یک راهبه سفر در آمازون

Sister Jean Bellini.
در کار خود را کمک به برزیل فقیر روستایی, خواهر, Jean بلینی شیوه “همراهی.” این اصطلاح به کاتولیک ها راه خدمت به یا در کنار همه درد و رنج مردم از جمله کسانی که نمی به طور کامل به اشتراک گذاشتن ایمان خود را.عکس توسط گابریلا Portilho برای نیویورکر

ژان بلینی یک راهبه که معتقد است که خداوند ما رایگان است و ما به استفاده از آزادی ما ضعیف است. ما استفاده از آن برای ایجاد استعمار سرمایه داری و سیستم های دیگر است که بهره برداری از فقیر و پاداش غنی; ما آن را مورد استفاده برای ایجاد یک جهان که در آن برخی از مردم بیش از حد و دیگران هیچ. در حال حاضر ما در حال رفع است. هنگامی که چیزهای وحشتناک اتفاق می افتد بلینی گاهی اوقات می شنود مردم می گویند که آنها ممکن است به نوبه خود از همه حق “به امید خدا.” او فکر می کند من نمی قرار داده است که بار بر خدا. او ما را آزاد و آن را شغل خود را برای نجات ما.

بلینی می کند بر این باورند که خدا به هر کس یک حرفه. او برای کمک به دیگران کمک به خود را دارند. در سال 1976 زمانی که او سی و سه, او تصمیم به حرکت از شمال ایالت نیویورک به برزیل, که در آن او روچستر مبتنی بر جماعت تا به حال یک پاسگاه. او آموخته بود که برزیل دیکتاتوری نظامی تصمیم گرفته بود به اتاق را برای تمام انواع شرکت های تجاری در جنگل آمازون: یک گاو در مرتع پرورش احشام متعلق به فولکس واگن یک کشت و زرع لاستیک گودیر برای. مشکل این بود که تعداد زیادی از مردم از گروه های بومی به چمباتمه کشاورزان در حال حاضر زندگی در آمازون است. آنها در حال لگد کردن زمین های خود را و جنگل بود که نابود شده است.


این قطعه با حمایت مرکز پولیتزر.


هنگامی که کلیسای کاتولیک وارد برزیل در سال 1500, آن را بی رحمانه به مردم آن یافت می شود وجود دارد. استعمارگران پرتغالی مدعی مذهبی مجوز و پروانه baptizing مردم آنها را به بردگی کشانده به فروش جنگل برای قطعات. “از لحظه ای که کلمب پا در دنیای جدید عبور و شمشیر بوده است, غیر قابل تشخیص,” کاتولیک روزنامه نگار پنی Lernoux نوشت: در کتاب “فریاد مردم”; زمان برزیل اعلام استقلال از صربستان در سال 1822 آمریکای لاتین کلیسا بود “محافظه کار ترین نیروی سیاسی در این قاره.” در سال 1964 زمانی که برزیل نظامی در زمان قدرت ملت اسقف استقبال ژنرال گرمی. “نگاه پشت یک دیکتاتور وجود دارد می ایستد یک اسقف” Lernoux نوشت.

و در عین حال زمانی که بلینی وارد او مواجه شکسته برزیل کلیسا بود که در بسیاری از آن parishes تجدید نظر در تفکر خود را. معنوی کمیسیون زمین (C. P. T.) جدید کاتولیک گروه تاسیس شده توسط اسقف بود و سازماندهی بی زمین در برزیل به ادعای زمین را رد کرده و به آنها ماموریت این سند تمام درگیری های زمین و جایی که آن را می تواند ارائه راهنمایی. C. P. T. کار به پایان نمی زمانی که در سال 1985 برزیل دیکتاتوری نظامی به این نتیجه رسیدند و داد راه را برای جانشینی ناقص دولت های دموکراتیک است. در پاییز سال 2018 رای دهندگان انتخاب رئیس جمهور Jair Bolsonaro یک پوپولیستی سابق نظامی سیاستمدار مصمم به غارت آمازون. حدود یک میلیون کیلومتر مربع از جنگل سقوط در برزیل قلمرو; جان لی اندرسون نوشت: به تازگی در این مجله به آن “تخریب تبدیل به یک نوع از منحرف سیاسی هدف” برای Bolsonaro. او را تضعیف کرده است سازمان تنظیم مقررات به دنبال قوانین جدید برای اولویت بندی و معدن حفاری و متهم محیط زیست از neocolonialism. مردم بومی او گفت: در حال یک “آبله مرغان” پس از باران ،

این لفاظی دعوت کرده است سود به شکستن قانون; پس Bolsonaro آن هزاران نفر از آتش سوزی بسیاری از مجموعه توسط آینده نگر باید deforested و ویران آمازون. C. P. T. مستند سی و میر در اختلافات بر سر زمین در سال گذشته است. آن را آغاز کرده است در حال اجرا security کارگاه های آموزشی, مشاوره داوطلبان که در درگیری محیط برای برقراری ارتباط در رمزگذاری سرویس پیام سیگنال را انتخاب کنید و مکانیک ماشین خود را با دقت. وضعیت وخیم است که این پاییز گذشته یک صد و هشتاد و پنج اسقف ملاقات برای بیست و یک روز در واتیکان برای یک کلیسایی در منطقه آمازون وجود دارد آنها اعلام کرد که حمایت از آن مردم آواره است “شرط ایمان است.” این کلیسا در سال 2020 تعیین شده است به غیر از استعمار. جوامع که جنگل خانه اسقف نوشت: “می دانم که چگونه به مراقبت از آمازون, چگونه به عشق و محافظت از آن” و آن را به کلیسا کار “به همراه آنها به راه رفتن با آنها و در آنها تحمیل یک راه خاص بودن است.”

