یک جمهوری خواه ستاره رو به افزایش است طرح بازگشایی امریکا

راینر Ehrhardt / AP / کتی مارتین / اطلس

سناتور ” تیم اسکات می گوید داستان از زندگی خود را به عنوان یک مبارزه ثابت برای کمک به مردم در جامعه می شود. “کشور ما شده است در حال مبارزه و تلاش در مسیر درست” جمهوری خواه گفت: من از هنهن کارولینای جنوبی که در آن او به طور موقت سوار کردن شیوع کروناویروس و موجی از آب و هوای بد در خانه خود دولت است. اما “ما هنوز باید پیشرفت است که باید ساخته شود.” در طول دهه در کنگره اسکات تحت فشار قرار دادند تا حزب جمهوری خواه به درمان در امریکا نابرابری عمدتا با تمرکز بر برنامه هایی که ترویج کسب و کار آمریکا. این روحانی در سال 2017 مالیاتی-برش لایحه شامل یک ارائه و پشتیبانی توسط اسکات برای ایجاد به اصطلاح فرصت مناطق به منظور تشویق سرمایه گذاری در مناطق فقیر در سراسر کشور اگر چه تا کنون این برنامه تا به حال موفقیت مخلوط.

در حال حاضر اسکات و بقیه همکاران خود روبرو هستند یک تست از خود فلسفه است. هیچ چیز در تاریخ اخیر نشان داده است در امریکا نابرابری مانند COVID-19 شیوع. یقه سفید کارکنان به در خانه باقی می ماند در حالی که مواد غذایی-فروشگاه کارمندان و کارگران انبار همچنان سلامت خود را به خطر می اندازند. با عجله به سهام تا در منابع اساسی است که مورد علاقه غنی که می توانید استطاعت به صرف صدها هزار دلار در مواد غذایی در یک زمان. و این ویروس به آمار جوامع از رنگ به خصوص سخت با سیاه و سفید آمریکایی, مرگ و بستری در برانگیزتر نرخ بالا.

اسکات از سوی وزارت بهداشت و خدمات انسانی برای ردیابی اطلاعات در این نژادی و نابرابری. (او یکی از تنها سه سناتور آمریکایی آفریقایی و تنها جمهوری خواه.) در گفتگوی ما با او بود فرانک در مورد خطرات رو به آمریکایی های سیاه و سفید. اما مانند دیگر جمهوری خواهان اسکات نیز شروع به تماس برای کشور به پشت باز است. کارولینای جنوبی یکی از چند ایالت های جنوبی که شروع به سهولت محدودیت و اسکات فکر می کند که توجیه می شود. “مردم بی قرار است. آنها نیز آماده رفتن به کار,” او گفت:. “شما نمی توانید حفظ به طور کامل بسته اقتصاد که …, مناطق وجود دارد که شما می توانید شروع به برخی از فعالیت بدون خطر است.”

این مشکل تعادل است که اسکات به طور مداوم مرور: او پيشينه قرار به حمایت از نیازهای جوامع فقیر و مردم از رنگ در محافظه کار جهان است. اما او نیز در مجموعه حفاظت طرفدار منافع کسب و کار خود را ، در کتاب جدید خود فرصت می زنداسکات می نویسد: در مورد تمایل خود را برای یک “رنسانس فرهنگی” به جای فرهنگ جنگ که “[پیت] اقتصادی و نژادی کلاس ها در برابر هر یک از دیگر.” او زمانی باارزش شهرت او به عنوان یک سیاستمدار بیشتر متمرکز بر نکات از حزبی بمب پرتاب به طور منظم به دنبال فرصت هایی برای همکاری دو حزبی. اما در مکالمه ما او bristled در هر گونه پیشنهاد که ایران با رهبری رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به تازگی تکیه به فرهنگ جنگ تحریک دقیق خشم که اسکات آرزوهای خود را به مرهم.

