یک درک جدید از گله ایمنی

Newsha Tavakolian

یادداشت سردبیر: این اطلس در حال ساخت حیاتی پوشش coronavirus در دسترس همه خوانندگان. پیدا کردن مجموعه ای در اینجا.

ادوارد لورنز فقط از کالج هنگامی که او استخدام شد به جنگ جهانی دوم است. او اختصاص داده بود به یک آب و هوا پیش بینی به رغم داشتن هیچ تجربه ای در هواشناسی است. چه لورنز می دانستند که در ریاضی.

بنابراین او شروع به آزمایش با معادلات دیفرانسیل, تلاش برای پیش بینی بر اساس الگوهای موجود در داده ها در گذشته درجه حرارت و فشار. یک روز در حالی که آزمایش سیستم خود او تکرار یک شبیه سازی با چند اعشار گرد در داده ها. به تعجب خود را کاملا متفاوت در آینده پدید آمده است.

او به نام این یافته “اثر پروانه ای.” در یک مدل پیچیده ای که در آن هر روز آب و هوا را تحت تاثیر قرار روز بعد را یک نیشگون گرفتن و کشیدن در شرایط اولیه می تواند وحشی پایین دست عواقب. اثر پروانه ای مرکزی شد برای ظهور زمینه تئوری هرج و مرج است که تاکنون اعمال شده به اقتصاد و جامعه شناسی و بسیاری دیگر از افراد در تلاش برای خراب کردن پدیده های پیچیده. که درست است در حال حاضر کمک به پیش بینی آینده از این بیماری همه گیر در مورد چگونه آن را به پایان می رسد.

تئوری هرج و مرج امر منظمی برای گسترش coronavirus که به ظاهر کوچک تصمیم گیری و یا تفاوت در سرعت واکنش می توانید مفرط عواقب. اثرات می تواند به نظر می رسد به صورت تصادفی هنگامی که در واقع آنها اثری به گسسته و تصمیم گیری های طولانی قبل از. برای مثال ایالات متحده پیشی گرفته است 125,000 مرگ و میر ناشی از COVID-19. داشتن سرکوب ویروس اولیه کره جنوبی تا به حال تنها 289. ویتنام تلفات نشسته صفر است. حتی زمانی که اختلاف از جایی به جای دیگر به نظر می رسد به صورت تصادفی و یا بیش از حد دراماتیک به پین به طور کامل بر یک شکست خورد پاسخ ملی آنها نیست.

وجود دارد بسیار زیاد است و تنوع حتی در درون آمریکا است که همچنین می تواند به نظر می رسد پر هرج و مرج. برخی از مکان ها در زمان محدود اقدامات و به سختی ضربه; دیگران قفل شده اما شدت رنج می برد. شهر نیویورک شده است به آرامی بازگشایی از اوایل ماه ژوئن, اما با وجود آن—و با وجود توده هوای تجمعات در تلاطم ناآرامی های مدنی بیش از شش هفته گذشته—شهر دیده است و نه حتی یک افزایش کوچک در روزانه موارد گزارش شده. در مقابل شهرهای دیگر که اقدام به بازگشایی دیده اند ناتوان موج.

اما فقط به عنوان به سختی قابل پیش بینی هواشناسی حوادث ناشی از کاملا قابل پیش بینی قوانین فیزیک دینامیک پیچیده از یک بیماری همه گیر در مرکز بسیار محدود است مجموعه ای از مفاهیم اساسی ویروسی زیست شناسی. زود شکست برای تست و تعطیل در آمریکا شده اند تقویت شده از طریق اثر پروانه ای. زمان تصمیم گیری خواهد شد به عنوان به خوبی.

زمانی که پدیده به نظر می رسد هرج و مرج ریاضی افسران آن را شغل خود را برای پیدا کردن نظم اساسی. هنگامی که مدل می تواند با دقت توصیف دنیای واقعی به عنوان برخی از در حال حاضر انجام آنها به دست آوردن قدرت پیش بینی را روشن تر نگاه اجمالی به احتمال زیاد آتی.

