یک کتاب جدید در النا Ferrante تجدید نظر چه انتقاد می شود

A trilogy of novels by the pseudonymous and anonymous author Elena Ferrante.
النا Ferrante را ناپلی رمان موضوع “از Ferrante نامه” کار توسط چهار نویسندگان و دانشگاهیان است که ترکیبی از سنتی و انتقاد با یک حالت جدید از متنی نامزدی.منبع عکس های کریس Warde-جونز / نیویورک تایمز / Redux

“از Ferrante نامه ها” کتاب “جمعی انتقاد” از نویسندگان و دانشگاهیان سارا Chihaya, Merve Emre کاترین هیل و جیل ریچاردز آغاز شد در بهار سال 2015 در یک نوار در بروکلین. “این بود که لحظه ای که بهار پوستی با تابستان” که نوشتن در مقدمه “باد antagonizing گیلاس درختان در شکوفه.” کلمه “لاس زدن” احساس نميكنند. در اینجا حروف است که این چهار زن فرستاده و یکی دیگر در حالی که خواندن النا Ferrante را ناپلی quartet: نامه هایی که خود دادگاه یک حالت جدید از متنی نامزدی. “هر حرف خواهد ساخت در استدلال قبلی نامه با موافقت, مخالفت, گسترش و reframing” نویسندگان ادامه خواهد داد. “مرزهای بین ما قرائت می ماند نفوذ پذیر. . . . ما بر این باور بودند که این امر را قابل مشاهده آهسته شکسته و خلاق اتحاد از ایده هایی که underwrites تمام اعمال از انتقاد.”

وجود دارد چیزی غیر طبیعی در مورد یک گروه از کتابی زنان با استفاده از Ferrante را tetralogy—که شرح زندگی لیلا و Lenù, دو, دوستان, در حال رشد در ناپل در طول نوزده-پنجاه—به وادار جمعی پرس و جو. Lenù یک رمان نویس است. لیلا که تجربه سورئال قسمت که در آن “خطوط از چیزهایی و مردم است . . . شکست مانند نخ پنبه” است Lenù را الهه شعر و موسیقی. کتاب خود قاب توسط لیلا ناپدید شدن و به قلم یک نویسنده ناشناس (النا Ferrante یک نام مستعار) نشان دهنده هویت به عنوان یک چیزی که گم میشود یا این که هرگز در تمام وجود. شاید در این زمینه کشتن فردی منتقد است که تنها منطقی است.

هنوز هم این کتاب ارائه می دهد بسیاری از لذت های سنتی انتقاد. بخش اول شامل خلاصه اکتشافی نامه که لمس بر روی همه چیز از دوستی به احزاب سیاسی و همبستگی. در بخش دو هر نویسنده ارائه یک مقاله دیگر است که توسعه یک ایده از نیمه اول. این پروژه عمدتا caters به آغاز که می توانید آن مشاهدات خود را در برابر دانش قبل از Ferrante اما نویسندگان خود را به نظر می رسد جذب به نقش تازه. معرفی خود تأکید می کند که هیچ یک از آنها تخصص در ادبیات ایتالیایی; و نه تا به حال هر یک از آنها نوشته شده است در مورد Ferrante قبل از گام گذاشتن در این آزمایش است. اغلب آنها اتخاذ آزمایشی استقرار رقص در اطراف ایده ها و یکی دیگر. “من نمی خواهید را به هر گونه به خصوص مسئول یا دقیق ادعا می کند در اینجا در مورد compiled wrong و Ferrante,” Chihaya هشدار در یک نقطه. “این فقط برخی از اشتباه در افکار و احساسات ناشی از برخی جهات از کاترین را تحریک به فکر می کنم در مورد محل بیش از/با/تحت شخصیت.”

غیر رسمی فراهم می کند پوشش برای جسارت. (آنچه در زیر Chihaya را پرچین غنی مراقبه در گریزپا از هر دو محله و مردم.) همچنین “باعث می شود قابل مشاهده” به عنوان نویسنده با اشاره به شکسته تجمعی طبیعت ادبی و تحلیل خود را. صفحه بندی از طریق این نامه ها است مانند جریان یک ویدیو مرور زمان: در یک مثال Emre را باهوشتر براق در یک انفجار دیگ (صحنه تبدیل “اجتماعی آنتروپی” به “تخریب ماده”) تراوش به Chihaya را مفهوم phantasmagorical واقع گرایی یک حالت که در آن اشیاء فیزیکی در حال فردا نماينده ايران با معنی. در جای دیگر نویسندگان تعقیب will-o-the-wisps از طریق به طور غیر منتظره صمیمی زمین. Emre نظر بارداری. Chihaya مورد بحث افسردگی و کشش خود حک. ریچاردز یادداشت “وجود دارد سایه روایات, درباره من. . . . در زیر داستان است که من بگویم در مورد Lenù و لیلا به طوری که ناپلی چرخه تار کمی به پس زمینه به عنوان یک صرفا قادر می سازد داستان است.”

شخصی بوده است wending راه خود را به انتقاد برخی از زمان معمولا به استرس و انضباط را در ذهنیت: یادآوری “وب سایت از زندگی روابط” که در بورس رخ می دهد این است که فکر منطقی به عملکرد درک بیشتر. (وجود دارد “خودشان در پشت این پروژه” نویسندگان اصرار به نقل از جک Halberstam.) اما آشکار در “Ferrante نامه” نیست تکذیبنامهها به معنای بافت—آنها مچ پا, چشمک می زند, به معنای, راه بدر کردن. صمیمی تن آشنایی جذاب بشریت به کتاب ایجاد لذت بیشتر در ارتباط با رمان: لذت بردن از شخصیت. برای Chihaya, Emre و ریچاردز (هیل نشان می دهد کمتر) انتخاب اعترافات وعده کلیدی برای یک داستان—Ferrante—اما وجود یک دوم بیشتر دلربا داستان که اولین داستان تنها “را قادر می سازد.”

