رئیس جمهور نابرابر به کروناویروس لحظه

Donald Trump in the Oval Office.
دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تنظیمات پیش فرض در طول شیوع کروناویروس شده است به انکار تاخیر منحرف و کاهش دهد.عکس توسط داگ میلز / گتی

بحران های روشن. بزرگتر بحران بیشتر به وضوح به همین دلیل است که بی کفایتی نادرستی و محض سنگدلی از مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری شده اند واضح تر در روزهای اخیر از همیشه قبل از. به عنوان coronavirus به عنوان چهارشنبه رسمی همه گیر, گسترش, زندگی آمریکایی ها بستگی به تصمیم گیری ساخته شده یا ساخته شده به عنوان مورد ممکن است توسط یک رئیس جمهور منحصر به فرد نامناسب به فرمان در این نوع از بهداشت عمومی فاجعه است. در که در چند هفته گذشته به خوبی ممکن است بیشتر روشن دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ریاست جمهوری.

در زمان نخست آدرس به ملت در شب چهارشنبه تهمت اعلام جنگ “خارجی ویروس” سرزنش اولین بار در چین و سپس اتحادیه اروپا برای گسترش آن و اصرار دارد که آن را به انجام “بسیار کم خطر” برای آمریکایی ها. این کاملا نظامی و ناسیونالیستی تن از آدرس صدا ترسناک و نادان و کاملا ناکافی در زمانی که این کشور است که اساسا طرح میتوانست به, با, سفر, متوقف, محل کار و مدارس سازندگان و بیمارستان فرح برای تاثیر. خارجی “ویروس” را نمی تواند موجود باشد و یا خاموش کردن توسط اروپا ممنوعیت سفر که رئیس جمهور اعلام کرد هر گونه بیش از آن بود که چین سفر بان کی مون که او قبلا مقرر. آن است که در حال حاضر در اینجا در ایالات متحده در سراسر کشور و کارشناسان هشدار می دهند که آن را می تواند آلوده کردن میلیون ها نفر و کشتن صدها نفر از هزاران نفر در بدترین سناریو مورد. مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت کمی در مورد که فراتر از مبهم اشاره به کنگره برای تصویب مالیات بر حقوق برش و هشدار به “سالمندان آمریکایی” به “بسیار دقیق” و جلوگیری از “غیر ضروری سفر.” او موفق به توضیح و یا حتی آدرس تکان دهنده عدم تست از آمریکایی ها—تضاد کامل با پاسخ توسط کشورهای دیگر—و نه هشدار عمومی در مورد و یا به آنها توصیه در مورد نحوه رسیدگی به این مشکل ، حتی عمده اندازه گیری است که او اعلام کرد اروپا ممنوعیت سفر نیاز فوری روشن شدن و حرکت اصلاحی از مقامات دولت چه کسی گفت آن اعمال نمی شود به تجارت به عنوان برگ برنده نشان داد و در اظهارات خود و یا اقامت دائم. سابق خود میهن-مشاور امنیت توماس Bossert بلافاصله panned این ممنوعیت به عنوان یک “فقیر استفاده از زمان و انرژی است.”

در تهمت بود جدا از این واقعیت آشکار از یک بحران جهانی است که بر خلاف هر گونه در حافظه است. من به تماشای سخنرانی ریاست جمهوری برای چند دهه در حال حاضر. من نمی توانم به یاد بیاورید که کمتر مساوی به لحظه.

مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت از دفتر بیضی دقیقا پنج هفته به بعد پس از پایان استیضاح محاکمه در آمریکا که او را با اصل قدرت بدون کنترل پس از جمهوری خواه به رهبری مجلس سنا رای دادند در برابر خود حذف. بسیار اتفاق افتاده پس از محاکمه که در حال حاضر به نظر می رسد به عنوان اگر آن اتفاق افتاد در دوره دیگری است از طریق خط: تهمت خود را به طور مداوم conflating منافع ملی با منافع شخصی خود را. به عنوان coronavirus گسترش و رئیس جمهور در ابتدا نادیده گرفته عنوان و دروغ در مورد آن—حتی رد پوشش ریسک به عنوان یک رسانه-ملتهب “جعل”—هزینه های سنا را استیضاح تصمیم گیری شده است بازیگران در گره. این خواهد بود یک مدت طولانی قبل از ما می توانید روی چیزی حساب کردن با تمام آسیب های انجام شده توسط یک دولت که بی کفایتی دروغ و محض بی مهارت در مراحل اولیه بحران شده اند در یک بار قابل پیش بینی و نفس گیر است.

منتقدان شد و سریع به اعلام این تهمت را کاترینا مغلوب ساختن پیشی جستن چرنوبیل حتی مغلوب ساختن پیشی جستن “Pandumbic” به عنوان “نمایش روزانه” به نام آن. آنچه قابل توجه است به من اما چقدر چند هفته گذشته نشان داده مغلوب ساختن پیشی جستن صرفا در حال مغلوب ساختن پیشی جستن. این نبود یک وضعیت که در آن حماقت از سیستم و یا عمق سوء مدیریت بود به طور ناگهانی نشان داد به مرد در بالا اما یک مورد که در آن مرد در بالا بود و حماقت.