در صبح روز یکشنبه در ماه اوت بلینی که هفتاد و شش بود که در اتاق خواب خود را در گویانیا برزیل, بسته بندی نورد چمدان برای یک پرواز به آمازون. او حدود پنج فوت قد با موهای سفید و یک unlined باریک چهره. او در حال حاضر یک مدیر اجرایی در C. P. T. که تا به حال فقط در استخدام کارکنان جدید در مانائوس, پایتخت برزیل, Amazonas دولت است. در سال 2018 وجود دارد بیش از یک هزار و درگیری بر سر زمین در برزیل تقریبا نیمی از آنها در آمازون; C. P. T. کارکنان بسیاری از آنها داوطلبان در حدود هفت صد اما تا زمانی که به تازگی آن را تا به حال تنها یک کارمند در مانائوس. بلینی بود برای رفتن وجود دارد برای دیدن چگونه استخدام های جدید انجام شد. او را انتخاب کرد و سه بالش برای او بد پشت: یک هواپیما و دو برای دوقلو, تخت, که در آن او می خواهم به خواب در یک محلی حوزه علميه. سپس با او به آشپزخانه رفت و برای رفع برخی از صبحانه.

بلینی زندگی با خواهر مورین فین و خواهر Joana مندس که متعلق به جماعت خواهران سنت جوزف از روچستر. این جماعت که نه زن در برزیل ساخته شده است این خانه در سال 2012. این پانل های خورشیدی, نماز, اتاق صحافی با کاغذ جرثقیل و یک کتابخانه کوچک حاوی کتاب های آمریکای لاتین آزادی متکلمان و دالایی لاما. زنان خودشان صحبت های زیادی در مورد Bolsonaro.

او گفت: “واقعا نفرت انگیز چیزی که دیروز” فین گفت: باز شدن یک روزنامه روی میز آشپزخانه. “من حتی نمی تواند تکرار آن است.”

“این بود که مردم باید کمتر آلوده با مدفوع کمتر” بلینی گفت. او در زمان خارج از یخچال ظرف بزرگ ماست مخلوط با شیر—یک آزمایش در ساخت این محصول گرانتر رفتن بیشتر است.

در روزهای یکشنبه بلینی حضور دسته جمعی در بانوی ما از زمین یک هشت ضلعی کلیسا به نام نمادین قهرمان برزیل روستایی فقیر نشان داده شده در تصاویر به صورت چانه های تیره پوست زن که به نظر می رسد چیزی شبیه به کلاسیک توصیفاتی از مریم باکره. ما پارک شده در مقابل یک ناخن سالن عبور از خیابان و تضعیف به ردیف دوم از pews. یک مرد گیتار به عنوان عبادت کف و تحت تأثیر; هنگامی که موسیقی رو واقعا سرحال, Bellini شنود گذاشته پای او. سپس کشیش پا را از محراب به وعظ در پرتغالی.

پس از آن در ماشین بلینی خلاصه آنچه کشیش گفته بود: خدا نمی خواهد به شما کمک کند تا به کمک یک دیگر; شما ممکن است دیدن نتایج کار خود را قبل از شما بمیرم اما آن را معنی دار به هر حال به این دلیل که مردم دنیا پس از توجه شما فقط به عنوان به عنوان شما انجام دهد. این عقیده که بلینی تایید شده است. آن روز پدر در برزیل و فروشگاه ها بسته شد; در قرمز و طلا نشانه برای مجامع خدا—پنطیکاستی فرقه را که Bolsonaro غسل تعمید شد, قبل از ریاست جمهوری خود را اجرا کنید هر چند او باقی می ماند یک کاتولیک—ایستاده در برابر رها ساخت سایت و چمباتمه زدن بتن و ساختمان. در سال های اخیر برزیل کاتولیک بوده و در کاهش و پنتاکوستالیسم صعودی. “آنها تمرکز بر روی” وضعیت ما گناه است و ما نیاز به رستگاری’ ” بلینی استدلال از مجامع خدا. پوشیدن عینک آفتابی در بیش از او به طور منظم, عینکی او منتقل چرخ دنده با تلاش. او بازگو چگونه به زودی پس از Bolsonaro گرفت و شروع به برش, خدمات اجتماعی, آشنایی که با حضور در مجامع خدا پیشنهاد کرد که در نتیجه سختی ها و همچنین آمازون آتش سوزی و خانواده های آواره شدند “نشانه هایی از پایان زمان.”

“‘این قوانین را دنبال کنید و شما را نجات داد’ “بلینی رفت, خلاصه مجامع’ چشم انداز. “آن را نگه می دارد و فقیر را در خود جای.” اگر او تا به حال راه کسانی که نتوانسته اند سهم خود را از زمین می بینیم که این وضعیت نه طرح خدا. آنها را به پیوستن به یکدیگر و ایجاد فقط و برابر جهانی که خدا خواسته. از سمت چپ یک ماشین بدون حق از راه ادغام به طور ناگهانی به ما خط برش و ما خاموش. بلینی سوت کشید در نا امیدی داد و آن را سخت خیره.

زمین در 152 کیلومتر از بزرگراه BR-174 عجیب و غریب در آن سبزی و خستگی ناپذیر مرطوب است. فرماندار Amazonas دولت اعطا عنوان برای اولین بار به آن را در تابستان سال 1970. در آن زمان جنگل شمالی از مانائوس بود به Waimiri-Atroari مردم بومی. دولت برزیل تحت رهبری ارتش تصمیم گرفت به آنها را حذف کنید به طوری که دیگران می تواند استفاده از آن را بیشتر سودآوری; پس از آن در درگیری با دولت قبیله اعضای درگذشت توسط هزاران نفر. اما صاحب جدید بسته نیست در واقع در آن زندگی می کنند; نه یک بعدی یا آینده یا آینده و یا بعد. آن باقی مانده جنگلی و توسعه نیافته. در سال 1999 یک مرد به نام Valdomiro ماچادو و چند صحابه وارد وجود دارد در یک موتوری قایق رانی. محل به نظر می رسید مانند آن را ممکن است یک خانه خوب است. ماچادو و مردان دیگر فرستاده می شود برای خانواده خود برای پیوستن به آنها و حل و فصل آنها با آب تماس منطقه Terra Santa.

