر شود تا به آنچه که ما فرض را بر بدترین از آن ؟

سوال سختی. من فکر می کنم بسیاری از پزشکان در حال نا امید در شکست تست که اتفاق افتاده در این کشور است. ما پرواز کور برای بیش از حد طولانی و هنوز هم احساس می کنم کاملا مانع آن است. آن را خسته کننده است که رهبری این کشور و استقرار پزشکی بیش از همه موفق به ارائه منابع—گلوله برای اسلحه خود را پس به صحبت می کنند — و شما در حال پرواز کور و یا پرواز با معیارهای بالینی که در حال روشن نیست. شما در حال تلاش برای انجام بهترین خود را اما می دانم که شما می توانید بهتر انجام دهید اگر شما تا به حال بهتر داده است. که خسته کننده و این ترسناک است چون شما نمی دانید نامرئی در مقابل خطر های اندازه گیری ریسک و که باعث می شود یک تفاوت بزرگ. و من فکر می کنم که در ابتدا بسیار نگرانکننده برای بسیاری از ما.

تبدیل شده است که بیشتر تعریف شده و قابل کنترل تر در حال حاضر به عنوان ما دست ما در اطراف آن و دیدن بیماران بیشتر است. آن را برای تلفن های موبایل متناقض اما شما بیشتر از یک سطح راحتی با آن گفت: “O. K., این چیزی است که من باید انجام دهید و این چیزی است که خطر به نظر می رسد.” پیدا کردن من شخصا که من بیشتر عصبی قبل از شیفت در واقع از برخورد با آن است. من قطعا دیده می شود تعداد زیادی از بیماران مبتلا به آن در حال حاضر. من شصت و سه سال. من در یک گروه در معرض خطر چیزی است که من سعی کنید به فکر می کنم بیش از حد. من می دانم که شانس و من می دانم که داده ها در کشورهای دیگر اما شما را به یک انتخاب عقلانی و شما نیاز به وجود داشته باشد. هنگامی که شما در محله شما شروع به گرفتن کمتر می ترسم و بیشتر متمرکز بر وظیفه. من می دانم که برای تلفن های موبایل کمی کلی اما من شده اند بیشتر می ترسم با این کار از من بود 9/11.

پزشکی حرفه ای به نظر می رسد مانند آنها را دیده اند که چگونه بد این بود که برای رسیدن هفته پس من فرض کنید همراه با زمان آماده سازی می آید زمان برای ترس برای ساخت. در 9/11, آن را فقط اتفاق افتاده است.

راست. و من فکر می کنم در 9/11 دوباره ما به عنوان خطر پس از آن. ما جان سالم به در 9/11 و ما فکر, “اوه, چه کمی می کشید؟” و این فقط به شما نشان می دهد چگونه بد شما می توانید پیش بینی غلط کردن و چقدر مراقب شما باید با همه عوامل به عنوان چیزی است که این بی سابقه گستراند.

یکی دیگر از تفاوت در اینجا این است که بیماران شما درمان شدند در 9/11 نیست در معرض خطر از دادن به شما یک بیماری است. چه شده است که تفاوت و چقدر آمادگی خود را بر اساس اطراف در تلاش برای آماده سازی خودتان و همچنین بیماران خود را?

من فکر می کنم مهم این است که سعی کنید برای برقراری ارتباط به بیماران است. به طور خاص هنگامی که مردم می آیند و آنها را نگاه خوب است و آنها می خواهند تست و ما به آنها بگویید که آنها را برآورده نمی کنند معیار است و هر کس مسئولیت برای حفاظت از منابع ما و ارائه دهندگان ما. بنابراین به عبارت دیگر ارزیابی من بیست و سه ساله با علائم حیاتی نرمال است که سرفه است که در واقع به طور بالقوه مضر باشد. آن را در من به COVID-19 و آن را انجام نمی دهد او هر خوب اگر او پایدار است. و پس از تلاش برای کمک به بیماران ما ارائه مداخلات هستند که بیشتر مورد نیاز مردم است که آنها را بیشتر نیاز دارید در حالی که هر کس دیگری به نوعی کنار گذاشته است و به ما کمک می کند نه بیش از حد سیستم و انتخاب بیمارانی که آیا واقعا نیاز به کمک حیاتی است.

و در مقابل با 9/11 است که وجود دارد بسیار همبستگی در سراسر شهر و کشور در 9/11. ما خیلی با هم. و نگرانکننده چیز در مورد این است که ما باید طوری از هم جدا, و من نمی دانم که در آن است که ما را. و آن را حتی شامل پزشکان و پرستاران و ارائه دهندگان دیگر—ما باید مراقب باشید به نه آلوده کردن هر یک از دیگر. آن است که عجیب و غریب جهان ما در حال ورود به در حال حاضر.

