یک لحظه به تجدید نظر در چگونه ما حمایت از موسیقی

Microphone on empty stage with smoke
صندوق-raisers, کمک های مالی و دولتی امداد هستند و همه کمک به نگه داشتن هنرمندان موسیقی شناور. در عین حال این صنعت در حال حاضر ممکن است نشانه هایی از آسیب دائمی.عکس توسط مت کوان / گتی

هفته گذشته در میان demoralizing اعداد است که باید گفت: داستان از شیوع کروناویروس در ایالات متحده وجود دارد یک شکل ارزش جشن گرفتن. موسیقی پلت فرم Bandcamp اعلام کرد که آن را تا به حال به فروش می رسد $4.3 میلیون ارزش موسیقی و کالا در یک COVID-19 صندوق بیدار کننده برای خود هنرمندان است. به عنوان اجتماعی-فاصله, قوانین, قرار داده شده است به محل در سراسر جهان یک نوع خاص از هرج و مرج گرفت برای نوازندگان و برای هنرهای نمایشی در کل. تقریبا یک شبه درآمد از تورهای جشنواره ها و اجراهای زنده دارای بخار که در عصر جریان به این معنی است که یک بخش حیاتی از متوسط موسیقیدان درآمد سالانه نیز ناپدید شد. اجتماعی-حساب های رسانه های تعداد زیادی از نوازندگان بودند که برای انتشار آلبوم و تور در بهار امسال و زمستان رشد کرده و هوشیار است. به همین دلیل Bandcamp صندوق بیدار کننده بود اما ملموس لحظه ای از اقدام جمعی در مواجهه با شرایط وخیم. “برای بسیاری از هنرمندان یک روز از افزایش فروش می تواند به معنای تفاوت بین بودن قادر به پرداخت اجاره بها یا نه” Bandcamp را C. E. O., Ethan الماس نوشت: قبل از مبارزات انتخاباتی. “این صدا ممکن است ساده اما بهترین راه برای کمک به هنرمندان است خود را با حمایت مالی مستقیم.”

پلت فرم صندوق بیدار کننده بود و یکی از بسیاری از تلاش های آشکار در سراسر کشور است. یک درهم آمیخته از اورژانس-امداد صندوق های هنرمندان, کمک های مالی و GoFundMe صفحات پدید آمده از طرف نوازندگان. همه دست روش احساس می کند مانند یک uncoördinated بداهه به خصوص که تور و جشنواره تعویق و لغو شروع به کشش بیشتر به ماه های تابستان. Ad-hoc تلاش های چنین به عنوان کارگردانی فروش کالا به سمت کنار جاده خدمه فقط یک بازوی واکنش در شرايط اضطراری است که امتداد به کاپیتول هیل که در آن برخی از صنعت موسیقی بزرگترین انجمن حرفه ای صرف هفته لابی اعضای کنگره شامل خود اشتغالی نوازندگان و فرفره کارگران در آمریکا و دو هزار میلیارد دلار از محرک لایحه.

کسانی که تلاش موفق به این معنی که ناگفته نوازندگان هستند که به طور معمول به عنوان پیمانکاران مستقل خواهد شد واجد شرایط برای گسترش مزایای بیکاری از طریق پایان ماه ژوئیه علاوه بر اینکه واجد شرایط برای مدیکید. وجود دارد یک حس درون صنعت است که این لایحه را تصویب کرده است forestalled بیشتری فاجعه است. نورد سنگ ادعا امداد لایحه به نوازندگان یک “مبارزه با شانس.” بیانیه ای از ضبط آکادمی که نشان دهنده بیش از بیست هزار نوازندگان حرفه ای گفت: بسته امداد را سازندگان موسیقی در یک “موقعیت بهتر به صورت فوری و بلند مدت امداد.” بدون شک وجود دارد که این فدرال کمک خواهد بود به آسانی مورد استقبال طبقه کارگر بخش از صنعت موسیقی—از تور گروهها و تولید به backline تکنسین و soundmen محل برگزاری صاحبان سازمان های رزرو و استودیوهای کوچک است. آن را به حال شده است برای تلاش های هماهنگ بین نوازندگان و انجمن های صنعت و یا هجوم تقریبا بیست هزار نامه اصرار کنگره برای حمایت از این کلاس خلاق آسیب شده اند که شدید—فوری فاجعه برای هزاران نفر از این فرفره کارگران است.