شش خانواده همه کشاورزان از زمین و از های مختلف برزیلی متحده ملاقات کرده بود در مجامع خدا کلیسا فقط در خارج از مانائوس, که در آن آنها می خواهم متوقف شد در حالی که به دنبال جدید زمین های کشاورزی. در Terra Santa, این گروه قطع به جنگل فقط به اندازه کافی به ساخت خانه های کوچک ایجاد کلم برگ سبز و کدو سبز گیاهان و در نهایت نگه داشتن برخی از گاو. به عنوان سایه فروکش کرده بود و پشه. آنها ساخته شده خود را در مجامع کلیسای خدا. زمانی که هیچ کس در آمد به آنها را لگد زمین بیشتر squatters نشان داد. به زودی چهل و یا خانواده هایی زندگی می کردند وجود دارد.

یکی از تازه واردان بود مردی به نام João. در سال 2008 سه سال پس از ژوئن منتقل شد و او اعلام کرد به همکار خود-squatters که او تا به حال به دست آورد و حقوقی به عنوان Terra Santa. ماچادو تا به حال یک طرح در کنار آب در آن بود او فکر کرد که هر دو راحت و به خصوص زیبا. برای طرح ماچادو می گوید: ژوئن ارائه شده او در حدود پانزده هزار دلار آمریکا و یک استفاده می شود کامیون که هر دو ماچادو کاهش یافته است. بعد João کردم حکم دادگاه به اخراج او. چندی پس از آن او تبدیل شده تا با برخی از پلیس و یک بولدوزر که نابود ماچادو خانه که در آن او تا به حال مطرح شده هفت فرزند. (João می گوید که ماچادو و دیگر کشورهای همسایه را رد کرد و خود را به آنها رایگان عناوین به توطئه های خود را.) ماچادو که هفتاد و سه در سمت چپ Terra Santa برای مانائوس, جایی که او زندگی می کردن حقوق بازنشستگی خود را. برخی از همسایگان خود به دنبال او به شهر; João به دست آورد و زمین های خود را به باز کردن یک کارخانه چوب بری در ترا بابا و بعد ساخت و ساز کسب و کار در مانائوس.

در اوایل روز یک شنبه صبح بلینی صعود به صندلی عقب فیات کوپه به درایو را از مانائوس به Terra Santa. با دو جدید C. P. T. کارکنان: ماریا Agostinha de Souza, راهبه, مو بلند شد و در فیات چرخ; Maiká shannon m. litton یک دختر جغرافی که می خواهم انجام کار دکترای خود را در این منطقه درگیری های زمین و به دنبال آن در ماشین خود را. مانائوس توابع به عنوان یک ایستگاه راه برای کسانی که سفر به آمازون و به عنوان اتومبیل convoyed شمال بلینی نورد پایین پنجره و فکر نشانه برای مراکز و من شما را دوست دارم متل. بلینی دیدم مزارع نيشکر رها رستوران های کنار جاده ای روغن کامیون و پس از آن هیچ چیز اما جنگل را که دو ساعت بعد از ما گرفت و یک راست به نوبه خود. جاده خاکی بود و پس از قطعه قطعه کردن فرسایش باران و چوب-چرخ کامیون که Souza که تا به حال صرف درایو بی سر و صدا با صدای بلند دعا متوقف به تمرکز در رانندگی است. بلینی قشنگ خوش در پشت. آن شگفت انگیز بود, او گفت: چقدر squatters انجام داده بود با زمین بود که آراسته با نرده گاوداری و گلخانه ها به فلفل. سپس Souza سوار توسط lumberyard و هر کس دیده می شود.

Souza تبدیل به یک پاکسازی و پارک شده در کنار دو طبقه خانه های چوبی. Bellini, پوشیدن نخل-نسخه قابل چاپ بلوز بژ کاپری شلوار و صندل مانور از بازگشت به خوش آمد می گوید Hebrain که در زندگی وجود دارد با همسر خود, Regina و فرزند نوزاد خود. رجینا لبخند زد و تمایل چوب برای اجاق گاز است. او عینک یک الگو sundress و تا به حال رنگ ناخن های پا را نئون سبز. آن تقریبا یک صد درجه. حشرات فرود آمد بر در و دیوار خانه trilled بال خود را پس از آن از میان رفت. اين جنگل پر سر و صدا با موجودات غیب. C. P. T. کارکنان به دنبال Hebrain که عینک بالای مخزن و فوتبال, کوتاه, کردن, گل پوشیده شده از درخت مسیر خود را ببینید بوته خیار است. توقف در مقابل زمینه های او را تکان داد مورچه ها از فلیپ فلاپ.

بلینی و Maiká shannon m. litton بازدید از خانه Hebrain پدر یکی از بسیاری از تهدید کشاورزان در Terra Santa, برزیل.عکس توسط گابریلا Portilho برای نیویورکر

بلینی آویزان پشت در حالی که سوزا و shannon m. litton صحبت به Hebrain مورد ژوئن که Hebrain توضیح نگه داشته و در آینده به سفارش او در خارج از زمین. Hebrain حال رشد وجود دارد; فقط پایین جاده, پدر او به اندازه کافی pastureland برای دو ده گاو و یک خانه با یک ایوان به رنگ زرد است.

بلینی خورده آغوش او. “چگونه شما از خودتان است ؟” او پرسید: Hebrain در پرتغالی.

“اعتماد به خدا” او پاسخ داد. لبخند خود را نشان داد ناف-زرد پرانتز.

این گروه تا به حال برخی از آب کردم و دوباره به اتومبیل های خود را. بعد از چند دقیقه رانندگی کاروان وارد وضوح cerulean خانه متعلق به لوئیس یک هشتاد ساله کشاورز که تا به حال نصب یک دیش ماهواره در حیاط آن پدید آمده از زمین مانند یک علامت تعجب. لوئیس shooed جوجه های خود را از ایوان و سپس به صحبت سوزا و shannon m. litton. او در دادگاه تاریخ آینده, او گفت:, اما او نمی تواند بگوید از این مدارک اگر او متهم است. هیچ shannon m. litton توضیح داد—او در آوردن یک مورد در برابر João.

