پالپ-داستان رمان نویس به دام افتاده در Rikers در طول بیماری همه گیر کوروناویروس

Three book covers.
جان چشمه نویسنده از “کانزاس” و “سمور یا راسو” نگران است برای ایمنی خود را به عنوان COVID-19 عفونت گسترش در زندان های پیچیده که در آن او است که برگزار می شود.

در مارس 27th, داخل زندان در سمت شرق از Rikers Island, جان چشمه پاک کردن اجتماعی تلفن و سپس به نام من. من او را پرسید که چه حالت بود در داخل خود زندان است. “خلق و خوی است leery. که یک دیوانه کلمه درست است ؟ اما است که آنچه در آن است,” او گفت:. “هیچ کس به هیچ کس اعتماد. افرادی که استفاده از کارت های بازی با هم و بازی و شطرنج فقط اجتناب از هر یک از دیگر.” نه روز قبل از آن اولین زندانی فرد در Rikers تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19. از آن زمان به بعد وجود داشته است یکی دیگر از صد و دو تایید تشخیص در میان چند هزار نفر بازداشت شده در این شهر برگزار شود. چشمه به من گفت: “من از دیدن مردم سرفه و عطسه و مردم ناپدید می شود. آنها را ترک برای رفتن به درمانگاه و آنها نمی آیند.” چشمه است که شصت و شش سال و تهدید COVID-19 بافندگی به طور مداوم در Rikers از آنجا که هیچ “اجتماعی فاصله” در زندان است. زمانی که من او را پرسید که چگونه او در تلاش برای محافظت از خود را از ویروس, او گفت:, “من ماندن در سلول من. من بیرون غذا خوردن, بازگشت به عقب در همراه من, خواندن, بیرون غذا خوردن, بازگشت به عقب در همراه من بخوانید.”

در حال حاضر او بازخوانی جان گریشام “عهد.” “آیا شما تا به حال به عنوان خوانده شده که” او پرسید. “این واقعا کتاب خوب.”

آن را به عنوان اتفاق می افتد, چشمه, یک نویسنده است بیش از حد. در نوزده-دهه هشتاد و اوایل دهه نود در روی لئامت دادن در نیوجرسی سیستم زندان جایی که او زندانی سرقت مسلحانه او منتشر پنج رمان. خود ناشر هالووی که قرار دادن افسانه ای سیاه خمیر-نویسندگان داستان Donald Goines و Iceberg Slim. چشمه که در استلا رایت خانه های عمومی-پروژه مسکن در نیوآرک متوقف شده بود حضور در مدرسه در کلاس هشتم. اما در زندان او به عنوان خوانده شده تمام وقت حداقل دو کتاب در روز است. او ساخته شده است یک شرط بندی با سه مرد که او می تواند نوشتن یک کتاب و دریافت آن منتشر شده و در سال 1984 اولین کتاب “کانزاس” منتشر شد. چشمه اختصاصی کتاب به چندین نفر از جمله یک دوست در زندان شناخته شده به عنوان شیرین پدر Dimp برای “وام خود raggedy ماشین تحریر.”

هنگامی که چشمه را خواهر بزرگتر ژاکلین متوجه شدم که او تا به حال منتشر شده از یک رمان او “شوکه” او به من گفت. “من شگفت زده شد و من حدس می زنم نوع لال. آن را تعجب آور بود برای همه ما.” در زمان او سه فرزند بود در مدرسه. “نبود یک کتاب شما می توانید بر روی عبور و بگو عموی خود نوشت: این.’ چرا که آن را قطعا یک فرد بالغ کتاب,” او گفت:. “شروع کردم به خواندن و گفتم: اوه!” اما شوهرش Salahudeen کارولینای شمالی, خواندن همه از چشمه ها کتاب های. “من فکر می کنم نوشتن او بود حتی بهتر از Donald Goines,” کارولینای شمالی به من گفت. “او قطعا بهتر از کسی که نوشت:” Iceberg Slim.’ من ادعا نمی کنم آن را فقط به خاطر او برادر در قانون است. او که فقط خوب است. اگر او فقط می تواند اقامت در خارج از کمی چیزهای جزئی او انجام شده بود و قفل شدن برای وجود دارد هیچ گفتن که در آن او خواهد بود در حال حاضر است.”