آن را تقریبا غیر قابل باور از دیدگاه این لحظه زمانی که ما در میان رسما تعیین شده جهانی همه گیر و متعاقب بحران اقتصادی است که تهدید به شیرجه رفتن به ایالات متحده و بقیه سیاره را به یک رکود اقتصادی اما در نظر بگیرید که چگونه رئیس جمهور ایالات متحده صرف زمان خود را پس از coronavirus عفونت رسیده امریکا در اواسط ژانویه. او:

  • علنا حمله به قاضی و دادستان و هیئت منصفه forewoman در مورد راجر سنگ مغلوب ساختن پیشی جستن دیرین سیاسی وابسته بود که به جرم دروغ گفتن به کنگره و جرائم دیگر.

  • اخراج سفیر اتحادیه اروپا و مشاور امنیت ملی در اوکراین و پاکسازی دیگران که نمیفهمد در استیضاح تحقیقات او به عنوان fulminated به دستیاران در مورد “مار” در دولت او.

  • اخراج سرپرست مدیر اطلاعات ملی پس از یک هوش توجیهی به کنگره در مورد روسیه تلاش های مداوم برای دخالت در سال 2020 انتخابات.

  • نامزد خود را به عنوان مدیر جدید اطلاعات ملی بسیار حزبی جمهوریخواه کنگره بود که مجبور به عقب نشینی از این کار دقیقا همان تابستان گذشته برای inflating خود را در رزومه.

  • شکایت خود را از طریق مبارزات انتخاباتی بار درسی ان ان و واشنگتن پست به چاپ و نشر مقالات نظر که او را دوست ندارد.

  • نصب جدید بیست و نه ساله پرسنل ارشد در کاخ سفید که قبلا شده بود از اخراج و راهپیمایی کردن محل و به او دستور به وصله پینه کردن پروسه بررسی برای مقامات دولت با تاکید بر وفاداری.

به عنوان رمان coronavirus گسترش از چین در سراسر آسیا و اروپا و به ایالات متحده آمریکا, تهمت استفاده, ریاست جمهوری, خوراک توییتر خود را چهار تجمعات انتخاباتی خود را با سفر به هند و مختلف ظاهر عمومی در ماه فوریه به حمله با نام ده ها تن از اهداف از جمله قضات دیوان عالی کشور اموزش Bader Ginsburg و Sonia Sotomayor; “دیوانه نانسی پلوسی” و “اتهام جعل” است; “شکست خورده” و “sanctimonious” سناتور میت رامنی; را “دست نشانده” سناتور Joe Manchin; این “سبک” سناتور Doug Jones “آیا هیچ چیز سفت”; Jay Powell خود را منصوب به عنوان رئیس فدرال رزرو; John Kelly سابق خود در کاخ سفید رئیس ستاد بود که در “راه بر سر او”; و جف جلسات سابق دادستان کل.

رئیس جمهور ساخته شده است که نام چنین امضای خود را خشن و شخصیت های عمومی آن است که به ندرت حتی اشاره کردن هر بیشتر نیز در بر داشت زمان برای رفتار دموکراتیک نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری در حال اجرا در برابر او—”مینی مایک” بلومبرگ در آمد به صورت خاص animus قبل از او کاهش یافته است از خوار توسط رئیس جمهور به عنوان یک “لغزش, کاراگاه,” “ضعیف و ناپایدار” “5’4″ جمعی از مرده انرژی است.” به عنوان انتقاد از خود و پاسخ به این ویروس تشدید تهمت دو برابر کردن حمله به روزنامه نگاران به عنوان “دشمن مردم” و هدف فرد از روزنامه نگاران با نام تماس با آنها را “wacko” و پارتی, پارتی هاردکور.

همه از این او بود در حالی که شیوع بیماری گسترش یافته است. در همان زمان تهمت بود این ادعا که این بیماری بود و حال موجود است که آن می میرد در آب و هوای گرمتر; که آن را از آمدن به ایالات متحده; که آن را به ناپدید می شوند; و که آن را بسیار جدی است. در واقع تا به حال شما به عنوان خوانده شده تنها ارتباطات از رئیس جمهور در مورد گسترش coronavirus شما شده اند در معرض رگبار گلوله از دروغ و اطلاعات غلط و خود خدمت مبالغه اطلاعات که حتی در آن زمان که گفته شد به وضوح و صراحت نادرست است.