لوئیس را Benedito زندگی با همسرش کامیلا در یک خانه در پشت ملک. وجود دارد, Camila خدمت ناهار. بلینی بدقت نظاره گر به فلز گلدان. او قلم, خوراک گوشت, اما, کون گشاد برخی از تخم مرغ و برنج بر روی یک صفحه.

“این یک چیز به شنیدن در مورد وضعیت” shannon m. litton گفت بلینی به عنوان او می خوردند. “آن چیز دیگری را به محل آمده و آن را ببینید.”

“شما آن را درک خیلی بیشتر اگر شما بازدید” بلینی گفت.

بلینی کلمه کار او این است که “همراهی.” این اصطلاح که پیر می دهد کاتولیک راه خدمت به یا در کنار همه درد و رنج مردم از جمله کسانی که نمی به طور کامل به اشتراک گذاشتن ایمان خود را. در سال 2013 فرانسیس توصیف همراهی به عنوان یک راه جایگزین از بودن با یک فرد—در عصر “تناقض رنج می برند از گمنامی و در همان زمان با وسواس جزئیات دیگر زندگی مردم را بی شرمانه با توجه به مرضی کنجکاوی” این یک راه تجلی “مسیح نزدیکی و شخصی او زل زل نگاه کردن.” کلیسا او را به “آغاز همه—کشیش مذهبی و عوام—به این هنر از همراهی’ که به ما می آموزد برای حذف ما گاهی قبل از زمین مقدس از دیگر.”

یک accompanier مانند بلینی قرار است به درخواست به همراه آنچه که ممکن است مفید به جای حل مشکل خودش است. به همراه شخصیت است; این است که سفر خود را و او می داند که چگونه به آن را. که حس می کند به کسی یا مذهبی نیست که معتقد است که دیگر مردم هستند فرانسیس عبارت “رمز و راز که هیچ کس نمی تواند به طور کامل می دانم از بدون.” آن را ممکن است کمتر حس را به هر کسی که معتقد است که وجود دارد یکی از راه های مناسب برای انجام کاری: یک راه درست برای مثال به عنوان یک قطعه زمین. اما تمرین همراهی نیست در مورد حل مشکلات است. آن است که در مورد کاری که خدا می کند—راه رفتن با یک جهان ناقص آن را به عنوان تبدیل ماهرانه و به آرامی به یکی که او در نظر گرفته شده.

اولین کسی بلینی همراه بود و مادرش مریم بود که پنجاه سال پیر و در حال مرگ از سرطان است. بلینی شد بیست و شش. “چه بسیار ویژه در مورد او بود چشمان او” او به یاد می آورد. “راه او نگاه ما در راه او ساخته شده هر یک از ما احساس ما خاص است. او تا به حال هشت, کودکان و نوجوانان, و هنگامی که او را نگه داشتن یک بچه در دامان او می گویند “عشق از زندگی من” به آن یکی.” در زمان او و مادرش, مرگ, Bellini حضور در یک نماز عام ، این گروه به او گفت که اگر او دعا سخت و مادر خود را ممکن است شفا. “او تا به حال سرطان! من مطالعه زیست شناسی” بلینی گفت. “شما مریض است. در برخی از خانواده های آنها ممکن است می گویند ” چرا او ؟ او دارای یک خانواده! چرا او باید معاف زمانی که میلیون ها نفر از مردم در سراسر جهان در حال مرگ از گرسنگی از بیماری های قابل درمان? این بخشی از شرایط انسانی است. خشونت در جهان وجود دارد. همواره وجود داشته است. حتی در کتاب مقدس است. عیسی بر روی صلیب درگذشت—خدا پدر نمی آمد و دست کشیدن صلیب پایین.”

بلینی هرگز انتظار می رود خدا او را نجات دهد و بعد در همان زمان او احساس که خدا با مریم هنگامی که او درگذشت و با بلینی و خانواده اش پس از آن. هنوز هم اعتقاد داشتند که خدا نمی خواهد به کمک نیست همان که همه حق با خدا کمک نمی کند. خواهر در بلینی جماعت را سالانه خلوت که شامل سفر از جایی به صرف زمان در سکوت انعکاس. برای یک دهه پس از مادر او درگذشت بلینی آن را سخت به تنهایی با افکار خود را. به دنبال بازگشت او فکر می کند او عصبانی بود با خدا. او تا به حال او را گرفته پاکستان تنها چند سال پیش از آن. شاید ترس از او و خشم او با تجربه آن را به عنوان وحشتناک غم و اندوه است.

زمانی که عزادار مردم به بلینی پرسیدن “چرا خدا ؟” او فکر می کند از این زمان در زندگی خود و خودداری از گفتن آنها چگونه احساس می کنید. او نمی گوید که ما همه به همان اندازه تهدید رنج می برند مهم نیست که چگونه به محافظت از آن ما ممکن است به نظر می رسد یا این که ما ممکن است از دست دادن همه مردم ما عشق یا این که همه ما به مرگ است. او معتقد است که هر چند درد و رنج ممکن است اجتناب ناپذیر آن را شخصی. که او به هر کسی بگویید چگونه احساس می کنید در مورد هر چیزی ؟ در عین حال این یک چیز را به همراه مرگ یا عزادار و دیگری به همراه کسی است که به چالش کشیدن یک بوروکراسی پیچیده—کسی که در حال مبارزه با همه سیستم های تمام فرضیات همه حریص انسان در انتخاب است که منجر به این وضعیت جهان.