من چشمه در سال 2006 طولانی نیست پس از او سمت چپ زندان در نیوجرسی. او به نظر می رسید هنوز هم به acclimating به زندگی در خارج. گاهی اوقات او در خارج از منزل; دیگر شب او خواب در مترو. “حتی زندگی در خیابان بهتر است از بودن در زندان چون حداقل من می آمد از هر سوراخ کوچک من و به ماه نگاه کنید,” او به من گفت. “من فکر می کنم من تو را دیدم ماه دو بار کل زمان من در زندان است.” در خیابان او به عنوان شناخته شده بود و او یک ثابت در سمت غرب بالا در نزدیکی دانشگاه کلمبیا جایی که او ساخته شده از پول فروش کتاب های مورد استفاده از یک جدول در برادوی در نزدیکی غرب 110th Street. او گفت که او برنامه ای برای پیدا کردن محل خود. اما اعتیاد به کرک نگه داشته تضعیف توانایی های خود را برای قرار دادن دور هر گونه پول. در نهایت من از دست داده از او.

سپس در مارس 20, من او را دوباره در یک دعوی حقوقی که کمک های جامعه ثبت شده در منهتن در پاسخ به COVID-19 شیوع در Rikers. طرح دعوی در دادگاه در پی انتشار یک صد و شانزده نفر بازداشت شده در شهر نیویورک زندان از جمله چشمه که حداقل پنجاه سال سن و یا شرایط بهداشتی جدی است. (یک قاضی حاضر به اعطای آزادی خود را.) در مارس 24th, شهردار, بیل د Blasio اعلام کرد که به دلیل تهدید از coronavirus او را رها چند صد نفر از این شهر برگزار شود. در مارس 27th, فرماندار اندرو کومو گفت که منظور از آزادی از زندان در سراسر کشور از یازده صد نفر بودند که در زمان خدمت برای نقض آزادی مشروط. جمعیت شهر نیویورک زندان کاهش یافته است و نزدیک به یک هزار نفر در دو هفته گذشته وجود دارد در حال حاضر حدود چهل و شش نفر در این شهر برگزار شود.

اما چشمه باقی مانده در Rikers جایی که او برگزار شده است از ماه فوریه برای آزادی مشروط نقض. (در سال 2019 پس از گذراندن یک سال زندان برای سرقت یک دوچرخه از کلمبیا برادری خانه او تا به حال منتشر شده است در آزادی مشروط و هنگامی که او نه گزارش به طور منظم به او آزادی مشروط یک حکم که از قرار معلوم برای دستگیری او.) او را پایان حکم خود را نقض آزادی مشروط در اوایل ماه ژوئن است. “من فقط نود روز!” او گفت:. اما او از ترس او ممکن است بیمار قبل از آن. “بسیاری از افرادی که در حال مرگ هستند افراد مسن,” او گفت:. “من فقط به حال یک حمله قلبی اکتبر 15. من نیز تا به حال C. O. P. D. آسم و دیابت و هر چیز دیگری.” خواهرش ژاکلین و شوهر او که در کارولینای شمالی بوده است دریافت تماس از او و ردیابی این ویروس را گسترش Rikers. “ما بسیار نگران” برادر خود را در قانون به من گفت.

چشمه را از مخمصه پیچیده توسط این واقعیت است که او تا به حل پرونده جنایی. در ماه اوت گذشته دستگیر شد برای سرقت یک بسته از یک ساختمان در غرب 113th خیابان. “در آن زمان من سیگار crack” او اعتراف کرد به من. “من رفتم به راهرو به دود برخی از نرم افزار و من دیده بسته وجود دارد و من برداشت بسته و من راه می رفت خارج از ساختمان با آن است. من در نیمه راه پایین بلوک و پس از آن تصمیم گرفت من واقعا نمی خواهید برای انجام این کار, بنابراین من آن را آورده است.” او گفت: “اما آنها تا به حال من در دوربین در حال حرکت بسته است. بنابراین دانشگاه کلمبیا—امنیتی خود مردم مرا دستگیر کردند.” اتهام بود و جرم دزدی است که بزه و به قید وثیقه آزاد شد فقط یک دلار. تاریخ دادگاه بعدی او در این مورد است که در ماه مه.

به عنوان تعدادی از COVID-19 موارد در این شهر زندان است ادامه داد: افزایش کمک های حقوقی جامعه دیگر-مدافع گروه ها و فعالان سیاسی شده اند فشار دادن مقامات به انتشار بیشتر مردم است. در مارس 30, شهر نیویورک پنج منطقه وکلای تحت فشار قرار دادند به طور مشترک با انتشار نامه ای خطاب به شهردار de Blasio و سینتیا Brann کمیساریای از شهر گروه از اصلاح. آنها با انتقاد از “به ظاهر اتفاقی فرآیند که در خطر زندانی هستند شناسایی و گزارش می دهد که در آن منتشر شده ممکن است شامل خشونت مجرم.” این اقدامات آنها نوشت: “در حال ایجاد یک درک عمومی است که شهر ما را به زندان ممکن است ناتوان از ارائه کافی مراقبت های بهداشتی برای جمعیت باقی مانده” و آنها افزود: “ما معتقدیم که این تصور اشتباه است.” از آنها خواسته شهردار و رئیس زندان به “بلافاصله اطمینان عمومی و دادگاه است که این شهر را زندان سیستم قادر است به طور مناسب مدیریت سلامت نیازهای باقی مانده اند.”

به زودی پس از, Ross MacDonald رئیس پزشک برای Rikers Island, در زمان به توییتر برای مقابله با وکلای منطقه’ ادعا می کند. “عفونت های ما در زندان هستند به سرعت در حال رشد است,” او نوشت. “امروز وجود دارد نزدیک به 200 مورد تأیید زمانی که فقط 12 روز پیش ما بود و ما برای اولین بار. در فضایی که ما نقل مکان کرد و کوه ها برای محافظت از بیماران ما.” او ادامه داد: “ممکن است که ما تلاش خواهد بنیادی این رشد اما به عنوان یک پزشک من باید به شما بگویم بعید است. من نمی توانم به شما اطمینان چیزی است که شما فقط می خواهید برای درست باشد.”

در اوایل این هفته, چشمه به نام من از Rikers صدایی کمی از کوره در رفته. “ما در حال تلاش برای به دست آوردن کسی برای تماس با گروه پزشکی برای این است که بیمار,” او گفت:. “او تخمگذار پایین در حال حاضر در تلفن همراه خود را.” در حالی که من جستجو آنلاین برای یک شماره برای تماس چشمه پر من در آنچه که اتفاق می افتد وجود دارد. “آنها شده ایم به مردم اجازه رفتن. به آنها اجازه دهید حدود پانزده نفر از بال که من در هستم,” او گفت:. “آنها می گویند اگر شما یک کمی از زمان, آنها قرار است به شما اجازه رفتن . . . و من یک کمی از زمان.” او شنیده که آیا او ممکن است به زودی ؟ “من هیچ ایده,” او گفت:. قبل از آن من تا به حال از او خواست اگر او وحشت زده بود توسط ویروس. او اعتراف کرد که او بود. “وجود دارد مسائل من می خواهم به نوشتن که در سر من,” او گفت:. “من واقعا به دنبال به جلو به اینکه هشتاد.”


راهنمای Coronavirus

  • چگونه برای عمل اجتماعی فاصله از پاسخ به یک بیمار همخانه به جوانب مثبت و منفی از سفارش غذا.
  • چگونه مردم را به مقابله و ایجاد گمرک در میان یک بیماری همه گیر.
  • آنچه در آن به معنی برای مهار و کاهش شیوع کروناویروس.
  • چقدر از جهان است که به احتمال زیاد به قرنطینه?
  • دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان coronavirus.
  • Coronavirus است به احتمال زیاد به گسترش بیش از یک سال قبل از واکسن می تواند به طور گسترده ای در دسترس است.
  • ما همه وحشت غیر منطقی خریداران.
  • عجیب و غریب ترور از تماشای coronavirus را رم.
  • چگونه بیماری های همه گیر تاریخ را تغییر دهید.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>