یک رستوران محله در تلاش برای شناور ماندن در Coronavirus بحران

برای شرق روستای رستوران و نوار شراب Il Posto Accanto پس از نیویورک موظف بسته شدن آن زمان به بداهه نوازی.

“من امیدوارم که شما خوب هستند روح” بئاتریس Tosti دی Valminuta شرکت مالک شرق روستای رستوران و نوار شراب Il Posto Accanto گفت: مشتریان خود را از طریق یک Facebook تصویری هفته گذشته است. “از آنجا که هر آنچه در آن است که در روح بد نیست برای رفتن به هر چیزی را حل کند.” در طول زمان گذشته از ارواح بد Il Posto Accanto تا به حال بیشتر ادامه می داد. رستوران ادامه خدمت پس از 9/11 حملات و تنها لحظه ای مکث به اجازه طوفان شنی عبور; Tosti دی Valminuta و همسرش, Julio پنا اند در غیر این صورت اجرای این عملیات به طور مداوم از سال 1999.

Coronavirus همانطور که همه ما کشف یکی دیگر از جانور به طور کامل. در ساعت هشت روز دوشنبه, آوریل 16th, همه ناهار خوردن در رستوران ها و غذا خوردن موسسات و بارها در ایالت نیویورک دستور داده شد بسته با توجه به COVID-19 با حکم فرماندار اندرو کومو. این دستور بسته شدن در آمد به طور ناگهانی و Il Posto Accanto تا به حال هیچ پلت فرم به جای تلفن همراه سفارشات تحویل و یا بایگانی اطلاعات. از آن زمان به بداهه نوازی. نرم افزار و راه اندازی به طور معمول بخشی از درآمد حاصل از هر سفارش گاهی تا سی درصد است. یکی از گزینه DoorDash یک کسب و کار است که به ترتیب تحویل توسط پیمانکاران تا به حال یک دوره آزمایشی رایگان رستوران می تواند با استفاده از به عنوان یک راه حل. صاحبان می گویند که آنها را دیده اند یک پاسخ فوق العاده ای از محله خود را, اما حتی پس درآمد از تحویل و وانت را به سختی پوشش هزینه ها حتی برای کاهش کارکنان اجازه دهید به تنهایی مالک و مالیات بر فروش و یا صاحبان خود را.

چهار روز پس از بسته شدن یک e-mail فرود آمد در کادر من از purveyors از Grovehouse یک ناهار دسته جمعی که شامل خوب ایتالیایی ناهار خوری نیروگاهی Lilia و Misi. “هنگامی که ما غیر قابل تصور گفتن مردم که متوسط بیشتر به ما که تندرستی خود را دیگر امن در داخل درهای ما برای آینده قابل پیش بینی قلب ما شکسته شد” پیام گفت. “از آنجا که ما می دانستیم که امنیت مالی خود را دیگر نمی خواهد مطمئن شود.” در پایان این مقاله یک لینک به یک وردپرس درخواست برای یک چهارم میلیون دلار در کمک به حمایت از رستوران کارکنان. دیدن خط “خانم رابینز سازماندهی این جمع آوری کمک” تا به حال یک اثر عجیب و غریب. رابینز یک میچلین ستاره-درآمد سرآشپز مشهور: آن بود که اگر Taylor Swift شده بود مجبور به نوبه خود به مترو busking. اگر ستاره ها از شانس چه امید وجود دارد برای کوچکتر محله مفاصل?

سریع اجتماعی دور راه رفتن در اطراف نیویورک نشان می دهد که آسیب—بلوک توقیف, رستوران ها, کافه ها و کافه ها. آنها بسته شده در فلش و به نظر می رسد معقول و منطقی به فرض بسیاری به سادگی نمی خواهد دوباره باز کردن. “یک روز در یک زمان” Tosti دی Valminuta نشان می دهد. “امروز ما باز است و ما در حال خدمت به مواد غذایی است. فردا ان شاء اللهامیدوارم ما در حال رفتن به باز کردن و خدمت به مواد غذایی است. و این که همه ما می توانید انجام دهید و این که همه ما می دانیم. و سپس اجازه دهید ببینیم که چه چیزی اتفاق می افتد, شما می دانید ؟ ما می رویم به اینجا ؟ ما نمی دانیم. ما امیدواریم تا.”

“ما می خواهیم به اینجا.”


راهنمای Coronavirus

  • چگونه برای عمل اجتماعی فاصله از پاسخ به یک بیمار همخانه به جوانب مثبت و منفی از سفارش غذا.
  • چگونه مردم را به مقابله و ایجاد گمرک در میان یک بیماری همه گیر.
  • آنچه در آن به معنی برای مهار و کاهش شیوع کروناویروس.
  • چقدر از جهان است که به احتمال زیاد به قرنطینه?
  • دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان coronavirus.
  • Coronavirus است به احتمال زیاد به گسترش بیش از یک سال قبل از واکسن می تواند به طور گسترده ای در دسترس است.
  • ما همه وحشت غیر منطقی خریداران.
  • عجیب و غریب ترور از تماشای coronavirus را رم.
  • چگونه بیماری های همه گیر تاریخ را تغییر دهید.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>