یک راهنمای سریع به جریان فیلم در حالی که در قرنطینه

Frame Studio / Shutterstock / اطلس

یک هفته پیش از آن ساخته شده حس به تماشای شیوع. این فیلم نشسته در صف Netflix بکشد در میان پربیننده ترین فیلم این هفته با توجه به برنامه; چه چیزی بهتر آماده سازی برای هفته های اجتماعی فاصله با توجه به این بیماری همه گیر کوروناویروس? شیوع یک کابل کلاسیک از جوانی من با جدی ستاره های رضایت بخش روش و یک پایان خوش که کمی بیش از حد شسته و رفته است. آن را مناسب برای پخش در پس زمینه به عنوان شما آماده برای به رختخواب.

من منتقد فیلم; نقطه از این کار این است, تماشای فیلم, و من بسیاری از آنها را. در سال 2019 دیدم 154 نسخه های جدید و به تماشای بیش از 400 فیلم در مجموع هر چند مقدار زیادی شد در امتداد خطوط از من گاه به گاه rewatch از شیوع. اما در حال حاضر من ماندن در داخل برای آینده قابل پیش بینی کار از خانه در نیویورک برای کمک به “صاف منحنی” است که باید هر فیلم رویای عاشق. مانند بسیاری از مردم من اشتراک چند جریان خدمات بی شماری از فیلم ها در دسترس هستند به من در لمس یک دکمه و من به معنای واقعی کلمه به دستور دولت به رفتن نیست. در اینجا فقط چند روش برای سینما در جریان است که من سعی کردم در طول چند هفته گذشته.

آن را به یک پروژه

در میان این شرایط استرس زا انتخاب یک فیلم برای تماشای ناگهان احساس قریب به اتفاق و چیزی در این زمینه به نظر می رسد مانند یک اتلاف وقت است. این اصل همان است که بر تصمیم من به دوش و لباس هر روز صبح حتی اگر من جایی برای رفتن و هیچ بازدید کننده. من هنوز هم می خواهید به احساس می کنم مثل من با استفاده از این روز برای چیزی. در زمانی که مردم به دنبال راه های کوچک به ادعای کنترل بر زندگی خود و شاید پریشان, من تصمیم گرفتم به خودم اختصاص یک پروژه: مقابله با یک لیست از فیلم من دیده ام هرگز قبل از. شما ممکن است سعی کنید چیزی بیشتر خاص مانند تماشای هر فیلم توسط معینی مدیر (شاید هایائو میازاکی, the Wachowskis یا Nancy Meyers).

اجازه الگوریتم راهنمای شما

من چند روز اول را در خانه در مقابل تلویزیون بودند و بی هدف. مانند هر Netflix مشترک من در رحمت خدمات الگوریتم—وجود دارد هیچ راه آسان برای عمودی آن فروشگاه بدون A-به-Z لیست از هر فیلم app در دسترس است. من flitted در اطراف بسیاری از نوع چرخ و فلک اقامت در فیلم مانند شیوع بیماری به دلیل عبور خود را مربوط به اخبار روز. بعد از یک گرسنگی برای کمدی منجر به جیلیان روبسپیر را جذاب کودک آشکاراست که احضار نوستالژی یک دوران خاص زندگی در بروکلین و دلپذیری کوچک اپل همه ما استفاده می شود به. اضطراب بیش از از دست دادن زندگی ورزشی من تلنگر بر معجزههای دیزنی انزجار از سال 1980 در ایالات متحده المپیک تیم هاکی سفر. مطلق تنبلی آورده در مورد مشاهده از Netflix اصلی Spenser محرمانهیک زن فراموش شدنی دو ساعته دوز مارک والبرگ فرود مشت در هر فاسد بوستون پلیس او می تواند پیدا کنید. اما چنین مرور می توانید به سرعت. من گاهی تازگی و تئاتر در شهرستان تعطیل شد به طور نامحدود.

سعی کنید قفسه های خود را

بنابراین من نقل مکان کرد به قفسه های من رفتن را از طریق فیلم های مختلف من خود را (دیجیتالی یا Blu-ray) اما من هرگز دیده می شود از جمله بسیاری از Friday the 13th سری ترسناک و برخی از معیار جعبه مجموعه مجموعه. شانس هستند شما باید برخی از unwatched فیلم tucked دور در خانه خود را بیش از حد. در نظر حفر آنها و whiling دور یک شب یا دو با آنها. وجود دارد غیر قابل انکار اندروفین عجله می آید که با عبور از آیتم های یک لیست که نیست خوب برای سیستم ایمنی بدن?

