شهر کوچک و طاعون

“این اولین بار من با استفاده از آن سرخوشی عجله داشتم تا به حال احساس در زندگی من است. و من می دانستم که پس از آن بود که من نمی خواهید به توقف می گوید:” Kenny Shadday یک مک دونالد مدیر در شرق کنتاکی. Shadday انجام داد در واقع توقف او در حال حاضر بهبود از اعتیاد به مواد مخدر خود را با تشکر از نوآورانه برنامه جدید است که به ارمغان می آورد فشرده سرپایی درمان به مناطق روستایی است.

در یک فیلم مستند جدید از اقیانوس اطلس, نیکی پادشاه بنیانگذار ریپلی شهرستان دادگاه اعتیاد و دارو خدمات (CADS) به ما می دهد یک نگاه اجمالی پشت صحنه از یک از یک نوع برنامه درمانی.

پادشاه دوران کودکی خدشه دار اثرات بحران مواد مخدر در دوستان و همسایگان در ریپلی بود که هنگامی که آنچه که او خواستار “زمین صفر” برای این بیماری همه گیر. این روزها او می گوید: “من فکر نمی کنم وجود دارد هر کسی در هر جامعه روستایی در کشور است که نه از دست کسی.”

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>