یک دنیای جدید از طریق پنجره

Person sitting in window.
عکس از دوران کودکی من به خاطر آمدن به من. وجود دارد خیلی بیشتر زمان پس از آن, و آن را ممکن است به “زباله” آن و “کشتن” آن صرف ساعت فقط خیره از پنجره به بیرون.Photograph by Mateusz Slodkowski / SOPA تصاویر / LightRocket / گتی

از پنجره من می بینم یک توت سفید درخت من شیفته—یکی از دلایل من تصمیم به زندگی در جایی که من زندگی می کنند. توت سخاوتمندانه گیاه—همه بهار و تمام تابستان را ارائه می دهد ده ها تن از مسايل خانواده های آن شیرین و سالم میوه ها. در حال حاضر توت کردم پشت برگ آن و بنابراین من یک کشش از خیابان آرام به ندرت صرف توسط مردم در راه خود را به پارک. آب و هوا در وروسلاو است که تقریبا خلاصه: خیره کننده خورشید, آسمان آبی هوای پاک. امروز همانطور که من راه رفتن سگ من, من تو را دیدم دو magpies در تعقیب یک جغد از لانه خود را. در حذف از فقط یک زن و شوهر از پا جغد و من زل می زد به چشمان یکدیگر. حیوانات بیش از حد به نظر می رسد به انتظار تعجب چه اتفاقی خواهد افتاد بعدی.

برای طولانی ترین زمان من احساس کردم که شده است وجود دارد بیش از حد در جهان است. بیش از حد, بیش از حد سریع و بیش از حد بلند. بنابراین من تجربه هر گونه “انزوا تروما” و آن را سخت بر من در همه به دیدن مردم. متاسفم که سینما را بسته اند; من کاملا بی تفاوت نسبت به این واقعیت است که مراکز خرید را توقیف. من نگران البته زمانی که من فکر می کنم از تمام افرادی که شغل خود را از دست. اما زمانی که من یاد گرفتم از قریب الوقوع قرنطینه احساس کردم چیزی شبیه به امداد. من می دانم که بسیاری از مردم احساس می شود به همین ترتیب حتی اگر آنها نیز احساس شرمندگی از آن است. من درونگرایی بلند, خفه و مورد آزار قرار گرفته توسط بیش فعال برونگرا دارای خار خود را خاموش و بیرون آمدن از گنجه.

من همسایه ما از طریق پنجره یک overworked وکیل من به تازگی دیدم از رفتن به کار در صبح با خود دادگاه ردا پرتاب بیش از شانه خود را. در حال حاضر در یک معشوقت tracksuit او جنگ یک شعبه در حیاط او به نظر می رسد برای قرار دادن همه چیز در نظم. من یک زن و شوهر جوان از مردم گرفتن یک سگ مسن تر است که به سختی قادر به راه رفتن پس از زمستان گذشته است. سگ staggers در حالی که آنها با صبر و حوصله همراه او پیاده روی در کمترین سرعت. ساخت یک راکت کامیون زباله میدارد سطل زباله.

زندگی می رود و چگونه اما در یک ریتم کاملا متفاوت. من tidied تا گنجه من و در زمان روزنامه ها ما خوانده بود و قرار داده آنها را در سطل بازیافت. من repotted گل. من برداشت دوچرخه از فروشگاه که در آن آن را به حال تعمیر شده است. من شده اند با بهره گیری از پخت و پز.

عکس از دوران کودکی من به خاطر آمدن به من. وجود دارد خیلی بیشتر زمان پس از آن, و آن را ممکن است به “زباله” آن و “کشتن” آن صرف ساعت فقط خیره از پنجره به بیرون رعایت مورچه ها و یا دروغ گفتن در زیر جدول و تصور آن را به کشتی. خواندن دانشنامه.

ممکن است آن را نمی توان در این مورد است که ما باید بازگشت به یک ریتم طبیعی زندگی است ؟ آن نیست که این ویروس یک اختلال هنجار بلکه دقیقا معکوس است که جهان گیج کننده قبل از این ویروس وارد شد غیر طبیعی است ؟

این ویروس تا به ما یادآوری پس از همه چیز ما شده اند انکار پس از شور و حرارت: که ما موجودات ظریف متشکل از شکننده ترین مواد. که ما می میرند—که ما فانی است. که ما جدا از بقیه جهان ما “بشریت” توسط هر exceptionality اما که جهان به جای یک نوع شبکه بزرگ که در آن ما در حال ادغام در ارتباط با دیگر موجودات نامرئی موضوعات از وابستگی و نفوذ است. که بدون توجه به چگونه دور از هم به کشور ما آمده و یا آنچه در زبان ما صحبت می کنند و یا چه رنگ پوست ما این است که ما پایین آمده و با همان بیماری ما همان به اشتراک گذاشتن ترس ها; ما می میرند همان مرگ است.