صبح روز بعد بلینی صعود به سوزا فیات دوباره برای سفر به squatters’ جلسه در ریو پرتو دا اوا حدود هشتاد کیلومتر در شمال مانائوس. بیش از یک صد خانواده وجود دارد نگران بودند که دولت محصولات کشاورزی پروژه را قرار داده و آنها را در مزارع خود و نقل مکان آنها به توطئه های شهری که در آن محصولات خود را نمی خواهد رشد. Souza پارک شده در کنار یک پاکسازی در درختان بود که آهنگ های کوچک, در بیرون سالن. یک زن و شوهر ده کشاورزان نشسته بر موتور سیکلت خود را و یا در جدید و بکر نیمکت های چوبی چیده شده در یک نیم دایره است. یکی را انتخاب صندلی و پس از آن پرتاب خود چاقو به چوب و ذخیره سازی آن وجود دارد برای مدت زمان جمع آوری.

یک راهبه که داوطلب با C. P. T. خطاب به گروه اول است. او توضیح داد که حتی پاپ نگران بود در مورد شرایطی مانند ایشان به همین دلیل است که او تا به حال به نام همه اسقف رم به بحث در مورد آمازون است. “من امیدوارم که شما نمی دهد,” او گفت:.

یک زن جوان از دست رفته برخی از دندان های جلو و مدیریت خسته کودک نو پا کرده بود اخیرا به منطقه سفر کرده که در آن کشاورزان انتظار می رود که به حرکت می کند. بلینی می خواستم او را به همه بگویید در مورد آن. “زنان صحبت می کنند, بیش از حد,” او گفت: افزایش کمی در صندلی خود به mime عمل ایستاده.

زن demurred. به جای یک رهبر جامعه به نام داگلاس کردم. این نگاه به او گفت: “برخی از همسایگان خود بودند بازدید از زمین و از زمان به دلیل آنها فکر می کردند که می تواند امن بهترین قطعه برای خود.

“شما باید به ایالات اینجا,” او گفت:. “شما نمی تواند تقسیم شده است.”

داگلاس نشستم و سپس همسایگان خود را رز یکی یکی به می گویند که آنها می خواهم برای دیدن جدید خوابگاه, اما آنها به هر چیزی نابکار—آنها فقط می خواستم به دانم چه به انتظار. و آنها رفت و در محله جدید به عنوان نامناسب به عنوان آنها می ترسید بدون هیچ گونه زمین های کشاورزی به رشد محصولات خود و نه محلی درمانگاه بهداشت و نه جاده خوب که بچه های خود را می تواند سفر به مدرسه.

هنگامی که آن را بلینی به نوبه خود او ماند نشسته به عنوان او صحبت کرد در پرتغالی. کشاورزان گفت: باید در نظر پیوستن به انجمن محلی است که داگلاس بود که منجر به طوری که آنها می تواند در مجموع نشان دهنده خود را به دولت است. آنها ممکن است می خواهم به برگزاری جلسه دیگری و در آن زمان دعوت از مقام های محلی. او به آرامی در حال حرکت دست او و نوازش در پرواز فرود بر روی مچ پا. برخی از کشاورزان نگاه مست و تکیه به جلو خود فرمان. مهم ترین نقطه, او گفته شد که آنها نیاز به با هم کار کنند. این امر می تواند آسان برای مقامات shortchange جامعه به عنوان طولانی به عنوان برخی از آنها موافقت خود را با شرایط جدید; باقی مانده روستاییان خواهد بود ناتوان به حمایت از هر چیزی بیشتر است. نتیجه بهتر خواهد بود برای همه اگر کشاورزان حاضر به قبول چیزی کمتر از عدالت برای هر واحد روستایی و اگر همه آنها توافق کردند که به مقاومت در برابر disempowerment که در حال تبدیل شدن طبیعی برای برزیلی که نمی تواند خرید خود را راه برون رفت از مشکلات است. هنگامی که او به پایان رسید او برداشته شده از یک عنکبوت های کوچک از موهای خود را.

بلینی وارد صومعه در سال 1966 در سن بیست و سه. پنج سال زودتر ژان بیستوسوم تا به حال خواسته آمریکا مذهبی سفارشات برای ارسال ده درصد از عضویت خود را به آمریکای لاتین; او تا آنجا که واتیکان مانند ایالات متحده و دولت های شاهد اتحاد جماهیر شوروی و کمونیسم الحادی به عنوان یک تهدید. در طول همان سال اما متکلمان در آمریکای لاتین کلیسا بودند شروع به تجدید نظر در مارکسیسم. در سال 1968 در منطقه کاتولیک رهبران و متفکران ملاقات در مدلین, کلمبیا. به نظر می رسید به آنها که وضع موجود که کلیسا بوده است نفیس مدافع چپ بود بسیاری از جمعیت جهان تحت ستم و که کلیسای کاتولیک باید در کنار آزادی است. آزادی متکلمان به عنوان آنها به دست می آمد شناخته شد, پیشنهاد جدید به درک از گناه است. گناه نیست فقط فردی; آن می تواند اجتماعی سیستماتیک و ساختاری. این نابرابری وجود داشته است که قبل و بعد از جرم آن شد که سازمان های بین المللی چشم انداز به hegemons و استثمار کشورها و آن را neocolonialism و نئولیبرالیسم. برائت پرو کشیش گوستاو گوتیرز نوشت و در سال 1971 خواهد آمد از طریق “یک انقلاب اجتماعی.”

بلینی کاتولیک شده است در برخی از راه های شناور از واتیکان—متمرکز و سلسله مراتبی موسسه ذاتا مقاوم در برابر تغییر—پس از نوزده-دهه هشتاد هنگامی که آن را تحریم آزادی متکلمان به عنوان sacrilegiously مارکسیستی. تحت فرانسیس, واتیکان را در راه است که تشویق به بلینی اما آن باقی مانده است در کل سرسختانه ارتدوکس به خصوص وقتی که می آید به زنان است. بلینی شده است به رم یک بار به عنوان یک توریست; او دوست موزه هنر اما نمی مراقبت از کلیسای سنت پیتر که احساس بی تفاوت و دور از خدا به او می دانستند. او نمی پوشند صلیب عیسی چون او قبول نیست از این راه است که آنها بوده ام شرکت تصمیم گرفتند که توسط بانک ها و مافیای مواد مخدر در برزیل به عنوان نماد قدرت و ثروت; او نمی گویند فضل قبل از وعده های غذایی مگر اینکه شخص دیگری آن را نشان می دهد چون او نه یکی برای rote نماز. وقتی که من پرسید که بلینی اگر او معتقد است در بهشت و جهنم او گفت: او معتقد است که مفاهیم حفره یا سوراخ توضیحات برای پازل فراتر از درک ما است. بلینی نگه می دارد که هر کس—از مرد یا زن و یا ذخیره کردن—دارای سهم برابر از آنچه در برزیل الهیات آزادی لئوناردو کلیدهای به نام “charism”—هدیه خنده بلند نوشت که از طریق آن می توان “در خدمت خدا و همسایه.” “نقش های مختلف هستند چرا که به شما داده شده است یک هدیه ای برای زندگی است که راه” بلینی گفت. “این است که شما بهتر است.”

