سلطنتی بررسی واقعیت

حداکثر Mumby / گتی / اطلس

“یک سنجاب در حال مرگ در مقابل خانه خود را ممکن است بیشتر مربوط به منافع خود را در حال حاضر از افراد در حال مرگ در آفریقا” مارک زوکربرگ یک بار گفته همکارانش در Facebook. مردم به خشم آمده بودند ، مردم همیشه عصبانی وقتی کسی امتیاز یکی از غیرقابل دفاع چیزهایی که ما با این وجود همه باور داریم.

به عنوان چین بود ویران شده توسط coronavirus در شروع سال زندگی به صورت عادی انجام برای بسیاری در غرب است. خوشنودی تا حد زیادی ادامه داد و حتی به ایتالیا غرق شد توسط ویروس. و عدم ضرورت بود و نه محدود به شهروندان عادی که می تواند معاف شود اما تمدید برای سیاستمداران و نظر-تشکیل مفسران.

پس از خوشنودی آمد آمورف وحشت. خبری که پرنس چارلز از 71 ساله و وارث تاج و تخت دارای آزمایش مثبت برای coronavirus شروع فصل بعدی داستان در اینجا در بریتانیا. در عرض چند دقیقه از اخبار شکستن من اول از متون مختلف از دوستان که همه گفت: اساسا همان چیزی که: “گه درست کردم واقعی است.” این احساسات ممکن است خفه شده در جالب زبان از اینترنت اما آن را واقعی بود. تا به حال coronavirus بوده است, انتزاعی, ایده برای بسیاری از انگلیسی ها. این اخبار به ارمغان می آورد آن را به خانه. مردم شما می دانید—آیا در زندگی واقعی و یا از طریق رسانه ها—را دریافت ویروس. برخی از آنها تبدیل خواهد شد بسیار بیمار است. چند مرگ خواهد شد.

این فرومایه به تامل اما داشتن چنین مشخصات بالا تایید فرد مبتلا به این ویروس ممکن است صرفه جویی در زندگی می کند. بریتانیا فقط سوار بر یک مستند دوره است که بیشتر به آرامی اجرا از کسانی که در ایتالیا و فرانسه. با کمتر از افسران پلیس در هر سر از این کشورها موفقیت خود را متکی به پیروی از مردم است. شیوع بیماری نیاز به احساس واقعی است. وقتی کسی شما می دانید جلب COVID-19—حتی اگر آن کسی که شما فقط می دانم که از طریق یک تلویزیون صفحه نمایش—همه گیر سهامداران دیگر یک داستان ارواح اما یک مشکل بتن.

بیش از چند هفته گذشته همکار روزنامه نگاران باید مضطرب به من در مورد مشکل انتقال جدیت از این وضعیت است. هنگامی که حوادث اعتصاب آنها اغلب عملکرد واضح تصاویر: این شهر از دست داده و به یک سونامی قوی دیوار آتش در کنار جاده. چرا یکی از دوستان تعجب شد و ما شاهد نه در داخل ایتالیایی فشرده-واحد مراقبت? شاید پخش در نظر گرفته است که این تصاویر بیش از حد خام—مرگ با غرق شدن در خود و ریه ها زیبا نیست—و یا شاید خانواده نمی خواهد اجازه به نفوذ. کوتاه, آسمان, اخبار, گزارش من از یک بیمارستان وحشتناک بود—نه فقط بیماران برای نفس نفس نفس زدن اما خود به تنهایی راه خود را فردگرایی محروم شد دور و سورئال ترسناک-فیلم یک ظاهر طراحی شده از “حباب کلاه ایمنی” استفاده می شود برای تامین اکسیژن است.

قبل از اعلام در مورد پرنس چارلز دو چیز ساخته شده coronavirus واقعی برای من که فوری سنجاب-در-این-راه حس ما نیاز به پرورش. برای اولین بار بود که یک تصویر از کره زمین گوگل در ایران جرم محسوب می شود. یک کشور است که تا به حال تحت پوشش تا میزان واقعی آن بحران که در آن مردان جوان فیلم برداری خود را لیس مقدس آثار خود را برای نشان دادن تحقیر برای این ویروس نمی تواند پنهان کردن آن مرگ و میر برای همیشه لطفا برای. دوم خانواده تئو Usherwood انگلیس و رادیو و روزنامه نگار است که آشنایی من—و مهمتر کسی که سن و سال من—آشکار است که او در بیمارستان بستری شده بود با ذات الریه از عوارض ناشی از کوروناویروس. اخبار سوراخ کاذب تضمین من تا به حال انجام شده است که COVID-19 بود شخص دیگری بیماری—کسی پیر, کسی, آسیب پذیر, کسی نیست مثل من.

در مورد پرنس چارلز را تشخیص درخواست فوری سوال. چگونه او را به یک تست اگر او گزارش فقط علائم خفیف است و تا به حال شناخته شده تماس با شناسایی مبتلا? (بیانیه رسمی اصرار دارد که او با این معیار.) هنگامی که او گذشته خود را ببینید 93-سال-مادر ملکه الیزابت? (مارس 12.) چگونه بسیاری از مردم شاهزاده آلوده در طول سلطنتی درگیری که در آن یکی از وظایف اصلی است که به لرزش دست مردم? (مانند بسیاری از ما او تلاش کرده است با همه گیر قوانین و مقررات.)

تا کنون افراد مشهور کمک به مکالمه در اطراف همه گیر تمایل به سمت خودشیفتگی—فکر می کنم مدونا در یک گل رز گلبرگ پوشیده, داخل حمام, هشدار آمریکا از لوکس شهری که coronavirus بزرگ است ماله یا مختلف کمدین و بازیگران باعث خرابی جان لنون “تصور کنید.” در روزهای آینده ما بدون شک شنیدن بیشتر در مورد مشخصات بالا تشخیص: ثروتمند و مشهور می توانید استطاعت به خصوصی آزمون و برخی از مردم (مانند سیاستمداران) به نظر می رسد به طرز مرموزی قادر به دور زدن های طولانی منتظر تجربه شده توسط شهروندان عادی.

هر مشهور coronavirus مورد حفظ خواهد کرد و همه گیر در تیتر یک بار کمی وجود دارد که دیگری “جدید” به گزارش. سخت به عنوان آن ممکن است صدای زمانی که پوشش حرکت می کند به ضبط که وجود دارد هنوز هم مرگ و میر هنوز هم فشرده-مراقبت از کمبود هنوز مستندات برخی از مردم را تنظیم کردن. رفتاری دانشمندان نگران هستند که جمعیت ممکن است تسلیم شدن به یک پدیده شناخته شده به عنوان “مداخله خستگی” کاهش اثربخشی اجتماعی فاصله.

خبری که پرنس چارلز است coronavirus را از طریق شکست تجاوز حس خستگی است. و بیشتر به نام و چهره ما می توانید به این بیماری همه گیر بهتر شانس ما از مبارزه با آن است. هنگامی که بیمار و مرده وجود داشته باشد تنها به عنوان یک لیست از سنین و “شرایط بهداشتی اساسی” تحریک همدلی غیر ممکن است. Coronavirus مربوط به منافع خود و رسانه ها باید به آن را نگه دارید که راه.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>