حتی اگر تا حدودی اجتماعی, فاصله, آیا شما احساس همبستگی با دیگر پزشکان و پرستاران ؟

شما می دانید, من فکر می کنم یک هفته پیش من می شده اند مشکوک. من نمی خواهد که چگونه به پاسخ به آن است. برای ما این است که دو هفته و نیم در جریان هفته سوم از دیدن بیماران مبتلا به این. و من فکر می کنم دیدن دیگر مردم شجاع باعث می شود شما شجاع. من نظر گرفته شده است از خود من و خود من از ترس که من دیده بان همکاران و به خصوص پرستاران—God bless آنها صرف زمان بیشتری را با بیماران و زمان بیشتری را در کنار تخت جسمی از ما—فقط نشان متین شجاعت است. شما به خودتان بگویید “گوش کن دوستان اگر آنها می توانید آن را انجام دهید شما می توانید آن را انجام دهید” و توقف نگران کننده است. که همبستگی در حال ساخت است. بدیهی است که اگر شما واقعا پایمال کردن سیستم شما می تواند آن را شروع به کرک نیست بلکه در آن نقطه است. در حال حاضر من فکر می کنم وجود دارد یک مقدار شگفت انگیز از حمایت متقابل و رفاقت.

و از نظر بیمار ،

برخی از مردم فراموش کرده اند اضطراب شدید و آن را بسیار سخت به آنها صحبت کردن بدون آزمون. آنها فقط در یک حلقه که در آن آنها فقط فکر می کنم آنها در حال رفتن برای مردن و آنها تصور هر علامت ممکن است شما واقعا در تلاش برای اثبات به آنها که آنها درست هستند. و من تا به حال مردم بسیار سپاسگزار برای آن است. من فکر می کنم برای بیمارانی که بیمار هستند خبر خوب این است که درمان و راه است که درمان شده اند protocolized—بنابراین ما می دانیم آنچه که آنها نیاز به داده چه مرحله ای از بیماری در آنها—به این معنی است که وجود دارد بسیار بالا نرخ زنده ماندن. با مراقبت مطلوب و یادگیری به عنوان سریع به عنوان ما در حال یادگیری از هر دو کشور چین و ایتالیا, نرخ مرگ و میر بسیار کم است. دوباره, آن صفر نیست و این غم انگیز است به از دست دادن کسی, اما با مراقبت های عالی و کافی منابع شانس بسیار خوب است.

شما صحبت از پزشکان و متخصصان پزشکی در کشورهای دیگر ؟

ما مقدار زیادی از اطلاعات از ایتالیا. ایتالیایی ها فوق العاده بودند در ما ارسال ارتباطات شخصی و یا خلاصه ای از تجربیات خود حتی فیلم ها و پروتکل های آنها به تصویب رسید و تجربیات و مشکلات و راهنمایی و بسیار مفید اطلاعات پزشکی است. “یادگیری از اشتباهات و یادگیری از پیروزی ما” واقعا پیام خود را, بنابراین من آنها را به مقدار زیادی از اعتبار.

که آیا شما به دنبال برای مشاوره و راهنمایی در حال حاضر ؟

من فکر می کنم برای خودم و همکارانم جهت ما در حال گرفتن از خود ما بیمارستان عالی است. این روز دو بار در روز. ما در حال یادگیری از تجربیات خود ما را به عنوان ما. آنها سنتز منابع مختلف و ترکیب آن را به چیزی است که آنها می توانید استفاده کنید.

و در یک یادداشت شخصی و من از آنها بدم میاید به سیاسی در اینجا, اما من فکر می کنم این راهی است که پیام های سیاسی شده اند و در این راه تهمت معاملات با آن به blunt—اجازه دادن به دانشمندان به سادگی پلت فرم و لازم نیست به نگرانی در مورد مزاحم او و یا تناقض او است که هنوز هم بسیار نگران کننده است.

آیا شما هنوز هم در خانه ماندن هنگامی که شما در محل کار ؟

وقتی که من دریافت کردن کار من تغییر لباس و دوش دقت کنید. من اینجا با همسرم. ما سعی کنید برای حفظ فاصله از آنجا که من نمی خواهم به آلوده او بدیهی است. نشان داده شده است که مراقبت های بهداشتی کارگران بردار برای خانواده خود را. من نه خود quarantining. من انجام خوب است. من احساس می کنم درست است. من لازم نیست که هر گونه تماس های اجتماعی با دوستان. من بیرون رفتن دویدن با دوستان و ما شش فوت دور. شما در حال تلاش برای وزن مزایای جداسازی در مقابل تنهایی. شما نیاز به حفظ سلامت عقل خود را.


راهنمای Coronavirus

  • چگونه برای عمل اجتماعی فاصله از پاسخ به یک بیمار همخانه به جوانب مثبت و منفی از سفارش غذا.
  • چگونه مردم را به مقابله و ایجاد گمرک در میان یک بیماری همه گیر.
  • آنچه در آن به معنی برای مهار و کاهش شیوع کروناویروس.
  • چقدر از جهان است که به احتمال زیاد به قرنطینه?
  • دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان coronavirus.
  • Coronavirus است به احتمال زیاد به گسترش بیش از یک سال قبل از واکسن می تواند به طور گسترده ای در دسترس است.
  • ما همه وحشت غیر منطقی خریداران.
  • عجیب و غریب ترور از تماشای coronavirus را رم.
  • چگونه بیماری های همه گیر تاریخ را تغییر دهید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>