در اواسط فوریه اپیدمیولوژی دانشگاه هاروارد مارک Lipsitch به من گفت که این ویروس می تواند آلوده اکثر مردم در ایالات متحده اگر رهبران این کشور را ندارد عمل است. در آن زمان ایالات متحده تا به حال تنها تعداد انگشت شماری از موارد تایید شده. چند نفر تصور آینده Lipsitch دیدم—که در آن میلیون ها و حتی صدها نفر از میلیون ها نفر از آمریکایی ها می تواند بیمار قرار می گیرند. این بود که حداقل در بخشی از آنجا که ما نبودند تست برای ویروس.

Lipsitch حتی دریافت برخی از انتقاد از دانشمندان که احساس ناراحت کننده با برآورد آنجا وجود دارد بنابراین اطلاعات کمی برای رفتن بر روی. در واقع در آن نقطه بسیاری از قراردادهای آتی شد و هنوز هم ممکن است. اما زمانی که یک ویروس گسترش می یابد به سرعت و به طور موثر به عنوان یکی از این پخش شد در ماه فوریه—کشتن بسیاری در حالی که خروج از دیگران بود که چند یا بدون علائم به گسترش این بیماری است که ویروس می تواند انتظار می رود برای اجرای آن از طریق یک جمعیت می کند که نگاهی به اقدامات چشمگیر.

در حال حاضر بر اساس ایالات متحده در پاسخ از ماه فوریه Lipsitch معتقد است که ما هنوز هم به احتمال زیاد برای دیدن این ویروس گسترش به نقطه تبدیل شدن به بومی. که به معنی آن است که با ما به طور نامحدود و زمان همه گیر خواهد شد و هنگامی که ما رسیدن به سطح “گله ایمنی” به طور سنتی به عنوان تعریف آستانه است که در آن مردم به اندازه کافی در یک گروه حفاظت از سیستم ایمنی بنابراین ویروس دیگر می تواند باعث بزرگ خوشه در بیماری ها.

مفهوم گله ایمنی ناشی از واکسیناسیون سیاست است که در آن استفاده می شود برای محاسبه تعداد افرادی که نیاز به واکسینه شود به منظور اطمینان از ایمنی از جمعیت است. اما یک coronavirus واکسن است که هنوز هم دور است و ماه, Anthony Fauci, رئیس موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت که به دلیل “کلی ضد علم و ضد قدرت و ضد واکسن احساس” ایالات متحده آمریکا “بعید است” برای رسیدن به گله ایمنی حتی پس از یک واکسن در دسترس است.

بازگشت در ماه فوریه Lipsitch به یک برآورد بسیار خشن است که, وجود ندارد و مداخله گله ایمنی ممکن است اتفاق می افتد پس از 40 به 70 درصد از جمعیت بود آلوده شده است. ایده برخورد به این سطح از عفونت ضمنی گریم پیش بینی در مورد بیماری و مرگ است. در مورد مرگ و میر برای COVID-19 در حال حاضر تقریبا 1 درصد به طور کلی. در مطلق ساده ترین مدل خطی اگر 70 درصد از جهان را دریافت کنید که به معنی بیش از 54 میلیون مرگ و میر.

اما اثرات coronavirus هستند و نه خطی. این ویروس را تحت تاثیر قرار می افراد و جمعیت در راه بسیار متفاوت. در مورد مرگ و میر متفاوت بوده و به شدت در بین بزرگسالان زیر 40 و افراد مسن. این همان مشخصه تنوع ویروس—چه چیزی باعث می شود آن را بسیار خطرناک در مراحل اولیه شیوع بیماری—همچنین به عنوان نشانه به همین دلیل کسانی که شیوع بیماری می تواند سوختن زودتر از ابتدا انتظار می رود. در کشورهای با uncontained گسترش ویروس مانند آمریکا دقیقا چه گله-ایمنی در آستانه معلوم می شود می تواند تفاوت چشمگیری در چگونه بسیاری از مردم بیمار قرار می گیرند و می میرند. بدون یک برنامه ریزی بهتر این آستانه—درصد افرادی که آلوده شده اند که تشکیل گله ایمنی—به نظر می رسد که تبدیل به مرکزی برای ما سرنوشت.