در عین حال آن را به دور از برخی که این صنعت نیست و در حال حاضر نشانه هایی از آسیب دائمی. با اجاره ماهانه بدون شک بلندی و هیچ تلاش ملی را به حالت تعلیق اجاره در راه است, بسیاری از نوازندگان خواهد بود خیره پایین معمول صورتحساب قبل از محرک پول می رسد حساب های بانکی خود را. در نیویورک دولت و مجلس در حال حاضر با توجه به نود روز اجاره-تعلیق اندازه گیری S08125 که بلافاصله کاهش ضربان منبع فشار برای نوازندگان در این شهرستان است. کمی وجود دارد که نشانه ای در لحظه ای که فرماندار اندرو کومو خواهد امضای یک لایحه باید از آن عبور کند. حتی قبل از بحران کنونی ما یک کشور که در آن تخمین زده می شود نزدیک به چهل درصد از آمریکایی ها نمی تواند مدیریت یک چهار صد دلار اضطراری بدون نیاز به قرض گرفتن پول و یا فروش اموال. و که در آن پول می تواند قرض گرفته شده و یا کار می تواند یافت نمی شود اکثر نوازندگان باید سرمایه socked دور در دنده خود را ابزار تجارت خود را. در سراسر کشور یکی از شایع تعریف “ضروری” کسب و کار فروشگاه.

مانند بوی عفونت است که نشان می دهد گانگرن اخیر موجی از furloughs و اخراج توسط سازمان های رزرو و بلیط-فرآیند امتیاز برای دراز مدت انقباض در زنده موسیقی به عنوان یک منبع درآمد. این گذشته چهارشنبه فروش بلیط شرکت Stubhub furloughed بیش از شصت درصد از کارکنان خود را. یک هفته قبل از یکی از بزرگترین استعداد های سازمان در کشور پارادایم اجازه رفتن بیش از صد کارکنان برای تنظیم به کاهش زندگی-موسیقی درآمد. حتی زمانی که اجتماعی-فاصله تلاش های معلق ایده که نوازندگان می توانید فورا بازگشت به جاده در تلاش برای جبران زمان از دست رفته و درآمد را نادیده می گیرد که یک بحران نقدی است که به احتمال زیاد رفتن به تغییر چشم انداز از تور مدار برای سال آمده است. رزرو تور از هر سطح پیچیده است شاهکار برنامه ریزی و, جغرافیا و بشدت رقابتی در شرایط عادی است. علاوه بر این بسیاری از باشگاه های مستقل نمی خواهد احتمال زنده ماندن چند ماه از درآمد کل از دست دادن و ترک بسیاری از عملیات کوچکتر و مروج بدون پول نقد به کتاب هنرمندان یک بار شب زندگی از سر گرفته است. صاحب دو دوست خوب سالن در سیاتل گفت: بیلبورد که او انتظار می رود برای از دست دادن “شش چهره” درآمد هر ماه خاموش همچنان ادامه دارد. و زندگی ملت, حوادث کرگدن انتظار می رود برای جذب حتی بزرگتر تکه از کنسرت صنعت در حال حاضر دیده می شود ارزش بازار آن غوطه در نیمی از نه میلیارد دلار است.

این شرایط را بیشتر از همه قابل درک است که چرا به عنوان بحران آشکار برای نوازندگان کلماتی مانند “کمک” و “امداد” و “حمایت از” نفوذ کرده اند هر ذکر است از هنرمندان در این لحظه. حتی در جایی که این صنعت با توسل به خود mythologizing تخمینی توجه داشته باشید نگران به نظر می رسد. در پاسخ به محرک بسته C. E. O. از انجمن صنعت ضبط آمریکا گفت که “قدرت از موسیقی کمک خواهد کرد که ما از طریق این بحران است.” اما آنچه در انتهای دیگر از این بحران باید نوازندگان در واقع مشتاق به بازگشت به آن محل ؟ حجم صندوق-raisers و روزانه تماس برای پشتیبانی مالی برای نوازندگان را می توان با هم دوخته شده را به فاش کردن یک سکوت, درخواست, یک, که نشان می دهد ما باید در زمان بحران به عنوان یک دستور به حرکت به دور از یک مدل اقتصادی که محکوم کسانی که دنبال یک زندگی خلاق به فقر است. به عنوان نوازندگان و هنرمندان تجمع ما ارائه اتاق خواب اجرای برنامه و سرپرستی لیست پخش ما فرصتی برای تجدید نظر در روابط ما با آنها. یا حداقل در نظر گرفتن وضعیت موجود است که آنها را در انتظار یک بار این بحران فروکش.

هنجار برای بسیاری از نوازندگان است که یک محیط حفره دار با خورنده شرایط را برای سلامت روانی است. یک 2018 نظرسنجی از نوازندگان رهبری Alan B. کروگر استاد اقتصاد در دانشگاه پرینستون نشان داد که نیمی از پاسخ دهندگان احساس “افسردگی و یا نا امید کننده” و یا بیش از دو برابر این نرخ از بزرگسالان در ایالات متحده است. این همان نظرسنجی که انجام شد در همکاری با موسیقی امداد گروه MusiCares نشان داد که متوسط نوازنده به دست آورده فقط بیست و یک هزار و سه صد دلار از هنر خود را در سال 2017. این نظرسنجی همچنین پیچیده معمولا برگزار فرض که اجراهای زنده هستند و منبع خوبی از ثبات مالی برای کار نوازندگان. برای هر هنرمند است که هنوز به آمار mid-tier جشنواره حافظه—می گویند یک فونت Coachella حسابداری—شما به احتمال زیاد از نوع متوسط نوازنده ذکر شده در این نظرسنجی که کمتر از پنجاه و پنج صد دلار از رنج سفر در سراسر کشور برای هفته ها در زمان.