بلینی هدف “نیست و برای پیشرفت در جهان است,” او گفت:. آن را برای کمک به مردم “رشد مستقل تر بهتر است به یکدیگر وابسته اند.”عکس توسط گابریلا Portilho برای نیویورکر

کارگران معنوی مانند بلینی که عمل همراهی تشویق به زندگی می کنند که فقرا را در آنچه او را توصیف به عنوان “وزارت حضور” که “ارتباط برقرار و اعتماد و همبستگی و حمایت های از مشکلات و امکانات.” برای او زندگی می کردند در ادوبی خانه با سقف کاهگلی با استفاده از یک سطل آب برای حمام; هنگامی که او جوان بود او bicycled از شهر به شهر. در C. P. T., او شیوه های شکل مارکسیستی الهام گرفته از تعلیم و تربیت طراحی شده توسط Paulo Freire, برزیل فیلسوف. “قبل از شما به اشتراک گذاشتن دانش خود را با افرادی که نمی دانید که چگونه به خواندن و تقویت است که شما دقیق یا بیشتر بدانید اولین چیزی است که برای دریافت آنها را به شما بگویم در مورد آنچه می دانیم و آنچه خود تجربه است و پس از آن به شما در تنظیم یک رابطه, تبادل, نه تسلط,” او توضیح داد. هنگامی که او متوجه شده است که یک کشاورز به نظر می رسید که فوق العاده پرتقال; او با اطمینان به او دستور آنها را به فروش در بازار محلی است. “اگر من بیش از حد بسیاری از پرتقال من آنها را به مردم بدهد که اصلا پرتقال است. آنها یک هدیه رایگان از طرف خدا” او به او گفت. این یک درس برای بلینی: او نمی تواند فقط به مردم بگویید که چگونه به حل مشکلات خود.

شاید او فکر داگلاس درست بود. شاید برخی از کشاورزان در ریو پرتو دا اوا شده بود مصون سازی شرط خود را با دولت است. اگر چنین است که می تواند آنها را سرزنش ؟ بی پایان جلسات جامعه که بلینی حمایت ممکن است در محافظت از آنها را از نیاز به حرکت می کند. در یک e-mail من از او پرسید که آیا او تا به حال وسوسه به حل مشکلات به طور مستقیم: در Terra Santa برای مثال او ممکن است فایل مناسب کاغذ بازی و صحبت می کنند به حق کارمندان خودش است. نمی تواند انقلاب اجتماعی آورده شود بسیار موثر تر ؟

برزیل, تاریخچه او پاسخ داد: “سرشار داستان از حسن نیت مردم و سازمان هایی که از خارج از زندگی واقعی از جوامع و گروه های آنها سعی در کمک با استفاده از تجربه خود را در سرزمین های دیگر و استفاده از آن را به کسانی که با آنها به اشتراک گذاشته شده برخی از زمان با هم”:

برخی از حوادث از شروع دیگران آغاز شد اما با گذشت زمان مشخص شد که این پروژه به ایشان کل فرایند از تشخیص به اعدام و مردم “خدمت” دریافت مداخله خود را گاهی اوقات سپاسگزاری اما مردم همچنان به نیازمندان و تا حدودی منفعل. و هنگامی که outsider چپ پروژه درگذشت.

هدف او “نیست و برای پیشرفت در جهان است,” او به این نتیجه رسیدند. آن را برای کمک به مردم “رشد مستقل تر بهتر است به یکدیگر وابسته اند.”

چند سال پیش زمانی که بلینی خود را جشن پنجاهمین سالگرد به عنوان یک خواهر او هم قرار دادن یک ارائه پاورپوینت برای به اشتراک گذاشتن با نظم در روچستر. او گنجانیده شده برخی از نقل قول از نوشته های Pierre Teilhard de شاردن فرانسوی شناس و کشیش. شاردن در این باره معتقد است که تکامل بود ارتباط قابل: منظور افزایش نسبت به آنچه که او به نام “نقطه امگا” ما باید “همگرا.” ما انجام این کار, شاردن در این باره نوشت: در بخشی به دلیل ما “کیهانی حس”—”بیشتر یا کمتر اشتباه میل متصل است که ما از نظر روانی به تمام آن پوشاند ما” و که “باید متولد شده است به عنوان به زودی به عنوان مرد خودش رو به جنگل دریا و ستاره ها.”

مانند شاردن, Bellini معتقد است که همگرایی یک فرایند آهسته است. طول می کشد زمان برای دوچرخه سواری و یا حتی درایو در اطراف آمازون; آن نیاز به صبر و شکیبایی برای کمک به مردم کمک به یکدیگر و خود را به جای شفاعت به طور مستقیم از طرف آنها. “مشکل با الهیات رهایی بخش” اندرو Chesnut استاد در کشورهای مشترک المنافع ویرجینیا دانشگاه و کارشناس مسیحیت در برزیل به من گفت: “این است که اگر شما در حال تلاش برای ساخت یک مسیحی بیشتر جامعه که در آن همه ما درمان هر یک از دیگر به عنوان برادران و خواهران و ما با هم برابر هستند که در دراز مدت لعنتی پروژه است.” بلینی ایمان ممکن است بیشتر مشهود در صبر و شکیبایی است.