برخی از ریاضیدانان بر این باورند که آن را بسیار پایین تر از در ابتدا تصور می کرد. حداقل آن می تواند اگر ما حق انتخاب آینده.

Gabriela گومز مطالعات هرج و مرج است. به طور خاص در الگوهای غیر خطی دینامیک. او کشیده شده بود به این زمینه چیزی به نام سستی تنوع—چرا همان بیماری آشکار متفاوت از یک نفر به بعد. او با استفاده از ریاضیات به ساختارشکنی زنجیره ای از حوادث است که می تواند دو نفر را با همان بیماری به wildly نتایج مختلف.

بنابراین با تمام آن ظاهرا هرج و مرج گریز از مرکز از coronavirus بود ایده آل چالش برای Gomes, یک استاد در دانشگاه Strathclyde, در, گلاسکو, اسکاتلند. برای چند ماه گذشته او شده است در همکاری با یک گروه بین المللی ریاضیدانان برای اجرای مدل است که ترکیب بسیاری از تغییرات در چگونه این ویروس به نظر می رسد بر مردم. هدف او این بوده است تا به حرکت به دور از ساده به طور متوسط به عنوان ممکن است به ترکیب به عنوان بسیاری از اثرات متفاوت از این ویروس که ممکن است در هنگام ساخت پیش بینی های جدید.

در حالت عادی زمان گله ایمنی بر اساس استاندارد مداخله با نتایج قابل پیش بینی: واکسیناسیون. همه در معرض همان (یا بسیار مشابه) ایمنی-تولید ویروسی قطعات. ما قادر به محاسبه چه درصدی از مردم نیاز است که قرار گرفتن در معرض به منظور توسعه معنی دار ایمنی در سراسر جمعیت است.

این مورد زمانی که یک ویروس در حال گسترش در جهان واقعی است. در عوض پیچیدگی زندگی واقعی ایجاد آنچه که افسران به عنوان مراجعه ناهمگنی. مردم در معرض مقادیر مختلف از این ویروس در زمینه های مختلف از طریق مسیرهای مختلف. یک ویروس است که جدید است به گونه ایجاد تنوع بیشتر در پاسخ ایمنی بدن. برخی از ما هستند بیشتر در معرض آلوده شدن و برخی از آنها احتمال بیشتری برای انتقال این ویروس پس از آلوده. حتی تفاوت های کوچک در فرد حساسیت و انتقال می تواند به عنوان با هر گونه هرج و مرج پدیده منجر به نتایج بسیار متفاوت به عنوان اثر مرکب در طول زمان در مقیاس یک بیماری همه گیر. به عنوان گومز توضیح می دهد “وجود ندارد نیاز به یک مقدار زیادی از تنوع در جمعیت برای شیوع آهسته کاملا به شدت.”

در یک بیماری همه گیر ناهمگونی از عفونی فرآیند همچنین باعث می شود پیش بینی دشوار است. هنگامی که شما تلنگر یک سکه نتیجه تحت تاثیر قرار است منعکس قبل. اما در سیستم های دینامیکی, نتایج بیشتر شبیه به کسانی که در شطرنج: بازی بعدی را تحت تاثیر قرار است توسط یکی از قبلی است. تفاوت در نتیجه می تواند به رشد نمایی تقویت یکدیگر تا زمانی که این وضعیت می شود از طریق یک سری از به صورت جداگانه قابل پیش بینی حرکت می کند کاملا متفاوت از دیگر حالات ممکن است. شما باید برخی از شانس بودن قادر به پیش بینی حرکت برای اولین بار در یک بازی شطرنج اما شانس خوب پیش بینی گذشته است.

