یک داوطلب سپاه صلح را تخلیه تصویری خاطرات

پائولا اوسپینا ثبت روزهای منتهی به سفر خود در خانه پس از سپاه صلح به یاد می آورد آن داوطلبان به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

پائولا اوسپینا بود که در آخر ماه از دو سال ماموریت به عنوان یک داوطلب سپاه صلح در سنگال که در آن او کار در جامعه-سلامت پروژه, زمانی که coronavirus رسیده غرب آفریقا است. در اواخر فوریه او دریافت اولین ایمیل در مورد در حال حاضر در سراسر جهان شیوع کروناویروس از سپاه صلح کشور مدیر. بیش از چند هفته آینده اوسپینا دریافت یک سری از به سرعت در حال تغییر به روز رسانی در نهایت منجر اطلاع از تخلیه—این اولین بار است که سپاه صلح تا به حال تا کنون از طریق یک سازمان گسترده تخلیه پس از آن تاسیس شد در سال 1961. به عنوان داوطلب آمادگی خود را برای تخلیه اوسپینا شروع ثبت وقایع بر روی تلفن خود را; در این ویدئو بالا ارائه می دهد یک دفتر خاطرات تصویری از سفر خود در خانه.

در مارس 17th, اوسپینا یک تماس تلفنی با دستورالعمل ها را به روز بعد با تمام وسایل خود را در یک هتل—اولین جلسه نقطه در یک سری از متوقف می شود در راه خود را به ایالات متحده آمریکا, روز بعد, او گفت: عجله خداحافظی به یک زن محلی با آنها او تا به حال از نزدیک کار کرده در این روستا که ارائه شده تسلی: “این یک معامله بزرگ نیست. اگر او برگ او در حال رفتن برای تماس با من; سپس او را به عقب خواهد آمد.” بعد در شهرستان تهیس یک زن مطلع اوسپینا و یک گروه از داوطلبان که آنها خواهد بود ترک آن شب مارس 20 ساعت قبل از سنگال محدود مسافرت هوایی. اوسپینا فرود آمد در ایالات متحده آمریکا در صبح روز شنبه, مارس 21 حدود 2 A. M.—این بود که تنظیم تدریجی به زندگی در خارج که او برنامه ریزی شده بود قبل از همه گیر. “تا آنجا که من در حال آماده شدن ذهنی خودم به خانه من هرگز فکر نمی کردم که این بود و من بخانه” او نوشت در پست الکترونیکی.

بیش از هفت هزار داوطلب سپاه صلح شده اند تخلیه در پاسخ به همه گیر و همه آنها خود را صرف دو هفته اول در خانه خود در قرنطینه. “در حال حاضر احساس می کند مانند ما در یک Airbnb حلق آویز کردن قبل از رفتن به [این] روستای” او نوشت: به عنوان او شروع دو هفته با سه همکار او-داوطلبان. پس از قرنطینه او می گوید: او را به سر خانه و “امید به تعدیل بازگشت به زندگی آمریکایی به عنوان آنجا که ممکن است.” خانه او می تواند بازگشت به قطعا هنوز تنظیم بیش از حد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>