آن ساخته شده است که ما متوجه است که مهم نیست که چقدر ضعیف و آسیب پذیر ما احساس می کنیم در مواجهه با خطر ما نیز احاطه شده توسط افرادی که بیشتر در معرض خطر به آنها کمک ما ضروری است. آن را به ما یادآوری چگونه شکننده ما مسن پدر و مادر و پدربزرگ و مادربزرگ هستند و چه بسیار آنها نیاز به مراقبت از ما. آن را به ما نشان داده که ما اتشی حرکات مخاطره جهان است. و آن را به یک سوال مطرح شده ما به ندرت تا به حال شجاعت به خودمان بپرسید: آنچه در آن است دقیقا همان است که ما در حفظ و رفتن در جستجوی ؟

ترس از بیمار شدن است و به ما یادآوری از لانه از آن ما تگرگ و که در آن ما احساس امن است. در چنین شرایطی حتی پشتکار بیشتر مسافران همیشه در مطبوعات به نوعی از صفحه اصلی. در همان زمان, غمگین, حقایق شده است را به ما نشان داد—که در یک لحظه از خطر فکری ما تفریحی یک بار دیگر به محدود کردن و منحصر به فرد دسته از کشورها و مرزها. در این زمان دشوار ما را دیده اند که چگونه بسیار ضعیف در عمل این ایده از یک جامعه اروپا. E. U. دارای ضبط بازی, delegating بحران-زمان تصمیم گیری برای ملت متحده است. پیر شوونیسم بازگشت آوردن به عقب تقسیم بین “ما” و “خارجی”—به عبارت دیگر دقیقا آنچه که ما را در مبارزه علیه این دهه گذشته به این امید که آن را هرگز دوباره فرمت ذهن ما است. ترس از ویروس به ارمغان آورده است در مورد atavistic اعتقاد وجود دارد که باید خارجی ها به سرزنش آن است که آنها چه کسی را معرفی می کنید. در اروپا, ویروس است که “از جای دیگر.” در لهستان, همه از بازگشت از خارج از کشور است که در حال حاضر در نظر گرفته شده مشکوک است. این ویروس به ما یادآوری می کند: مرزها وجود داشته باشد و آنها را انجام می دهند فقط خوب است.

من هم از ترس که این ویروس هشدار ما را به یکی دیگر از پیر حقیقت: چه بسیار ما ندارد برابر است. در حالی که برخی از ما پرواز در هواپیمای شخصی به خانه ها در جزایر و یا در وودلند انزوا دیگران باقی خواهد ماند و در شهرستانها عامل نیروگاه ها و فواره. هنوز هم دیگران را به خطر زندگی خود را مشغول به کار در مغازه ها و بیمارستان ها. برخی از پول را خاموش و همه گیر در حالی که دیگران خواهد شد از دست دادن همه آنها را. بحران آینده را تضعیف می کند همه از این اصول این است که به نظر می رسید به ما خیلی صدا; بسیاری از کشورها قادر نخواهد بود به آن رسیدگی و در صورت افت های خود, سفارشات جدید بیدار خواهد کرد, به عنوان است که اغلب مورد پس از بحران.

ما اعتقاد داریم که ما در ماندن در منزل و خواندن کتاب و تماشای تلویزیون, اما, در واقع, ما در حال آماده خودمان را برای یک نبرد بیش از یک واقعیت جدید است که ما حتی نمی تواند تصور کنید که به آرامی در حال آمدن به درک که هیچ چیز هرگز همان خواهد شد. شرط اجباری قرنطینه از billeting خانواده در خانه ممکن است ما را آگاه از چیزهایی که ما هیچ تمایلی به اعتراف: که خانواده ما داراي ما که اوراق قرضه از ازدواج ما به مدت طولانی پس از slackened. فرزندان ما خواهد آمد قرنطینه معتاد به اینترنت و بسیاری از ما خواهد شد آگاه از senselessness و بیهودگی از شرایطی که در آن ما به صورت مکانیکی و با قدرت سکون باقی می ماند. و اگر چه تعداد قتل و خودکشی و افراد مبتلا به بیماری های روانی رشد می کند ؟

قبل از چشم ما دود پراکنده از تمدن پارادایم است که به شکل ما در طول دو صد سال گذشته: که ما استادان از آفرینش که ما می توانید انجام دهید هر چیزی که در جهان به ما تعلق دارد. جدید زمان نزدیکتر.

ترجمه از لهستانی توسط جنیفر باغچه.


راهنمای Coronavirus

  • چگونه برای عمل اجتماعی فاصله از پاسخ به یک بیمار همخانه به جوانب مثبت و منفی از سفارش غذا.
  • چگونه coronavirus رفتار در داخل یک بیمار است.
  • می تواند به بازماندگان کمک به درمان این بیماری و نجات اقتصاد ؟
  • آنچه در آن به معنی برای مهار و کاهش شیوع کروناویروس.
  • موفقیت هنگ کنگ و سنگاپور در جلوگیری از گسترش دارای درس برای, چگونه برای مهار آن در ایالات متحده است.
  • Coronavirus است به احتمال زیاد به گسترش بیش از یک سال قبل از واکسن است که به طور گسترده ای در دسترس است.
  • با هر ویروس جدید ما درهم برای یک درمان جدید. می تواند ما را در تهیه داروهای ضدویروس برای مبارزه با بعد جهانی بحران ؟
  • چگونه بیماری های همه گیر را رو عمومی-بهداشت نوآوری prefigured انقلاب و دوباره ترسیم نقشه های.
  • آنچه به عنوان خوانده شده, تماشای طبخ و گوش دادن به تحت coronavirus قرنطینه.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>