که دقیقا همان چیزی است که Gomes کار تلاش برای انجام. او توضیح یک مدل که در آن هر کس به همان اندازه مستعد ابتلا به عفونت کرونا ويروسی (همگن مدل) و یک مدل که در آن برخی از افراد بیشتر مستعد ابتلا نسبت به دیگران (ناهمگن مدل). حتی اگر دو جمعیت شروع با همان میانگین استعداد ابتلا به عفونت در شما نمی توانید همان بوده است ، “شیوع شبیه در آغاز. اما در ناهمگن جمعیت افراد آلوده هستند به طور تصادفی” او به من گفت. “بسیار حساس مردم هستند احتمال بیشتری برای دریافت آلوده ، به عنوان یک نتیجه متوسط حساسیت می شود پایین تر و پایین تر در طول زمان.”

اثرات مانند این—”انتخابی تخلیه” از افرادی که بیشتر مستعد ابتلا—به سرعت می تواند در کاستن یک ویروس گسترش یافته است. زمانی که گومز با استفاده از این نوع از الگوی مدل coronavirus را گسترش اثرات ترکیب ناهمگونی به نظر می رسد نشان می دهد که این حمله از موارد و مرگ و میر دیده می شود در اولیه خوشه در سراسر جهان بعید است که اتفاق می افتد برای بار دوم. بر اساس داده ها از کشورهای مختلف در اروپا و او گفت: او نتایج نشان می دهد یک گله-ایمنی در آستانه بسیار پایین تر از مدل های دیگر است.

“ما فقط نگه داشتن در حال اجرا و آن را نگه می دارد به آینده را در کمتر از 20 درصد” Gomes گفت. “این بسیار قابل توجه است.”

در صورتی که ثابت می کند درست آن خواهد بود زندگی تغییر اخبار. آن را نمی خواهد به این معنی است که ویروس از بین رفته است. اما Gomes را تخمین می زند اگر تقریبا یک نفر از هر پنج نفر در یک جمعیت است که سیستم ایمنی بدن به ویروس به نظر می رسد که به اندازه کافی به سرعت گسترش آن را به یک سطح که در آن هر عفونی فرد آلوده به طور متوسط کمتر از یک شخص دیگر. تعدادی از عفونت را به طور پیوسته کاهش است. این تعریف کلاسیک از گله ایمنی. آن را به عنوان مثال که در 25 درصد شيوع آنتی بادی شهر نیویورک می تواند ادامه آن دقیق بازگشایی بدون ترس از یکی دیگر از عمده افزایش موارد است.

آن را ندارد بصری حس گومز اذعان می کند اما “همگن مدل فقط نمی منحنی است که مطابقت با داده های کنونی,” او گفت:. پویا توسعه سیستم های پیچیده و غیر قابل پیش بینی راه است و او معتقد است که بهترین ما می توانیم انجام دهیم این است به طور مداوم به روز رسانی مدل بر اساس آنچه که اتفاق می افتد در جهان واقعی است. او نمی تواند می گویند چرا آستانه در مدل است که به طور مداوم یا در زیر 20 درصد است ، “اگر ناهمگونی نیست, علت,” او گفت: “پس از آن من می خواهم برای کسی توضیح دهید که چیست.”

در دانشگاه استکهلم, تام Britton, رئیس, ریاضی و فیزیک, فکر می کند که 20 درصد آستانه بعید است اما غیر ممکن نیست. آزمایشگاه خود را نیز ساختمان اپیدمیولوژیک مدل بر اساس داده ها از سراسر جهان. او معتقد است که تنوع در حساسيت و قرار گرفتن در معرض ویروس به وضوح به نظر می رسد کاهش برآورد گله ایمنی. Britton و همکارانش به تازگی منتشر شده خود را در مدل نشان دادن این اثر در علم.

“اگر وجود دارد تنوع حساسيت میان انسان و سپس گله ایمنی می تواند به عنوان کم به عنوان 20 درصد” Britton به من گفت. اما به دلیل مشکوک که مردم چنین نیست به طور چشمگیری متفاوت استعداد ابتلا به کوروناویروس. درجه بالایی از تنوع بیشتر در چیزهایی مانند عفونت مقاربتی که در آن یک فرد با 100 شرکای یک سال است که به مراتب حساس تر از کسی که مجرد. ویروس های تنفسی تمایل به بیشتر مساوی-فرصت مهاجمان. “من فکر نمی کنم این اتفاق خواهد افتاد در 20 درصد” Britton گفت. “بین 35 و 45 درصد—من فکر می کنم که خواهد بود یک سطح که در آن پخش قطره به شدت.”