این گفتگو شده و تغلیظ شده و ویرایش شده برای وضوح.


اما سبز: آیا شما فکر می کنم که ایالات متحده آماده است برای بازگشایی?

تیم اسکات: این طرح که گذاشته شده است بسیار موثر نمای کلی از آنچه در آن طول می کشد برای ما قادر به بازگشایی شده است. این شروع می شود با یک کاهش در موارد و به دنبال آن با ساخت مطمئن شوید که بیمارستان ها باید ظرفیت. ما می خواهیم مطمئن شوید که ما در حال قادر به جداسازی نقاط داغ و کاهش گسترش ویروس. و شکر و تخم مرغ در کیک—و همچنین آرد برای کیک—تست شده است.

به حدی که ما همچنان برای دیدن تست افزایش می دهد من فکر می کنم ما می تواند به آرامی راه رفتن به سمت بازگشایی اقتصاد در بخش است. آن را واقعا مهم نیست به فکر می کنم از یک اقتصاد به عنوان اگر آن را فقط به یک اقتصاد, اما فکر می کنم در مورد آن در فاز بخش ها و مناطق. را کارولینای جنوبی است. فرماندار ما است که به ما شهرداری ها و استان ها انعطاف پذیری لازم برای شروع روند بازگشایی شهرهای ما و برخی از کسانی که در شهرستانهای استان در حال رفتن به می گویند “نه ممنون.” خبر خوب این است که دولت نزدیک به مردم اتفاق می افتد به دولت است که مردم اعتماد ترین. کسانی که رهبران محلی در وزن خواهد شد به شدت در مورد اینکه آیا آنها آماده شده و آماده برای جوامع خود را باز کنید و اگر آنها, سپس آنها نخواهد شد.

[بخوانید: وجدان یک محافظه کار]

سبز: به عنوان شما احتمالا می دانید معترضان به تازگی به نام دولت در, دولت برای بازگشایی این کشور—از جمله در کلمبیا, کارولینای جنوبی. آیا شما فکر می کنم این معترضان هستند و بی توجهی به پتانسیل پیامدهای بهداشتی برای این جمعیت شده اند که در سخت ترین ضربه COVID-19?

اسکات: من فکر نمی کنم. شش هفته قبل برآورد شد که ما از رفتن به از دست دادن بین 1 و 2.5 میلیون آمریکایی. ما رفت و اجتماعی-دورى از پروتکل های. و از آنجا که این نوع از انرژی و تمرکز بر مسطح منحنی ما در حال حاضر شاهد تخمین می زند حدود 60000 از دست زندگی می کند.

شصت هزار از دست زندگی 60,000 بیش از حد بسیاری از. اما ما باید پیش بینی که مردم بی قرار هستند. آنها آماده برای رفتن به کار و به انجام آن چیزهایی هستند که سازنده و ضروری برای زندگی خود را. ما در حال رفتن به یک tightrope به راه رفتن در بسیاری از, اما شما نمی توانید حفظ به طور کامل بسته اقتصاد در زمانی که در واقعیت وجود دارد مناطق که در آن شما می توانید شروع به برخی از فعالیت بدون خطر است. اگر ما در حال رفتن به صبر کنید تا زمانی که هیچ خطر وجود دارد ما در حال رفتن به صبر کنید تا زمانی که یک واکسن است و همه آن را. که می تواند حداقل 18 ماه به دور است. و هیچ راهی در جهان یک کشور آزاد مثل امریکا است که به صبر طولانی که برای بازگشایی.

[بخوانید: ما همه گیر تابستان]

سبز: شما نوشتن فصاحت در کتاب خود در مورد نیاز به فرصت هایی را برای ایجاد جوامع کم درآمد. در حال حاضر نابرابری در فرصت های در دسترس برای کسانی که جوامع است بر روی صفحه نمایش. گروه های مختلف از جمله آمریکایی های آفریقایی تبار و طبقه کارگر و مردم در حال تجربه این بیماری همه گیر در روش های بسیار متفاوت از همکار خود آمریکایی ها. چرا شما فکر می کنم آن است که برخی از جوامع و به طور خاص مردم رنگ هستند که آمار خیلی سخت با این بیماری همه گیر?

