یک شبیه سازی واقع گرایانه: ماهی قزل آلا باز روز Strat ستاره

مایک ماهی قزل آلا آمار دو خانه اجرا می شود زاک Greinke به ثمر رساند و چهار بار به کمک فرشتگان در لس آنجلس به ضرب و شتم Houston Astros 9-6 در روز افتتاحیه.

افسوس که این بازی روی یک کامپیوتر در این زمینه است. اما به عنوان طرفداران این ورزش محبوب بازی Strat-O-Matic می تواند گواه را باور boxscores می تواند سرگرم کننده بیش از حد.

پانزده نفر از آنها تولید شد پنج شنبه توسط Strat-O-Matic — یکی برای هر بازی به تعویق افتاد و در روز افتتاحیه به دلیل coronavirus. نتایج آمد از طریق شبیه سازی های کامپیوتری که در نیویورک مستقر در شرکت ادامه خواهد داد برای اجرای روزانه در حالی که چیزی که واقعی است در وقفه.

“مردم از دست بیس بال آمریکا شامل” گفت: آدم Richman که پدر ایجاد شده Strat-O-Matic به عنوان یک دختر 11 ساله در سال 1948. “این یک راه را کمی بیس بال برای همه در خانه های خود. ما می دانیم بیس بال خواهد بود اما تا آن زمان وجود دارد Strat-O-Matic.”

Howie Kendrick آمار tiebreaking, انفرادی, صفحه اصلی به اجرا در نهم باز یافته برای کمک به جهان سری قهرمان اتباع ضرب و شتم متس 4-3. خرج کردن hitter وظیفه براک هولت سه-اجرای هومر در پایین 11th زمین باز یافته به تخمیر یک 7-4 پیروزی بیش از توله. آرام به ثمر رساند و دو بار در هفتمین کردن آدم Ottavino به پیروزی 3-2 و از بین بردن Gerrit کول اولین با یانکی ها.

ماهی قزل آلا آینده سومین AL MVP جایزه homered در اول و بار دیگر در چهارم. کامپیوتر نمی گزارش دریافت آستروس دریافت از جمعیت در هوستون یا مخالف در پی خود نشانه-سرقت رسوایی.

“من متوجه هیچ کس برخورد با زمین” Strat-O-Matic تحقیقات مدیر جان گارسیا شوخی.

شبیه سازی تولید جعبه پر از جمله حضور و غیاب و زمان بازی. سرعت بسیار بهبود یافته — هر بازی واقعی در زمان تنها حدود 10 ثانیه در کامپیوتر است.

تا بازی برگشت Strat-O-Matic اعلام خواهد شد هر روز نتایج بر روی وب سایت خود و کانال های اجتماعی. جدول رده بندی فصل و آمار به روز خواهد شد و طرفداران دعوت به کمک به انتخاب کوزه و ترکیب.

“همه ولع مصرف بیس بال” گارسیا گفت. “ما بسیار خوشحالیم که ما یک راه ارائه آن به مردم است.”

ماهی قزل آلا را روز بزرگ منعکس نوع از رئالیسم کمک کرد که مورد پسند عامه Strat به عنوان طرفداران آن تماس بگیرید. در حالی که داده ها-خرد شرکت هنوز هم به فروش می رساند یک بازی هیئت مدیره است که کمی تغییر کرده است پس از دهه 1960 آن را نیز ارائه می دهد یک بازی دیجیتال و گسترش به فوتبال, بسکتبال و هاکی.

سال گذشته Strat بهترین و در عین حال کسب و کار است و حتی سریع تر از همه گیر Richman گفت.

“آن را مانند بسیاری از مطالب شرکت هایی که قادر به ارائه سرگرمی در حالی که مردم در حال ماندم, به در خانه آن است که آیا Netflix یا Hulu” Richman گفت. “در برخی از راه ما هیچ تفاوتی ندارد. در میان همه این است که بسیار دشوار آوردن برخی از شادی فوق العاده است.”

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش را با ما رایگان خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>