مدل های مانند Britton و گومز هم فرض کنیم که پس از عفونت مردم برای به دست آوردن ایمنی. این نکته روشن است که همه محققان را. COVID-19 یک بیماری جدید به طوری که هیچ کس می تواند مطمئن باشد که افراد آلوده شدن سیستم ایمنی قابل اعتماد و یا چه مدت طول می کشد ایمنی. اما Britton اشاره کرد که هیچ پاک کردن موارد از عفونت تا کنون که نشان می دهد که این ویروس ایجاد ایمنی برای حداقل برخی از معنی دار طول زمان به عنوان بسیاری از ویروس ها انجام دهد.

Lipsitch همچنین معتقد است که ناهمگونی مهم است که عامل به هر مدل. آن را یکی از دلایل او خود را به روز رسانی پیش بینی طولانی نیست پس ما صحبت کرد در ماه فوریه از چه گله-ایمنی آستانه خواهد بود. به جای آن از 40 تا 70 درصد او کاهش آن به 20 تا 60 درصد است. هنگامی که ما صحبت در هفته گذشته گفت: او هنوز هم می ایستد که اما او شک و تردید است که تعدادی از اراضی نزدیک به 20 درصد پایان برد. “من فکر می کنم بعید است او گفت:” اما افزود: “این ویروس است که اثبات وجود دارد می تواند سفارشات از قدر تفاوت در حمله نرخ بسته به شرایط سیاسی و اجتماعی تصمیم گیری که من نمی دانم که چگونه به هوا.”

“من فکر می کنم همه قبول داریم که ناهمگونی مهم است که می گوید:” کیت Langwig یک استاد دانشگاه ویرجینیا تک. او در دانشگاه هاروارد تحت Lipsitch و همچنین مربی توسط گومز. بیولوژیکی تغییرات در حساسیت می تواند پایین آمده به عوامل به عنوان ساده به عنوان که بیشتر مو بینی و یا که بلندترین و بیشترین انفجاری و Langwig سهام این باور است که این عوامل می تواند ایجاد ناهمگونی در حساسيت و انتقال است. کسانی که در اثر ترکیب می تواند به طور چشمگیری تغییر ریاضی پشت پیش بینی برای آینده است.

اما او کاهش می یابد به تایید خاص هر عددی آستانه گله ایمنی. او راحت با این ایده از یک شماره در همه. آنچه برای او مهم است نه این است که مردم را گمراه ایده گله ایمنی. در زمینه واکسیناسیون گله-ایمنی در آستانه نسبتا ثابت و قابل پیش بینی است. در چارچوب یک جریان همه گیر به فکر این آستانه به عنوان برخی از استاتیک مفهوم می تواند خطرناکی گمراه کننده است.

“در طول چند ماه گذشته ما شروع به صحبت در مورد ‘, طبیعی, گله ایمنی ” و آنچه که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای جلوگیری از آینده امواج می گوید:” Shweta Bansal استادیار در دانشگاه جورج تاون است که به مطالعه چگونگی تعاملات اجتماعی تاثیر بیماری های عفونی. او نگران است که بسیاری از مردم از تلفیق علمی پیش بینی در مورد رسیدن به گله ایمنی با “اجازه دهید آن را اجرا وحشی” اعتقاد به سرنوشت. “نظر من این است که در تلاش برای گرفتن این مسیر منجر به جرم مرگ و ویرانی” او می گوید.

