یک سان فرانسیسکو بیکر در چه مهمان نوازی به نظر می رسد در طول بیماری همه گیر کوروناویروس

Facebookتوییترایمیلنسخه قابل چاپصرفه جویی در داستانصرفه جویی در این داستان برای بعد.در مارس 11th, دو روز پس از

توسط NEWS-SINGLE در 23 اردیبهشت 1399

در مارس 11th, دو روز پس از Grand شاهزاده خانم کروز کشتی لنگر انداخت در اوکلند و مسافران آن آماده برای ورود به قرنطینه Reem Assil جشن افتتاح دومین محل نانوایی, Reem کالیفرنیا در ماموریت منطقه سان فرانسیسکو با یک پست در Instagram. "تار چشم و خسته به عنوان بسیاری از می تواند مشکل دیدن" او نوشت: در کنار تصاویری از کیک های انباشته شده چهار نان و رنگی کاسه شیب "اما در نهایت آماده برای باز کردن درب و مردمی برکت فضا است." زمان مسافران کروز خود را تکمیل کرده و دو هفته در انزوا Assil به حال تعطیل کردن کسب و کار خود و گذاشته کارکنان; سه روز پس از آن فرماندار گاوین Newsom اعلام کرد یک پناهگاه در محل سفارش برای همه, کالیفرنیا. در این ویدئو بالا Assil نشان دهنده در مورد چگونه به سرعت تاثیر COVID-19 افزایش یافت. اخبار از تغییر دولت از همه گیر "آمد و خیلی سریع," او می گوید: "که آن را اجازه نمی دهد ما واقعا برنامه ریزی برای مدیریت بحران است."

Assil که بزرگ شده در یک عرب-آمریکایی خانواده مشغول به کار بود به عنوان یک سازمان جامعه در زمانی که در سفر به بیروت در سال 2010 مناظر و بوی خیابان-گوشه نانوایی الهام او برای باز کردن خود. او نوشته است که "مردم من کارشناسی ارشد از نان و مهمان نوازی" و او می خواست به هر دو به کسب و کار خود را. این ویدیو نشان می دهد جدید Reem کالیفرنیا محل قبل از خاموش کردن: تزئین با پاشیده و آبی و زرد و سبز و شلوغ با کسب و کار. به دلیل عملکرد به عنوان یک جمع آوری فضایی است که به مرکزی برای نانوایی ماموریت Assil پیدا کرده است بستن مردم به خصوص دردناک است. مشتریان در حال حاضر رویکرد در یک زمان صورت ماسک بر روی صورت به انتخاب کنید تا سفارشات از سراسر یک جدول مسدود کردن ورودی. در نمای اعلامیه ضبط به شیشه ارائه یادآوری در مورد حفظ فاصله فیزیکی. این تغییرات "آنتی تز به عربی مهمان نوازی" است که "همه چیز در مورد آوردن مردم به خانه خود را" Assil می گوید.

با وجود موفقیت های فوری کسب و کار پس از محل اصلی باز در اوکلند در سال 2017, نگه داشتن Reem را شناور مالی یک عمل تعادل ظریف حتی قبل از همه گیر رسید. در حال حاضر مانند بسیاری از کسب و کار کوچک صاحبان سراسر کشور Assil باید کشف کردن راه برای حرکت رو به جلو در حالی که به در نظر گرفتن رفاه از خانواده های کارکنان و جامعه است. "این خیلی سخت در این سیستم سرمایه داری به نگه داشتن در حال حرکت" Assil می گوید از یک اتاق در نانوایی خستگی قابل شنیدن در صدای او است.

آینده از نانوایی هنوز نامشخص است. به عنوان Assil آن قرار می دهد "پول در حال اجرا است و هیچ دید از پول در آینده است." اما او اقتباس به سرعت پیدا کردن یک راه هم برای تولید کسب و کار اضافی و به ادامه تغذیه محله. در حال حاضر در سان فرانسیسکو محل باز است برای وانت و اصلی Reem است عملکرد به عنوان یک هنر آشپزخانه همکاری با منطقه سازمان به ارائه وعده های غذایی به اولین پاسخ دهندگان و مردم دچار ناامنی غذایی. به عنوان Assil در تلاش برای مطمئن شوید که کسب و کار خود را خواهد آن را به طرف دیگر از بحران, او می گوید که درس او را به دور از این زمان است که "افرادی که در حال جاسازی شده در جامعه در حال رفتن به آنهایی که پیروز شویم." این ویدئو نشان می دهد کارکنان مشغول به کار در یک نانوایی خالی از مشتریان آماده ردیف جعبه وعده های غذایی توزیع شده برای کسانی که نیاز به محلی غیر انتفاعی SF معامله جدید است. هر یک برچسب با برچسب: "همسایه, کمک به همسایه."


راهنمای Coronavirus

  • بیست و چهار ساعت در مرکز همه گیر: نزدیک به پنجاه نیویورکر نویسندگان و عکاسان دامن زد به سند زندگی در شهر نیویورک در آوریل 15.
  • سیاتل رهبران اجازه دانشمندان را با سرب در پاسخ به کوروناویروس. نیویورک رهبران نیست.
  • می تواند به بازماندگان کمک به درمان این بیماری و نجات اقتصاد ؟
  • چه coronavirus نشان داده است در مورد آمریکا پزشکی است.
  • می تواند ما را در ردیابی گسترش COVID-19 و محافظت از حریم خصوصی در همان زمان ؟
  • Coronavirus است به احتمال زیاد به گسترش بیش از یک سال قبل از واکسن است که به طور گسترده ای در دسترس است.
  • چگونه برای عمل اجتماعی فاصله از پاسخ به یک بیمار همخانه به جوانب مثبت و منفی از سفارش غذا.
  • طولانی جنگهای صلیبی از Dr. Anthony Fauci عفونی-بیماری کارشناس دوخته بین دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و مردم آمریکا است.
  • آنچه به عنوان خوانده شده, تماشای طبخ و گوش دادن به تحت قرنطینه.


tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.ly
آخرین مطالب