اسکات: آمریکایی های آفریقایی تبار هستند بیشتر مستعد به ویروس. ما به سادگی باید بیشتر از شرایط اساسی است که آن را بسیار دشوار است. اضافه کنید که برخی از عوامل اجتماعی: 80 درصد از آمریکایی های آفریقایی تبار را نمی telework. این واقعیت اقتصادی برای بسیاری از آمریکایی های آفریقایی تبار است که ما در زیر این طبقه متوسط است. و حتی بیشتر در حال زندگی نزدیک به خط فقر. مردمی زندگی نزدیک به مرز فقر آنها احتمالا در حال کار و در معرض بیشتر از عموم مردم است.

زن و شوهر که با فشار خون بالا و آسم و چاقی و دیگر بیماری های زمینه ای و شما به خودتان پیدا کنید در یک بسیار آسیب پذیر دولت است. ون جونز گفت: آن را به خوبی: اگر شما یک قرص هر روز یا شما باید در خانه بمانند به همان اندازه به عنوان شما می توانید. همان درست است اگر شما فشار یا قند پایین—کسانی که دو عبارات مصطلح است که ميانگين فشار خون بالا و یا دیابت است.

سبز: خیلی از کار شما شامل صحبت کردن به جوامع و آوردن پیام های خود را به واشنگتن است. اما برخی از سیاست های واشنگتن نیز تحت تاثیر شرایط را برای مبارزه با این بیماری همه گیر. کارولینای جنوبی یکی از تقریبا یک دوجین ایالات متحده است که از قبول پول فدرال برای گسترش دسترسی به پزشکی. آیا شما فکر می کنم سیاست های مانند که باید آسیب افرادی که در حال حاضر بیمار شدن که شده اند قادر به دریافت مداوم دسترسی به مراقبت های پزشکی ؟

اسکات: من به رد فرض سوال شما بر اساس واقعیت از آمار. در میشیگان که در آن آنها خود را گسترش مدیکید 14 درصد از جمعیت سیاه است و آنها بوده است 40 درصد از مرگ و میر. بنابراین من می خواهم بسیار مراقب باشید سعی کنید به سرزنش برخی دیگر اقدام به جایی که ما امروز. پزشکی گسترش است مسطح منحنی در سراسر کشور است. شما می توانید این گفتگو را در راه های متعدد اما بعد از آن شما می خواهم که به این گفتگو و همچنین در مورد اثرات Obamacare به در بسته شدن از بیمارستان های روستایی در سراسر ایالات متحده است. من فقط فکر می کنم یا مکالمه است که مدعی تلاش برای کشف کردن که چگونه به جلو رفتن امروز. من نمی خواهم به سرزنش دولت اوباما یا مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و یا هر دولت برای جهانی همه گیر است که به نظر می رسد wreaking ویران از چین به آمریکا از ایتالیا به مکزیک.

[بخوانید: اجتماعی-دورى از فرهنگ جنگ را آغاز کرده است]

سبز: من فکر می کنم رکورد خود را نشان می دهد که شما یک کلاسیک جمهوری خواه در یک حس: به اعتقاد شما در ترویج کسب و کار کوچک و ایجاد فرصت از طریق بخش خصوصی است. اما در کتاب خود شما نیز با انتقاد از افرادی که ترجیح می دهند که دستمزد یک فرهنگ جنگ است که چاله نژادی و اقتصادی طبقات در برابر هر یک از دیگر از چیزهایی که اتفاق می افتد.