بلینی به طور طبیعی یک فرد بیمار. به عنوان یک کودک او برجسته در اطراف او شش برادران و خواهران جوان در لانگ آیلند اردک مزرعه که در آن آنها بزرگ شدم; در خانه در گینیا او گاهی اوقات از طریق کاهش خاک داخل میدان به جای circumnavigating آن است. در مانائوس شب قبل از جلسه C. P. T. مقامات بود که برای شروع در 8 A. M.او مرا فرستاده یک پیام WhatsApp آموزش من به ملاقات او در لابی هتل در هفت سی, به طوری که ما می تواند به اشتراک گذاری یک Uber برای حدود ده دقیقه سفر به قلمرو مذهبی اسقف اعظم. در شش-چهل و دو صبح روز بعد او messaged من یک مقاله در مورد آتش سوزی در آمازون. در چهار گذشته هفت, او نوشت: “شما ببینید در 25 دقیقه.” در هفت سی: “صبح به خیر. من انتظار در پذیرش منطقه است.” در هفت-سی و یک: “ما باید ترک به زودی.”

زمانی که من وارد لابی او انتظار سفت صندلی تلفن خود را در دست او پوشیده-صورتی capris و نگاه مبهم سرزنش که به سرعت نرم با نگرانی در مورد اینکه آیا من می خواهم به حال صبحانه. ما در حال بارگذاری در هفت-سی و شش و به قلمرو مذهبی اسقف اعظم قبل از قهوه شده بود دم.

این سالن که در آن جلسه برگزار شد hummed با تهویه مطبوع; روی صحنه پا به سختی لمس کردن زمین بلینی شنبه آینده به شش نفر از جمله shannon m. litton دو اسقف, کشیش و استاد. همه شلوار جین و تی شرت به طوری که کشاورزان بومی رهبران و اسقف غیر قابل تشخیص بودند. هنگامی که آن را بلینی را به نوبه خود به صحبت کردن با او صحبت کرد و به طور مساوی مورد اداری gaffes است که می تواند تاخیر قطعنامه به زمین درگیری در آمازون. واقعیت این او توضیح داده است که قبل از هر کسی حتی می توانید شروع به تلاش برای حل و فصل درگیری های C. P. T. نیاز به دریافت تمام سازمان های دولتی مختلف به مرتب کردن بر اساس است که یکی از آنها مسئول آن: سازمان های مختلف پوشش های مختلف حوزه های قضایی و دسته از مردم است. او آرام بود و matter-of-fact, و هنگامی که او زمان بود تا او فرود از پله ها با دیگر اعضا نشسته در مخاطب قرار داده و او را ،

مجموعه ای جدید از اعضا همه از جوامع در درگیری راه می رفت روی صحنه. Valdomiro ماچادو از ترا سانتا یکی از آنها بود. او عینک یک ساعت مچی و یک آستین کوتاه یقه پیراهن و بسیار نازک به عنوان او ایستاده بود میکروفون را در دست خود را شبیه یک میکرو.

“من به صحبت می کنند برای دولت این کشور دموکراتیک از قانون—از آنجا که همه باید برای مبارزه با آن” ماچادو آغاز شد. “نه تنها برای حقوق خود اما برای حقوق از کل جمعیت است.”

بلینی مضطرب کمی او به عنوان او را تماشا می کردند. “او فقط صحبت کردن به طور کلی” او به من گفت بی سر و صدا. “او در مورد صحبت نمی Terra Santa.” او می خواست او را به طور خاص به طوری که دولت و مقامات فدرال و چه کسی به او گفته شده بود در مخاطبان خواهد شنیدن حقایق است که آنها می توانید استفاده کنید.

“آنچه از دست رفته است در برزیل است که اجرای قانون” ماچادو در رفت و قدم زدن در این مرحله است. او با لبخند از کنار دهان خود را به عنوان اگر به اجازه دهید همه بدانند که آن را O. K. به خنده کیهانی شوخی برزیل دموکراسی است. سپس به مدت ده دقیقه او گفت: مخاطبان در مورد ترا سانتا. بلینی آرام در کنار من. “هیچ کس می خواهد به مبارزه برای دفاع از فقرا کلاس” او به این نتیجه رسیدند. “این ما هستیم که باید برای آن مبارزه کنند.” بلینی تحسین.

پس از یک استراحت برای قطعه قطعه هندوانه و کیک چند مقامات دولتی کردم تا روی صحنه. یک مرد جوان از یک آژانس دولتی عینک صورتی دکمه پایین پیراهن و بیان خودکار ادب. Shannon m. litton از او پرسید چه تا به حال تبدیل شدن به یک درخواست برای اطلاعات است که او می خواهم ظ; این مقام گفت که او تا به حال هیچ ایده.

“این مرد فقط یک مقام اداری” بلینی زمزمه به من با صدای بلند.

یکی دیگر از رسمی به شدت لوازم از دولت فدرال میکروفون گرفت. او نگاه به بالا و پایین از نوت بوک خود را به عنوان او پاسخ داد:, در, طول, به اعضا از مکان های در تضاد است. بلینی در نظر گرفته با کنجکاوی این مقام مسئول با حقایق.

“خواهیم دید که او چه می کند” بلینی زمزمه. “او ممکن است صحبت کنید و هر چیزی را نمی کنند.”

من می خواهم پرسید بلینی اگر ما می تواند ناهار با ماچادو بنابراین ما راه می رفت به یک رستوران بوفه با هم و بلینی ترجمه شده برای من. ماچادو آمد به پانل های شبیه به این در همه زمان ها است. او رفت و به نشست ها و جلسات و همایش ها. اما او هنوز هم نمی تواند به خانه. گاهی اوقات به او فکر چه نقطه بود. او همچنین WhatsApp پیام صوتی او فقط می خواهم دریافت از ترا سانتا, که در آن یک همسایه توضیح داد که کسی تا به حال فقط با قرار دادن شن و ماسه در پایین بر روی ماچادو قدیمی بسیاری آن را شبیه به یک سایت ساخت و ساز.