من بررسی همه از یک هزار و چهل و نه توییتهایی و رسانهها که تهمت ارسال شده در پنج هفته را استیضاح تبرئه و بعد از ظهر چهارشنبه شمارش چهل و هشت که ذکر coronavirus. تا کنون بیشترین تعداد از این بیست و یک bragged در برخی از راه در مورد دولت در پاسخ به یک بحران است که تهمت و ادعا شد که موجود به دلیل سریع و زود اقدام به بسته “مرزها” با چین است. بعدی بزرگترین گروه توییتهایی حمله دموکرات ها و یا رسانه ها یا هر دو برای او اعتباری و یا برای به دنبال ایجاد وحشت به جای به رسمیت شناختن آنچه که یک کار خوب او انجام شده است. آن را تنها در فوریه 24th که رئیس جمهور ارسال اولین توییت در مورد این بیماری پس از رسیدن در امریکا است. “Coronavirus بسیار تحت کنترل در ایالات متحده آمریکا و” مغلوب ساختن پیشی جستن است. در آن زمان وجود داشت پنجاه و سه موارد تایید شده در کشور یک شماره است که توسط 1st مارس افزایش یافته است به بیش از یک صد. فقط در هفته گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: آمریکایی ها که coronavirus موارد بودند: “من بسیار قابل ملاحظه ای پایین است.”

بطرز شگفت انگیزی, این اظهارات ادامه داد: در طول این هفته به عنوان سازمان بهداشت جهانی در نهایت اعلام کرد این رمان coronavirus به همه گیر و chided سازمان ملل—خوانده شده ایالات متحده—برای “هشدار دهنده سطح انفعال.” روز یکشنبه تهمت و ادعا کرد: “ما باید کاملا هماهنگ و خوب تنظیم برنامه ریزی کاخ سفید برای حمله به کوروناویروس.” روز دوشنبه قبل از بازار سهام سقوط کرد و یک کنگره که پرواز کرده بود با او در نیروی هوایی, یکی بود به قرنطینه خود رئیس جمهور آغاز شد بعد با سرزنش رسانه ها و دموکرات ها به دنبال “به ملتهب CoronaVirus وضعیت به مراتب فراتر از آنچه که حقایق در حکم خواهد بود.” در پایان که فاجعه بار بعد یک مصر مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد در کاخ سفید در کنفرانس مطبوعاتی گفت: “ما شده اند به دست زدن به آن را به خوبی” قبل از وعده اصلی بسیار بسیار بزرگ اقتصادی پیشنهاد با جزئیات. او نتیجه گرفت: “این blindsided جهان, و من فکر می کنم ما آن را به کار گرفته بسیار خوب است.” در روز سه شنبه, بازگشت او به این موضوع پس از بازدید از کنگره برای ناهار خصوصی با کف سناتور جمهوریخواه. “آن را دور خواهد رفت” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: از این ویروس در روز است که بیش از یک هزار نفر ثبت نام شده در ایالات متحده است. “فقط آرامش خود را حفظ. آن را دور خواهد رفت.”

ما نمی دانیم که آیا این تهمت را طولانی تاخیر حساب های عقب افتاده لحظه ای از پاسخگویی برای یک مرد که فرار کرده چنین محاسبات تمام عمر خود را. این انتخابات برای بسیاری از سال. رویدادهای گیج کننده از فقط چند هفته گذشته—قابل توجه upending از حزب دموکرات در انتخابات ریاست جمهوری غرور و حماقت از دولت پاسخ اولیه به این ویروس ممکن است فراموش شده توسط آن است.

که نمی شود این گونه کمتر از یک نقطه عطف مهم در این ترین باور نکردنی از آمریکا ریاست جمهوری. روز چهارشنبه محترم دولت پزشکی متخصص Anthony Fauci به کنگره گفت که بدترین هنوز به آمده است. “بله از آن است که” او گفت:. تهمت نمی توانید صدای جیر جیر این ویروس دور یا دروغ آن را به فراموشی سپرده است. ویروس مراقبت می کند اگر او می دهد و کاهش مالیات به دوستانه بارون نفت و یا وثیقه از خود هتل ها با فدرال دلار فرصت است که باید مطرح شده در روزهای اخیر. مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است بر این باورند که تنها خواهان توجه به سیاسی خود و اقبال, اما او هنوز برای پیدا کردن یک دکتر که می تواند عایق خود را پایه و پایگاه خود را تنها از نابسامانی های این بیماری است. و نه او.

مغلوب ساختن پیشی جستن سال ها صرف تنزل ارزش و کاهش آمار کارشناسان موسسات و علم—چیزهای بسیار که بر اساس آن ما باید تکیه در یک بحران — و پیش فرض خود را تنظیم طول شیوع کروناویروس شده است به انکار تاخیر منحرف و کاهش دهد. سخنرانی خود در شب چهارشنبه ناامیدی بود اما نه تعجب. او به ما گفت آنچه که ما در حال حاضر می دانستند: امریکا در دردسر بزرگ.


راهنمای Coronavirus

چقدر از جهان است که به احتمال زیاد به قرنطینه?

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان coronavirus.

Coronavirus است به احتمال زیاد به گسترش برای ماه, اگر نه بیشتر از یک سال قبل از واکسن می تواند به طور گسترده ای در دسترس است.

ما همه وحشت غیر منطقی خریداران.

عجیب و غریب ترور از تماشای coronavirus را رم.

چگونه بیماری های همه گیر تاریخ را تغییر دهید.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>