وجود دارد بیش از Netflix

هنگامی که من انجام شده با قفسه های اینترنت است که گنجینه ای از سینمایی انبارهای منتظر بود حمله کردند. و من فقط صحبت کردن در مورد چرخش باتلاق محتوای ارائه شده توسط سایت هایی مانند Netflix و آمازون و Hulu. من شخصا علاقه مند هستم از معیار کانال که در 11 دلار در هر ماه قوی و چرخش انتخاب سرپرستی کلاسیک فرقه مورد علاقه و کمتر شناخته شده بین المللی فیلم. معیار ایجاد لیست بر اساس داستان تم سینمایی جنبش و مدیر filmographies, یک سری از مینی مدارس سینما به تماشای فیلم احساس می کنم کمی بیشتر عملی است. موبی یکی دیگر از خدمات بزرگ که نزدیک ما می توانید به arthouse سینما در حال حاضر دوچرخه سواری در یک فیلم جدید در هر روز و به مشترکین 30 روز برای مشاهده آن. دیگر گزینه های جامد شامل Kanopy که در دسترس است به صورت رایگان از طریق بسیاری از کتابخانه های عمومی; دچار وحشت-سایت متمرکز; و البته دیزنی+ و خدمات مشابه از استودیوهای بزرگ.

فقط دنبال سرندیپیتی

من تعجب می کنم که گاهی اوقات اگر من overthinking من پروژه محور رویکرد است. شاید جریان خدمات مفید در این عجیب و غریب لحظه که دلتنگ ارائه دهندگان خدمات درمانی آشنایی. با هر بیت از اخبار جهان باعث ترس و نا امیدی چه آسیب در تماشای 1995 BBC Pride & Prejudice سریال برای میلیون بار قبل از اینکه شما سر به تخت ؟ همانطور که من نوشت: این قطعه را من تا به حال زندگی می کنند جریان از آکواریوم خلیج مانتری در حال پخش بر روی صفحه نمایش و هر چند دقیقه من می خواهم مکث به خیس خوردن در تصاویر چتر دریایی شناور است. من ادامه خواهد داد من پروژه های سینمایی و سعی کنید به هر یک را مشاهده و تجربه احساس بیش از فقط یک راه برای تصویب آن زمان است. اما گاهی اوقات من فقط ممکن است نیاز به زل زل نگاه کردن در یک چتر دریایی.


نیاز به کمک تصمیم گیری چه به تماشای ؟ خود را انتخاب کنید مشاهده ماجراجویی با این جریان پسند میدارد از دیوید سیمز:

  1. Midsommar است فرهنگ-clash کمدی فروپاشی و یک ادای احترام به ترکه یا چوب کوتاه مرد تمام نورد را به یکی از ترکیدن با رنگ های روشن و مشغول بازیگری است.” (نخست تصویری)
  2. تیاو وداع[بافت] یک همدلانه ملیله از یک خانواده شده است که گسترش در سراسر جهان است.” (نخست تصویری)
  3. “یک blazingly خنده دار و پر انرژی جیغ وداد بازی کردن Booksmart به نظر می رسد به مقصد فوری وضعیت فرقه را حفظ نوجوانان نگرانی از آن forebears در حالی که به روز رسانی آن جهان بینی برای خسته صفوف نسل زهرا” (Hulu)
  4. “برای همه [مدیر هماهنگی] Korine علامت تجاری تحریک, ساحل ادم بیکار و تنبل به نحوی مدیریت می شود خوش بین, پیروزی, داستان خلاقیت و رایگان-spiritedness.” (Hulu)
  5. آمریکا کارخانه نمودار موج از وجد و سرور است که استقبال از ورود Fuyao [در اوهایو] و به دنبال آن فرهنگ درگیری دردهای در حال رشد و در نهایت اشکال داخلی و خارجی مقاومت مواجه شده است که تا حد زیادی ناشناخته به این شرکت است.” (Netflix)
  6. خواهران برادران, Jacques Audiard را به زیبایی عجیب و غریب سفرنامه مرگ و تولد دوباره در مرز وحشی … صحبت می کند به یک منحصر به فرد آمریکایی تاریکی است.” (Hulu)
  7. “هیجان [لوگان خوش شانس] نیست در هر خطر مرگ لوگان برادران ممکن است در آن مسخره شادی از تماشای برنامه های خود گرد هم می آیند و شاهد جیمی و کلاید سمت مرحله موانع با فضل است.” (نخست تصویری)
  8. “[بانوی پرنده است] باور نکردنی پرتره از جوانان—شدید گاهی اوقات سنگدلانه همیشه احساسی—[و] یک فیلم که بدون شک در میان بهترین های سال.” (نخست تصویری)
  9. “[Spider-Man: به عنکبوت-آیه این است که] یک فیلم است که هر دیگر کتاب های کمیک فیلم نیاز به یادداشت برداری از یکی که فراوان مبتکر و هیجان زده با قهرمانی در راه است که بسیاری از این فیلم ها فراموش می شود.” (Netflix)
  10. سوزاندن بهترین فیلم اقتباسی از [ستاره] موراکامی کار من تا کنون دیده ام … یک فیلم در مورد مردان که بجوش و خروش آمدن با اضطراب, خشم و خلاق تمایل و چگونه آن احساسات می تواند جوش در غیر منتظره و هولناک در راه است.” (Netflix)

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>