یک بهبود بوریس جانسون می تواند بازسازی بریتانیا دوباره

پیتر Nicholls / ایسنا

همانطور که بریتانیا آماده برای مهم ترین هفته این مبارزه فرمانده آن گرفته شد از این زمینه است. بوریس جانسون بی امان کوهنورد از زندگی پیچیده نردبان, شده بود کشیده از بالا در حال حاضر بسیار به آن اهمیت بسیاری مانند یک تراژدی یونانی و به نوعی اتصالات برای این عجیبی کهنه شکل است. برای یک لحظه وجود دارد نگرانی جدی است که این کشور بود در مورد از دست دادن آن را مهم ترین نخست وزیر پس از مارگارت تاچر که بود تعمیرشده کشور را در تصویر برای اولین بار توسط قانع کننده آن را به رای دادن برای مبارزه با تروریسم در اروپا و سپس با اطمینان آن را از دست داده بود در خرابه سلف خود را شکست دولت است.

داستان واقعی ثابت کرد بی روح تر. حفاظت شده توسط طب مدرن Johnson قادر به نیروی تازه یافتن از COVID-19 نهایت با منتقل کردن از فشرده-واحد مراقبت و امروز از بیمارستان مرخص یک هفته پس از او پذیرفته شد. هنوز هم این داستان—یک به نوعی از بخت تراژدی یا تست شخصی نیرومندی—آشکار است.

جانسون بیماری لمس کردن در چیزی منحصر به فرد در مورد او و خود را نگه دارید در بریتانیا است که خوب یا بد به تعریف هر دو. در سقوط بیمار Johnson آمد به تجسم ملی مبارزه با کروناویروس فقط به عنوان او آمده بود به نمایندگی از مبارزه با تروریسم در اروپا در سال 2016 و قبل از آن, به عنوان شهردار لندن 2012 بازی های المپیک است. در بهبودی خود را چیزی است که وجود دارد نمادین بیش از حد—حتی به عنوان بریتانیا هایش با صدها نفر از مرگ و میر یک روز از COVID-19 به رتبه در میان کشور بدترین ضربه در هر نقطه در جهان داستان خود را ارائه می دهد برخی از امید و خوش بینی.

جانسون rejoins دولت ساخته شده است که کمی حس بدون او بود و او. حتی نمی تونی بلر مجبور به cohabit با گوردون براون بود کاملا به عنوان غالب است. جانسون دولت یک دادگاه است که در آن او پادشاه است. آن انقلابی طبیعت, مصرف بریتانیا از اتحادیه اروپا در حال حاضر تعمیرشده بریتانیا. در حال حاضر اگر چه او قادر به بازگشت به نزاع با قدرت منحصر به فرد برای تغییر کشور بیش از همه دوباره—و با آن میراث خود را. جانسون شده است و با توجه به قانون دوم حتی قبل از یکی از اولین و کامل بود.

Brexit نیاز به refashioning رابطه بریتانیا با اتحادیه اروپا. اما فوق العاده طبیعت coronavirus بحران رسیدن به آن به هر جنبه ای از زندگی به این معنی است که اقتصاد کشور را دستگاه دولتی و آداب و رسوم اجتماعی نیاز به بازسازی و همچنین. جانسون می شود منجر به این بازسازی است.

عمومی همدردی و حمایت Johnson, خواهد, البته, پژمردگی او به عنوان بازگشت به کار و شروع به تصمیم گیری های دشوار لازم برای مهار این بحران اقتصاد در مسیر بازگشت مذاکره بریتانیا آینده روابط با اتحادیه اروپا و تعادل کتاب. اجتناب ناپذیر پرس و جو عمومی به بحران کنونی Johnson را از دست داده و آن را بعید است که به او یدکی و مشاوران او انتقاد. بریتانیا عملکرد به تاریخ به نظر می رسد به جایی بین متوسط و مجزا ندانسته اگر نه بدتر. در عین حال شاید کمک بیماری خود را—هر چند آشکار قبل از آن—Johnson حفظ و حمایت عمومی است. در قلب او است نه به طور کلی دیده می شود به عنوان یک بدخواه شکل بلکه به مراتب بیش از حد بشر بازیگر قادر به گرفتن گام های لازم به سرعت به اندازه کافی است زیرا او به اندازه کافی جدی نیست. در حقیقت جانسون سیاسی تسلیحات—خوش بینی و انرژی ثابت بیمار-مناسب برای باز کردن مراحل coronavirus چالش است.

برای پست-همه گیر بازسازی, اما, است که سلاح ممکن است بسیار موثر تر به عنوان بریتانیا نیاز به reenergizing. برای تمام جنگ لفاظی و استعاره جانسون زمان صلح و رهبر. موفقیت خود را ساخته شده است در خطر ضربه و مردم احساس بهتر است. این صفات را در مفید آمده است. او را البته همچنین نیاز به یک برنامه چشم انداز Johnsonism نشان می دهد که او ارائه می دهد بیش از احساس خوب Berlusconismo. او نیاز به توسعه یک ایده از آنچه در این کشور را مانند نگاه در سال 2024 سال بعد از انتخابات.

در سخنرانی خود به ملت در اوایل این ماه ملکه اشاره کرد که در حالی که ملی مستند ممکن است سخت آن ارائه “یک فرصت برای کم کردن سرعت و مکث و تأمل.” تأمل در جانسون میراث, این روشن است که او تسلیم coronavirus او در حال حاضر رتبه در میان مهم ترین سیاستمداران پس از جنگ در بریتانیا. مبارزه با تروریسم در اروپا به تنهایی به معنای جانسون زمانی بیشتر از نتیجه پایدار بیش از هر رهبر دیگر از Clement Attlee که معرفی شده اجتماعی-دموکراتیک پس از جنگ و تاچر که پاره کردن آن است.

جانسون کمک مجموعه ای از تن از Euroskepticism به عنوان یک روزنامه نگار به آن معتدل و احترام به عنوان یک سیاستمدار و پس از آن نقش مهمی اگر نه این instrumental نقش احتمالی آن پیروزی است. او آمده است برای تسلط بر زندگی ملی ما در اینجا در بریتانیا. او عاشق است و منفور یک منبع از لذت و خشم اما او در همه جا و همیشه بوریسدلقک که نمی تواند موجود باشد و یا متوقف شود که ظهور به اوج انگلیسی, زندگی به نحوی اجتناب ناپذیر است.

شاید به این دلیل که اخبار جانسون ناگهانی زوال آمد و به عنوان یک تکان خوردن به بسیاری دلسردکننده حتی کسانی که implacably مخالف او. احساس به نظر می رسید: اگر COVID-19 می پخش جانسون کم, آنچه در مورد من ؟ من دریافت پیام از دوستان قدیمی من می خواهم تصور می شود خصمانه درخواست در مورد وضعیت خود را. جانسون سبکی خود را مثبت به نظر می رسید به از دست رفته. شاید خستگی ناپذیر چشم انداز مثبت کمک به ابعاد این بحران شاید نه اما وجود دارد یک احساس است که حداقل او ارائه برخی از نوع از امید.

پاسخ به بستری شدن در بیمارستان با اشاره به ملی خود را تجدید نظر. آیا او اجازه می دهد تا به مردم وانمود کند همه چیز خوب خواهد بود ؟ را با خطرات آنها می خواهند به رفتار غیر مسئولانه و یا غیرعقلانی? سرقت از اطمینان او ارائه شده بود که این کشور وحشت فقط یک کمی ؟ با Brexit او را رد کرد “doomsters و gloomsters” و مردم را قانع—یک بار در طول رفراندوم و دوباره در ماه دسامبر انتخابات—به یک جهش به ناشناخته. این مدت آزمایشی رهبری و تمایل به اعمال محدودیت های سخت تر به نظر می رسد که بحران بدتر اما در نظرسنجی رتبه بندی با این حال شروع به پریدن کرد.

آنچه همواره خیلی کنجکاو در مورد نوشتن جانسون است که این معنا از سرنوشت است که متصل خود را به او را از طریق زندگی خود را. از لحظه ای که من می توانم به یاد داشته باشید جانسون سرشار به آگاهی عمومی در آیا من اخبار را برای شما, بریتانیا, بزرگترین تلویزیون سیاسی-طنز نشان می دهد آینده خود را افزایش بود و موضوع بحث ملی. که او را تبدیل به یک روز نخست وزیر بود و معمولا پذیرفته شده است. در عین حال همیشه وجود دارد یک طرف تیره تر به حدس و گمان—که پس از رسیدن به بالای او خواهد یا سوزاندن روشن و یا منفجر شود در نظر شاید هر دو. حتی خانواده و دوستان نگران بودند که نخست وزیری خود را یک فاجعه خواهد بود.

بسیاری از کسانی که من با صحبت قبل از او نخست وزیر شد به فکر مبارزه با تروریسم در اروپا خواهد بود و این فاجعه عین حال او اشاره شده است مشخص شده با موفقیت فوق العاده ای سیاسی حداقل. این بود که به طور مداوم flirted با خطر که در واقع به نظر می رسد به آن کشیده می شود اما کسانی که تا coronavirus بحران بود به سختی لمس آن.

همه گیر ممکن است به اثبات می شود این فاجعه. شاید تاریخ و یا رای دهندگان او را قضاوت کند و نه گرفتن آن را به طور جدی به اندازه کافی برای اقدام خیلی آهسته یا بیش از حد اکراه. در ابتدا وجود داشته است درخشش در چشم او یک smirking طنز در تکرار خود را از دولت دست شستن پیام. سپس هنگامی که در اخبار آمده است که او می خواهم قرارداد این ویروس به نظر می رسید کمی بیش از یک ناراحتی با بوی بیهوده انداخته و حتی به عنوان بسیاری از کشور تجربه شد ملی مستند. چگونه تا به حال نخست وزیر خود را افسر ارشد پزشکی و وزیر بهداشت اجازه خود را به طور کامل در همان زمان ؟ آن را نشان دهنده عدم جدیت و کشور ، حتی کمدی در مورد این لحظه بیش از حد منعکس شده در الگوهای رفتاری و جوک گردش در کشور های همراه. ناگهانی خود را زوال آمد فقط به عنوان چیزهایی که در کشور بودند ، جانسون نشده بود کم گذاشته صرفه جویی در روز مانند Horatio Nelson, پیشرو در بریتانیا از طریق آن مدرن روز نبرد ترافالگار. او در ظاهر به زندگی این بحران خود را.

در مشخصات Johnson من نوشت: سال گذشته به مناسبت اوج زندگی خود را با جاه طلبی برای تبدیل شدن به رهبر حزب محافظه کار و نخست وزیر من بررسی ادراک از سرنوشت است که چسبیده به او منبع از سوزاندن جاه طلبی و خطر تخریب بسیاری از کسانی که در اطراف او همیشه درک شده است. مشخصات بسته با اگهی نوشته شده توسط شاعر رومی, Ovid, درشکه چی غم انگیز کودک از خورشید: “اینجا چی نهفته است; او که به دنبال رانندگی ارابه پدرش خورشید; اگر او موفق نبود حداقل درگذشت او جسارت کارهای بزرگ است.” این بود که جانسون ماموریت—به انجام همه چیز حتی در معرض خطر است. او در حال حاضر شانس خود را بیش از همه دوباره.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters[email protected]

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>