بعد از ناهار بلینی در زمان بارگذاری بازگشت به حوزه علميه جایی که او اقامت داشت و در کتابخانه باز لپ تاپ خود را به سرودن یک e-mail به shannon m. litton و سوزا در پرتغالی. او خوشحال بود که دیده می شود “یک تیم روح و عمل هر فرض کنید بخشی از کل هیچ کس کلیپ انحصار مکالمات; بلکه کنش متقابل و احترام,” او نوشت. “شما شده اند تشویق دیگران نمی دهد. هر کس می آموزد هر کس می آموزد.” سپس او کلیک, ارسال, باز, Netflix و تماشا پانزده دقیقه از یک فیلم مستند درباره جان لنون قبل از رفتن به رختخواب.

دو رودخانه دیدار خارج مانائوس. یک ریو نگرو است و از سوی دیگر آمازون, رنگ پریده است. برای تقریبا چهار مایل از رودخانه ها به صورت موازی اجرا بدون مخلوط کردن. در بلینی آخرین روز در مانائوس من از او پرسید که آیا او می خواهم به دیدن این نشست از آبهای با من, و او گفت: “حتما!”—که آنچه او می گوید تقریبا هر پیشنهاد که او ارائه شده است. ما منتظر در لابی هتل برای تور اتوبوس به جمع ما. اتوبوس دیر شده بود و بلینی با اشاره به این که هوا بارانی بود. من عذرخواهی کرد اما او شانه ای بالا انداخت. “اگر آن کار نمی کند, ما فقط کار دیگری انجام,” او گفت:.

زمانی که اتوبوس وارد آن ریختن بود. به عنوان ما نشسته در ترافیک بلینی صحبت در مورد اولین بار او را دیده بودم در رودخانه آمازون در سال 1978. قبل از اینکه او می تواند در قایق یک دزد به سرقت کیف پول خود را. او نقش برآب به یک تاکسی کیف پول در دست او به عنوان سرعت خاموش او زد و پس از او. به عنوان او سوار دور دزد انداخت کیف پول دست نخورده بیرون پنجره—مرموز انتخاب بلینی فکر می کردم چرا که او بود دور شدن با آن و یک انتخاب است که او توصیف می کند نه به عنوان خدا خواهد شد اما به تصادف. او اعتقاد زیادی در تصادف. او می خواهد به خاک سپرده شود در هر شهر او را در زمانی که او می میرد.

در سال 2005 دوروتی Stang یک راهبه از اوهایو که تا به حال حمایت به نمایندگی از کشاورزان پس از دهه شصت به ضرب گلوله کشته شد و شش بار در حالی که مشغول به کار در آمازون. در نوزده-نود بلینی و او هم اتاقی خواهر Joana مندس شد در خانه خود را هنگامی که یک مرد به کار گرفته شده توسط یک گله دار زدم و در را پشت درب. او گفت: بلینی که او بهتر است آن را متوقف کند با مالکان متصرف یا دیگری. بلینی پا بر روی ایوان و به او نگاه کرد. “ما در حال انجام کار ما,” او گفت:. “شما می توانید انجام دهید شماست.” بلینی به او گفتم به خانه برو و او.

این بود بلینی اما مندس که به من گفت که داستان آن را نیز به مندس که به من گفت در مورد چگونه, دهه پیش هنگامی که او یازده ساله بود بلینی تبدیل شده بود تا در او ایجاد کرد—تظاهرات ضد سرمایه داری, راهبه, در کونی, در یک دوچرخه است. “حضور او قابل توجه بود برای هر کسی که او را ملاقات کرد,” مندس گفت. مندس نقل مکان کرده بود با خانواده اش به روستا چند سال قبل پس از پدرش یک کشاورز آغاز حملات صرع و آنها را وادار به مزرعه خود را. زمانی که مندس تبدیل هجده او پیوست خواهر سنت جوزف از روچستر به عنوان بخشی از جماعت گروه اول از خواهر او در حال حاضر همراه با بهداشت عمومی شورای اسلامی در Goiânia, کمک به فقرا دسترسی به شیمی درمانی و مراقبت های پزشکی.

زمانی که من تا به حال خواسته بلینی اگر او می تواند به من بگویید در مورد شخص خاص چه کسی به او کمک کرده بود در برزیل او پرسید: اگر او می تواند فکر می کنم در مورد آن. هنگامی که ما از اتوبوس در اسکله در راه ما را به دیدن این رودخانه و اطراف ایستاده زیر یک چتر انتظار برای دستورالعمل از من خواست او را دوباره. “خوب,” او گفت:, آزمایشی, “این شد یک زن و شوهر. . . .” سپس یک خالکوبی تور راهنمای قرار دادن کاغذ دستبند ما در مچ دست و در زمان بلینی دست برای کمک به او را مرطوب تخته به قایق. ما سوار کرد و به گفتگو با تور که می خواستم به دانم اگر بلینی مادربزرگم. بلینی نیست دوباره این سوال را از او می خواهم کمک کرد; من نمی یا. او نمی تواند به راحتی توصیف آنچه که او انجام شده در برزیل است چرا که او فکر نمی کند که در مورد دستاوردهای به عنوان خاص قابل تشخیص نتایج جریان از یک تلاش. “چه شد این لحظه که خدا کمک کرد تا یک وضعیت حرکت همراه ؟” او می خواست زودتر. “آن را علت و معلول است. آن خطی نیست.”

بلینی انتخاب صندلی به سمت عقب. برای سی دقیقه ما شناور پایین Rio Negro, عبور بنادر انباشته شده با رنگ نارنجی ظروف حمل و نقل. باران متوقف شد و ما راست رودخانه آمازون به نظر می رسد قارچ-رنگی. بلینی قرار داده و سر خود را از پنجره به بیرون. او می خواست برای دیدن واضح تر که در آن رودخانه ها ممکن است ادغام.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>