این یکی از راه های مختلفی است که در آن مقالات آرزوی وضعیت داستان. به طور خاص آنها آرزوی وضعیت Ferrante داستان که با موی “سایه روایات”: Lenù این رمان به عنوان مثال قول لیلا ظاهرا برتر diaries. آرزو-برای ایده آل به نظر می رسد ابهام و زیبایی unknowability. این به این معنی است که حتی به عنوان “Ferrante نامه” ویترین چه خوب است مورد انتقاد (مشتاق توجه مبتکرانه استدلال ظریف و پرقدرت بیان) می تواند به نظر می رسد در زمان اهانت به سبک خاص خود را دارد. آن را سخت به شی به جاه طلبی های شکوفا است که این کتاب به عنوان خوانده شده مانند هنر است. و در عین حال ارزش آن را تشخیص میان اثر ادبی است که جذابیت و یا حرکت یک خواننده و کسانی که افزایش درک متن. بررسی کتاب نیست در اینجا برای پیدا کردن دوستان حتی درخشان هستند.

اینکه دقیقا چه چیزی آنها را در اینجا انجام دهید ؟ ترین تحریک آمیز ادعا می کنند در “Ferrante نامه” است که انتقاد ممکن است نه تنها روشن کردن یک متن; آن همچنین ممکن است به تقلید از یک کار ساکن فرم خود را. این باعث می شود برای mesmerically reflexive خواندن است که در آن نویسندگان و شخصیت در یک طرح از خود ساخت و به تدریج تبدیل به موضوع به Ferrante را تم. در نظر گرفتن مقالات در پشت کتاب. ریچاردز یک متخصص در جنسیت و تمایلات جنسی مطالعات به بررسی elisions—راه Lenù رونویسی لیلا گفتگو به عنوان مثال—در سفارش به فکر می کنم در مورد عجیب و غریب جایگزین به ناپلی روایت است. Chihaya در ضمن استدلال می کند که حس شار و تلاطم suffusing Ferrante کار تولید نه کاملا لذت بخش, تحریک, که او را “unpleasure” و او که متصل به ما خواهرخوانده درایو برای خود ادعای خود و افاسمان آشنا از زندگی خود را.

در سراسر وجود دارد یک حس است که Ferrante در رمان و حروف تشکیل شده از همان موضوعی اقشار. خارجی ترین لایه است چیزی برای انجام با رقابت و وابستگی. لیلا و Lenù تشکیل می دهند به عنوان ریچاردز آن قرار می دهد “یک اقتصاد دو.” خواننده احساس می کند انگیزه برای شناسایی به انتخاب یکی در هزینه. “در میان دوستان” ریچاردز می نویسد: “چه چیزی باعث می شود شما به گزاف گویی کردن هر کس دیگری در یک claustrophobic استخر بازی از محدود شخصیت است.” آیا شما یک Lenù یا لیلا? به طور مشابه, شما سارا یک Merve یک Katherine یا جیل ؟ من خودم طرح جنبه های مختلف یک ذهن حیاتی بر روی نویسندگان: Chihaya به عنوان رویای منطق Emre به عنوان قضاوت ریچاردز به عنوان counterfactual تخیل تپه به گرما. بدیهی است که این نوع مرتب سازی است تقلیل و یک لایه پایین این رمان به نظر می رسد به نقد آن است. Ferrante تار خط بین لیلا و Lenù. او طول می کشد تا سیالیت خود و حروف به طور ضمنی همان نقطه ارائه یک چشم انداز از منتقد مغز به عنوان شلوغ متخلخل کهنه با افراد دیگر.

من رفتم برای دیدن Chihaya, Emre تپه و ریچاردز صحبت می کنند در یک کتابفروشی محلی. من دیر رسیدم; اتاق آنقدر کامل است که من فقط می تواند شنیدن نویسندگان’ صدای mingling اما متمایز است. یکی از آنها با اشاره به این که حروف فرض کنیم مخاطب از مخاطب خاص—فرم شامل هر دو ارتباطات و عملکرد زبان نه تنها به اما از طریق. این احساس از زنان با استفاده از یکی دیگر از داستان به عنوان موارد برای خود ساخت مرکزی برای ناپلی کوارتت. وجه تمایز این اساتید از لیلا و Lenù روح است که در آن مواد ارائه شده است. Ferrante را قهرمانان ارضی; Chihaya, Emre تپه و ریچاردز گردش کلمات خود را سخاوتمندانه. یکی ممکن است گچ تا مدنی-mindedness. اما آن را نیز می تواند منعکس کننده این واقعیت است که برای این نویسندگان خوانش کامل نیست, جلا, محصولات. خود مخالفت می تواند رونویسی به جای آرام; هر جمله دعوت به فشار سخت تر است. هرگز پایان دادن به بودن چنین عمل—از همه مهم عمل درست انجام شود—این است که گاهی اوقات فلج. حتی کار بر روی این نقد و بررسی من در زمان احساس خودم را از دست دادن شکل و ضرب به عنوان اگر وجود دارد بیش از حد بسیاری از من برای شروع کار و بیش از حد چند از من آن را به پایان برساند. من سرگردان را به من سردبیر میز. من سرگردان بازگشت. من ناراحت همکار من بود که بسته شدن یک پروفایل. من می خواستم بازخورد در تلاش بودند که خزنده از یک نامشخص, شخصی, محل, اما پس از آن من فکر می کنم من هم می خواستم چیزی ساده تر: شرکت.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر