یک تهوع لندن جشن هفتاد و پنجمین سالگرد V-E بعد

A British flag hanging outside
به جای تجمع در خیابان ها به عنوان آنها در سال 1945 بریتانیا بودند خواست برای جمع آوری در روز جمعه در مقابل تلویزیون است.عکس ایزابل Infantes / ZUMA

“هنگامی که روز بالاخره آمد این بود هیچ روز دیگر که هر کسی می تواند به یاد داشته باشید” Mollie Panter-Downes لندن با خبرنگار این مجله نوشت: از 8 مه 1945 به بعد که جنگ در اروپا به طور رسمی به پایان رسید. “آن را به حال یک عطر و طعم خود را از یک extemporaneousness که به آن چیزی است که از کیفیت وسیع و مبارک ایجاد کرد fete که مردم سرگردان در مورد نشست خواند و خواب در برابر یک تابستان پس زمینه از درخت و چمن و گل و آب.” این فضای تعطیلات بود و احتمالا چه معماران بزرگداشت هفتاد و پنجمین سالگرد روز پیروزی در اروپا تا به حال در ذهن داشته باشیم هنگامی که اعلام شد در ماه ژوئن گذشته که در سال 2020 این بانک در تعطیلات به طور معمول مشاهده شده در اولین دوشنبه ماه مه خواهد بود نقل مکان کرد به جمعه, مه 8 است. این تغییر زمان را مجوز سه روز جشن که به مدت طولانی-پیش پیروزی با bagpipers بازی از بالای چهار بالاترین قله در انگلستان و اسکاتلند و ولز و ایرلند شمالی و زنگ زنگ از برج کلیساها و کلیساهای سراسر کشور.

به تازگی به عنوان February 23rd—یک ماه پس از چین در شهر ووهان قفل شده بود سه هفته پس از اولین موارد COVID-19 گزارش شده در انگلستان و یک روز پس از مرگ به عنوان یک نتیجه از این بیماری گزارش شده در ایتالیا—دولت با انتشار برنامه های بیشتر: این افراد شامل یک سرویس از روز شکرگزاری در کلیسای وستمینستر به حضور جانبازان و آنچه که در صورتحساب یا لیست به عنوان “ملت نان تست” که در طی آن publicans, که صدور مجوز ساعت خواهد بود تمدید 1 A. M.خواهد تشویق کاربران “به منظور بالا بردن شیشه ای به قهرمانان جنگ جهانی دوم است.” وب سایت رسمی سالگرد, سومین روز 75 پیشنهاد چهل سالگی با مضمون خیابان احزاب رقص در سالن ایجاد کرد و پخت جیره-کتاب-عصر دستور العمل های مانند خداوند Woolton پای یک ریشه گیاهی و شیرینی شیرینی. “فراموش نکنید که دادن!” سایت هشدار داد cheerily پیشنهاد مصرف و یا حداقل خرید از ناسزا گوشت فرآوری شده به عنوان نهایی در kitsch depri-سرگرمی. کمتر از یک ماه بعد از اینکه برای اولین بار محرومیت از coronavirus بحران آغاز شد. نخست وزیر بوریس جانسون دستور داد هر دو بارها و کلیساها به توقف عملیات و پلیس مستقر شدند برای جلوگیری از سرگردان نشسته یا dozing در فضاهای عمومی. به جای به خاطر سپردن پایان جنگ جهانی دوم از فاصله امن از قرن بیست و یکم و صلح جهانی—اگر نه همیشه شخصی—رفاه بریتانیا بر وارد سالگرد احساس برخی از روشنایی ضعیف تابیدن از نزدیکی به استقامت و محرومیت از گذشته است.

در 8 مه 1945 آزاد بیدار به یک رعد و برق است که از بین می رود به چه Panter-Downes به عنوان “که کامل داغ, English روز تابستان که گاهی اوقات احساس می کند این است که تنها در تخیل از شعر شاعران است.” در لندن چهار شنبه, آوریل 8 سال 2020 نیز خطور جلال. هوا روشن بود و تازه آلودگی در پایتخت با داشتن کاهش یافته و به میزان پنجاه درصد در برخی مناطق پس از قطع هفت هفته زودتر از همه اما ضروری تجارت, سفر و صنعت. درجه حرارت در پایین هفتاد مناسب برای lazing در پارک یا picnicking—دو تا از فعالیت هایی است که بنا به گزارش ها برای رفتن به مجاز پس از یک پیش بینی روشن از محدودیت. با برخی از منابع دولتی داشتن احتمالا به بیرون درز پیک نیک-go-ahead شایعه دیگر منابع دولت به سرعت به دنبال tamp پایین انتظارات: تغییرات خواهد بود. “متوسط, کوچک, افزایشی و به دقت بررسی شود” دومینیک Raab ارشد وزیر گفت: روز پنج شنبه. V-C روز قطعا هنوز در چشم و نه آن را به احتمال زیاد است. برای تمام رزمی استعاره است که سیاستمداران در هر دو طرف اقیانوس اطلس مانند به استناد بشریت است که بسیار در جنگ با این ویروس به عنوان uneasily, ناخواه همخانه با آن با هیچ جا بیشتر مهمان نواز به فرار.

پیام برای V-E در شب را در روز در حال اجرا تا به تعطیلات آخر هفته: انگلیسی ها بودند که تشویق به جشن در خانه. آنها به عرشه اتاق نشیمن خود را با پارچه سست بافت پرچمی به جای تکان دادن پرچم در یک پیاده رو به عقب نگه دارید-باغ چای احزاب—همزمان با همسایگان خود اگر آنها خواست در مناسب فاصله اجتماعی—به جای خیابان ، Panter-Downes شاهد بود در لندن ظهور گروه از زنان جوان زیبا که “جریان را به پارک ها و خیابان ها مانند گله توییتر, پر زرق و برق plumaged cockney پرندگان.” در ازای این نوع از آزادی انگلیسی ها در این آخر هفته بود دانلود “VE حزب روز بسته” ایجاد شده توسط زبان انگلیسی, میراث, موسسه خیریه که مسئول نظارت بر بسیاری از ملت بناهای تاریخی. آن را در مورد به عنوان جشن به عنوان شما می خواهم انتظار می رود در چشم انداز اجتماعی که در آن هر مکان استقبال از خوش تیپ لباس شخصی غریبه با زنان جوان در لباس های تابستانی را در سلامتی از تماشاچیان اما در توت-tutted محکومیت. به جای رقص در خیابان یک نفر می تواند لیندی هاپ در اطراف یک آشپزخانه و یا دانلود یک دستور برای پنیر-و-marmite چرخش. هنوز هم اسپم بود برای فروش: دو پوند در هر می تواند در تسکو سوپر مارکت وب سایت و در دسترس برای تحویل خانه اگر شما می توانید یک حافظه است که شما نمی تواند.

یک برنامه از حوادث صادر شده بود—یک جدول زمانی که در اطراف جمعیت جدا شده در صفحه اصلی دعوت شده بود تا به چسبیدن فقط به عنوان آن را هر پنج شنبه شب پس از اواسط ماه مارس برای آستان سلامتی برای خدمات بهداشت ملی. این رویداد برای اولین بار بود که در 11 A. M.دو دقیقه یک دقیقه سکوت به افتخار جنگ مرده که انگلیسی ها خواسته شد به ایستاده در درب خانه خود در همبستگی. در یک خیابان در شمال لندن حداقل نه تنها سرپرست خانوار دیده شد ساخت ژست مگر اینکه آن مرد نشسته در آستان او و به دنبال در تلفن خود می تواند محسوب می شود که به نوعی بعید به نظر می رسید. در لندن آن را ممکن ساخته اند بیشتر اگر از عقل و احساس به نام برای یک لحظه از سر و صدا. نمادین داونینگ از ابزار بطور قابل توجهی کمتر تاثیر هنگامی که ابزار شده اند قطع می کند و برای هفته ها با برآورد هفت نفر از هر ده شرکت furloughing کارکنان. لندن شده است رعایت نمی لحظات اما هفته سکوت و هر گونه عبور قدردانی از افزایش birdsong و غیاب کاروان بیش از هرحال اخلاقی زشتی از, برای مثال, جدید, جمعیت بی خانمان متشکل بیکار هتلداری و رستوران کارگران که رانده شده بر روی خیابان های مرکزی لندن است.

در 8 مه 1945 مرکزی لندن زنده بود با revelers “از کوچکترین نوزادان با موهای خود انجام می شود تا به رنگ قرمز-سفید-و-آبی روبان برای بشاش زوج سالمند که کاملا بدون خود آگاهی قدم بالا و پایین خیابان بازو در بازو با رنگ قرمز-سفید-و-آبی کاغذ کلاه.” بازو در بازو قدم زدن بوده است که بدون هیچ در حالی که برای در حال حاضر: شهر عبور و مرور همه hewing نزدیک به سمت راست یا چپ بیش از حد باریک, پیاده رو, به دنبال جلوگیری از رقیب عبور و مرور و خریداران صف شش فوت از هم جدا از یکدیگر است. زوج سالمند ممکن است احتمالا بود درخشان به عنوان آنها راه رفتن را از طریق خیابان های این روزها, اما آن را سخت به بگویید که در پشت ماسک صورت که بسیاری از آنها را گرفته اند به پوشیدن در مکان های عمومی و نگران چشم است که گسترش هر زمان که یک جوان هل دهنده می آید تنومند به نمایش می دهد.

“جمعیت آرد به عقب و جلو بین کاخ وست مینستر میدان ترافالگار و Piccadilly سیرک” Panter-Downes نوشت. که کاملا از راه دور برای آسیاب به خصوص در جمعیت به عنوان امام جمعه سنندج که در گذشته جمع آوری شده یکهو به اعتراض Brexit—و که در حال حاضر ممنوع از تجمع در گروه های بزرگتر از خود و خانواده—خواهد dimly به یاد بیاورید. روز جمعه در لندن بودند تراورس کسانی که مسیرهای نه با پای پیاده بلکه با دوچرخه. در هفته های اخیر آن بوده است آسان به احساس در زمان به عنوان اگر پایتخت بریتانیا شده است تبدیل winningly به کپنهاگ با انبوهی از دوچرخه سواران سوت زدن از طریق پارک های سلطنتی که هرگز نگاه سبزتر و یا بیشتر زیبا. در وست مینستر در مقابل پارلمان گاه به گاه رهگذر در زمان یک عکس از مجسمه چرچیل که ظاهر در کاخ بالکن در V-E بعد درو “عمیق, full-بویژه تقریبا احترام سر و صدا” از جمعیت Panter-Downes ثبت شده است. برج ساعت بیگ بن است که در حال حاضر در دست تعمیر بود و چادری سیاه پرده به دنبال به عنوان اگر آن را به حال شده است هدف از آتش سوزی. به ناگهان آن را به یاد بوریس جانسون sloganeering در اواخر ژانویه هنگامی که او غالب بر انگلیسی ها برای “bung یک باب بزرگ بن بونگ”—کمک به صندوق به را زنگ به طور موقت کاربردی—به منظور جشن بریتانیا خروج از E. U. و به تعجب آنچه در جلسات در مورد هشدار دهنده ویروس جدید نخست وزیر بود کنار خار در Brexit روز هیاهو.

به جای تجمع در خیابان های بریتانیا بودند خواست برای جمع آوری در مقابل تلویزیون. بی بی سی پخش یک سری از برنامه ها در طول روز: در midafternoon پخش از بزرگ دیواره باغ 10 خیابان داونینگ برجسته اجتماعی-فاصله عملکرد آمیزه ای از زمان جنگ آهنگ ها توسط D-Day عزیزان یک چهل سالگی با مضمون گروه آوازی بود که یک فینالیست در “britain’s Got Talent” در سال 2018 است. شاهزاده ولز به نظر می رسد از مطالعه خود را در اسکاتلند—کتاب های انباشته شده در کف پشت او بود و او هر روستایی—برای خواندن یک عصاره از دفتر خاطرات پدر بزرگ خود را پادشاه جورج ششم. (“نخست وزیر را به ناهار آمد. ما یکدیگر تبریک گفت و در پایان جنگ در اروپا.”) کاپیتان تام مور صد سال کهنه که مطرح سی و دو میلیون پوند—حدود چهل میلیون دلار—برای N. H. S. راه رفتن بالا و پایین در باغ خود گردید و به عنوان “جانباز که اسیر این کشور قلب است.” این unimpeachable مور به نظر می رسد نشستن در یک صندلی با پشته از سی دی و یک و نیم مست بطری آب قابل رویت در پشت سر او و به نام V-E روز “پایان بسیار جدی و ناخوشایند نبرد.” او گفت: “من فکر می کنم مهم است که برای ایجاد آن است که ما تا به حال برنده مبارزه در اروپا بیش از عظیم شانس و آن را آورده بود کشورهای مختلف با هم. ما به خوبی با ما نیست؟”

توسط شب در سال 1945 آتش شد فروزان و میخانه مست شده بود و خشک. اما ضربه ای که فقط در زیر سطح جشن واضح بود Panter-Downes نوشت: دولت خودداری از صدایی “همه روشن” آژیر برای ترس از آنچه بود هنوز رتبهدهی نشده است شناخته شده به عنوان تحریک. “درست قبل از سخنرانی پادشاه در نه شنبه شب لامپ بزرگ در خارج از کاخ آمد و وجود دارد به سلامتی و oohs از کودکانی که تا به حال هرگز دیده می شود هر چیزی که در نوع خود کوتاه, سیاه کردن زندگی,” او نوشت. جمعه این کاخ باکینگهام خالی بود از royals—ملکه است در قرنطینه در قلعه ویندزور به عنوان او شده است از ابتدای مستند—و به جای آن مورد استفاده قرار گرفت به عنوان پس زمینه برای “مردم در جشن” موسیقی انواع نمایش در بی بی سی.

پادشاه ساخته شده است بسیار غیر معمول آدرس به ملت یک ماه پیش اطمینان افراد خود را که “ما دوباره ملاقات خواهد کرد” یک مرجع مایل به جنگ آهنگ محبوب ساخته شده توسط کدبانو ورا لین. 9 P. M. روز جمعه, یک, گرم, گرگ و میش افتاده بود در لندن و ملکه دوباره ساخته تلویزیونی آدرس. “امروز آن ممکن است سخت به نظر می رسد که ما نمی توانیم این علامت ویژه سالگرد به عنوان ما می خواهید,” او گفت:, متضاد تشویق جمعیت هفتاد و پنج سال پیش با اقامت در خانه دستور امروز. اما خیابان ها خالی نیست, او گفت:. “آنها پر از عشق و مراقبت است که ما برای هر یک از دیگر.” کلمات را به خوبی انتخاب شده و متانت از پیام او ایستاده بود در مقابل حماقت نهایی شیرین کاری از روز هنگامی که اعضای عمومی دعوت شدند به ایستادگی خود به درب خانه یکی از آخرین زمان و تاریخ در تفسیر “ما دوباره ملاقات کند.” در خیابان در شمال لندن نه تنها درب باز شد در آنچه که ممکن است به عنوان یک حرکت متقابل مقاومت در برابر اجرا احساسات و اجباری نوستالژی اما آنچه به سادگی ممکن بوده و تعویض کانال. توسط زمان آهنگ بر آسمان شد تیره. هنگامی که روز بالاخره به پایان رسید این بود هیچ روز دیگر که هر کسی می تواند به یاد داشته باشید.

tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>