در واقع اجازه دادن به یک جدید به سرعت در حال گسترش ویروس اجرا بدون کنترل در یک جمعیت با صفر ایمنی می تواند به این معنی است که تقریبا همه در یک مکان داده شده آلوده می شود. با واکسیناسیون گله-ایمنی در آستانه حیاتی برای هدایت سیاست و عمل پزشکی: اگر حدود 90 درصد از مردم در مقابل واکسن سرخک به عنوان مثال پس از آن, حسابداری پایانی آنتی بادی و متغیر پاسخ های ایمنی آن را امن فرض کنیم که 60 یا 70 درصد در حال محافظت و جمعیت نیست و در معرض خطر شیوع. اما این مفهوم روشنی نیست که اعمال می شود زمانی که یک ویروس بسیار مسری بازدید یک جمعیت با صفر ایمنی. سمت چپ کاملا بدون کنترل Bansal می گوید: درصد از افراد آلوده می تواند حتی بالاتر از 70 درصد است.

تعریف سیستم های دینامیکی معامله نیست استاتیک و اعداد. هر گونه گله-ایمنی در آستانه زمینه و وابسته به تغییر مداوم. آن را به تغییر در طول زمان و فضا است. بستگی به پایه تولید مثل شماره—متوسط تعداد عفونت های ناشی از فرد آلوده است. در طول مرحله اولیه از شیوع یک ویروس جدید (که هیچ کس تا ایمنی) که تعداد بالاتر خواهد بود. تعداد اریب با فوق العاده, پخش كردن, حوادث مانند زمانی که یک فرد در یک گروه کر آلوده 50 دیگران است. و تعداد در یک متراکم شهر مانند نیویورک باید انتظار می رود به بالاتر از آن است که در روستایی آلاسکا است. “در جمعیت های خاص که عدم تجانس مانند در خانه سالمندان و یا شما حتی ممکن است دیدن گله-ایمنی در آستانه بالاتر از 70 درصد” Bansal می گوید. اگر یک جمعیت متوسط به رهبری مردم در آن تنظیمات به راضی وجود دارد می تواند بی مرگ.

برای همه اسرار چگونه این ویروس در بدن ما تاثیر می گذارد و سیستم ایمنی بدن و همه ناهمگونی درگیر در این مجموعه مدل سازی نتایج Bansal معتقد است که ناهمگونی از رفتار کلیدی است که تعیین کننده آینده ما را. “که شماره سحر و جادو که ما توصیف به عنوان یک گله-ایمنی در آستانه بسیار زیادی بستگی دارد که چگونه افراد رفتار” Bansal می گوید: پس از R0 به وضوح تغییرات با رفتارهای. به طور میانگین R0 از coronavirus در حال حاضر به نظر می رسد بین 2 و 3 با توجه به Lipsitch. اما اگر همه ما خودمان را مهر و موم شده در جداسازی غلاف امروز R0 را به صفر برسانید. وجود خواهد داشت نه بیشتر مرگ و میر.

“COVID-19 اولین بیماری در دوران مدرن که در آن کل جهان اتحادش را تغییر رفتار خود و گسترش بیماری شده است کاهش می یابد” Britton اشاره کرد. ساخته شده است که مدل های قدیمی و اعداد منسوخ شده است. اجتماعی فاصله و دیگر اقدامات واکنشی تغییر R0 ارزش آنها ادامه خواهد داد به انجام این کار. این ویروس خاص تغییر ناپذیر خواص, اما وجود دارد هیچ چیز تغییر ناپذیر در مورد چگونه بسیاری از عفونت آن باعث می شود در دنیای واقعی است.

آنچه ما به نظر می رسد نیاز به یک درک بهتر از گله ایمنی در این رمان زمینه. آستانه می توانید بر اساس چگونه یک ویروس گسترش می یابد. گسترش نگه می دارد در حال تغییر بر روی ما چگونه واکنش نشان می دهند به آن را در هر مرحله و در اثر ترکیب. کوچک اقدامات پیشگیرانه بزرگ پایین دست اثر است. به عبارت دیگر گله در سوال تعیین کننده خود ایمنی است. هیچ رمز و راز در نحوه رها کردن R0 به زیر 1 و رسیدن به یک راه موثر گله ایمنی: ماسک های اجتماعی فاصله دست شستن همه چیز و همه کس خسته شده است از شنیدن در مورد. آن است که در حال حاضر در حال انجام است.

