نیویورک رستوران جهان کاهش می یابد به بایگانی اطلاعات و تحویل

Steak wine and various objects.
در طول خاموش کردن کره ای خانه استیک کوت فروش “مراقبت های بسته” متشکل از چهار سالخورده دنده چشمان سفارشی نمک مخلوط ssamjang و همه فن حریف banchan.عکس توسط Corey اولسن برای مجله ی نیویورکر

در هفته گذشته مانند بسیاری از نیویورکی, من سعی کردم برای حمایت از تعداد کمی از رستوران ها من دوست دارم با سفارش بایگانی اطلاعات و تحویل. از مارس 17, تمام رستوران ها در این شهر ممنوع شده است از خدمت به مشتریان خود را در اتاق ناهار خوری و هر چند بسیاری از بسته شده بود به طور کامل برخی از آنها تقلا برای انطباق در حال حاضر با اسکلت خدمه است. من تحت تاثیر قرار گرفته بود توسط خلاقیت خود را مجدد برنامه و سپاسگزار به خوردن مواد غذایی که فراهم مرا زودگذر مهلت از نگرانی. اما هر وعده غذایی احساس مانند یک سیگنال پریشانی از یک marooned کشتی.

روبرتا را معشوق Bushwick پیتزا فروشی تحویل D. I. Y. غذا کیت: توپ از روغن خمیر پیتزا با سس گوجه فرنگی و پنیر موزارلا; تازه tagliatelle با دم گاو ragù و gremolata خرده نان. از ساحل یک مجلل رستوران کره ای در Flatiron منطقه به من دستور داد یک مگنوم از Beaujolais و “استیک بسته مراقبت”: چهار سالخورده دنده چشمان خام با دستورالعمل های دقیق برای چگونه به طبخ آنها به علاوه تند ssamjangسفارشی نمک مخلوط کنید و آرایه ای از banchanاز جمله کیمچی و ترد ترشی chayote کدو. یک رول کاغذ توالت نیز جمع را در جعبه.

از لو تمساح زیبا جدید ویلیامزبرگ brasserie که من بررسی تنها چند هفته پیش من دستور کباب مرغ که کمک کرده بود را به محل ضربه های فوری در حال حاضر خدمت در دمای اتاق به عنوان بخشی از یک خانواده به سبک وعده غذایی همراه با یک سیب زمینی خامه ای-سوپ تره فرنگی با دارنده کرفس-و-Stilton سالاد تره gratin و شکلات کوکی تراشه. من یک مرغ گلدان پای بیش از حد تیره-گوشت-و-وحشی-قارچ پخته شده پر اما شیرینی خام; پس از نود دقیقه در فر را روشن طلایی و ساخته شده آشپزخانه من بوی بهشت است.

آن را به راحتی مواد غذایی, نوار, هیچ کدام, اما این پیک که آن را تحویل داده و عینک دستکش و ماسک. فقط چند روز بعد لو تمساح خود را بسته آشپزخانه کاملا ترس برای ایمنی کارکنان خود را. من منتظر مشتاقانه اما با صبر و حوصله (بر خلاف takeout جمعیت است که گزارش شده است mobbing پیاده رو خارج معمولا خوردن در تنها رستوران ایتالیایی Carbone) برای حمل و نقل از MáLà پروژه یک رستوران چینی است که به طور معمول دارای تخصص در خشک گلدان اما تا به حال شروع به ارائه یک انتخاب “قرنطینه مواد غذایی از جمله jarred سس و تازه رشته فرنگی. پس از آن من یک e-mail: “ما دیگر نمی خواهد بود قادر به انجام هر takeout و تحویل سفارشات.”

به صورت مختصر پنجره رستوران چینی MáLà پروژه حمل و نقل “قرنطینه مواد غذایی”—jarred سس و تازه رشته فرنگی.عکس توسط Corey اولسن برای مجله ی نیویورکر

من سهمیه بندی گرانبها قرص نان کنجد خمیر ترش پخته شده توسط Adam Leonti که رستوران Leonti بهترین بود در قسمت فوقانی سمت غرب قبل از آن بی موقع بسته شدن در اوایل این سال است. فقط قبل از خاموش شدن او را به باز کردن یک جای جدید صوفیه Panificio e Vino در کوچک ایتالیا. در حال حاضر شما می توانید خود را عالی قرص (به علاوه وماکارونی مرغ cacciatore و تازه راویولی) برای رفتن اما چه کسی می گویند ؟

به نظر می رسد به طور فزاینده ای قابل دفاع و ناامن به انتظار رستوران به نگه داشتن خود را شناور. سه شنبه گذشته یک گروه از نیویورک بالا رستوران از جمله تام Colicchio و دنی مایر نوشت مشترک Op-Ed در بار توصیف عظیم کمک های مورد نیاز برای جلوگیری از صنعت خود را از فرو ریختن. Takeout آنها توضیح داده است که “به سختی به اندازه کافی برای نگه داشتن هر کسی به کار با توجه به هزینه های اجاره و بیمه به صورت نشسته و رستوران ها. ما مدل اقتصادی نیاز مردم در کرسی است.”

رستوران ها و افرادی که در داخل و اطراف آنها ضروری به پارچه و عملکرد نیویورک و جامعه است. در روزهای اخیر برخی از آنها تبدیل به موقت آشپزخانه سوپ ارائه وعده های غذایی به تعداد بی شماری از سرور bartenders, bussers ظرفشویی و آشپز که خود را به طور ناگهانی و بدون حقوق. اریک Sze, آشپز و مالک 886, یک تایوانی رستوران در شرق روستا شروع به کار خود را در کالج با یک شرکت به نام پیازچه مواد غذایی, دوچرخه سواری گوشت-ماکارونی-سوپ کیت در سراسر منهتن. در دو هفته گذشته او را به بازگشت به ریشه های خود را کار تا حد زیادی به تنهایی به جعبه بنتو با ملایم پخته شده گوشت خوک شکم یا پنج ادویه, توفو, در علاوه بر این به سوپ. آنها هنوز هم در دسترس است در مقدار محدود برای وانت و تحویل اما بسیاری از مواد غذایی او را پخت و پز بودجه توسط کمک های مالی در حال رفتن به بیمارستان برای تغذیه خود lionhearted کارکنان. ♦

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>