موفقیت و امنیت مالی است که به دنبال آن است که اساسا در دست یک استخر کوچک از نوازندگان. “وجود دارد بسیار کوچک و متوسط را پایین کلاس در ضبط. که جهان خشک شده است,” دانیل شیشه ای رئیس جمهور مستقل برچسب Glassnote پرونده گفت چنگال در بهار گذشته. اما از آن شده است در طول تاریخ سود لحظه ای برای صنعت موسیقی به عنوان یک کل. دیجیتال جریان رهبری خدمات مانند Spotify در آمازون و یوتیوب به سرعت افزایش یافته است کل درآمد تولید شده توسط موسیقی و تثبیت راه هایی که ما اتصال به موسیقی است. در سال 2019 صنعت پیشی گرفته یازده میلیارد دلار در درآمد با نزدیک به هشتاد درصد از این مبلغ به دست آورده از طریق جریان. این هفته Spotify اعلام کرد COVID-19-امداد تلاش خود را متعهد به ده میلیون دلار در مطابق با مشارکت یکی از چهره های نزدیک به تنها 0.05 درصد آن در بازار برآورد ارزش بیست و دو میلیارد دلار است. همان پرینستون بررسی گزارش داد که تنها بیست و هشت درصد از نوازندگان به دست آورده و هر گونه درآمد از جریان درآمد و زمانی که آنها کسب درآمد است که مقدار به طور متوسط به یک صد دلار در هر سال است.

جمعی تعدیل از زندگی روزانه است و بیدار در برخی از احساس. از Bandcamp صندوق بیدار کننده و خواستار حمایت توسط نوازندگان و هنرمندان و نویسندگان و printmakers آورده پشت ارضاء چیدن یک آلبوم از یک merch جدول و یا تماس برای سفارش کتاب از محلی متعلق به کتابفروشی. احساس کمتر به انجام با فازی مقادیر فیزیکی و رسانه ای در مقابل کالاهای دیجیتال اما در عوض ارتباط است که این مبادلات را کشت. این عمل از رسیدن به کسی برای چیزی واقعی در عوض لذت بخش. مانند زنجیره تامین ما تبدیل به جدا از جهان از آمازون, رابطه بین خالق موسیقی و شنونده بین هنر و ارزش شده است مختل غیر قابل انکار توسط مکانیک از جریان موسیقی و با حرص از برچسب های بزرگ.

در مقاله for the film society, در سال گذشته, نویسنده و موسیقیدان Jace کلیتون یک.k.یک DJ/پارگی نوشت: چگونه Spotify در برای یک, قطع ارتباط بین هنرمند و شنونده یکی از طولانی ترین در حال اجرا روابط در فرهنگ ما است. “تولید اعتبار بوش, یادداشت برچسب ضبط هر گونه آثار هنری فراتر از (شرکت های کوچک) پوشش این غنی متنی اطلاعات نشان دهنده چگونه مردم گرد هم می آیند در سراسر موسیقی است و دقیقا چیزهای که Spotify در به طور فعال از نوار موسیقی از طریق رابط خود,” او نوشت. “هنگامی که Spotify باطل آنها آموزش ما به خصوص موسیقی به عنوان کمی بیش از چند مگابایت صوتی دیجیتال ذخیره شده در گوگل-اجرای سرور.” آنچه باقی مانده در جریان چشم انداز نیست, یک جامعه اما تنها یک عادت بد به اشتراک گذاشته شده توسط کل یک فرهنگ است. ما unlearned که موسیقی نیاز به یک متعهد مخاطبان فقط به همان اندازه به عنوان آن نیاز به نوازندگان. در میان stupefying سردرگمی و بحران جهانی است که بیشتر جداسازی فیزیکی ما جوامع نیاز به قرار دادن قطعات موسیقی را با هم هرگز احساس روشن تر است.


راهنمای Coronavirus

  • چگونه برای عمل اجتماعی فاصله از پاسخ به یک بیمار همخانه به جوانب مثبت و منفی از سفارش غذا.
  • چگونه مردم را به مقابله و ایجاد گمرک در میان یک بیماری همه گیر.
  • آنچه در آن به معنی برای مهار و کاهش شیوع کروناویروس.
  • چقدر از جهان است که به احتمال زیاد به قرنطینه?
  • دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان coronavirus.
  • Coronavirus است به احتمال زیاد به گسترش بیش از یک سال قبل از واکسن می تواند به طور گسترده ای در دسترس است.
  • ما همه وحشت غیر منطقی خریداران.
  • عجیب و غریب ترور از تماشای coronavirus را رم.
  • چگونه بیماری های همه گیر تاریخ را تغییر دهید.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>