اساسا در حال حاضر شهر نیویورک—جایی که من زندگی می کنند—ممکن است گفته شود در یک نسخه از گله ایمنی یا حداقل امن تعادل است. ما در مورد تعداد بسیار کم است. آنها شده اند پایین برای هفته ها. ما آنتی بادی شمارش معنی است که نه تعداد ناچیز از مردم به طور موثر حذف از زنجیره انتقال. بسیاری از می تواند به طور موثر حذف شدند چرا که آنها ماندن جدا شده و فاصله گرفته, پوشیدن ماسک و گلاب مراقب باشند. اگر ما نگه داشتن زندگی فقط به ما دیگر موج بزرگی از بیماری بعید به نظر می رسد.

Lipsitch می ایستد فوریه طرح که آمریکایی ها به احتمال زیاد به دریافت coronavirus اما نه به این دلیل که تنها در آینده ممکن است. در کشورهای دیگر این مورد نیست. “من فکر می کنم آن دیگر به نظر می رسد غیر ممکن است که سوئیس یا آلمان می تواند باقی می ماند در نزدیکی جایی که آنها را از لحاظ موارد به این معنی نیست بسیار بسیار بزرگتر شیوع بیماری تا زمانی که وجود دارد یک واکسن” او گفت:. آنها به نظر می رسد خواهد شد و سیستم در محل برای نگه داشتن اقتصاد خود را بسته به اندازه کافی برای حفظ تعادل فعلی خود را.

دیگر کشورهای ثروتمند می تواند فرضی ایجاد جوامع است که به طور موثر سیستم ایمنی بدن به بیشتر موج که در آن موثر گله-ایمنی آستانه پایین است. حتی در آمریکا, آن را خیلی دیر نیست برای ایجاد یک جهان که در آن شما هستند نه به احتمال زیاد برای دریافت coronavirus. ما می توانید با پوشیدن ماسک و فعال کردن مردم برای ماندن قرار دارد و تغذیه بدون در نظر گرفتن خطرناک کار می کنند. اما قضاوت توسط تصمیم گیری های رهبران ایالات متحده ساخته شده تا کنون به نظر می رسد که چند مکان در کشور خواهد شد را انتخاب کنید به زندگی می کنند در این راه. بسیاری از شهرها و ایالات متحده را با فشار به عقب به یک راه زندگی که در آن گله-ایمنی آستانه بالا است. خطرناک تصمیم گیری تقویت خواهد شد توسط سیستم های پویا از جامعه است. مردم سفر خواهد کرد و دانه شیوع بیماری در جاهایی که کار کرده اند به گونه ای خستگی ناپذیر برای جلوگیری از ویروس. در برخی موارد یک فرد آلوده خواهد شد به طور غیر مستقیم منجر به صدها یا هزاران نفر از مرگ و میر.

ما باید از این ثروت در این کشور برای مراقبت از مردم و به مجموعه ای از گله-ایمنی آستانه که در آن ما را انتخاب کنید. نقاط جهان در حال روشن کردن یک سوم راه رو به جلو چیزی در بین کل مستند و به سادگی از سرگیری راه زندگی است. آن اتفاق می افتد از طریق انتخاب های فردی و جمعی در عملیات, reimagining راه های جدید زندگی و داشتن حمایت دولت و رهبری را به کسانی که در راه ممکن است. برای توجه به همان اندازه که ما به این ویروس به مواد مخدر و سیستم ایمنی بدن ما این متغیر در سیستم ما است. فقط تا حد هرج و مرج به ما اجازه می دهد.


مربوط به پادکست

گوش دادن به جیمز Hamblin بحث در مورد این داستان در یک قسمت از فاصله اجتماعی, اقیانوس اطلس‘s guide to the همه گیر:

مشترک شدن فاصله اجتماعی در اپل پادکست ها و یا Spotify در (چگونه به گوش دادن)

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum bayan escort - vip elit escort lyft accident lawyer html nullednulled themesFruit party oynaKamagrakameralı su tesisatçısıEvlilik Büyüsübuy stripe account