من تعجب می کنم اگر شما احساس می کنید مانند حزب جمهوری خواه است نقل مکان کرد به دور از آن حزب که در آن شما استفاده می شود به احساس در خانه که در آن شما می توانید از چیزهایی که انجام می شود به عنوان یک قانونگذار به جای سوراخ سوراخ شدن مردم در برابر هر یک از دیگر.

اسکات: آن را تقریبا به نظر می رسد مانند شما در حال درخواست من اگر حزب جمهوری خواه است که سوراخ سوراخ شدن مردم در برابر هر یک از دیگر. این است که سوال شما چیست ؟

سبز: من فکر می کنم وجود دارد یک مورد ساخته شود که هر دو حزب دموکرات و جمهوری خواهان شرکت در آن است. اما مطمئنا شما می توانید از نقطه ای به برخی از رئيس جمهور تهمت توييتها و دیگر شعارهای مبارزات انتخاباتی که کاملا تلاش می کند به گودال گروه در برابر یکدیگر است.

اسکات: من مطمئن هستم که اگر شما توجه به هیلاری کلینتون در مبارزات انتخاباتی برای ریاست جمهوری در سال 2016 که در آن او در مورد “deplorables.” من نمی دانم که من نشان می دهد که هر دو حزب عمدا به نظر می رسد راه هایی برای تقسیم کشور ما به گروه های نژادی است. اگر ما پس از آن من می گویند که [دموکراتیک] حزب متمرکز بر قبیله گرایی تلاش برای تقسیم پای بر اساس است که شما آنچه شما شبیه به مراتب بیشتر از حزب جمهوریخواه شده است.

ملت ما این است که با برکت واقعا خوب رهبری در هر دو طرف در زمان. اما من فکر می کنم فلسفه از آنچه منجر به بهتر امریکا جمهوری خواه فلسفه است. ما کامل نیست و من فکر نمی کنم ما همیشه خواهد بود اما من فکر می کنم ما بهترین امید—به ویژه برای مردمی که در پایین زنجیره غذایی از لحاظ اقتصادی—بیش از طرف دیگر است. دموکراتها که ممکن است نیت و همچنین یک پایه و اساس در سوسیالیسم است که سودمند برای مردم در پایین. سوسیالیسم مصالح تصمیمات و پول به بالا. که مشغول به کار نشده در هر مکان بر روی زمین است. بهترین شات بدون هر سوال یک سیستم که در آن شما به فردی که بیشترین تاثیر را در زندگی خود را.

کشور ما شده است در حال مبارزه و تلاش در جهت سمت راست به زمین بازی به عنوان عادلانه و برابر به عنوان امکان پذیر است و ما هنوز باید پیشرفت است که باید ساخته شده است. و من رفتن به ادامه مبارزه برای آن است. من قصد دارم برای کار کردن با مردمی که به دنبال راه هایی برای پیشرفت هر چه جمهوری خواه/دموکرات برچسب آنها می پوشند و یا نمی پوشند. من فکر می کنم اگر همه ما است که ما بهتر خواهد بود.

سبز: آیا شما فکر می کنم وجود دارد یک فرصت برای ایجاد وحدت در امریکا در پی همه گیر?

اسکات: اوه آره. من فکر می کنم امریکا می بیند او بهترین روز پس از یک بحران است. پس ذهنیت—زمانی که آمریکایی ها اتصال خود را به افراد دیگر بدون توجه به آنچه مانند نگاه کنند مهم نیست که در آن از آنها بدون توجه به آنچه آنها باور دارند—و آنها با هم مبارزه و نه در برابر یکدیگر: است که شگفت انگیز ترین و زیباترین تصویر از آنچه ممکن است در این کشور.

آنچه که من ارائه شده در کتاب این است: اگر شما می خواهید برای دیدن ما بهترین های ما را پس ذهنیت است. سوال این است: ما می توانیم زندگی پس ذهنیت بدون نیاز به از طریق یک بحران ؟ که کاملا یک معمای.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>